Baltic Bizarre 2009
0
Pagaidām metalmusic.lv tāda maziņa informācija ka 24.janvārī festivālu pagodinās SHINING.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jap
0
nu bljin, taa tachu ir viena no manaam miiljaakajaam grupaam!!! shitaadu laimi! Kaads nav redzeejis vinjus dziivajaa, vai vinji speelee arii akustiskaas vietas no jaunajaam dziesmaam!
0
Kurš Shining?
Ir 2 slaveni Shining. Viens no Zviedrijas, kas ir dikti labs, otrs no Norvēģijas. Par to es nedodu ne tik, cik melns aiz naga.
0
Izskatās jau ka būs īstais!
Ej tu nost, tas ir labais.
ja vien nebūs tā, ka mistisku iemeslu dēļ Shining neatbrauks.
0
Hm, vispārzināmi tik Zviedri. MA vēl no Polijas demobanda ir. Tas arī viss.
0
tie ir tie, kam bija albis V - Halmstad? baigais depresivņiks
+1
Es te man liekas kaut ko rakstīju, bet nu whatevā... ja tie būtu Shining no Norvēģijas, tad būtu nēnormāli kruti, viņi bija Skaņu Mežā (šī gada) un blieza nu tā ka nemetās. Bet tā kā viņi ir tādi vairāk postīgi un džeziski, tad laikam jau, ka trve metaļori viņus nomētātu ar puvušiem brokoļiem un spļautu indīgas siekalas, un jā un jā, viņi to nebūtu pelnījuši enivei. Bet, tā kā bildē iekš metalmusic, ja, protams, nemaldos, ir redzams zviedru plekmetāla vokālista sejiņš, tad laikam jau, ka tomēr sagaidam plakk metal Shining. Vispār banda jau nav slikta, un to šovu, kurā notiek tā baisā pašsakropļošanās, jau es gribētu redzēt ^^ + mūzika viņiem pat nav slikta - plekmetāla nedaudz eksperimentālāks novirziens, ja jāteic. Cerams, ka viņi nenobaidīs Rīgas kačēnus :(
Briesmīgie briesmekļi! >:(

+1
bet gan jau piekāsīs enivei, tāpat kā Gorgoroth >:D
+1
un vispār ārā nesmuks laiks un runcim bail iet laukā... izskatās, ka tūlīt līs.
+1
ja es būtu bite un man būtu medus.
+1

Petja - записано : 18:37 - 23-10-2008
A v chem steb to ? otlichnaja banda, ponimaju Gwar pozvali by, a tut vsjo serjozno. Suicide, depresija.... black metal !!!
0
Ka tevi miķelis! Jau ar šo vienu grupu pietiktu, lai būtu labākais koncerts, kopš jūnijā bija Negurā Bunget..!!!
0
Jep, Shining tiešām ir patīkam ziņa. Nu tiešām.
Vien ir dzirdēts par to, ka koncertā grupas dalībnieku uzvešanās esot diezgan tizla, bet nu gan jau būs ok.
+1
Shining ir zilais :D
0
+2
ghmmm ... paaraak daudz zilitonu saak metalaa paraadiities
+2
Vienkārši vecenes nedod... ble
0
Variet nākt pie manis uz šarma nodarbībām, kamēr vēl nav par vēlu. 50Ls stundā. Tas ir to vērts. Yeah! (Pusčukstus ar piemiegtu aci un izstieptu rādītājpirkstu kamerā)
-1
Fauns dod par Ls50 stundā ? Smaga dzīve mūziķiem, ka šitā jāpiepelnās...
0
Jebal acī, ku pretīgi.
0
Ir dzirdēts, ka skatuves šovi ir tādi...savdabīgi.
0
BoD, kāda došana, kādi mūziķi, kāda smaga dzīve?
-1
shitais gan vairaak pees shova izskatiijaas, a la Britnija un Madonna.
0
Deathstars arī uz skatuves bučojās. es saprotu, ka šovs ir šovs, bet šis jau man liekas ir par traku. Kāpēc man būtu jāskatās, kā divi veči sūcās uz skatuves, ja esmu maksājis naudu par koncertu. man nav nekas pret peģikiem, bet neuzskatu, ka to vajadzētu izrādīt tā atkāti.
0
p.s. un neuzskatu, ka tas ir ahūnais šovs un ķecerība
+1
A ja divas vecenes uz skatuves sūktos, tad jau Tev visdrīzāk nebūtu iebildumu, ko ? :D
+2
nu protams, ka nē :D
+1
+ Bestia (Igaunija)
+ Argharus (Lietuva)
Pagaidām dikti melns pasākums.

Norises vieta - Kabata.
+1
Ekonomiskā krīze ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas