Ričuks!
+4
Tātad, tuvojas pavasaris! Es nezinu cik daudz matainie piekopj veselīgu dzīvesveidu ar fiziskām aktivitātēm, bet nolēmu arī šeit iepostot reklāmu... vēl vienu. Tātad pārdodu mazlietotu MTB velosipēdu. Labā stāvoklī, pašlaik atrodas veikalā, jo aizvedu pielikt ātrumus. Tātad riteņa ērtības ir: 28 ātrumi, hidrauliskās disku bremzes, regulējama dakša un rāmī iebūvēts pudeļu attaisāmais. Prasu par šo transporta līdzekli 400 ls. Var arī nokaulēt. Bildes ir šeit...

foto.inbox.lv/schnizzel/RITENIS-p...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Bļa, a kāpēc manam ričukam nav iebūvēts pudeļu attaisāmais ...
0
Acs sprauga arī der :D
0
ā aizmirsu - Kontakttālrunis - 29190283
+1
Velosipēds jau monstrs. Siekala tek, tik drīz pašam nāksies k-ko tirgot nost.
+10
Ar tād tak neva pabraukāt - kājas aiz ausīm jāliek :O
+5
ble pa tadu naudu var taks nopirk autinu :D
bet ritenis jau zvers, tikai vizuali neatskiras no tiem kas pa 80ls.
-4
Kārtējais dirt/downhill variants... sporta inventārs bez praktiska pielietojuma.
+2
ļoti kvalitatīvas detaļas, tāpēc ir dārgs. Nav nekāds MADE IN AUSTRUMOS DIRSĀ PA KREISI bullshits. Bigij, ir tāda lieta kā sēdekļa augstuma regulēšana.
0
jeee uz dakshas raxtiits TORA
+1
Schmizzel, ir tāda lieta kā Bigija konstantais auguma garums. :D
+3
aha,ne viens vien pāķis redzēts, kas šitādām ritenim izrauj sēdēkļa stieni līdz pēdējam un tad minās. Lol, skats pa rubli.
0
katrs dara, kā viņam ērtāk, pričom tur pāķisms?
0
nu kā, kaut kādām parastam ātrumniekam to sēdēkli jau var celt cik augstu gribi, bet šitādam tāpat kājas aiz ausīm jāliek, jo viņam tas rāmis tāds. Tak, piemēram, bmxam neviens nemēģina pacelt sēdekli, lai varētu normāli pamīties, šitam tas pats.
a es nezinu kur pāķisms, tas tāds teiciens vienkārši. :)
0
nu tas gan, par stilu jaamaksaa ar savu eertiibu ;]
0
ziniet, var savu trekno dirsu kādreiz piecelt un pamīties stāvot kājās. Šis ir sporta ričuks. Nevis kārtējais RIMI vai MAXIMA pa 70 LS nopērkamais mēsls.
+1
Neķer nu kreņņņķķķi, mēs jau tikai ķiķinām :) Btw, es šodien uzzināju, ka snicker ir ķiķināt, zviegt un zviedziens un tamlīdzīgi :D
0
Par ričuku gan vajadzētu sīkāku infu ja reiz tirgo nost (dabomb rāmis, truvativ iznesums utt). Un kad esi visu sarakstijis, tad iesaku iepostot to iekš roto.lv ja vien neesi jau paspējis.

Viesuli
Bet par to sporta inventāru bez praktiska pielietojama tad ir jājautā, kas ir praktisks fellis. Man personīgi grūti iedomāties ko labāk par labi saliktu single speed freeride vai semo DH no normālām daļām. Bet varbūt tomēr Tavs tūrists mošk ir praktiskāks?
0
viskūzī
rotos.lv tobiš
+4
tas praktiskums jau arī ir tāds peldošs jēdziens. kādas kuram vajadzības/kāda situācija.
nē nu, tad jau man gludeklis arī nav īpaši praktiska lieta, es drēbes negludinu un vafeles es uz gludekļa necepu.
+2
To roof: aizbrauc ar šito freeride līdz Tērvetei un atpakaļ un tad parunāsim. Vispār man visi "tūristnieki" atpūšas, tagad bliežu ar 26"collīgo... ;) single speed freeride būs tev ko līdz Runcim aizbraukt un atpakaļ uz māju, tev tas šķitīs nenormāli paraktiski, jo nebūs ienācis prātā, ka ar riteni brauc arī lielus gabalus.

