Paul Gilbert Rīgā?
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Da nu nafig. Savulaik biju aizgājis uz Stīvija priekšnesumu, cerot, ka viņš nospēlēs ko tiešām iespaidīgu. Bet nē - spēlēja ko pensionāriem saprotamu. Nedomāju, ka šis būs labāks.
0
Piedod, bet pēc šādiem vārdiem jāšaubās, vai tu maz zini, par ko runā :))
0
Apskati cītīgāk šā mājaslapu, un padomā vēlreiz - vai tur var būt kas pensionāriem :D
www.paulgilbert.com/menu.html
0
Lab, varbūt kļūdos, bet domāju par vienu slavenu ģitāristu.
0
Steve Vai jau arī skaitās baigais virtuozs u.t.t., bet koncertā nespēlēja neko prātīgu.
0
viņam nemaz nekā neprātīga nav :D
0
Biju cerējis, ka būs :D
0
Par Gilbertu laikam varētu teikt - gluži otrādi :D
Gitāržurnāli dēvē šo par "Most terrifying guitarist in rock".
Vecis reāli licis vilties šai pasaulē tūkstošiem ģitāristu, sākot no blūzmeņiem, un beidzot ar metālistiem.
en.wikipedia.org/wiki/Paul_Gilbert...
www.youtube.com/watch?v=nPGA3vjMLgE...
0
nu, ja sanāks, tad uz Gilbertu gan aizbraukšu:)
0
tas vis no finansēm atkarīgs
0
Nu es gan noteikti iešu. Bieži tādus negadās redzēt.
0
Lai tak iet dirst misters Gilberts, pats garlaiciibas iemiesojums. Vinjam ir smiekliigi gjitaaras vingrinaajumi,- viens vesels video ar fiichu, kuraa ir 4 notis un pats galvenais dziljaa doma 'If u ll learn this lick, then u re gonna be awesome'
0
Interesanti, ka tas notiks MelnaPiektdienā. Būs jāapmeklē!
0
Tad jau gan ka aizies...
0
GilbertS spārda. Viņa solo albumi man tā, bet Racer X ir zvērā labs. Skaitās 4-tais krutākais šrederis :)
0
Neko koncerta apmeklējuma vērtu, izņemot tehnisku virtuozitāti, šeit nesadzirdu ;(
0
Ar to es negribēju teikt, ka virtuozitāte ir apmeklējuma vērta. Garlaicīgāks par pašu elli un joprojām olskūls.
0
Oldskūls spārda.
0
Nu Racer X man patīk, bet nez, kā būtu šis zōlō. Tiesa gan, Vai koncis dikti patika, bija daudz labāks, nekā gaidīju.
0
No soliņiem divus esmu dzirdējis un patika tikai Burning Organ, bet gan jau no 6 albumiem priekš konča varēs normālu setlisti savākt:

Paul Gilbert - Live @ Le Boule Noire, Paris, France (4th May 2007)

- Castle Dragon
- Rusty Old Boat
- My Teeth Are A Drumset
- Spaceship One
- Scarified
- To Be With You (short bit)
- Down To Mexico
- Technical Difficulties
- Green Tinted Sixties Mind
- Twelve Twelve (short)
- Nothing But Love
- Addicted To That Rush
- Mount Fuji Christmas
- Interaction
- I Like Rock
- My Religion

Some More :
- Three E's For Edward (he said "Ed's gonna be back and he'll kick your ass")
- Not Afraid Of The Police
- Let It Be
- You Kids

The sound was (very) loud, but with the ears protection, it was great. (:D :D :D) The couple of Marshall amps he used (two heads+ two 4x12') sounded exactly the way expected: great rock heavy sound with a lot of dynamic. Each note sounded very sharp.

He added a lot of shredding in "Down To Mexico", and he changed the opening solo part in "My Religion", with a beautiful string-skipped monster lick.

For "Green Tinted" until the end of the first set, he used a Ibanez Flying V, tuned DGCFAD, one whole step down

no www.racerxband.com/board/viewtopic.php...

Trīs dziesmiņas no Racer X ir.
0
Laikam būs jāaizbrien.
0
neesmu fans, teikšu godīgi - nevienam viņa darbam un grupai, Racer X arī ne.

pierakstīju, lai jūs gadījumā nesāktu mani iekš MP meklēt ;))
0
5. oktobrī Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena” (Brīvības ielā 193c) uzstāsies leģendārais ASV ģitārspēles virtuozs Pols Gilberts!
Biļetes no 1. septembra iepriekšpārdošanā “Biļešu Servisa” kasēs.
www.bilesuserviss.lv
Biļetes cena sākot no Ls 10 (Par Ls10 tikai 2 biļetes palikušas ..., nākamā cena Ls12)

Sākums pl. 21.00
Klubs atvērts no pl. 20.00.

Apmeklējiet www.paulgilbert.com - jums ir vienreizēja iespēja rezervēt ekskluzīvas VIP biļetes!
0
Ieraudzīju, ka pa ceineri tik 4 biļetes palikušas un uzreiz lēkšoju pakaļ ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Bibo
Dethecrator
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas