Today Is The Day
+1
Es nezinu kādu vielu iespaidā esmu palaidis garām to, ka 2007. gadā šiem iznācis albums: "Axis Of Eden". Kad pirmo reizi viņus dzirdēju ar "In The Eyes Of God", biju šokā! Kad klausījos, toreiz pēdējo "Kiss The Pig", es jau kļuvu nedaudz histērisks no viņu mūzikā rastajām sajūtām. Tagad, velkot "Axis Of Eden" man jau tikai redzot lejupielādes prcentiņus augam, tirpas pār muguru iet. Un nu - absolūta eiforija!!! Es nezinu, kā muzons var TĀ paķert, bet šitā ir banda, kas mani sajūsmina vārda viskrāšņākajā un pilnīgākajā nozīmē.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
izskatās kaimiņ, ka esi pilnīgākajā mūzikas orgasmā nonācis ;)
0
bljin, es bij domaajis ka jamie kaukadi peedeejas 5gades niikulji, izraadaas shamiem jau 16 (ar remaastereeto) albumi kopsh 93' gada... blje, sha saaks ieveerteet visu peec kaartas
0
mhm mhm .. paldies Faun ka paradiiji šos vīrus ... pilnīgi biju aizmirsis par šo mūzikas paveidu un jāteic, ka baigā burvība tomer tur ir!

sēžu un ņemu visu priekšā no šīs šūplādes,

ir tā ka Locust pagaršoju un tīri slimi

www.myspace.com/thelocust

kā arī www.myspace.com/edgeinband...

bet var just ka puikam patik rūtiņu klades un kvadrātsaknes, tapēc parakos dziļāk un uzgaju tos sasodītos Psyopus

www.myspace.com/psyopus

novilku šiem 7 gada albumu un nu nesaprotu kur var tik slimi buut un ar tadu izdomu ... uff vienkarsi ...

bet tomer pēdējais un labākais pie kā palieku ir tādi See you next Tuesday ... tieši jauns albis iznāca čaliem.. nu tas paķēra kārtīgi

www.myspace.com/seeyounexttuesday...

re ku albi var novikt -

killthemusica.blogspot.com/2008/08/see-you-nex...

tādi jauki pīrādziņi šajā sakarā ...
varbūt vēl kāds zin ko labu ieteikt no šī abstraktā smadzeņu impulsu ierībināšanas muzona??? :)
0
Blotted science, Spastic ink un Behold...the arctopus ir mēģināti ?
+1
Tie matemātiskie kvadrātsakņu džeki sava ūber skaitļošanā un tās izpildīšanā kaut kā izpatika ar pirmajiem pārsteiguma momentiem, kad tas bija kaut kas jauns un nedzirdēts. TITD gan kkā nelīmējas ar to visu brandžu, bet nu tas tā..

Tās ūber tehniskās štelles visprātīgāk ir atstāt kā epizodiskus momentus, savādāk dramaturģijas cienītājam plika zinātniska pieeja nekādu gandarījumu nesniedz. Mūzika tomēr, pirmkārt, ir dvēselisks pārdzīvojums, atstājot matemātiku virtuvē, jo tā tomēr ir mākslas forma, nevis eksaktā zinātne. Kas ir jaukāk, galu galā? Kad tev atnes kūpošu šedevrisku paiku ar kuru nomieloties, un tu uzticies garšas kārpiņu saviļņojumam to izbaudot un apcerot tīri intuitīvā ceļā, vai arī tev grūž to visu pa sastāvdaļām, gari un plaši stāstot par katras sastāvdaļas izcelsmi un demonstrē ķīmiskas formulas, sīki visās niansēs aprakstot visu elementu mijiedarbību un procesus, un, ibio, pat nenovēlot labu apetīti?! Tas pat nav perversi, bet vienkārši nevietā. Un tikai un vienīgi manuprāt, jo Mārtiņš Freimanis dzied ša la la...
0
ō cyka tas Psyopus ir zajbis. .
horōrs >:)
mm.
uzreiz uzdancāt gribās.
0
Faun, kāpēc tev liekas, ka eksaktā zinātne nevar būt sava veida mākslas forma? Vai tad tu neizjūti dvēselisku pārdzīvojumu integrālī?! :D
0
www.youtube.com/watch?v=0WptignJ_qs...

vienkārši tāpat es atgādināšu vēl un vēl par šito bandu. THIS IS THE SHIT!
+1
pēc tā klipiņa noskatīšanās nezkāpēc Diablo II uzraut sagribējās. >:)
0
Eu Faun... kaa Tev Dr.Steel? galiigi nepatikaas?
0
nu tā, nu tā... labs kā uzmetums, bet ļoti nepabeigts pasākums likās.
0
0
0
www.youtube.com/watch?v=zPvR45IvBcg...

un vēl un vēl un vēl un vēl.... a a a
aa a a
0
džekiem vēl vieglāks blakusprojekts: TAIPAN

www.myspace.com/taipanrocks...
+2
tāds diezgan neklausāms muzīks :D
+2
nevis neklausāms, bet nebaudāms. vo
+3
Nē nu protams, Tardy Brothers jau nu klāt nestāv. psc.... Šeit vismaz dzird kā cilvēkam dvēsele kliedz. Šitā ir viena no manām mīļākajām bandām mūžīgi mūžos, āāā!!! Bled, es mīlu to mūziku! :(((

...tikai dažreiz es jūtos tik ļoti vientuļš, ka esmu vienīgais, kam tas tik ļoti piedur. :((
+3
ā nē, labāk MAIKLU DŽEKSONU klausīties, pareizi!!! bledd, maukas.
+2
nu jā, man patīk smuki kačīgi rifi un kreftīgs vokāls. today is the day tāda delīriska bļaustīšanās vien ir. šur tur jau ir ok, kad parādās tāds tipa sludge un stoners, bet pārsvarā jau tāda šīza vien ir.
0
kaut kaa sitas vairak pakker ...

www.youtube.com/watch?v=yMwnaErzqrU...
0
nav ne vainas vispār.
tik negribas visu to albumu vezumu vilkt.
0
nav ko ņaudēt. grupa ir LIELISKA.

zogam:
yuforum.net/metal-rock-punk/tod...

+1
labak kads alinu butu uzcienajis saija karstaja diena.
0
Ne visi jau māk to šīzu taisīt. Tārdiju brāļi var spēlēt savas gadiem atkoptās štellītes nepakustinot ne vaibstu, a vot tadu šīzu nomočīt... Tas jau man ar tik ļoti piedur, ka džeki mauc ar pilnu atdevi, kas metaļugām pēdējā laikā smagi pietrūkst.
0
www.mediafire.com/?nmjtm0k432c...

Faun, pameegjini arii shos. (es neteicu ka liidziigi, bet vienkaarshi paklausies)
0
Fauns un vienkārši paklausīsies?
izklausās nereāli! :D
0
Kas tas bija par maajienu?
0
nekads majiens, vienkarsi zinu kā viņš klausās nedzirdētas grupas 8) ieslēdz, kalusās un pārslēdzas uz testa režīmu, izgaršo visu līdz pēdējam sīkumam, viņam momentāli ieslēdzas filtrs.
nez kaut kā tā - šeit nav nekādu negatīvu mājienu KK:(
0
Nu, ir ok, džeki Panteru daudz klausījušies, kaut kā tomēr kopumā ņemot diez gan garlaicīgi, pēc 5 reižu noklausīšanās. Vokāls atkārto vienu un to pašu manieri, ķipa visu laiku baigi uzvelkās džeks pa ņūvīšu un tā paša Anselmo modei. Vietām tīri ok, bet nu, bet nu. Nesen vēl iečekoju tādus līdzīgus puikas, bet tik uz grindkora pusi, ar ļoti oriģinālu nosaukumu: Total Fucking Destruction. Tā pati sērija. It kā ok, bet atkārtoti iemest pleijerī nav vēlēšanās. Un, ninja, kā tad savādāk var kaut ko saprast, kad tev no visām pusēm gāžas virsū visdažādākais muzons tonnām. Kaut kā jau tas viss jāizfiltrē ir. Vai tad tu pats klausies visu pēc kārtas? ;)

Un vispār nezinu, ko lai tagad klausās, viss apnicis. Jāpagriež laikam Patons kādu laiku.
0
Un vispār nezinu, ko lai tagad klausās, viss apnicis. Jāpagriež laikam Patons kādu laiku.
man ir pilnigi tas pats... viss aptnicis totali, vairs nav ko klausīties... sēžu uz tādu grupu kā Skindread!
No rīta dabā pie rīta tējas iegriežu Canibal corpse-gore obsessed un viss...
+1
No rīta dabā...
sorry- drukas kļūda, bij domāts darbā
0
Domāju, ka kaut kas ūber būs, bet beigu galā - nedaudz advancētā (tātad, vismaz klausāmā) un eksperimentālā metalcore sūdiņā iegrābos, kas atsit atmiņā Meshuggah un Deftone + Stonerīšus un tā :/

Šīzai pietiek ar ko muzikāli augstvērtīgāku Fredrik Thordendal's Special Defects

www.youtube.com/watch?v=hKEkldbwIXw...
0
"Domāju, ka kaut kas ūber būs..."

Nu, nevajadzeeja taa domaat. Vispaar - Tu to par T.I.T.D. vai par Deadguy?
0
pie tam metalcore sūdiņš īsti ne uz vienu ne otru neattiecas.
0
Nu, tas Deadguy jau ir taa kaa oldskuulais metaalkoors. Tas tak '95. gads. Vot bija laiki! Toreiz pat metaalkoors skaneeja savaadaak, he he.
0
nu moš arī, neesmu eksperts tajā galā. Es pat All Shall Perish īsti neesmu dzirdējis, kas tak laikam skaitās metalcore tēti, bet nu labāk nemuldēšu, aizrunāšu kaut ko garām.
0
ā, bet Locust spārda sēdes. Albums "New Erections" kādu brītiņu pagriezās pleijerī, un, re ku laba ideja, rīt atkal jāiemet. Neiešu tur gudri pļūtīt, vnk supābā.
0
Faun esi skatījies kā Lokust uzstājas? :D skats uz rubli vienkārši + viņu mūzikas videoklipi ar uber labi!

par All shall Perish - tie skaitās death-core tēti, aiz viņiem uzreiz šķiet ka Black dahlija murder... nesaprotu, kas tajā grupā tāds, ka viņai tik daudz pielūdzēju, ok moš tie viņu DVD ir forši, bet muzikāli liekas phee...

Faun Tu toreiz tā arī neieklausījies Leng Tche daiļradē?
tieši vecajos - pirmajā;otrajā albūmā? Tiesa gan nav tik slimi kā Ed Gein vai tie pasi Locust, bet labi iet iekšā..

aaa, tikko atcerējos pagaršo zini ko - viņiem tieši jaunais albis iznācis, bet to nēsmu vēl izgaršojis tik labi, lai ieteiktu, ka tas ir jānozog, tapēc zodz šo :
Psyopus-our puzzling encounters considered!

īsumā par grupeli: Gičists šajā grupā rāda augstākās pilotāžas iezīmes matemātikā un šizofrēmijā, kad pirmo reizi klausījos vienkārši ahujel, nonstopā katrā dziesmā visādas jaunas fiškas!Visu albi klausies, klausies un nonāc līdz 9 kompozīcijai un secini vienkārši WTF? tik skaists gabals pie šitādiem šiziķiem... čaļi tiešām prot pārsteigt

0
es jums iesaku labāk noklausīties jauno Converge, vienk psihs draivs.
0
un pa discordance axis, ja patīk tad vajag vēl GRIDLINK ievērtēt, tur iekšā ir DA vokāls un vispārībā viņi ir samērā līdzīgi.
0
Nu bet tie jau pavisam citi stāstnieki. Tos Psyopus jau kaut kad pasen nošiftdelītoju. Man tas neliekās aizraujoši, kad džeki rūtainos kreklos ar zīmuļiem un lineāliem kabatās nospēlē miljons notis minūtē. Man ir pilnīgi pohuj uz viņu jaunajām fiškām, jo mūzikā tomēr meklēju citas sajūtas. Nu un Leng Tche neliekās nekas vairāk par parastu, savā laikā pamodīgu grindkoru.. Nu ta, tikko uzmetu, ka atgādināji, bet nu kaut kā garlaiko. Bet es vēl joprojām sēžu uz Insidious Decrepancy, tagad jauno, kas nu izdodās uz tev noteikti zināmā Brutal Bands leibla, un visas šitās dienas beigu beigās nosēdēju uz Viral Load. Tas ir psc, kā var iecepīties. Tapat kā savulaik uz Lividity uzsēdos. Nu tik vienkārši, sulīgi, klasiski, ka nenopriecāties.
0
Ā, vot Discordance Axis gan bij labinieki. Vēl es te simt reižu arī esmu piesaucis Crowpath. Bled, tie vispār spēj nogāzt no kātiem.
0
Foršs tas Gridlink jau ir kopija Discordans axis, to pat loti varēja just :) ja jau Tev šitādas blices patīk iesaku ievērtēt kaut ko līdzigu viņām, tiesa gan tas ir grind-core, samērā oldskulīgā manierē ieturēts, novelc pakalusies 98 gada albūmu blicei FLESH PARADE
Es parasti, kad sensenos laikos spēlēju Quake 3 liku kā fona mūziku Discordance axis un Flash parade, ku labi gāja kopā ar gameplay :D

ehh Faunam gan tā kritika ir strikta :)

nu neko, tā ko lai tagad paklausās atslodzei pēc Visceral bleeding, hmmm. o! Maximum the hormone - japošu J-rocks saucamais...Faunam neieteikšu- gan jau nepatiks :D
0
Bled, vecīt, es zem Flesh Parade vēl joprojām kveiku uzmaucu.
0
zini, man pēdēja doma bija tāda, atceries sen pagājušajā gadsimtā bija doma uztaisīt Quake T-kreklus, takā beidzot būtu tas jāizdara, lai katru reizi es viņu uzvilktu uz sava rumpja un tas man būtu atgādinājums, ka ir jāspelē Quake3!
starpcitu Aigars strādāja kopā vienu brīdi ar čali, esot baigais Quake piekritējs, viens no krutākajiem LV, čalis eiropas čempī trešo vietu noplūcis esot, arī T-kreklis šim bija. Teica, ka paņemis Quake3 pauzi 2us gadus jau nespēlē, bet ar taisās piesēst atpakaļ... pat čempioni atpušas, bet Tu nonstopā piss pa pogām, tapēc man liekas, ka Tev tas skills jau ir tā uzkačājies, ka būtu laiks pārbaudīt sevi kādos Quake 3 sačos ne?
0
nu ne tak, kāds tur nonstops. Pēc darba izsitu vienu, divus mačus, tas arī viss. Ja tu gribi uz čempi maukt, tad ir jāgasē 5 stundas dienā, kādu pusgadu no vietas, tik slims es neesmu. Viens pret viens ar tiem pro džekiem es dabūju pa muti tā, ka 3 dienas pēc tam neslēdzu vairs kveiku iekšā. Kompleksos iedzen. Apst, pat Bigiju uz raķetēm nevar nomočīt, lai gan uz pilno versiju varētu gan pacīkstēties. ;) Karoč, jūs kad tur sadomā uzgasēt, do ziņu, palēkāsim.
0
kkad pirms gadiem 7-9 man ircā viens čoms atsūtija flesh parade songu, tas ir vienīgais ko esmu no viņiem dzirdējis, bet šad tad atceros, ka šito varētu uzmeklēt. bla un ja spēles laikā gribas vienk brutaļniku tad mana izvēle ir ieslēgt Rotten Sound/Nasum/ HatePlow.
vēl no šitāda oldskulīga grinda man pēdēja gada laikā iecepij itāļu graindisti, kas diezgan mazpazīstami ir, Jesus Ain't In Poland, www.myspace.com/jesusaintinpoland...
+1
tāds grupas nosaukums :D būs jāievērtē!
njā Nasum ar labs, žēl, ka vokāls miris, gan jau būtu uzražojuši vēl labākus albūmus par Shift
+2
"Un vispār nezinu, ko lai tagad klausās, viss apnicis. Jāpagriež laikam Patons kādu laiku."

Nekas nav labāks par klusuma terapiju. 1 - 2 nedēļas bez nevienas skaņas, pēc tam dzīve tiešām sāk izskatīties sakoptāka un mērķtiecīgāka.
+2
Bet ja lomkas sākas, var mēģināt ierīt vienu albūmu (īsiņš - drīzāk jau EP) no TOOH bijušo dalībnieku jaunās grupas:

www.mediafire.com/?mzgwehj1jgn...
0
Ē, matemātiķi, tehnologi un šizofrēniķi - a Pavor nevienam nepatīk? Visai labs tehniskais desinieks, nav pārāk sauss, turklāt basists ir pavisam prātu izkūkojis, kā vietām šķiet.
0
hehe, es tieši pa PAVOR šodien klausijos/domāju, ka varētu te iemest, bet čot pārdomāju :)
0
Uāu, tas Duobetic Homunkulus ir tieši tik lielisks, cik no !T.O.O.H.! džekiem gaidīju. Psc. Ble, tas gabals ar mobīlā melodijas kaveri un random disko momentiem vispār...
0
hmm hmm, būs jāčeko. Eu, a forshais arī kveiku gasē? Ko lieto? OSP? CPMA? Negrib pamizoties? Es te sen apakaļ ar kaut kādu jaunieti no trūmetālā iekveikoju, tik kas tas bij par puisi? iekš q3 bij zem vārda tresor, ja nemaldos. Toreiz no šama tikai uzzināju par strāfe džampiem. Nevajag pazust, un pa kaktiem atsevišķoties, vajag kopoties. kopā jautrāk.
0
blje rakajos ipodaa un atradu labu mantu- ar to offic padališos-
te būs blices nosaukums - See you next Tuesday, albuma nosaukums - Intervals

albis piesātināts ar kooriigaam kačkām, vietām ir pat salikti vokālam grouli, kas galigi nav raksturīgi šādam žanram.
0
neaa, ar Q3 neaizraujos, kādu laiku kad biju ārzemēs vel QL spēlēju bišj, bet atbraucot uz LV nācās atmest sakarā ar interneta miserablajām spējām konekshona uzturēšanā.
0
Nolēmu šovkar apsēsties ar ausīm uz Today Is The Day "Axis Of Eden". Palasīju intervijas, ieinteresēja ar visiem tekstiem vēl reizi šos izlaist cauri.

Un šiem teksts, acīmredzot, konflikta ar Relapse, sakarā. Šie jau kādu laiku izdevās zem Relapse, tad jau laikam šmuckārtā būs sanācis. Stīvs ir ļoti dusmīgs :):

"Broken Promises And Dead Dreams

got stabbed in the back with a knife by my friend
tried and I tried to be faithful to them you are not my friend I should kill you beat you black blue
rip your eye cut your face hold you down just like you did rip me off tie me up shit on me family torn
apart ripped to shredsrelapse sold my name sold me out let me down didn't care tried to hurt end my
work relapse full of shit you are not underground lie to you make you think you're so cool relapse
signed me up went on tour did my part stole the rock sold it out broke up bands relapse I should kill
you beat you black corporate hit man worse than bush watch you burn life in hell relapse"
0
Ā, jā, un es nezināju, ka tajā albumā ir iebungojis Dereks Rodijs
0
ha ha, un es tikko izdomāju viņiem stila definējumu: stoner crust
0
Kas tas par tekstu? Kaut-kāds 13gadīgs psihopāta murgs - atgādina to vācu kropli ar pulti caur šortiem
0
Teksts tulkojas kā "relapse rekords mūs piedirsa."
0
ha ha, tie teksti arī tādi ir, bet ir viens bet. Jautājums, kā tas tiek pasniegts mūzikā, jo tas ir dziesmas teksts, nevis kā atsevišķi lasāma dzeja, vai kā savādāk. Un tieši tas ir tas, kas mani saista viņu muzonā, ka viņš skan tiešām psihs. Mani viņš pārliecina. Man rodās sajūta, ka to izpilda kaut kāds pilnīgi no garīgām sliedēm izsists psihopāts, kurš jebkurā brīdī var izskriet uz ielas ar nazi. Šitais albums vēl tā, pietiekami dīvains, lai neiebrauktu, bet nu iepriekšējā "Kiss The Pig" viss ir pēc pilnas programmas.

"This Machine Kills Fascists

Rape my country again.
Over and over and over again.
NO. I got a hand. I can use it.
You could be the one.
Runnin from my gun.
Runnin from the bad man.
Runnin from the gun man.
Running with your life at stake.
Taken. Broken. Homeless. Heartless.
I'm not afraid.
I got my guns.
Now you're the one.
Runnin from my guns.
Runnin from the bad man.
Runnin from the gun man.
Runnin now your lifes at stake.
Hows it feel to be my target?
I won't miss.
I totally promise.
When you shoot at me don't be afraid.
Justice will be done.
Victory will be won.
Life will be good again.
Wipe away the blood.
Shake away the pain.

........"

Nu bet skaisti, nu.

Vai arī pēdējais gabals iekš "In The Eyes Of God"

"There Is No End

There is no end As far as I can see
Here is my heart
Love is impossible
I'll give my life to have you here with me
I'm not your God He is an animal
What is your name Who do you wanna be
Life is hard pain
This is reality
Niggers Jews Faggots Whores
FBI IRA SLA ATF
Murder Mama Hate"

Vienkārši psihs frīstails. Vai kaut kādi graindkori, kur visiem pohuj, kas notiek, ir baigi labāki? Vai 100x atsrādāti tekstu standarti un tikpat atstrādāta muzona ir labāki?

Vai arī, paņem piem.:

"Kiss The Pig

Lights that blind. This is the shit I'm in. Can not find.
This is the shit I'm in. Peace of mind. This is the shit I'm in.
I hate people. I hate travel. I hate you. I fuck you.
I could be high you could be low. I could be high you should be low but your not.
Whoa yeah. No reason. Lights that blind. This is the shit Im in. Can not find.
This is the shit I'm in. Peace of mind. This is the shit I'm in. I hate people.
I hate travel. I hate you. I fuck you. This is the shit I'm in."

un paņem mūsu pašu Sanctimony "Heading Mexico"

"I’m riding a dirty truck made by Ford
It’s fast though heavy as it’s loaded with booze
Heading fast to the hidden side road I know
I cut the lights and go on in the dark

Truckload of stolen booze
That’s the shit I’m in
The plan was great but it didn’t go that well
Damn man! We’ll all go to hell!

Faster, faster! No time at all.
I’ll hide the stuff and leave the town
If gang’s gonna get me... man!
I’m dead – killed by Al himself
(I’ll be killed)

Leave the home, city, state.
Forget the country of U.S. of A.
Mexico I’m embracing you, now
Sweet home has changed its place"

WTF???? W T F ? ? ? ? Un neaizmirsīsim muzonu un sejas izteiksmes ar kādu tas tiek izpildīts. Un tur tas moments ar 13-gadniekiem var pagriezties biš savādāk. Mani TITD piedāvātais "This Is The Shit I'm In" pārliecina krietni vairāk, nekā Sankķiku bēgšana no dzimtajiem štatiem. Apvedceļš, Sestā Jūdze, Sanctimony...
0
Ā, par augstākiem komentiem. Es to PAVOR nočekoju, bet nu nē. It kā jau tur baigi ļurina un tā... Vokāls biš pārsteidza, jo vietām baigi uzkrītoši atgādināja mūsu pašu Korpsa manieri iekš Brute Chant. Bet kopumā sajūa, ka džeki ļujina ļurina, un tā arī mīņājās uz vietas tie giču gājieni, kaut kā visu laiku bija sajūta, ka partija netiek izspēlēta līdz galam. Un tas albums tik garš... Jau zb, paskatos, cik vēl.. ibio, vēl kādi 5 gabali. Un tā pati ļurināšana. Bvē..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas