mēs tornim 2004
0
ew nu tas ira jautaajums btw
es grib zinaat un arii dawdzi citi-vai arii shogad jelgavaa buus shis pasaaciens?? ja kaac zin ko konkreeti buus vai ne ta plz iemet te kaadu zinju
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tornis nebuus, buus ex-tornis. Ar citu nosaukumu, bet buutiibaa tas pats. Buushot kautkaada tur veel briivaa skatuve. Nu taa, pa ausu galam dzirdeeju.
0
oh shitas wareetu buut incanti :)
0
ew koroche darbaa tejca shon ka buushot gan arii shogad. 23 laikam awgustaa.. JIPPIII!!! ;-]
nu - kas tur buus un kaa-po-JAAIET taa waj taa
wismaz rejzi gadaa uz kaadu smago konci takaa wajadzeetu aizwilkt ;-]
0
kas par konci Jelagvaa kuraa vietaateishi un kas ustaasies???
0
A man tas tornis jau labu laiku neinteresē...lai gan In Grey bija labi, disku iedeva:)))))
0
jaa, jaa Melnaa, man jau arii iedeva!:)
0
bjin nu pac ar mekleeju kkaadu infu veel netaa.. wo shajze aizmirsu adresi lapaj kas tieshi par itamo pasaakji ira ;-/
0
jaa shadow, tas bij laps.. bet kapee vispaar nekur taada konkreeta infa nav ???
kuakaa taa bik paaraak *underground* ... :/
0
0
Heee Huskvarna buus ustasies tajaa festaa es tik gribu atrast afishu un kaada ir ieejas cena.ja kads zin luudzu pasaktiet vai dodied zinju man.
0
sergeja.valsts.lv/svlv/news/index.php...

www.sv.lv/jrf

karo4 te juus varat pastiities siikaak, par sho pasaakumu ;)
0
Un cik tad ieejas biljete???nekur to neredzeeju kur buut rakstiits par cenu.un aj varetu kur tas tieshi tarodas taa vieta kur Jelgavaa taskoncis notisk ka var noklut lidz tai vietai???
0
Es laikam braucu. Kāds vēl?
0
Es braucu ari,bet itka viesnpats varetu satikties un braukt kopaa.kopa jautraak.kaa tu domaa Kudars?????????
0
Es stopošu ar vienu meiteni, tā kā varam satikties tikai tur. Kā es tevi var pazīt? Vari arī uzzvanīt - 9658449.
0
ok es tev aisutishu sms.norunaaims laiku cikos satikties un kuraa vietaa Jelagavaa.es braukshu ar vilcienu jo dzivoju Jaunolainee.es isti nezinu kru taa vieta atrodas kur tas fests notiks cik zinu kauktaada Pasta Sala,bet kur atrodas nezinu.un gan jau es domaju atpazisim viens otru.ja nee tad do zinju kautkadu shiten cikos tu brauc un esi Jelagavas vilcienu stacijaa.es tev velak uzrkastishu cikos es braucu cun cikos apmeerma tur varu buut.
0
Neesi taču tik aprobežots - reku ir karte - sv.lv/jrf/lv/karte.php...
0
Nju jaa es to arii skatiijos itkaa pirms tilta tas atrodas kautkur man vecais teica,bet kur mees vareetu satikties????
0
taaaa ;-]
cena 2 lati(biljete0
un Pasta sala ira tiesji pretim Jelgaavs pilij, tikai otrpus tiltam
nu tajaas saitees arii ira infa un karte
gan jaw atradiisiet
lai gudlaks ar jums ;-]
0
Kudars ko mees sarunaajma tagd koap par to braukshanu??
0
Pasēdēju Driksas krastā, paklausījos, dzirdēt varēja perfekti:) Un gāju gulēt. Kaut kā negribējās iekšā iet un vēl par to naudu maksāt:)
0
hje hje
romantiski, Melnaa.. ;-]
bet par konci-laikam jau jaasaak aprast ra domu ka tornja vairs nebuus. jau pashaa saakumaa sabojaaja gariigo veco friiku uzstaahanaas ;-/
ok gaumes lieta, bet tomeer-tas bij jaunaas rokmuuzikas festivaals nevis kkaac veciishu salidojums (tas nebij domaac par huskvarn-tie bij super ;-])
0
Huskvarn un Santymony bij vienkaarshi super.kur bildes var apskatiit no koncerta????
0
O, Blin, a pa kuru laiku tur sanctimony atpeldēja? es gāju prom, kad Dambis spēlēja, apnikās. Un nekas jau nebija gaidāms, Zig-Zag jau sen visu pulveri izšāvuši, a Huskvarn ne pārāk. NecroLover - aga, ka romantiski, neba jau nu es viena tur biju:P:P Un kas vēl tur tika ērti uz beņķīša sēdēt??
0
Santimony speeleja uzreiz peec Huskvarnas taka padomaa benkiits pat praataa nenaaca izladeejos kaartiigi.vai tad Zig Zag speeleeja??man Dzeltenie Pastieki ljoti patiikas smuki nospeeleeja.
0
Pastnieki jā, bet nu whatever, es jau nu toch neaardiitos:) nebij noskanjojums:)
0
vislabaaakaa dziesma bija par vecajaam tantinjaam trolejbusaa ;-]
neaceros gan kamaa grupa to dziedaaja, bet bi laaaaps
;-]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Mustana
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas