Hooded Menace
+2
Spriežot pēc www.myspace.com/hoodedmenace... , Hooded Menace albums "Fulfill the Curse" varētu būt viens no ievērības cienīgākajiem debijas ripuļiem šajā gadā. Nozogamu vēl nav sanācis atrast pagaidām, tā ka mans priekšstats balstās tikai uz tām četrām dziesmām maispeisā.

Spēlē šie somi death/doom metālu, turklāt no tās zortes, kas vairāk līdzinās varen lēnam un drūmam death metal, nekā dūmama ar growlu. (citāts no Myspace lapas - sounds like: Winter, Cathedral, Asphyx, Candlemass, Hellhammer). Starp citu growls šeit ir ļoti ņammīgs brīžiem pat atsaucot atmiņā Demilch burbulīti. Vispār pirmais priekšstats ir ļoti daudzsološs.

Kas interesanti, albums iznāk uz Fauna mīļotā Razorback Records, ko vairāk zinām kā desgrainda lauciņa kopējus. Jāgaida, kad uzpeldēs pilnais albums, ja būs tik labs, kā rādās, varētu arī oriģinālu ieķert.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tikko saaku klausiities - baigi njammiigs leenums. Bet izklausaas jau baigi labi. Redzees kaadi paareejie gabali.
0
Sasodīti iespārda.
Jāmeklē rokā ripulis
+1
Es jau best of 2008 tēmā pieminēju, bet ir vērts aktualizēt grupas nosaukumu. Albums pagājušajā nedēļā uzpeldēja arī internetā un, vien' vārd' sakot, pirmais priekšstata nav bijis aplams - albums ir KOLOSĀLS.

šis nu reiz ir viens, kas sagrābj aiz pautiem. Vairāk gan tā kā lēnām saspiež. Death/doom cienītājiem - obligāts :D

Bla, es sa[rotu, kur tā fiška, ka Razorback jamo izdod - te tak arī ir kaučkādi horrorsampli; un tas jūtamais oldskūlisms ar to kombinācijā skan brīžiem it krietni līdzīgi viņu pamatprodukcijas oldskūlhorrornoskaņai, vien 2.5x lēnāk. Bļāā, un vokāls...

Gada albums? Viens no reālākajiem kandidātiem noteikti. Gada debitants(i)? Gandrīz droši.
0
Njā, Razorbaku plauktus man ļoti patīk "tīrīt". Lifetime membership, kā nekā.. khem khem... :))
0
man arī vajag tur memberšipu
bet roka ceļas tikai šito bukmarku nospiest
melns un sarkans un kaķīši profila bildē, kurus katru reizi apskatīt
+1
jopcik kur laba grupa
ir kaut kāds abstraktums tai skaņā
nez, Lv sen nav bijis neviena tāda kewl metāla koncerta. ar attiecīgo noskaņu, I mean. ai labi whatevaa
+1
Uhh, ja trūdēšanu varētu sadzirdēt, tā izklausītos šādi! Ļoti apetīti veicinoša mūzika...
0
Runtsi, nu tak būs te kaučkāds varens drūmmetāla pasāciens kaut kad. ne tik sen jau tepat arī iepukāts bija.

waa, bet tēmas objekkc
0
Anthithesis saucās ...
0
Reku vēl viens no šitās sērijas: Acid Witch www.myspace.com/acidwitch m/
0
Nepatika. Par garlaicīgu. Sevišķi vokāls.

P.S. Psychedelic / Death Metal / Rock - tiešām ?
0
pajāt ka tev nepatika
0
BoD, vienkārši pārāk skaidrā drošvien esi.
0
Es arī darbā mēģināju no sākuma klausīties - neizgāja. Vakar vakarā pamēģināju un iepatikās gan Kapučainie, gan narkotiku ragana :)
Lai gan tas ir jau zināms, ka darbā labāk aiziet vieglāka un mazāk līdzi domāšanu prasoša mūzika, bet šitā kā piemērota tumšiem rudens vakariem :)
0
Man pavisam dziļi pajāt, ka roof'am ir pajāt, ka man pajāt ...
0
šitā jau var aizjāt līdz meksikai
0
Rezka atcerējos -Heading Mexico- kliponu ar pareizajiem subtitriem :D
0
Finding the wey with slow lady's booze... :D
0
Ja pret Hooded Menace debijas veikumu man ir visai vēsas emocijas, albums jau labs, bet tai pašā laikā nekas vairāk, tad Acid Witch, ļaujoties vairāk eksperimentiem gan ar skaņu, ģitārām un sempliem radījuši izcilu veikumu, kas ar savu kopējo atmosfēru un noskaņu spēj ieraut albuma radītajās šausmu ainās un nelaist vaļā, un Acid Witch tas padodas sasodīti labi. Witchtanic Hellucinations gan varētu pretendēt uz gada viena no labākajiem albumiem, jo tas tik tiešām tāds arī ir.
0
HOODED MENACE
Influences : scantily clad women running through graveyards
:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas