Pirmsziemasmiega ekšens
+1
He, izskatās ka māsters BigUgga sarosījies pirms lielā ziemas miega: ievieš cepumu sistēmu, paskaidrojumus čaiņikiem ( ... iekpēt ... - "o" pazudis). No sērijas "Kuj žeļeza ņeothodja ot kasi" - bliežam savus superīgos ieteikumus ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+15
vēl varēja būt pamācība par to, ka backslash jāliek divreiz, ja grib to redzēt. \m/
+2
Vot pareizi \m/ ņem cepumu.
0
Tēmas nosaukuma max garums laikam bija 23 zīmes (kā šai) ...
+5
Nea, 30 simboli, ieskaitot tukšumus. To jau es sen atklāju un attiecīgi mēdzu piedomāt pie tēmas nosaukuma, lai neaprauj pusvārdā.
+6
par m/ biju piemirsis. vajadzēs saķīlēt tak beidzot, blllla
0
šitais ir lol...
+3
Starp citu, tas kurš savāks -1000p (summā) tiks izbanots... (drudžaini tiek novākts bobijķeksis)
+1
vaig jaunu bobiju, jo vecais kaut kur nozudis:D
0
O, uzlabotais variants man vairāk iet pie sirds, ne kā vecais labais!
0
avatārus! avatārus!!! (mazbildīti pie komentiem)
+3
To gan nevajag. Pietiek ar bildi pie profila. nav ko bremzēt lapas ielādi. Turklāt tad avatars aizņemtu kādas 3-4 rindas un ši pati tēma būtu pusmetru gara ...
+5
Man nepatīk, man nepatīk, ka tagad te var plusot un mīnusot, man ir maniakālas bailes no sabiedrības vērtējuma. Tas tak var katastrofāli iedragāt manu kristāltrauslo pašvērtējumu! Ja es dabūšu kaut vienu mīnusiņu, ja es saskumšu, un iegriezīšu vēnā (Jūga vēnā, protams.), vai tad BiggUgga`m nebūs žēl?
0
Es par avatariem. Tas paarskataamiibu pieshkjirs komentaariem.
Nevajag jau arii pa 4 rindaam - domaaju, ka pietiktos ar 50x50px izmeeru, lai mazu pentagramminju labi vareetu saskatiit :D
Neenu labi - prieksh neredziigaakiem domaaju, ka vareetu pat 65x65px :D Bet ne vairaak, Tad tieshaam pa 4 rindaam sanaaks.

Laikam pievienoshos Luusha paranoismam :P
-3
Par tiem plusiem un mīnusiem pohuj, bet pēc avatāriem neredzu galīgi nekādas vajadzības.
+1
Kindergardens...
+1
nevis kindergardens, bet kačugardens.

sonnenmenscham mīnusiņš :P ^^
+2
avātāri ir tieši domāti pārskatāmībai - tas jau sen skaidrs - ka attēlu vieglāk uztvert un atpazīt kā tekstu :o (niku)

un tie var būt arī ļoti ļoti maziņi un svērt nieka dažus kb - kas lapas ielādi nemaz nebremzēs.

(*piemēram forumos, ja man vajag konkrēta cilvēka komentārus lasīt - pēc bildēm vadīties ir daaaaudz vienkāršāk)
0
ne, ne. nekādus avatārus nevaig. tak nahuj. tāpat ir labi, tāpat ir viegli. un, manuprāt, arī tos +/- nemaz nevajadzēja. jo vienkāršāk, jo labāk :)
+1
Bet es tik un taa par avataariem! Buus jau labi - pieradiisiet un iepatiksies.

peec acs pareekjinaaju un sanaak, ka nedaudz samazinot width komentam vareetu diezgan eerti, teiksim kreisajaa pusee, ielikt ~36x36px avataara vietu. Tipa tas sanaak nickname rinda + viena komenta rinda ieksh cell'a. Tikai neatceros kaa tur ar to wordwrapu taalaak, lai naakamaa komenta rinda ietu apakshaa zem avataara speisa.

Bet nu gala vaards jau taapat Bigijam.
+3
Jauks smukks polliņš :) Btw, saķīlēju, lai var balsot tikai reģistrētie >:)
0
bet tur nekas nesummējas tāpat kā nākošo tēmu nesauc runcisrenarsblast.de (acis miglā, bļ)
0
summējās un kā vēl summējās. es tik īsti vēl nezinu kas ar ko.
-1
Man tie +/- saak iepatikties :D

//Es par avataariem.
-1
nost ar jaunievedumiem, ar tiem truemetal vairs pēc truemetal neizskatās. Kas būs nākamais- Bigugga uzliks visu uz WordPress ar iespēju postēt no wap un sinhnozināciju ar Twitteri? ;)
+2
wapins nenaktu par launu
+2
viestards jau galeejiibaas aizmetaas.

Par tiem avataariem jau labu laiku apakalj aizdomaajos, tik kautkaa nebija sanaacis izteikt priekshlikumu. Tas ir arii vieniigais, kaa man sheit pietruukst. Iisti vairaak vairs neko nevajag.
0
Tikko atcereejos, ka noderiiga lieta buutu komentaara redigjeeshanas iespeeja.
+1
viestards, šodien, plkst. 02:36
nost ar jaunievedumiem, ar tiem truemetal vairs pēc truemetal neizskatās.

hur hurr, ir kaut kādi standarti, kā trūmetālam jāizskatās? Var jau teikt, ka truemetal pēc truemetal neizskatās jau kopš tā laika, kad ieviesa loginus, foruma un recenziju sadaļas, pollu utt. - trū trūmetālam tādu štruntu nebij ;)
0
protams, ka truemetālam ir savi standarti, kā cilvēks, kas stāvējis klāt no pašiem pirmsākumiem, es to zinu :P.
Un recenziju sadaļa un forums tika ieviesti tikai nedaudz vēlāk kā pati lapa. Logini nāca vēl vēlāk, bet tam bija savi iemesli.

Bet ja cilvēki vēlas, tad uz priekšu- WordPress ar n-tajiem pluginiem un Web 2.0 dizainu.
+2
a kas Tev ar ar to wordpress visu laiku ?
0
laikam viestardam kāds ir licis griezt wordpress tēmas vairumā :D
-2
Elizabethe, vakar, plkst. 19:14

(*piemēram forumos, ja man vajag konkrēta cilvēka komentārus lasīt - pēc bildēm vadīties ir daaaaudz vienkāršāk)

A nafig to vajag ? Labāk tad ar viņu aizej kādu aliņu iedzert.

P.S. Tikpat labi Ctrl + F noder
0
ShIzzz, šodien, plkst. 10:20
"Tikko atcereejos, ka noderiiga lieta buutu komentaara redigjeeshanas iespeeja."

???

Huļi tas vajadzīgs ? Neviens aiz krāna nevelk iedrukāt un uzreiz ''Pievienot'' spiest. Vienreiz savu vēmekli vismaz vajag izlasīt.
0
Bigij, nē vienreiz ielūrēju, kas tai vārdu presei iekšās darās :)
Plus vēl fakts, ka lielākā daļa .lv lapu ir iekš WP (ar kakaino lapas preview, kad uzbrauc ar peli uz linka)
0
Patiesībā tieši avataru trūkums ir baigā priekšrocība - psiholoģiski neieciklējas uz to, kurš to teicis, bet gan izlasa viedokli un izsakās par to.

0
Henča lietu runā.
+1
Nu re - heresy default kļūdās, a Tu mani noturēji par henesy un piekrīti tam, ko saku :D
0
ui, laps :D
0
Ūja, varētu domāt, ka gadījumā, ja bildi neredz, tad nikam neviens uzmanību nepievērš un uztver to par kādu abstraktu personu.
0
reku bleids normāli sajauca :)
+1
Intar - niku sliktāk iegaumē kā bildi. Jebkura izteikta foruma "tēlu" veidošana agri vai vēlu noved pie tā, ka virtuālā vide kļūst pārāk personiska. To es negribu - labāk lai ir anonimitāte, jo savējie savējos tāpat pazīst no končiem vai sadzīves, savukārt veidot kaut kādu tīri virtuālo tusiņu ir baigi neveselīgi. Labāk, lai truemetal turpina būt saziņas platforma, nevis pārtop sektā kā dažs labs cits veidojums.
0
Nespēju palaist garām izdevību paņirgāties par henesy/heresy :D

P.S. herrrrrrrresy toč defaltā kļūdās - ''niku sliktāk iegaumē kā bildi'' - toties niku never reizi dienā mainīt ...
0
"P.S. Tikpat labi Ctrl + F noder"

Eu nu kaamoon - shitai kompinaacijai ir savi truukumi, piemeeram, kaada suuda peec man buutu kautko konkreetu mekleejot jaaparskata veel papildus n-taas vietas, kur vajadziigaa nav ?

"Huļi tas vajadzīgs ? Neviens aiz krāna nevelk iedrukāt un uzreiz ''Pievienot'' spiest. Vienreiz savu vēmekli vismaz vajag izlasīt."

Shitaads pasaaciens noder, ja, piemeeram, shmigaa es ko dzilji interesantu uzrakstiijis (kas atsevishkjos gadienos vareetu radiit veel jaukaakas moraalas pagjiras) un to saproti zibens aatrumaa (~10min veelaak) peec likteniigaas bogas nospieshanas, ka gjeniaalajaa tekstaa "radushaas" paaris kljuumas un ir nepaarvarama veelme taas izlabot. heh, bet ja nopietni, tad var ieprieksheejo komentu i palabot, i papildinaat, lai nav jaataisa dubultkomenti vai pat triiskaarshie.
0
"Patiesībā tieši avataru trūkums ir baigā priekšrocība - psiholoģiski neieciklējas uz to, kurš to teicis, bet gan izlasa viedokli un izsakās par to."

Es peec taa meedzu shkjirot - taakaa avataari man tomeer ljoti noziimiigi. Protams, ja katram ir savs nevis visi vienaa klonu armijaa. :)
0
Vo rakstiiju ieprieksheejo komentu un sapratu, ka man laikam vajag vaardu skaitiitaaju pie magjiskaa "pievienot" :D
0
Ej uz šejieni - ankh.id.lv/ - un būs tev laime ...

Protams, pašam ar reizēm besis par stulbām gramatiskajām kļūdām, izlaistiem vārdiem, bet es izlasu tavu komentāru - uzbliežu atbildi, bet teksts jau izmainīts un manam komentāram nav nekādas jēgas. Es to iečekoju un reaģēju:

a) jobanij kompot, tas pusijs pipeļainais savu kakaino komentu sagrozījis: kinul pacana, pa jebalu na !
b) izdzēšu savu komentāru

Reakcija uz:

a - visi tevi sit
b - kāds, kurš ik minūti nespiež F5, uzrakstījis komentu ņemot vērā tavu veco un manu dzēsto. Nospiež F5. Viņa reakcija:

ba) jobanij kompot, tas pusijs pipeļainais savu kakaino komentu sagrozījis: kinul pacana, pa jebalu na !
bb) izdzēšu savu komentāru

Zajabala drukāt, vobšem.

P.S. Augstāk labs piemērs: ja nebūtu speciāli sajaucis heresy ar henesy (hm, interesanti, kā garšotu ?), to piefiksētu un izlabotu, tad vairākiem tālākajiem komentiem zustu jēga ...

P.S.S. Var jau uztaisīt, ka ja kāds paspējis ierakstīt nākamo komentāru, tavs vairs nelabojas.

P.S.S.S.S.S. Da nahuj to visu
0
Kļūdu lavojums:

"Zajebala" = "zajebala"

"P.S.S. Var jau uztaisīt, ka ja kāds paspējis ierakstīt nākamo komentāru, tavs vairs nelabojas." = "P.S.S. Var jau uztaisīt, ka, (komats te, bļin, bija jāieliek) ja kāds paspējis ierakstīt nākamo komentāru, tavs vairs nelabojas."
0
Kļudu labojums: "Kļūdu lavojums:" = "Kļūdu labojums:"
0
Bļeģ, atkal kļūdu ielaidu (:taping the veins:).
0
A kā īsti jāraksta: "bļeģ" vai "bļaģ" ?
+1
a
-2
Nu blje vot tas jau ir pizgjets! Tad varbuut vispaar paariet uz e-pastu list ? Tur tev vot nekaa nebuus, pat nickneimu fona rindinjas ne, plusinji arii nee primitiivi bez gala. Vai shaada ideja tev patiik ?

P.S. Pardon manu franchu valodu.
0
Nav ne jausmas kas tā par huiņu. Man ir labi tāpat.
0
Diršu, nav labi tāpat. Boldu un kursīvu varētu ieviest. Reizēm prasās.
0
atslābsti bērniņ, Tu tāds nevozs šodien.
0
ShIzzz, šodien, plkst. 16:41
Nu blje vot tas jau ir pizgjets! Tad varbuut vispaar paariet uz e-pastu list ?

Tā jau būtu klasika. No tā jau arī trūmetāls izauga.
0
hmm ... <i>TESTS</i> <b>TESTS</b>
0
njaa, vareetu gan iemest boldu un italiku likshanas iespeejas.
0
Neatslābšu, kamēr kāda ar krūti nepabaros. Varbūt heresy ... ?
0
o jā, vēl atcerēsies tās zeķes, ko man Tev bija jāmazgā XD
-2
???
0
Tos teksta izcelšanas rīkus nafig, vienkārši dirst mazāk lieka vaig, lai nav tad kaut kas tur jāizceļ. Turklāt panesīsies tad te boldētāji, visu tekstu ieboldēs, ka acis pēc tam spiedīs no pieres laukā lasot ko tādu.

A tiem +/- vispār ir kāda tālejoša nozīme, vai tikai iespēja kādu pa dauni pataisīt?
0
Phe, sev nemaz nevar iešķiebt dauņa statusu, bet BladeOfDarkness gan izdevās nomīnusot(nodauņot).
0
I, for one, welcome our new forum overlords!
0
Gan jau pēc tam Bigijs publicēs statistiku, kuram visaugstākais/viszemākai... reitings :D
+1
Jāuztaisa feiks un jāsabliež sev visur plusi ...
0
kāda balva būs tam, kam visvairāk?:))
0
Bāāā, varbūt vēl smaidiņus sagribēsiet?
Iešu uz mežu un dibināšu truemetal forumu vienai personai.
A jūs visus evolucionistus/revolucioni... aiz riekstiem pie staba.
0
*revolucionistus
+3
Jāuztaisa joks un jāsabliež BladeOfDarkness visur bani...
:D :D
0
a smaidiņi ir tik forši un uķīgi
0
ou meen ... jo taalaak, jo dziljaak mezhaa ...
0
Bano tik ārā.
0
O, ideja!
Vēl vajag direct message sistēmu, lai varētu nosūtīt viens otram piedauzīgus un netiklas dabas ziņojumus :)
+1
To jau mierīgi visi tāpat šeit dara :D
0
Nu jā, ar visu pārējo foruma dalībnieku līdzjušanu...
0
a ziniet ... pie dirsas! \m/
+5
Nu cepumi cepās nepārlādējot lappinen.
+3
m/
+8
ble, ka varēt sev cepumu iebliezt...
0
ahaa - labiii
0
pag, tipa šitais ir sataisīts? m/
0
o, točna.
-2
m/ m/ m/
0
Es vēl ieteiktu ko šitādu ;)
blog.wired.com/business/2008/10/go...
+1
m/
-1
infestus - tad jau visa jautrība pazustu m/
+1
Jautrībai jau var publicēt tikai, ja vismaz trīs punkti atbildēti nepareizi :))
0
Microsoft @ Calculator ...
+1
Tad jau labāk kādu redzes testu - ja nedubultojas, tad iekšā netiek :D
0
Tik daudz pasākumu, ka neizstaigāt uz visiem :O Šķiet, ka 12 pie Aktuāli ir pirmo reizi :]
+1
Nav brīnums, ja jau uz februāra konci jau biļetes sāk tirgot tagad
0
Linkiem tiek norautas tās daļas, kas aiz "_" atrodas:

en.wikipedia.org/wiki/Rosenrot_...(song)

en.wikipedia.org/wiki/ Rosenrot_(song)

Wikipēdijai laimkam vairums linku bija tādi.
+1
Bļā, šoreiz "(song)" atstāja ...
0
Par to "aktuaali" ar skatiijos un briinijos ... baigais saraksts :D
-1
Puse no tiem pasākumiem tik pēc mēneša vai vairāk būs. Bet tāpat 2 pēdējās Oktobra nedēļās 6 dzerstiņi sanāk
0
He žēl ka cepumi parādījas tikai tagd nevis pāris mēnešus agrāk. Neskatoties uz visu manu necieņu pret Bobiju, jautājums - Kas ir huiņa? - bija pelnījis veselu cepumu kasti :D
0
Kaut kur augstāk Bigijs rakstīja par pusmetrīgam lapām sakarā ar avatāriem...

Varbūt ir vērts padomāt par tēmu dalīšanu lapās, piemēram, 50 posti vienā, tas varētu būt regulējams uzstādījums.
+1
Es, bļin, to rakstīju. Un nekādas dalīšanas lapās. Vai tad vismaz izvēles iespēju, cik postu lapā grib redzēy. Likšu 1000.
-1
kads labums no tiem plusiem un minusiem ?
vares kautkur teret vai nosutot sms dzesiies minusi ? :D
-2
tajos plusos un mīnusos parādas tavs iq - riktīgs labums, tagad zināsi...
-1
vai ari prasme manipulet ar cilvekiem vai sasaukt vairak draugu ? :D
vispar jauka fica tagad bus jasasauc visi atbalstitaji lai saliek plusinus :D
0
es eju dirst...!
-2
Jeb tomēr - pavemt?
0
offtopic
0
BladeOfDarkness, nu labi,labi, tu tas biji :)

Bet, kas tev pret dalīšanu lapās? Man liekas, ka būtu ērtak.
+1
A kas tur ērtāks ? Viens no retajiem forumiem bez tizlajām lapām. gribi ko atrast - fiksi pārskati, nevis 10x klikšņini nākamo lapu. Vai ar ctrl+F ...
0
Pārskatīt 20-50 postus ir ērtak nekā 1000. Jeb, piemēram, ja es lasu tēmu un zinu, ka apstājos 10 lapā, tad turpināt lasīt no tās vietas kur apstājos man būs daudz ērtak nevis atrast 523 ierakstu no 1000.

Piekrītu, ka meklēt pēc atslēgas vārda ir ērtak 1000 ierakstos, tāpēc arī piedāvāju uztaisīt to kā regulējamu parametru.

0
neenu te jau var katram komentam iedot ciparu un raksta saakumaa ailiite, kur ierakstot vajadziigo komenta nr un nospiezhot attieciigi "Tur ir Amorphis" pogu - lapa paarlec uz komentu ar kuru gribi turpinaat lasiit rakstu. :)
-1
0
Nu ja, tāds cipars par būšanu jau ir, tikai nav diez kā lietojams nekonkrēta komenta atrašanai, bet gan konkrēta komenta norādīšanai.
0
Es biju domaajis, ka piem:
- Intars, šodien, plkst. 15:30, #666
vai
- #666, Intars (boldaa protams), šodien, plkst. 15:30, nr. 666

Skaita no 1 katram rakstam tos komentus. Shitais buutu par Bibo aprakstiitaas situaacijas risinaajumu. liidz ar to var turpinaat no kaada konkreeta komenta un saglabaajam arii ctrl+f burviibu.
0
psc ar tiem plusiņiem tāda jautrība...
izvēlies niku
tad atlasi viena nika postus
un randomā plusiņi un mīnusiņi, vīīī ^^
0
Tādā ziņā varbūt nebūtu slikta postu numerācijar. Es gan Operu lietoju un ja aiztaisu to ciet, tad atverot no jauna esmu tajā pašā vietā līdz kurai aizrullēju, kaut pie 200 komentāra
0
Nu man firefoxam tas pats seivoshasnaas pasaakums, bet nu mazums visaadi citi paarluuki, klainjosha virtuaalaa un kompja/paarluuka uzkaariens.
Var jau numureet un tad caur ctrl+f peec nr arii atrast. Nav man shitais tik noziimiigi, bet bija ideja pa teemu taa teikt.
0
runcis azartaa iegaazies :D
0
A pa manam, nafig visus avatārus, labāk uztaisīt, lai var normāli citātu ielikt....
Savādāk, ja grib kādam atbildēt uz konkrētu frāzi, jākopē un citādi jātizlojas.
0
It kā tas būtu tik sarežģīti. Un ja gribēsi vairākus vienā postā citēt, tāpat būs jākopē.
0
Iespēja iekopēt vizuāli izceltu cita lietotāja citādu patiešām būtu laba lieta.
0
Iespēja iekopēt vizuāli izceltu cita lietotāja citādu patiešām būtu laba lieta.
0
Es te biš palaboju šo un to tipo lai būtu ātrāk, mož paskatās vai forumos secība nav kaut kur sajukusi :o
0
To biš, atbilde pirms jautājuma neparādā ?
+1
Heresy-jam kaut kā labāk sanāca pateikt to, ko es biju domājusi:)
-1
Cilvēciņ, apskati manu profilu :D
+4
Kas to var zinaat, vai tajaa profila bildee zem taa jubkkiisha transvestiits nav iepakojies, ko heresij? :)
0
Cilvēciņ, apskati manu profilu :D
==========================...

Nu mazums ko tauta bildēs liek savā profilā :P
Nepraktizēju parasti skatīšanos.
-1
Nu gan - mēnesis, kamēr atbild.

Melnā, šajā forumā vismaz 10 lietotāji var apliecināt, ka neesmu vīrietis :D
+1
Tie 10 būs pārliecinājušies ka Tu neesi vīrietis? :D :D ;)
0
Hm, mani laikam pie tiem 10 nevarētu skaitīt. Man ir smaga aizdoma, ka heresy ir sieviete, bet tā pa 100% apgalvot tomēr neņemšos :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas