nu biagi dievam ir vaigi
0
re ku var iemanit sho to labu ja glaigi nav ko dariit

www.feedage.com/feeds/2148846/metal...

man jau patika taa bilde kur slavenas grupas Metallica vokals stav ar firmas Armani sominju :D
blje es ar gribu tadu sominju
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
*turpina žāvāties

vienīgais, par ko pasmīnēju, bija sarkastiskais paraksts zem Ulriha un Hetfīda bildes studijā "two musical geniuses at hard work".

A tādu somiņu, domāju, ka var dabūt kā iepirkumu tīkliņu jebkurā Armani veikalā.
0
Black Sabbath - Sabotage- albuma vāciņš spārda. nu ku tik debīli varēja ģerbties
bp3.blogger.com/_8TJYl4uc3lQ/SISD6C...

un skaitās trve kvlt metal:D
0
Pediņu ādās un dzelžos pirmie sāka Judas Priest ģērbties, pēc tam ka Halfords šos pa gejbodēm pavazāja ...

Bet Black Sabbath / Led Zeppelin / Deep Puple / Uriah Heep ģērbās kā visi tolaika blūzrokeri, psihodēļiķi un hipiji ...
0
labāk Halfords ādās un ķēdēs, nekā Iommi baltās ūzās, kuras savilcis gandrīz līdz padusēm un citi subjekti sarkanās iespīlētās trenūzenēs. talkin `bout the gay:D

0
Chaos taisnība - gandrīz nomiru no tām Ozija platformenēm un Varda burkānbiksēm :D
Un Iommi tiešām drusku atgādina šo te personāžu no Artūra Pirožkova psiholoģiskās atslodzes kabineta:
www.tnt-tv.ru/programs/ComedyClub...
www.tnt-tv.ru/programs/ComedyClub...
0
neiedziļinājos, bet ja to visu taisa viens džeks, tad viņam smagi nav ko darīt, un smieklīguma tiešām maz. baigais jaunums, ka Nile tizli izskatās uz skatuves. mūzika ta laba.

Un kā lai saprot
"They just posted the track listing yesterday and there's some amazingly retarded titles. I'm really glad to see that they've decided to write a SECOND sequel to "The Unforgiven." Totally necessary. Hopefully they'll make another nonsensical video for it."

tipa ironija jau it kā tā nav.
Unforgiven - bezsakara video? Kādam daunim jābūt, lai tā uzskatītu? Nez kurš tad ir tas labais Metallicas video. Tieši Unforgiven man laikam vienīgais ir iekritis acīs no Metallicas klipiem, ar to, ka klips ir tiešām labs, kvalitatīvs un māksliniecisks. Bet nu jā, nonsensical, nonsensical.
0
Par ''Unforgiven'' var piekrist, kautgan ''One'' ar bij labs.

Nile izskatās normāli. Kārtīgi trešenieki / desenieki šortos tik vandās apkārt ;)
0
ok, man patiesībā arī vienalga kā viņi izskatās, Somijā izskatījās ok, tajā bildē tie booti ar šortiem moš arī neiet baigi labi kopā, bet tas jau atkal kā kuram tā kā whatever

One ir ļoti labs gan jā, bet vai tik tur tās labākās epizodes nebija no konkrētas filmas ņemtas, bet toties Unforgiven domāju tiešām bija viņu pašu radīts meisarstiķis. Nu ne jau pašu grupas dalībnieku I mean.

Un tieši tās Unforgiven trešās daļas dēļ es moš novilkšu Metallicas jauno albumu, tīri intereses pēc.
0
Labākais Metallica klips ir "Until It Sleeps".
0
eu šis pat ir ok

www.youtube.com/watch?v=koDcuIh-uco...

trve blakk metal
0
Tas, uz "Sabotage" vāciņa - baltajās biksēs ir nevis Iommi, bet Butler. Iommi ir tas, kurš sēž.
0
0
I.T. gadījumā nav nomaskējies Iommi? Iniciāļi tie paši, tikai uz otru pusi... Jo tais 70-to bildēs Tony un Geezer es personiski allaž esmu spējis atšķirt tikai ar zīlēšanas metodi...
www.black-sabbath.com/gallery_2/d/416-2/i...
www.black-sabbath.com/gallery_2/d/519-2/g...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas