George Carlin
0
1937.gadā dzimis izbijis hipijs un drūmākais no amerikāņu stand up comedy māksliniekiem. Iesaku.

www.youtube.com/watch?v=2pe4XVVUbiA...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Comedy Club amerikaškām tomēr nekad nebūs tik kruts, kā Krievijā - vienkarši tā iemesla dēļ, ka šitādas auditorijas, kuras priekšā uzstāties, tur točno nekad nebūs...
www.tnt-tv.ru/programs/ComedyClub...
0
Ģeniāls vecītis :D +10
0
Nekad neesmu izpratis amerikaanju "comedy"" un ne jau taapeec, ka es nesapratsu angliski, bet gan taapeec ka amiishiem ir vispaar diivaina izpratne par comedy(varbuut tas ir saistiits ar atskiriigo mentalitaati). Tad jau krievu comedy ir daudz smiekliigaaks...
0
te piedaavaaju vienu no maniem miiljaakajiem krievu komediantiem:
www.youtube.com/watch?v=-fJPHvMt2Sk...
0
Sodomizēt Larija Flinta skulptūru !!! Cunt Bamby is FINALY dead !!! Onka rullē dirsu :D

Krievu Comedy Club spārda, bet tas nebūs nekad tik kruts kā kakašķām, jo ir no viņiem sperts ...

Fīča jau tomēr tāda, ka krievu jokus labāk saprotam, bet amīšu specifiskos jokus neuztveram. Gan vieniem, gan otriem ir superīgas komēdijas un pilnīgas kakas. Amerikāņiem gan vairāk ir to kaku, bet viņiem to filmu ar ir vairāk ...

Luis de Fines atspārda visus ...
0
Karlina joku pamatā ir loģika un ironija par cilvēku stulbumu. Varbūt advancētākas angļu valodas zināšanas tiem vajag, bet nevar arī teikt, ka viņš ir tīri ametikānisks un viņa jokus saprot tikai amīši. Ja galva mazliet strādā, viņa joki aizķer.

Vēl viens no man mīļākajiem viņa skečiem (par ticības lietām):

www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o...
0
religion is bullshit. hahahaha
religion is major league bullshit. HAHAHAHA!!!
god doesn't give a shit. WAHAHAHAHAHAHA!!!!!!
entelekts, bļin.

tad jau maddox saliek šito vīriņu vienos vārtos.
0
Atsākam veco spēlīti? A bet zini, tas vairs nedarbojas.
0
kādu spēlīti? es saprotu, ka tu esi uzēdusies uz mani, taču tas nemaina to, ka šitam vīriņam joki nav diezko augstākā līmenī par maddoxu. īsāk izsakoties parasts dirsējs tikai ar bagātaku valodu.

un tam nav nekādas nozīmes, ka to postēji tu vai kāds cits. fakts no tā nemainās.
0
tas vecais ir labs :)

0
Lielisks es teiktu!
0
Eu, vai ta es saku, ka amerikāņi sliktāk par krieviem prot jokot? Vienkārši Krievzemē mēdz būt daudz tādu ļaužu un situāciju, kas normālās valstīs ne iedomājamas nav; sekojoši, krievi tomēr ieleik visiem - kas uzmanīgi klausījies ievadfrāzes šim te seriālam, mani sapratīs: www.tnt-tv.ru/programs/NashaRussi...
0
Kaut gan šis te vecis ieliek visiem :D
www.youtube.com/watch?v=ntwJcrOkxq0...
0
Man tā švaki pieleca. Laikam vājās krievu valodas zināšanas vainīgas.

O.K.- bet šito klasiku visi noteikti zin :

www.youtube.com/watch?v=oBkzOKBI5iM...

0
infestus - tas par taam palodzeem bija toch smiekliigs:)
0
Kurrat, ja ir interese, šeit var vilkt visas sērijas:
nasha-russia.tv/forums/s1-s20...
Kaut gan DC jau arī viss dabonams.
Bet man šonedēļ pedējā darbdiena, y0; jāizmanto brīvais laiks lietderīgi un jānolūr vēl neredzētie mana elka šedevri :)
www.tnt-tv.ru/video/?text=%E3%E0%...

Vispār, derētu atvērt tēmu ar nosaukumu "TrueMetal kumediņu klubs", lai visi var bliezt iekšā, kas pagadās interesants; numurēt vēl katrs varētu to savu video, lai zin apspriest attiecīgo; ko? Ikreiz nebūtu jauna diskusija jātaisa augšā.
0
Comedian George Carlin dies at age 71:
www.mail.com/Article.aspx?articl...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas