Menuo Juodaragis
0
ja nu kāds/a nezin

www.mjr.lt/titulinis/index_200...

(visa info tur)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
citeeju tumsas asmeni: Ja jau katru atsevišķi cep, tad vismaz pierakstītu, kas tas par sūdu ir un ko tu par to pats domā ...
0
:D
0
Sajaucu, nebūs Žalvarinis, būs Kulgrinda (tie paši vēži, bet citā kulītē). ~ Ritual Folk.

Ir doma uz šito aizmaukt. No Daugavpils uz turieni kautkādi autobusi iet ? Tikai 23km no centra sanāk.
0
Šķiet, ka no Daugavpils buss ir, vismaz senāk bija.
0
Hahahaha, Blade of Darkness, Žalvarinis 26. jūlijā varēsi redzēt Baltic Bitch Pārtijā, kha kha ge ge khi. >:)

Tā kā mudīgi pēc biļetēm! >:)

Un Kulgrinda tie paši vēži, tikai citā kulītē? :O Kulgrinda takš ir normāls folks.

Kaut ko līdzīgu par tiem pašiem vēžiem tikai citā kulītē laikam arī kaut kad vienreiz teica par Linču salīdzinājumā ar citiem tipiskajiem Svētā Meža režisoriem.
0
Es probably braukšu ar mašīnu.
0
"citeeju tumsas asmeni: Ja jau katru atsevišķi cep, tad vismaz pierakstītu, kas tas par sūdu ir un ko tu par to pats domā ..."

1) Fests ir jau zināms (vismaz tiem, kas par attiecīgo mūziku interesējas), es vienkārši atgādinu, ka notiek arī šogad.

2) Visa info ir mājaslapā.

Ko es domāju? Domāju, ka labs festivāls, rofl. Par šī gada Blomi jau nu noteikti būs vērtīgāks.
0
Kas tur vērtīgs? Es, piemēram, tur vispār trīs nosaukumus tik zinu, no kā īsti klausītos tik Loits.
0
Nu tad tev atliek vai nu :
1) pārējos neklausīties vai klausīties neīsti
2) nebraukt

Nu un kas tad, ka nezini? Internetā ir iespēja paklausīties, rofl, bet, protams, dzīvajā tas viss ir daudz iespaidīgāk.
0
Es ar tik 8 bandas zinu, un Loits ar Andaju dziļi pie kājas. Normāls athodņaks pēc visādām gaļām.

Žalvari izveidoja divas grupas - Ugnelakis un Kulgrinda, tā kā tās čiksas, kas dzied Žalvarinī, dzied arī Kulgrindā.
0
Pirms pieciem gadiem biju uz šito, normāls dzertiņš. Jo īsti nekā cita ko darīt tur nebija...
0
I nemaz netaisījos braukt.
0
Un ko tad tu, interesanti, tādu citu gribēji darīt leišu festā ? :D
0
Nu jā... bet no mūzikas toreiz atceros tikai divas grupas - Obtest, kas bija solīdi, un Siela, kas bija tik tizli, ka pilnīgi smiekli nāca.
0
"Neonz, šodien, plkst. 09:47 [Profils] [Link]
I nemaz netaisījos braukt.
"

;(
0
"Pirms pieciem gadiem biju uz šito, normāls dzertiņš. Jo īsti nekā cita ko darīt tur nebija..."

Nu pagājušo gad fests bija vienkārši lielisks, un par to, ka Zarasai ir lieliska vieta, es tiešām varu garantēt. Labi, gan jau atradīsies arī kāds, kuram nepatiks.

Enivei, laikam jau skaidrs, ka cilvēkiem, kuri klausās tikai metālu, te tiešām darīt nav ko.
0
Toreiz fests vēl notikās citā vietā, pie Ķērnavas (Kernave), Neris krastā.

Starp citu, es neklausos tikai metālu, bet tos žanrus, kas tur pārstāvēti, toč neklausos :P
0
"Starp citu, es neklausos tikai metālu, bet tos žanrus, kas tur pārstāvēti, toč neklausos :P"

Es to teicu vispārīgi, nevis par kaut ko konkrētu.
Patiesībā arī es MJ stila mūziku ikdienā pārāk bieži neklausos, bet fests ir ūberjauks.
0
Ikdienā reizēm folciņu paklausos, bet dodu priekšroku Skandināvu folkam. No šīm bandām dzirdētas un patīk: Pievos, Donis. Von Tronstahl un Kulgrinda gan ne visai
0
"ūberjauks"
wiiiiiiii :*
0
Savulaik biki painteresējos par Von Thronstahl. Jāatīst, ka kāds viens vai 2 albumi bija puslīdz klausāmi, pārējais gan bija draņķis sūdaina koka galā - kautkāda plinkšķināšana Daudi Baldrs stilā.
0
""ūberjauks"
wiiiiiiii :*"

fuk of
0
kautkāda plinkšķināšana Daudi Baldrs stilā...

nu-nu... ^^^^
tas ir tapat ka salidzinat Metallica un Napalm Death - abi tak spele metalu! :)
0
Sonnenmensch, kāda starpība, ko katrs spēlē, ja rezultāts ir viens un tas pats.
Izņemot Sacrum Bellum un jauno, pārējais ir viena vienīga plinkšķināšana...
neticas, ka būtu palaidis garām ko labu.
0
es pāgajušogad aizbraucu līdz Dpilij, atdevu pēdējos latus taksistam un pateicu, lai aizved uz to pusi, kur var stopēt mašīnas uz robežpunktu.. un tad stundu nekurienes vidū bez skaidras naudas gaidīju, kamēr brauks dajebkāda mašīna :)
0
iet arī autobusi vienreiz gadā, uz kuriem nevar no Rīgas paspēt :D
0
krc jāiet gulēt.
bet pie viena gribēju pateikt, ka jāsāk sildīt kājiņas un darbināt motoriņi - šo piektdien ateja!
0
biš greizs links augšā

www.mjr.lt/htm/eng.htm...
0
0
pasaakums jau grandiozaa vietaa
0
nebrauks, nav laika, nav tās grupas tik dižas, un lioge sūkā anyway
0
nu jau jāpucē zobiņi un jāsien ap kaklu svētku taurentiņš
0
haha bļē es jau esmu tur
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas