jaunais Frailty treks
+5
Klausos maispeisā jauno Frailty dziesmu The Shining un liekās dikti labs :) Patīkami pārsteidz, ka ritms ir biškinj ātrāk nekā parasti, līdz ar to nav tik boring :D

www.myspace.com/frailtymetal...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Kāds nupat nosauca visu pārējo Frailty daiļradi par boredom ... Blood will be shed ...
+4
Bigij :D
Es neesu kūditajs, bet es to tā neatstātu :D
+4
visiem plusiņi
0
Tagat būs taustiņi?
0
Taustiņus kopā ar vietām griezīgajām ģitārām gan ir tīrākā bauda klausīt. Tempa ziņā noteikti fiksāks par Lost Lifeless Lights kopējo noskaņu, tomēr grūti spriest vai mazāk garlaicīgs, man jau patika arī albuma temps un visa kopējā atmosfēra. Šis The Shining tāds biš atšķirīgāks, bet ar visu to tīkams. Smuks majestātisks marš uz "mājām tālu prom un gaismām aizmirstajām".

Taustiņi bij jau arī iepriekš, tagad tik meitene taustiņo.
0
cool. daudzinteresantak neka parejas dziesmas
-5
Ja taustini Pogas izpildijuma :D
Vina tak arak speleja grupa Nordic Star ja vien nosaukumu nesajaucu.
Bet jadoma ka varetu but labs rezultats itka esot ok izglitiba uz klavierem.
+1
Tas nebij tā domās, ka visas pārējās viņu dziesmas ir garlaicīgas. Vienkārši, ja klausies ilgākā periodā viņu dziesmas, tad The Shining ir tāds patīkams pārsteigums ar ātrāku ritmu. :)
0
fōrš fōrš dziesma
-2
un the shining nākamā jaunā dziesma - frailty
+2
The Shining jau sen vajadzēja uztaisīt dziesmu Jack Tha Nicholson
0
^ ja jūs runājat ar to pašu ansambli, kurš te ne tik sen viesojās Rīgā, tad tam nosaukums ir bez "the".
0
dziesma nav jauna (2005. gads), tikai beidzot ierakstīta kopā ar vēl 4 vecām dziesmām, kuras koncertos ir spēlētas, bet nav izdotas. ja kas, Frailty šito spēlēja dzīvajā jau novembrī, uz AII.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas