HalloViini
-20
Bljad,
karoche, seezhu sildos vakaram, atslaabinos
a te hujaks pa durviim kautkas nenormaali saak bombiit, nu, domaaju, tvaju makj
Taisu valjaa, a tur man - saldumus vai izjokosim haha
Hujase, es ta pljavniekos 2 gadus nodziivoju un visus razvodus zinu, karoche, pishu tuvaakajam kjirbim pa taafeli, tas aizripo, pagriezhos - na blja vampiiram uzsmelju pa pauri, hajaa, traapiit ta viegli, jo visi augumaa taa liidz kulei.
Karoche banda saak raut koferi, es protams pakalj, veel paspeeju pa dirsu uzraut mikipelej un te pretii pa kaapneem nesaas ragana ar slotu, blje manaa augumaa, nu te es njeahujel, bet ar ieskreejienu pishu ar celi pa pieri - ragana gar zemi
Nu karoch visi pazudushi, esmu rajonaa autoritaati nostiprinaajis, eju atpakalj uz dziivokli, tik taa ragana kaut ko burkshkj, ka pirmo reizi apkopeejas karjeraa vinjai kaads ar kaaju pa galvu iepisis
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Tu gadijumā neesi urla? Tava valoda ne par ko labu neliecina vecīt!
0
tā ir anekdote?
-1
Tu leopjies ar to ka mazus bernus piekavi?
-2
mikīpele , ragana ?
man liekas
kāds te vienkārši kautko uz hellovīnu bij sapīpējies
un paralēli wolta disnelja mūltenes skatijies
un tagad te pūš miglu acī, kā tāds zaķis laupītājs
+6
Savulaik jaunībā raku kūdru, zinu, tā šķiet tumša, mīklaina struktūra, bet īstenībā jau sūdi vien.
+4
ieteikums kūdrai - sākt tēmas, un pie tā visa ar katru dirsties, tas nav tas labākais veids, kā iegūt jaunus draugus. Šajā forumā viss baigi labi darbojas pēc sentēvu principiem,- `ko gribi, to dabūsi` un tavi teksti vien prasās pēc tieša `ej prom` :)
jeb arī tieši to tu gribi?
-2
ē! mans pirmais cepums, ledusskapī ir vodka un pulkstens rāda 24:51. Jānosvin...!!! :)
0
pievienojos MEDIEVAL.
tu taču joko, slepkavniek, vai ne?
-5
Taa ir ANEKDOTE.

Tiessam te visi ir daunni, arii iepriekseejaa teema bija prikols, taa pat kaa ssi un atkal visi :lol:
+4
nu baigi smalks humors tev ;)
tjipa "pieeju, bļed, atspārdu pensionāru onkulīt nahuj. skatos - o! šim aliņš somā, izdzeru, bļe. žēl, ka no plastmasas alenes nevar rozīti uztaisīt, za to vēl viņam rožu izgraizītu!" lol muahaha :/ no ķebļa novelties var, zini
0
Ja anekdote, tad bija tīri laba, es pat beigās sasmējost, tikai orģinālā noteikti nav tik daudz hujaksu, o bļe un pizģets nahuj :)
0
zzeel ka tiessam te visi ir daunni.
-6
mazais2

Ironiju nepamaniji?
0
kapraali, oriģināla noteikti pašu stāstītāju atspārdīja pa smadzenēm ...
-1
čista smalks urlu humōrs. lol!
-1
Ko jūs te sacepās? Normāls humors.

klab.lv/users/veidenbaums/...
RRRATATATA!!!
+1
Man šķiet, neviens (tas ir, pat ne viens) nepadomāja, ka tas ir reāls atgadījums.
-3
Nu shitadu humoru jau vajadzeja saprast lol
0
vēl smieklīgak ir tas, ka visi šeit tik traki nopietni! :D
+2
Tu saki, bļaģ nahuj jobanij vrot ibio nah v pizdu zasral scuko ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas