Dying Fetus + Nile
0
Nefolk nelasi shito, tev nepatiik sociaalprobleemmetaals.

Haha, taatad garaaks apraksts buus veelaak, bet es gribeeju nax palieliities, ka es pilniigas nejaushiibas kaartaa Helsinkos nokljuvu Tuskaa, kur redzeeju savus vareetu teikt detuhas favoriitus + Dying Fetus un Nile.

Blje es tagad vienkkarshi planeeju. Ausiis skan Praise the Lord un es dzeru vodku naxxx un zogu netu Igaunijas vecpilseetaa.

Ahaha, un kaa mees iereecaam par Slayer, tas bija aarpraats. Nu tik shausmiigi tizla oldskuulaa grupa, ka nesaprotu, nu kur var taadu breeku par vinjiem sacelt. 666 nah, hahahaha.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un kurs nah teica, ka Somijaa ir nesmukas meitene?
totaalaakais bulshits.
0
tb meitenes lol
0
' [x] reinis kaņeps šodien 02:39
par slayer suck tu pidar no manis dabūsi tādu anal brutla sex, kādu nekad neesi dabūjis vēl ..idiots bļa, man ir pilna sirds ar jūtām un mīlestību un tu atļaujies vēl slayeri nodirst ... lohs .... kastrēsšu un apēdīšu tavas olas '

raudu
0
jomajo, speciaali ierakstu, ka Slayer suukaa, lai meegjinaatu sacelt fan alarm un panest shito teemu, a neviens taapat neko neraksta...

skumji, nu skumji...
0
man ar kaut kaa Slayer "neparaava nekur", nevareeju sagaidiit, kad shie liidiis prom no skatuves:)
savukaart mani favoriiti Tuskaa bija Stamina, Dimmu Borgir, Killswitch Engage, kaa arii Amorphis Tuska's iesildoshaa dienaa, tobish 4dien.
0
Nesaprotu kas visiem ar to Slayer.
Pajaat pilniigi
0
|m| SLAYER |m|
0
rīt tiešām būs uber |m| !
nevaru vien sagaidīt
0
bljaa es areii gribu uz slayer...... bet slinkums :/
0
slayers ieliek visaada dying fetusam un veel 90% visa paareejaa. gan textu gan kompoziicijas gan energjeetikas zinjaa - un tieshi ar to ka nav jaarukshkj un jaataisa troxnis lai panaaktu maximaalu spaardiijienu ( ne tikai pa dirsu bet arii smadzeni). kaugan taga jau veci jaa drusku noshljukushi ir
0
nefolk nelasi ir kā sarkans lakats el toro
es jau rakstīju tev, bet tauki cūkā un mans izsmejoshais cements pazuda nebuutiibaa
luuk. un rakstiiju, ka niila noteikti ir labaaka par beigtiem embrijiem
bet droshi vien ka dziivais sabojaatu labo iespaidu, kas radies no ierakstiem
jo kratiit galvu pie naaves metaala ir nedaudz tupi
nu taa lopi dara, kad knishlji apseedushi
un tad iet padzerties pie siles
(tas nebija tai cementaa)
kaads uztvera personiigi? tas labi. apvainojies!
0
Man personīgi liekas, ka Nile piemīt lielāka deva orģinalitātes, bet ja man jautātu, kura grupa patīk vairāk, būtu grūti atbildēt.
0
Sākot ar 1994.gadu Slayer tik tiešām sāka pamatīgi iesūkjāt
0
"man ar kaut kaa Slayer "neparaava nekur", nevareeju sagaidiit, kad shie liidiis prom no skatuves:)
savukaart mani favoriiti Tuskaa bija Stamina, Dimmu Borgir, Killswitch Engage, kaa arii Amorphis Tuska's iesildoshaa dienaa, tobish 4dien."

jomajo, grupu favorīti gan mums ir diezgan atšķirīgi, bet es afigenna tur meklējos pēc latviešiem un nevienu neatradu :D
0
nezinu.
Nile tekstuāli manī neiraisa nekādas emocijas.
Dying Fetus teksti liek kliegt līdzi. It īpaši Destroy the opposition albums. Jomajo, beigās šamie arī Praise the lord (Opium of the masses) nolaida. Nu bāc, cik labi bija.
0
"jomajo, grupu favorīti gan mums ir diezgan atšķirīgi, bet es afigenna tur meklējos pēc latviešiem un nevienu neatradu :D"

par cik lielaakaa dalja no bandaam bija agraak redzeetas un dzirdeetaas, tad nu shoreiz izveeleejos par favoriitiem taas, kuru uztaashanos noskatiijos no saakumaa liidz galam negarlaikojoties un malaa neseezhot,Amorphis savukaart patiik vienmeer:)
es parasti iipashi neafisheeju un neizcelju savu latvietiibu:) taakaa iespeejams viens otram garaam buusim pagaajushi Tuskaa:)
0
Nujā, tas gan, es jau arī ar sarkanbaltsarkanu kreklu tur apkārt nestaigāju :D

Nu Amorphis laikam ira labi, bet es šamos neredzēju.
Anyway, patiesais mērķis jau bija Dying Fetus, viss pārējais bija tika blakusparādības :D
Bet Nile arī bija labi ^^
0
Vispār te LV saitos bija kāda info par Tusku? :/
0
"Vispār te LV saitos bija kāda info par Tusku? :/"

nezinu par oficiaalu infu, bet no manas puses Tuska tika piemineeta vairaakkaartiigi sheit.( shii bija mana sestaa Tuska)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas