Dzhauri
0
Taatad nefolks prikoliigu teemu pasvieda
Kaadaa veidaa esat (draugi, pazinjas, radi arii skaitaas) apchakareeti by chigaani.
no seerijas viena tante teica luudzu nespamot
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
taatad riigaa uz diviem dazhaadiem vilcienu peroniem staav divas draudzenes...diviem, divas...poh
kr4 katra taisiijaas braukt uz savu galu.
Meitene A no perona nr1 peeta draudzeni B kura atrodas uz perona nr2
pie otraas meitenes pienaak chigaaniete, saak sarunu...liecas aizvien tuvaak un tuvaak aciim, liidz meitene B izvelk maku un saak atskaitiit zhuuksni.
meitene A nokliedzas WTF??!?!?!?!?!
un skrien caur pazemes tuneli noskaidrot situaaciju.
atskrien...
meitene B staav takaa aprijusies fofas un skataas vienaa punktaa.
peec minuuteem paaris atgaaja, neko neatcereejaas.
punkts
0
laikam lieki buutu teikt, ka mana mutere pus gadu regulaari apmekleeja chigaanieti-ziilnieci.
sen tas bija ~8gadi, mby vairaak atpakalj
kjipa atguut veci, gaaja pa 2-3 reizeem nedeeljaa (katra reize miinus 10-20ls), ko vinja tur dariija es veeljoprojaam nesaprotu.
taisiija voodoo lelles, vinjai iegalvoja, ka redz laasts uzlikts, vajadziigs ilgs kurss lai nonjemtu. vinja kjipa bija taa baltaa burve (vai kaa tur) bija.
shkjiet, ka uz ielas iepazinaas
peec 6 meeneshiem protams rezultaats nuljevojs...
vieniigi maaceeja paaris vaardus chigaaniski, nezinu nah.
pat neatceros kaadeelj viss paartruuka, nu bet tas tochna nebija neskaitaamo cilveeku megjinaajumu rezultaats "KAA PRET SIENU".
btw
manai maatei
augstaakaa izgliitiiba
divas...
0
nefolk2 - juuties briivi un njirgaajies arii par sho teemu :D
p.s.
itkaa dzirdeeju, ka shie tagat caur netu maak kashmaariit ^^
0
Man brālēns bij precējies ar čigānieti.
0
Hm, man vienreiz pārdeva ķip "Hļeb" kaukādu sūdu

Un viņi tur konkurēja, ķip sēž pirms točkas uz ielas un pārtver klientūru, nah, ar laiku iemācījos ignorēt, gāju uz to savu iecienīto Ģertrūdes (numuru neatceros)

Un es pat baigi godīgs biju, vienreiz man vienu kāsi pa daudz iedeva, aiznesu atpakaļ, dabūju vēl namamātes svētību

Bet vispār tur pie viņiem bija prikolīgi... Tu tur mīņājies gaitenī, kamēr namamāte gatavo pasūtījumu, tikmēr džuriks iznāk apenēs, kaut ko tusē, dejo pie muzōna no teļļuka, un ķemmējas pie spoguļa, LOL
0
aaaaaaaarghhhhhahahahaaa LOL :D
man vienreiz sanaaca pasuudzeeties, srazu iedeva uz pusi vairaak :D
ahhh aizmirsu par standartu pateikt...tad kad biju siiks man pa 50 kopsiem iesmeereeja vesalu dreebju maisu, izmetu...
n/p
Five Finger Death Punch - The Bleeding
0
kr4 atcereejos iz vasaras
viens taads paziistams zadrots taa iekrita (19 gados gan shkjirbaa no manis :D)
scenaarijs standarta
nopeerk (_)(_)ß32|<3vv|_45 klasiskas dzhinsenes, cmuukinji viss iepakots N stuff...
attaisa valjaa un...
tie bija vinja vaardi:
"BLUSU SPRIDZEKLIS BLJAAAAAAAADJ!!!!!!!!!!111...
ROFLOL
0
Man patstāvīgi ar viņiem sanāk saskarsme - Rīgas autoostā. ZB man viņi ar savām herņām, reta reize, kad gaidot autobusu uz Viļņu, nepienāk klāt kautkādus sūdus piedāvāt vai ir vēl viena pensijas vecuma, kas ar zīlēšanu uzmācas.
0
naglajas rozhas!
manai vecmuterei brilles un cimdus no kabatas izvilka...shiii kaa lika ar savu ozolkoka spiekji...dabuuja srazu visu atpakalj :D
0
Vienreiz ar draudzeni pastaigājamies, redzam, iet 2 čigāni pa priekšu, cenšas visiem nopārdot zelta ķēdi (tipa, beri, deševo otdaju), un mums abām tā gribējās, lai viņi pienāk pie mums ar, tad mēs pa galvu sadotu, a šie maitas jau laikam sajuta mūsu domas un ātri no mums aizbēga. Tādas dusmas uz to "nāciju", cik reižu mātei uzmācās ar "jaunām" drēbēm, lai viņa nopērk.
0
vislabākā atbilde uz pirmo čigānu jautājumu ir- "neinteresē" vai pasūtīšana dirst un ar Tevi vairs čurka nerunā.
Gājām vienreiz ar čomu, piesējās tipa džinsu pārdevēja- klassnije, modnije dzhinsi, 8 lat. Nokaulējām uz latu un beigās pasūtījām d*rst :D
0
Bij' gadījums, kad mātei gribēja ķēdi nopārdot viens uzmācīgs tips, nekāds "neinteresē" nelīdzēja... a es pati bišku nopakaļ gāju. Redz, šis uzmācās, pieskrēju klāt, sūtīju viņu dirst, tad nu šis tipa mani nolādēja. Ha!
0
nice kr4, a hipnoze skar tik reto? ;)
manam sencim ar vienreiz pieseejaas par tiem dzhinsiem, galvenis, ka mashiinaa seedeeja...
beigaas shis neiztureeja un izkaapa aaraa: "KAS TU NEREDZ, MAN ZASHIBENNIE DZHINSI, REDZI L33!!!"
arii effektiivi... :D
0
Par laimi, ar viņu hipnozi neesu saskārusies! Nav jau arī, ko no manis īpaši spert :D
0
arii ir taada lieta ;)
es no tevis kozhaku savaaktu ;)
0
Jelgavā, bērnībā, fūzi sitot, iepazinos ar vienu čigānu vārdā Ainārs. Foršs čomaks, kurš esot par čigānu piedzimis nemaz nejūtās laimīgs. Kādus gadus 2 atpakaļ vēl satiku, papļāpājām. Puika bij meiteni atradis, mēģināja darbu atrast, bet kas čigānam normālu darbu dos. Mēģināja kautkādu lētu dzīvoklīti noīrēt, ar naudu problēmas, un tā... Sakās, esot dziļā dirsā. Ja ievācies dzīvoklī ar mīļoto sievieti, tas nozīmē, ka pustabors velkās līdzi. Karoč, neapskaužu. Grūts liktenis čigānam būt. Bet puika normāls čuvaks.
0
chrislml
Tas gan bij' ļauni, man ir ļoti mīļš mans kožaks ar visu krustu uz muguras!
0
Ieteikums viens - mātēm, tēviem, bērniem, līdzclvēkiem! Neuzklausīt ja pienāk uz ielas un uzbāžas - tas maitas gabals, lai arī cik neattīstīts un noplicis izskatās, ir labi apmācīts, jo no tā ir atkarīga viņa izdzīvošana. Mums sludinātā cilvēkmīlestība un iecietiba jau sen sāk pavērsties pret mums pašīem. ja jau nedrīkst pret viņīem vērsties ar visu iespējamo bardzību un tos apkarot, tad varbūt vismaz sāksim mācīt mūsu cilvēkus NEBŪT NAIVIEM!
0
Bezcerīgi!
0
@henesy, nu labi tad es tikai savaaktu to celjaziimi un nodotu metaalluuzhnjos ;*
tas krusts kaajaam gaisaa, right?
0
neciesju tos radijumus, man te sloka tie maukas ir viarak ka vaijga.
0
chrislMl
Atrodi mani draugos un apsties galerijā, a to ceļazīmi vari vākt, ne moje ne žalko!:D
0
@decapitated
vieteejais LOL
0
@henesy
gribi teikt, ka dr.lv jauna opcija pa 0.35ls? izzodz priekshmetu ;))
0
Dzīvoju Jūrmalā - Slokā, uz katra stūra pa čigānam, saskarsme ar viņiem ir bijusi simtiem reižu tapēc tagad neatcerēšos kādu interesantāku atgadījumu - pārsvarā viss iepriekš minētais (mēģina pārdot ķēdi, bikses, zāli, prasa naudu liidiz rīgai un tā tālāk) vienvārd sakot, pieriebušies.!!!!
0
www.draugiem.lv/friend/?691276...
tu nemaz neesi sev liidziiga :D:D
offtopic will be paunots =]
0
chrislMl,
Ha, gribētu gan!
Es domāju, ka tu vari ņemt jebkuru ceļazīmi, kas tev uz ielas iepatikās!
0
īsto bildi atradi, ha ha, meklē kārtīgāk
0
@velnsparaavis
skatos, ka slokaa daudz metaljurkas :)
metaalvaaceeji uz zirgiem itsevishkji pauno, nu vnk ^^
0
kursh albuums btw?
0
"Pastaiga mežā" vai arī "Pastaiga Tērvetē"
0
ciganiem labi gaja padomju laikos jo vara vinus neaiztika
cigani vienigi bija kam mistiska veida izdevas turet zirgu
parasti nodarbojas ar zelta uzpirksanu un tirgosanu un staveja pie komisijas veikaliem ar tekstu : "zeltins ir?"
tagad vini ir tikai krapnieki
hipnozisti un cakaretaji jo briva tirgus ekonomika vinus izkonkureja.
0
vinjiem tak vieteejais barons karoti nolika, kaauds 2 gadus atpakalj, paaraakaas mega dziires ever...viesniicaa daina
0
Heheh, daži smieklīgi storiji te.
Nefolks nupat nolādēja to džoriku/džāru, kas bez iemesla viņa trauku propilu nobloķēja. Žēl, ka nevar empīriski pārbaudīt, vai tas darbojas, bet nu nebija slabaks tas, ko es tur pa gaisu aizsūtīju. Ceru, ka ātros izsauca (chuckle)
0
p.s. to tēmu nevis es bet muusu mazais rasists bobiksksks izcēla
0
bobij...beidz feikot...!
bobij btw
uz angliju vai ameeriku nebrauc!!!
0
Savulaik sēdējām parciņā, kur tagad ir Triangula bastions un triepām allu pugačovu (tad vēl drīkstēja atklāti), un šie bariem uz ostu močīja. Čigāni nevar nohipnotizēt cilvēkus ar brūnām acīm, tā kā man tās viņu basņas nepiš nevienā caurumā, a tās vecenes uzreiz sāk ļečīt, ka tūlīt nāks viņu puiši un mums _zila ace_ uztaisīs.
0
nohipnotizēt nevar gan tāpat vien, bet man bij tā (paplašinu jau pieminēto) eju pa centrāltirgu un pēkšni redzu, ka man metas virsū viena tāda un sauc "nu, sveiks, jānīt, kā tad tev iet? negribi pazīlēšu" (shake) ui, negribēju gan...
0
MUHAAHAHAHAAA :D
nepaarspeejami
0
kā viņa zināja tavu vārdu, lol?
0
vinjsh tikko no dienesta...un sadzeeries ;))
0
vai mby taa pati no kuras jannu njeema
0
chrislMl
īpaši daudz nav, bet runājot par zirgiem atceros, kā viens čigāns gribēja man nopārdot zirgu - teica ''tev kā draugam tāds forš isties, dot man 5 latus un tas zirgs tavs varēsi jāt prom'' lol Hah:D
tu ar slocinieks?
0
Nez, laikam bagāts neizskatos, jo man atsakoties no "lieliskās zelta ķēdes" vairāk īpaši neuzmācas. Citiem gan.
0
"zirgs tavs varēsi jāt prom"
uhaaaaaaaaahahaaaahaaaaaaa... :D
NAAVE!
ROFLOL
a kaadaa valodaa vinjsh teica?
"tu ar slocinieks?"
es pats nesaprotu =)
0
zirgs pa pieciiti? pērku. buus cepetis!
0
Runci tu gan naivs. Chigaanu raganas tak zin ne to vien.

Lai gan protams var jau skaidrot ar to, ka zin, ka Jaanis ir populaaraakais latvieshu vaards un tad shitaa visiem bruuk virsuu un kautkaads procents arii izdodas. Bet kaut kaa nereaali paaraak tas vis bij
0
es ar biju iedomaajies par to cepeti, bet aatri paardomaaju, maximas paartika i to buutu kvalitatiivaaka xD
koefs uz vaardu jaanis bija ap 60% ;)
0
Kā tā nesaproti?
latviski runāja.
0
saprotu...gribeeju paarliecinaaties xD
0
Gadījumi iz dzīves:
Vienam kolēģim kādu dienu ap garāžu klaiņoja sesks / cauna vai kaut kas tamlīdzīgs, vārdusakot, viens no mazajiem, garenajiem meža zvēriņiem. Gar sētu iet sīks džaurēns, ierauga caunveidīgo radījumu, pieskrien pie žoga un bļauj: "Es zin! Tas i ron's!!!"

Venreiz naktī vazājāmies ar baru pa pilsētu un uzskrējām vienam gangsta-džakam virsū. Šis tur kaut ko nīdēja un prasīja, kāpēc tik liels bars viņu apstāj un tad sāka piekasīties katram individuāli. Tā kā es vienīgais biju camo biksēs / melnā jakā un ar ķēdēm, tad man tika veltīts sekojošs izteiciens: "A ko tu? Tu vispār metāl' drēbēs!!"

Vispār mellie ir kā sērga.

0
Ā, un tam pašam kolēģim ir viens čomaks, kuram ir izdevies... apčakarēt čigānu :D
0
lembergs tak ar no tas pasas slakas!
par piemeru ir cigani kas darbojas pie reval hotel Latvija
tb runa latviski krieviski angliski vaciski un piedava kedites :D
draugam bija ideja izjokot ciganu tb cigans piedava kedi ar kristiesu krustu.
a sim piedavajot pateikt ka vot vins ir eebrejs un vinam vajag ebreju krustu un padarit ciganu mulka loma ka vinam nav ta krusta :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas