jautājums rūdītajiem metaļ
+1
gribēju paprasīt šo cilvēkiem, kam pāri trīsdesmit, kuri ir lielu daļu mūža pavadījuši klausoties skaļu mūziku.

kā ar šobrīd daudz kur pārspriestajiem dzirdes traucējumiem?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Ko tu teici ?
+2
es rakstīju, ge ge
0
nav man paari 30 ... bet any way sho to gruuti sadzirdeet .....
laikam vainiigs seers ausiis XD
-1
arī man nav pār 30 bet dzirde +/- normala, redze gan mazliet piestreiko
+2
Parastam ikdienas klausītājam ( ar noteikumu, ka neklausās savu pleijerīti pilnā skaļumā) nekam tādam nevajdzētu būt. Vienīgi džeki, kas uzstājas uz skatuves vairākus gadus, tiem gan uz vecumu prognozējams vāja dzirde ( pēc visiem medicīnas likumiem).
0
^^^ fufelis, manuprāt. nedomaju, ka Miks Džegers vai Ronnijs Dio ir kurli
0
Man gan nav pāri 30 (18), tomēr manuprāt metālu var izbaudīt arī negriežot uz pilniem...
0
Man vēl ir kāds laiciņš līdz 30 jāpadzīvojas, bet dzirde ir pabojāta, pašai kauns, ja ik pa laikam jāpārprasa sacītais tā kā vecai vārnai, jo vienk nedzirdu :-/ Man domāt, tas ir no trokšņa mēģu zālē un pāris īpaši skaļiem končiem pirms pāris gadiem, kur mazā telpā čaļi sagrieza aparatūru uz max. Pēdējā laikā, spēlējot un ejot uz tādu iestādi kā Depo, ņemu līdzi ausu puļķus, kaut gan tagad lielu troksni panesu krietni vieglāk kā "nerūdījušies" klausītāji.
0
Kādu laiku atpakaļ, izejot medicīnisko apskati, biju uz audiometriju - nācās secināt, ka, lai gan praktiski visu nomoda laiku pavadu ar uzliktām "ausīm", vidējais dzirdes slieksnis pie visām frekvencēm pēc rādītāja bij apmēram 20 db, kas būtu tā kā normāli.
Vienīgā īpatnība, ko esmu pie sevis novērojis - lai gan ar dzirdi, itkā, daudzmaz ok, kad fonā skan kāds troksnis, neesmu spējīgs īsti izšķirt runātāja sacīto. Tāds sava veida "vistas aklums", tikai uz dzirdi attiecināms :D Iespējams, mūziku klausoties iegūtā īpašība uztvert daudzas skaņas kā vienotu kopumu liek sevi manīt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas