Par mazgadīgas meitenes pave
0
Rīgas apgabaltiesa ceturtdien par 13 gadus vecas meitenes pavešanu netiklībā apsūdzētajam amerikānim Polam Antonijam Seino Trinidadam piesprieda divu gadu cietumsodu.

Piemērotais sods ir vieglāks, nekā to bija lūdzis prokurors. Viņš Trinidadam par atbilstošu uzskatīja trīs gadu brīvības atņemšanu.

Kā informēja apgabaltiesas preses sekretāre Evita Naglinska, pilns tiesas spriedums lietā būs pieejams no 4.septembra. Pēc tam procesa dalībniekiem likumā noteiktajā kārtībā spriedumu būs iespējams pārsūdzēt apelācijas kārtībā.

Pats apsūdzētais šodien uz sprieduma pasludināšanu nebija ieradies, jo viņš ir pazudis.

Kā norādīja Naglinska, Trinidads patlaban izsludināts starptautiskā meklēšanā, taču lieta tika izskatīta bez apsūdzētā klātbūtnes, kā to paredz Kriminālprocesa likums.

Kā ziņots, prokuratūra Trinidadam apsūdzību uzrādīja pēc Krimināllikuma 162.panta 2.daļas par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo. Likums par šādu nodarījumu paredz brīvības atņemšanas sodu uz laiku līdz sešiem gadiem.

No lietas materiāliem izriet, ka apsūdzētais 2006.gadā interneta portālā "www.draugiem.lv" iepazinies un vēlāk saticies ar kādu 16 gadus vecu meiteni, kā arī viņas 13 gadus veco draudzeni. Nolūkā veikt netiklas darbības un, apzinoties abu meiteņu vecumu, vīrietis, būdams pilngadīgs, uzaicinājis abas meitenes pie sevis uz dzīvokli Rīgā, Ģertrūdes ielā, apsolot uzcienāt viņas ar konfektēm.

Dzīvoklī Trinidads ar meitenēm sācis sarunu, kuras laikā viņš mudinājis uzdot sev jebkādus jautājumus, arī par seksuālajām attiecībām. Pēc tam vīrietis piedāvājis veikt meitenēm masāžu. Sešpadsmit gadus vecā pusaudze no masāžas atteikusies, bet 13 gadus vecā meitene tai piekritusi, liecina krimināllietas materiāli.

Vīrietis vēlējies pavest meiteni netiklībā, jo viņa darbības bijušas vērstas uz dzimuminstinktu izraisīšanu mazgadīgajai personai, teikts krimināllietas materiālos. Pamatojoties uz apsūdzību, Trinidads ne tikai rosinājis meiteni izteikties par seksuālām tēmām, bet arī pamudinājis un palīdzējis viņai atkailināt savu ķermeni, kā arī aizskāris meitenes dzimumorgānus, kopumā apdraudot mazgadīgās personas normālu fizisko un garīgo attīstību.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es neticu, ka to rakstīji tu, jo garumzīmes vienkārši žilbina acis un komati spārda smadzeņu šūnas.

Otherwise vismaz norādi avotu, lofatron!
0
tak bobijam 70% no pastiem ir copy/paste ;]
apollo.lv/portal/news/article...
0
bobijsxxx ir atgriezies.

kā jau man bildē ir rakstīts/uzzīmēts:

`Nemīz! Ieliec ķeksi `smukulim`. No bobbyxxx`
0
Nav jau brīnums, ka bobijs nikns un ārdās, sodomizējot šo forumu ar savām tēmām, viņa bildīte joprojām tavā profilā.
0
Bļ... man liekas, ka tā īstenībā ir mazais2 bilde, vai tad nē?
0
ah, vecais triks ar konfektem..
0
Jaa, kaa shodien atceros tos laipnos onkuljus ;) Triks ir nekljudiigs, darbojas pat uz padsmitgadigiem, ticiet man:)
0
nefolk, www.face.lv/users/-folkbla...

no turienes njeemu bildi. tavupraat tas nav bobijs?
0
0
whatever, līdzīgs tev
0
Ir ir tur bobinators..
0
Es tā iedomājos:
ja pilnīgi visi ieliktu bobijķekšus, viņš tak to nepamanītu vai ne?
varētu tā izdarīt, piemēram, uz nedēļu un tad paskatīties, kas noticis. un esmu drošs, ka visas diskusijas būs pilnas ar bibīša komentāriem. ļer ļer.
0
nefolk, kad tu mani esi redzējis? :D
0
varnu princesitei jauns niks :D
0
Es te veel par tam kompeteem...
Pacelj roku, kursh tic, ka padsmitgadiigas daamiites, neko ljaunu nedomajot, iet liidzi onkulim konfektes eest :D
0
pa to jau iet runa tas rakstrs ir vienkarsi stulbs patiesiba tada lieta ka tagad tiek ceptas lietas par pavesanu
0
bļe, bet man draugos.lv uzradies Slepenais Pielūdzējs! bļe Roberts vārdā :D nopietni!
0
Nu un ko tu? Aizsuutiiji sms par 50 kapeikaam?
0
50 sant. nav tā vērti, lai skatītos uz peģiku
0
Runājot par tam konfektēm. Vienalga tā metene apzinājās vai neapzinājās kas aiz tām konfektēm slēpjas, viņa ir nepilngadīga un likomdošanā tā skaitās nepilngadīgās pavešana. Interesanti cik tad tam džekam ir gadu? Vo rēktu ja šamējam ir knapi pāri 18 :D
0
Es biju domājis, ka tāda konfekšu būšana ir tikai anekdotēs. Bet ne. Nu ja, tie jaunuļi jau neko nelasa un līdz ar to nezin, kas sekos pēc bombongām :D
0
mljiiin, ja konfektes, tad noteikti daudz gadu...kaut gan taas tak laipnie onkulji piedaavaa pirmspubertaates personaam...Kaut kaadu kafijosanu/muuziku/filmas....
lash, manaa vecajaa darbaa viens taads reals kofekshu onkulis "aarsteejaas", taads smalks un inteligents.
0
Nja, mūžu dzīvo, mūžu mācies. Tagad zināšu, ka konfektīšu onkulīši nava vis daļa folkloras, bet gan pilnīgi reāli.
0
Bļāviens, atkal bobijziņas - lopuvēstis :D Man sāk rasties tāda jutoņa, ka šis vienkārši gūst baudu, ko tādu uz nakti palasot.
0
Gandrīz kā anekdotē.

Pie jaunas meitenes pienāk vīrietis gados un piedāvā aiziet klusākā šķērsieliņā, solot iedot konfekti. Meitene ir ar mieru, tādēļ abi mudīgi dodas uz tukšo ieliņu.
Kad šie atnāk, vīrietis iebāž roku kabatā un izvelk konfekti. Uz ko meitenei bija atbilstoša reakcija: Kretīns!
0
wtf kas tas par vaardu Pols Antonijs Seino Trinidads??
0
Nu sliktāks jau nav pa tiem, kurus jaunās māmiņas (seriālu ietekmē) Latvijā dod saviem bērniem.
0
Nu, un redzi, pie kaa taadi vaardi noved...par ko tie vecaaki domaa...
0
Tas vēl nekas :) Pameklējiet kādus vārdus senči deva saviem bērniem Lielās franču revolūcijas laikā.
0
kaadus tad?;)
0
0
Dēls Proletariāts un meite Revolūcija jau arī ir nāvīga kombinācija :D
0
Ej tu nost, tad jau nav jaabriinaas par gariigaam novirzeem:/
0
Brīvība, brālība, Vienlīdzība, neatkarība, Patriots, Revolūcija, Marats utt.
0
Spartaks... arī labs vārds
0
Aha... Traktorina Pjaķiļetka - arī.
0
Wow, taisni gribeeju prasiit, vai shos kaads atceras, un vai tadus reaali beerniem deva...
0
Ub kur tad vēl Progress un Elektrifikācija...
0
Googlenah:
"Даздраперма и др. или какими были советские имена..."
miotah.info/2007/09/18/dazdrape...

"Кася , 01 Декабря 2006 г. | 16:26

У меня бабушку звали Энгельсина Владимировна, я всегда считала, что дочку у меня так звать и будут пока... Пока в 9 том классе меня не осенило, что бабулю в честь Энгельса назвали. Видели бы вы мое лицо в тот момент. Такое разочарование было..."

"Каролина , 15 Ноября 2006 г. | 10:12
У моей мамы была учительница - Бронислава Протольёновна... они ее сокращали в Батальённа, вот ведь, значит называли..."
0
Piemēram, Polihronijs - skaisti jau gan, pat ar ārzemniecisku noskaņu, bet skaidrs - hronisks dzērājs vien būs :D
0
Bija PSRS sastopams arii taads sievieshu vaards, kaa Gonoreja :D Bet tam, ka skukji vienkaarshi gaaja liidz tam amiitim iekjeksseet kaadu konchu, gan nemuuzham neticeeshu :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas