filma Soviet Story
0
Treileris
youtube.com/watch?v=6YPmoJT1PRs...

Kino Rīga to rādija tikai līdz 8.maijam :(
Žēl, ļoti gribētos redzēt.

(panorāmas sižets par filmu un intervija ar filmas veidotāju šeit, apakšā video galerijā youtube.com/user/USSR1953...)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mājaslapa www.sovietstory.com
0
Kārtējais pierādijums sovietiskajam ļaunumam.
0
"Gulaga arhipelāgs" tomēr izsmeļošāks; ja tas rietumnieku truleņus līdz šim nav spējis apgaismot, tad šitā filma - vien pirdiens pret vēju.
0
T.i. - es domāju, ka "Arhipelāgs" jebkurā gadījumābūs izsmeļošāks, atvainojos; filmu, diemžēl, vēl redzējis neesmu, tik lasījis aprakstus. Un daudzviet tie, kas to visu piedzīvojuši, atsauksmēs teic, ka šai kino viss esot pat mīkstināts.
0
Pareizi. Neesmu skatījies, bet nepatīk!
0
KUR, dirseli, es tev teicu, ka nepatīk??
Vienkārši, manā uztverē, grāmata jebkurā gadījumā būs izsmeļošāka par jebkuru kino; tas arī viss. Turklāt, ja vēl arī krieva par pašiem krieviem rakstīta.

Un - visu cieņu tiem, kas šo filmu uzņēmusies dabūt gatavu un bīdīt plašajā pasaulē.
0
P.S. Tik neuztver mani pārāk nopietni, ok? :)
0
būs par saviem dirseļiem tev atbildēt
0
fait fait fait fait!!!!11 :)
0
O, johai; ģedovščina ieviesusies...
0
Ja tas tevi tiešām aizskāra, varu arī atvainoties. Un, ja nepieciešams, arī aci pret aci.
0
diez tēs
0
Eu bet šito jāredz.
0
Atvainoties aci pret aci laikam būtu pietiekami
0
Infestus iekš MP vairs netiks laists...
0
filma varētu būt skatāma.

--------------

infestus, profila bilžuku ievērtēji? :D
+1
nu a kas bobijam atvainosies, koa??
0
Paklau; es jau ar ir tikai cilvēks, un biezāks vārds nevietā var katram pasprukt; jo sevišķi pēc visa, ko šeit samācījies; jā, īsti gudri tas varbūt arī nav. Bet parasti jau var rēķināties ar to, ka šejienes krutie džeki prot uz vietas atbāzt pretī tā, ka tālāk neko jemties i nevajag; tā ka īpaši nepievēršu uzmanību, kura diršanos varu uzskatīt par diršanos, kura - ne. Var jau būt, ka jāievēro citi principi.
Ja visiem šitāda attieksme būtu, es jau sen no šejienes būtu 10x izbanots galu galā.

Nu bet, še nu publiski atvainojos un ņemu savus vārdus atpakaļ. Par turpmāko - vai nākamnedēļ sazināties varam, tā ap 14.05.?
Pie reizes kādu Skyforger krekliņu paķert līdz nevarēs? Vai arī tas man nu jau liegts?
0
Majors,
kā bildi - vai tavu? Nu nesmuks tu, piedod, patievs tāds - vairāk par maniem 95 kg jau tevī nebūs. Tā ka iepazīties negribu - man patīk staltāki vīrieši :D

Chaos,
vai tas ir "Valdis, kuru visi pazīst un ciena", vai Bobijs, kuru īpaši neciena neviens, tiešām nešķiroju, un esmu gatavs atvainoties arī Bobijam, ja šis to pieprasa. Bet tam jau, šķiet, tik ļoti galvā nekāpj; kazi, pieradis būs?...
0
Johai; 1 neapdomīgs vārds Valdim, 1 - Bobijam; un šitāda brēka...
Ir vēl kāds, kam esmu paradā? Piesakās visi, pie reizes...
0
Daži negrib līdz trulai i-neta diršanai nolaisties, turklāt, ja būtu ielicis profilā suvu īsto feisu, diezvai ar visādiem "dirseļiem" te mētātos ...
0
laba filma vispaar?
0
Laba. Redzējis gan neesmu, bet tas jau ne mani, ne citus neatur kautko gudru iedirst :D
0
BladeOfDarkness, varbūt arī tā. Ok, par godu šim gadījumam piešķiru sev banu no Trūmetāla, ja tas ko līdz.
0
Kaut gan, protams, ļautiņi vēl augstāk stāvošas personas gāna, un tie pat nevienu uz koncentrācijas nometnēm nedzen; bet nu..
0
Infestus, filma ar maz faktiem, bet efektīgu skaņu un skatiem vienmēr atstās uz cilvēkiem lielāku iespaidu, nekā grāmata ar daudz faktiem. It īpaši vidusmēra dumjo Rietumnieku.
0
Beidz, tukša diršana, vidusmēra Latvijas iedzīvotājs nav ne ar ko labāks vai sliktāks (gudrāks). Lai to saprastu, nevajag nemaz "Gudrāks par 5.klasnieku" vai "Prāta banka" skatīties ...
0
Infestus
:( a es ta cerēju.
kamēr gāju uz kačalku bij man ap .87 kg tagad toč bik savārdzis esu..ble sotaku uzgrùst pat nejaudāju, bet zin, bērni kaut kā jābaro, acis lēnām asaro cita mauka paskaidro..(c) STA.'
p.s. respect tev par atvainošanos, svaiga tendence iekš šejienes
0
Infestus
:( a es ta cerēju.
kamēr gāju uz kačalku bij man ap .87 kg tagad toč bik savārdzis esu..ble sotaku uzgrùst pat nejaudāju, bet zin, bērni kaut kā jābaro, acis lēnām asaro cita mauka paskaidro..(c) STA.'
p.s. respect tev par atvainošanos, svaiga tendence iekš šejienes
0
haha, dirseļi
0
Valdis klusē.
Ta pasaki vismaz, kā tevi varu/drīkstu rokā meklēt, ja tev tā privātā atvainošanās rūp - man, galu galā, priekš tam tāls ceļš jāmēro, kas ne jebkurā brīdī izdarāms.
0
Neonz, filma, man šķiet, varētu nebūt iedarbīga tādēļ, ka,
a) ir tik daudz jau rakstīts/ runāts/ rādīts, ka, jādomā, vai visi dokumentālie fakti pa tēmu izsmelti būs, bet šiem tur - ne silts, ne auksts; ar krievu lāci dēļ tādiem, acīmredzot, jau neies strīdēties;
b) pēdējā laikā vēsturisku / pseidovēsturisku filmu uzradies visai gana, un daudzas no tām - visai tendenciozas; tā nu šo vidusmēra skatītājs varētu vienkārši uztvert kā "vienu no" - ies nu kurš to dokumentālo pamatojumu tur meklēt / pētīt;
c) filmai vienkārši tās atsauces uz dokumentāliem avotiem nav tik uzskatāmi pievienojamas;
d) latvieši jau ar' pasaules acīs sasmērējušies ar to Waffen SS - un nevienam jau, atkal jāsaka, nerūp šā fakta pamati... Turpināt, gan jau, varētu vēl; laikam tik nav vērts.

Majors,
mēs, tie zem 110 kg, jau skaitāmies bērneļi; tad jau nāk normāli vidusmēra veči; nu bet ap 130 - tie jau tie ozoli... No dabas vārdzīgākam to nesasniegt; tādēļ pēc iespējas jāiepazīstas ar tādiem, aiz kuriem vajadzības brīdī paslēpties :D

Pēdējā tēma, kurā atļaujos izteikties; jā...
Kāds tur, nah, respekts, mēle tiešām nesmuki paslīdēja.
0
lolol, tu brauksi viņam atvainoties par to, ka nosauci viņu par dirseli? :D

LOLOLOL.

turklāt, tu tik tiešām nekur nebijis teicis, ka tev tā filma nepatīk.
0
Nu, ja cilvēks tiešām apvainojās, kādēļ gan ne?
Bez tam, tu tak zini, kādi MP apsargi :D
0
Filma līdz 22. maijam ir skatāma KinoRīga, turpina rādīt.
Domāju, šodien aiziešu un apskatīšu kas tad tur īsti ira.
0
ljoti laba filma

iesaku visiem
0
www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...

Vnk lohu bars, kuri šo filmu nav nemaz redzējuši, tik saskatijušies savus revjū raidijumus ar uzpirktajiem/vai vnk stulbeņiem kritiķiem (?)...
Par to liecina, Krievijas Valsts domes deputāta Maksima Miščenko izteicies, ka filmā redz esot aprunāti tik komunisti, bet fašisms redz ne..
Ja tas L ō h s būtu filmu redzējis, tad saprastu ka fašisti un komunisti ir iebāzti vienā maisā.. un starp tiem ir likta VIENLĪDZĪBAS zīme..

SŪDAPIERES!!!
(+ laikam filmu nav skatijuši arī tāpēc, ka tā ir angļu valodā.. tie analfabēti tādu nemaz neprot)
0
komentārs no tvnet

--------------------------...
Nav jau uzreiz Soviet Story jaaskataas, lai guutu priekshtatu par padomju/nacistu miilas staastu
Sheku materiaals par Padomju/Nacistu kopeejo militaaro paraadi peec Polijas kopeejas okupaacijas esot veel cishiem sabidrotajiem..
no 1933 liidz 1941. gadam bija taadi divi miilas balodiishi.. kopaa Eiropu daliija.. Piemeeram veel 1940. gadaa The Battle Of Britnain laikaa(Londons bombardeeshana piem) piegaadaaja veel resursus nacistiem, tai skaitaa arii naftu..
:)
Love me tender love me sweet..

youtube.com/watch?v=LZ26JXAXQtc... youtube.com/watch?v=iZEfHEa_jas...
0
30-to beigās krievu zēnu topa vārds bija Ādolfs ...
0
Elza nelamajies ludzu :)
iesaku palasit ari avizes par so temu.
sodien LA starpcitu grutupa intervija.
par temu tas minetais molodoja rosija parstavis uztaisija flashmob kur cilvekiem japarlauz zimulis :D
cik divaini ka krievu radikali ta uztraucas par filmu.
kas tad tur tads slikts ka pasaules uzzinas ka sarkanie nemaz nebija labie.
Snorem vajadzetu pieskirt 3 zvaigznu ordeni.
0
0
0
filma loti laba
0
Jēj, jēj! Paldies, Infestus! ;)
0
Man ta par ko?
Grābj ciet, kamēr vēl ir; noskatījos - pārsniedza visas cerības. Tiešām varētu būt spēcīgākais kinodokuments par šo tēmu no visiem, par ko dzirdēts.
0
Skatīju uz lielā ekrāna. Iespaidīgi
0
paldies
es arī grābšu :)
pat ja ķinī redzēts..

vajag tak saglabāt šito arī vēlākam laikam..
0
Nogrābu, noskatīju. Jā, visai iespaidīgi.
0
Baigi laba filma!
0
ū, nupat tā teikt pa tv1 redzēju. nu iespaidīgi iespaidīgi, tiešām pagaidām noteikti labākais dokuments par šo tēmu.

kaut ko vairāk uzrakstīšu vēlāk.
it īpaši man patika plakātu salīdzināšana, Putina apgalvojums par to, ka PSRS sabrukšana bija sliktākais, kas varēja notikt, + tas kadrs, kur vienu džeku bars mētā baigi augstu gaisā un pāriet kadrā ar kritienu nāves bedrē. Ā un vēl tāda bailes iedvesoša bija vecā latviete, kas runāja tādā augstā balsī.

Jap, šoreiz pat sanāk piekrist Bobijam, Šņore kaut ko labu par šito ir pelnījis. Baigais darbs katrā ziņā.
0
Noskatījos...Ja objektīvi, tad filma bija diezgan emocionāla (lai neteiktu vairāk)un iespējams tādēļ arī atstāja diegan lielu iespaidu. Ja ne dokumentālie kadri un liecinieku emocionālais atstāsts, tad diez vai tas radītu pietiekamu rezonansi ... Tehniski uzņemta augstā līmenī.
0
Protams, ka emocionāla, tas ir visa pamatā.

Un visiem grāmatu lasītājiem - kamon, es ceru, ka nav tagad jāuzskaita tie visi entie faktori, kādēļ šāda filma ir n reizes vērtīgāka par n grāmatām par šo tēmu. Vienkārši k'mo šoreiz.
0
ofkors, es nenoliedzu, ka varēja būt vēl kvalitatīvāk, kaut vai tās visas intervijas - vienai tur par kaut kāds pretīgs grauds bij pa virsu, bet enivei - filma arī ir domāta rietumniekiem, kuri par to neko nezin.

bet arī man bija interesanti skatīties.
0
bet Amerikā pieļauju šāda veida filmu uzņems ar labiem panākumiem.....
0
Nu filmas mērķis pamatā ir pievērst ļaužu uzmanību šai lietai, nevis tikai močīt sausus faktus; un kā tādai tai, loģiski, ir jāspiež vairāk uz jūtām.
0
Laikam vakar pa TV rādīja. Moš būtu paskatījies, bet sanāca alu ielakt ...
0
common.regnum.ru/documents/The_Sovie...

Re, pa pālim pacēlu tēmu metal-rules.com/bb/viewtopic.php?t=...

un - kas to būtu gaidījis - krievs atbāza kaut kādu mēslu pretī. Nu nav gulēšanas, kamēr nav tas referāts izlasīts un atbilde sacerēta...
0
Katram otrajam latvietim ir radi, kurus krievi šāvuši vai izsūtījuši Sibīrijā - tā ka visa šī papīru smērēšana ir priekš kaķiem. Runa te nav par to, kurš veiks precīzāku "papīra vēstures" interpretāciju, bet gan par dzīviem cilvēkiem, daudzi no kuriem vēl joprojām ir starp mums, un spējīgi liecināt.
Lai tie krāni savu tukšo teoretizēšanu atstāj savām disertācijām; es tās pršas lasīt netaisos. Ибо, kā saka, нехуй.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas