palīdzība - skaņas karte
0
sanāca tā, ka man kompim nočakarējās integrētās audio ieejas/izejas. karoč uz ātru roku atsūtīju no štatiem lētāko skaņas karti pagaidu variantam, ko atradu. Creative Sound Blaster PCI 128. problēma sākas tur, ka viss ir - atbilstošais draivers no creative mājas lapas,audio mixerī viss sakruķīts ok, kompis saka, ka karte darbojas, draiveri darbojas, viss ok šancējot, bet skaņas nav :) kāpēc tā, ja jau viss tjipa "...is working properly"?
būtu ļoti labi, ja kāds, kas kaut ko vairāk sajēdz no šitām lietām, varētu dot kādu padomiņu, lai dabūtu kādu skaņu laukā no tās stulbās kastes
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
paskaties kompja volume controlē un audio adjustā, parasti tur kāds setings izrubīts, pašam tā gadījies...!
0
ne-e :) es saku - visas opcijas mixerī ir ok, nav nekur mute ieķeksēts u.c. neuzmanības štelles, visur SoundBlaster PCI ir kā default device, viss enabled utt utjp
saprastu, ja kkādus errorus mestu, bet kompis tak saka, ka utopija pilnīgā - viss taču lieliski darbojas!
bet paldies tāpat.
0
Sencis savlaik nočakarējās ar audiokarti - māte visu tik caur iebūvēto gribēja laist ...

Jāmēģina iebūvēto nobloķēt (salikt visur disable). Iespējams pat BIOSA līmenī, vairs neatceros.

P.S. A moš audio setingos (Saounds and Audio devices) n uzlikta jaunā karte, bet stāv vecā vai ''default'' (kas ar ir vecā). Šito vispirms pārbaudi.

P.S.S. Cerams austiņas - tumbas - visos caurumos pēc kārtas mēģināji štepselēt, reizēm tas ko rāda skaņu kartes softs neatbilst fiziskai īstenībai ... ;)
0
t.i. nav uzlikta jaunā karte ...
0
ok jāpamēģina ar biosu :)
jo veco realtek ac 97 no sākuma disablēju, pēc tam izlidināju vispār laukā. tāpat nekā.
0
Ā ... cerams tu veco atinstalēji ? Un uzliki disable, lai Winda nemēģina no jauna to instalēt ?
0
a kaapeec no shtatiem ? :D
0
ShIzzz - jo man tā lētāk sanāca, es to sūdu ar visu sūtīšanu uz lv pa kkādiem 4 latiem dabūju. ir jau arī baigais oldskūls tā kārte, bet man jau vajag pagaidām tikai, lai vismaz mūzika skan :D
disablēju arī BIOS'ā, un tiku līdz tam, ka varu dzirdēt dūkšanu, kad windows startējas, man radioaustiņu raidītājam iedegas sarkanā lampiņa arī - tjip kad skaņa uztverta no PC, a kad dūkšana beidzas, pēc ~3 min, ja nav saņemts skaņas signāls, kā jau ierasts, izdziest tā lampiņa. a caur ne media playeri, ne caur winampu pēc tam neuzrāda, ka kkas skanētu (lampiņa austiņu raidītājā nedeg), kaut tie abi pleijeri rāda, ka tas fails tiek atskaņots. karoče es nevaru izdomāt, kas par herņu, bet nojaušu, ka mans kompis lēnām uz galu velk ;D
0
Taads nu luuk ir Tavs 4Ls rezultaats :D Bet meen - Tu esi ietaupiijis apmeeram ~1.5Ls uz shitaadu izgaajienu. Tipa jauna karte ieksh Lv buutu izmaksaajusi ~5.50Ls :D Pienjemu, ka pieruucinaat arii buutu bijis vieglaak un veiksmiigaak.

Beet, ja Tev karte visur defaultaa, ar kjekshiem viss ok un auztinjas iespraustas pareizajaa (zalju malu) caurumaa, tad principaa vajadzeetu iet. biosaa dizhi nav jeega chakareeties - sataisiisi veel lielaakus podus.
Veel varbuut pameegjini paarspraust uz citu pci slotu un pilniibaa paarinstaleet.

Ja nu pilniigi un galiigi karte atsakaas straadaat, tad pirmie 2 varianti butu:
-Varbuut tieshaam kautkur kaads kjeksis un taa kautkaa.
-Karte gljukaina.
0
Ne vienmēr skaņa nāk no zaļā cauruma ... (praksē pārbaudīts). Varbūt tiešām karte beigta, vai nevis vecā karte nosprāgusi, bet mātei kautkas. A moš raidītājs austiņām ...

P.S. Māte šito skaņaskarti vispēr atbalsta ?
0
Ja jau skanjene saluuza, tad buutu vismaz nopircis kaut ko jeedziigu. Vot man nepatiik portatiivajam integreetaa skanjene, nopirku USB 5.1 skanjas karti pa ~15ls, zaibisj, pat ekvalaizers ir un nekaada chakara :)
0
"P.S. Māte šito skaņaskarti vispēr atbalsta ?"

Cik zinu, tad shitaada parametra nekur nav. Jabkurai maatei spraud da jebkaadu karti PCI slotaa.

"Ne vienmēr skaņa nāk no zaļā cauruma"

Tad nu gan mistisku skanjas karti esi dabuujis :D
0
Pašam man nekāda mistiskā nav - iebūvētā mātē un mauc pa vidējo (zaļo) cohumu. Nebija nekādas vajadzības pēc atsevišķas skaņu kartes.
0
sūds jau viņa ir, tas skaidrs kā diena. da neko labāku nepirku dēļ tā, ka visa šitā PC kaste iet uz galu. kā jau teicu - pagaidu variants, nav jēgas šitajā kompī likt normālu skaņas karti.
Shizzz, PCI slotus ar pamainīju un viss ar ķekšiem ir ok.
labi, šito tēmu var slēgt ar secinājumu, ka man kompis ir dzīvs mironis ;D
0
ie4eko vai Sounds and Audio devices -> Voice -> Voice playback ir īstais uzlikts :) parast liek to, kā draiveri ir. Man bij, ka ar dažiem skan, dažiem ne
0
iesledz tumbinas
0
vai pastuzi
0
Moš vēl kāds ieteiks kompi ieslēgt? :D
0
Matainais, to jau sen ieteica.

Quorthon, vēl pamēģini sēru no ausīm iztīrīt :D

P.S. Starp citu, tu uz viena pleijera klausījies ? Gan CD, gan Mp3, gan waw mēģināji ? Moš kāds audiokodeks noklājies ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas