Suunu stuuriitis
0
Parunaasim par suunaam. Man patiik. Bet piemeeram mans sencis grib no zemaabeleem izniideet, saka, ka jaaber pelnus vai kaut ko taadu

Varbuut kaads var padaliities t..s "pieredzes pendelee" ar informaaciju kaa panaakt tieshi preteejo - lai suunas augtu/buutu visur - uz celja, asfalta, namu sienaam, gultaa, zem spilvena, starp kaaju pirkstiem, etc.

Ir te kaads vides inzhenieris, vai nav?

Un, klauk, pie lietaas - vai Latvijaaa taadu lietu kaut kur maaca/studee - Environmental Engineering saucaas. Vajadzeetu, bet kur? RTU, LU, LA? Reeezeknee?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
sūnās parasti ar rūķiem un elfiem tēju dzeru
0
Geograafu fakultaatee ir vides zinaatne, tikai shaubos vai tas tevi vareetu intereseet! Izskataas, ka esi ielicis teemu teemas peec:)
0
LLU arī varētu būt.
0
www.ru.lv/index.php?lang=lv&p...
"Zaļā brīvība" meklē rekrūšus?
0
LLU ir sūnu stūrītis ? Yo.
0
Nefolk, aizbrien uz mežu un notriep sevi ar sūnu zaļo masu, jo īpaši bārdā, tas piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību (aka - paskat, kas tas par veci, viņam bārdā sūnas aug, tad jau būs dikti pieredzējis un manīgs). Un, raugi, mans prieks un acuraugs, tad tik pielūko, lai tā sūna no Tevis neiet nost, tad arī dzīvosi sūnains un laimīgs mūžīgi mūžos, ūlalā!
Vispār visos tekstos "āmen" ir jāaizvieto ar "ūlalā"!
0
he he, es esmu licis suunas matos, lai iepatiktos meiteneem, nopietni, tu esi gudra, ikszapts, negribi iepaziities?

LOL (ieveertee profila bildi) MK-EMO power BITCHMASTARZ y0!!
0
Nu, zin, ievērtēju Tavu profila bildi. Izskatās, Tu esi radīts, lai iepazītos. Ir, ir emocija.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
TurboHobo (jauniņais)
Mustana (jauniņais)
Viskas