Ričuka saimnieks tak pats pareizi saka, ka ar šito minas stāvot kājās, lēkā, brauc no stāva kalna lejā utt.
+6
baigais prikols braukt ar ričiku, lai varētu beidzot pastāvēt kājās :D:D
0
Roof, es nedomaaju ka matainajiem iipasi interesee detalu firma utt. galvenais ka kvalitaate. es jau draugos un ss.lv ieliku detalizeetu aprakstu, bet nu seit diez vai vajag. un rotos.lv ir simtiem reklaamu uz kuraam neviens neatsaucaas...
+2
Bet nu tomēr...
Tātad dakša - RockShox Tora(regulējams gājiens 120-150),
Rāmis - Da Bomb CR8 balts, izmēru aizmirsu
Stūre un plaukts - Holzfeller un Truvativ
Bremzes (diksu hidrauliskās) - Shimano Hone modeli aizmirsu
Pedāļi - truvativ
Spriegotājs - shimano
Riepas - WTB
Rokturi - Hoffmanbike
ķēde - nezinu
sēdeklis - WTB

happy?
0
Ķēdi jau parastam veļļukam maina reizi gadā, tā ka pofig.
+4
Tā vien prasās pavasarī uztaisīt vienu true velo izbraucienu. Teiksim var aizmīt kaut kur līdz jūrmalai kaut vai. Interesantāko daļu atstāt uz beigām braucot atpakaļceļā - kurš taisnāk? >:)
+8
Vasarās es šo joku 1 vai 2 reizes pa nedēļu taisu. No mājas līdz pludmalaei 55min ko mīt. Tev tik kādas 35-40 ... Babītē ir izlejamais Lodiņa aliņš, aiz akvaparka Užavas, pašā Jūrmalā arī vietu netrūkst kur ''Tour de Pub'' taisīt :D
+1
Tour de Pub - hahahahahaha :D
+1
PĀRDOTS! Bigij, vari dzēst ārā!
+1
Ilgi gan andele gāja. :)
+1
Drošvien dabūja atdot pa kādi 120, ne? :)
+4
Nācās vēl 120 piemaksāt, lai paņem.
+2
Es ar 100 piemaksu paņemtu :)))
+1
es par velo izbraucienu kaut tagad, ne darba dienu/darba stundu laikaa

:)
+2
pff, tad nu gan pateici - spriegotājs shimano :D :D :D
tas neizsaka pilnīgi NEKO, shimano ir spriegotāji par 5ls jauni un spriegotāji par >100ls.. kurš nopirka vnk tāpēc, ka shimano, nepainteresējoties tālāk? :D
0
bet velo skaists, nekur piesieties :)
+3
Velo kā velo. Mans ir smukāks, jo bagāžniekā var Lielo Brāli iebumsīt un vēl 15 aluspudeles ...

Nesaprotu, kā vecis ar tā noliktu sēdekli var pabraukt ?
+1
Pidars tu esi pviljan, ja domā, ka es velo no sūdīgām detaļām lieku. Diemžēl krīzes laikā atdevu par nieka 300 :(
+2
BoD... nē nu apsēsties jau protams, ka vajag... ja tev ir resna dirsa. Kā jau augstāk minēju, šim sēdēšana ir pēdējā vietā, jo zemais rāmis, jo tas ir SPORTA, nevis MADE IN CHINA veļļuks no MAXIMAS vai RIMI. Un, dļa osoba tupih povtarjajo - sēdekli var pabīdīt arī augstāk! Jebkuram veļļukam!
+1
Velotriāla arī :D
0
Nebija jau par augstumu runa, bet par leņķi.

P.S. Gribi teikt, ka šim visas detaļas ir Made in Japan ?
0
Tikai shimano spriegotājs un bremzes. pārējie ir no Teh U.S. of A
0
Kāds negrib pazīmēties un uzsākt topiku par tēmu "šeku mans zvērs"?! a to te tikai viens velo un tasd pats cilvēkam vairs nepieder
0
Kautkā liekas, ka kas līdzīgs bija, kad Bigijs sev meklēja ...
+3
Npaardotais ir downhill MTB variants, ir jau dazhi gudrinieki redzeeti, kas piedalaas arii MTB sacensiibaas ar taadiem richukiem, bet nu cross-country MTB buus vairaak piemeerots braukshanai pa ielu vai vienkaarshai vizinaashanaas, shitam jau visi tie lennkki raamim un dakshai ir taadi, lai no kalna 80 graadu sliipumaa tu atrastos seedus poziicijaa, it kaa brauktu pa horizontaalu virsmu:))
+3
Bija tāda klusa aizdoma pēc beņķa slīpuma spriežot ;)
+3
sporta velo ar pudeļu attaisāmo...
būs jāiesniedz patents par sporta velo ar pelnutrauku!
+1
'Brangi vīri unn raženas sievas pa mežiem močī ar GARY FISHER vellapēdiem. Ar tiem, kam 29 collu rati ! Man sapnis klusiņš.
+1
^domā triatlona velo?
+1
Kalnieši ar 29 collām !!!! Pats domāju, ka esmu ko nogļukojis. A Piedrujas ielā iebraucu aplūrēt - obanā ! Tanki !
0
Es dumš. Kas ir triatlons ?
+1
peldi, brauc, skrien (moš skriešana pēdējā).

29'' saki ? Man ir 28'', man nedaudz par lielu. Tāds konkrēts zirgs. Kalnā nav kaifīgi braukt. Un pa sūdīgiem ceļiem.
+1
Nu teorētiski jo lielāki rati jo vieglāk pa sūdīgiem ceļeim braukt. Esi ar skūteri pa granti maucis ?
+1
Unnman augums bez 3 cm 2 m. Pazorna ar 26" braukt :D
+1
Nu, lieliem riteņiem inerce lielāka un grūtāk uzsākt braukt -> pa sūdīgiem ceļiem, kur nav liels ātrums un bieži jāsabremzē, nav sevišķi ērti maukt.
+1
Nus. Būs man kaut kad atkal darbs, iešu pie šiem lūgt ietestēt.
0
šitāds varētu būt pievilcīgs:
www.689.lv/index.php?id=294&tx...
+1
O bana ! Tai linkā stāv rakstīts - Cena citos veikalos 0,00 Ls !!!! Kur ir tie citi veikali ? :D:D:D

Coratec man baigi rāmji patīk. www.corratec.de/en/bikes2010/mtb/su...
0
Man gan tie frīkainie ne īpaši. :p
+2
Garāžā mētājas krievu laiku šosejnieks ar to auna ragiem līdzīgo stūri - tā tik ir manta, tiiik forši ripo. Bet visi šitie modernie ākstu varianti tāpat kā New Rock zābaki - neizskatās paredzēti kā pārvietošanās līdzeklis.
+2
Nu ar Erenpreisu varētu apkārt mātei Zemei apbraukt, ar nupat iegādātu kalnieti - huj. Bez dītailu maiņas. A tota že ! Bizness ir bizness.
+2
Kaimiņam ir erenpreis, baigais ritenis vispār ir.
+2
Mana audzinātāja un Latviešu valodas skolotāja 42 gadus strādā skolā un 22 gadus uz skolu brauc ar ričuku. Un viņai Erenpreiss. Tas pats viens visu laiku. True.
+3
Velkoties Vecrīgas virzienā no MP iesaku ielūkoties vecās velorūpnīcas ( Dizaina Nams ) vitrīnā ! O kas pa skeletu tur karājas !!! Vienīgi bābu versijai dizais smukāks.

p.s. un jā. pie reizes. Tā arī neiru līdz galam sapratis šito fišku. Kādēļ sieviešu rāmis ir tāds, a bet večiem tāds ? Tak kam ir starp kājām ko sargāt vairāk ? Drošāk tā kā būtu ar bābiešu rāmi maukt. Labi, vecos laikos tur brunči gari un tā, uzkāpt ērtāk. Bet mūsdienās ? Nu ir sāpīgi, ir ja kājas no pedāļiem noslīd un pakaļa no ķebļa :)
+1
Idejiski veču velerim konstrukcija drošāka. Sieviešu velosipēdam tāpēc resnāka tā apakša jātaisa, smagāks sanāk. Kautgan neesmu drošs.
+3
Ā, vēl veču velerim smaguma centrs sanāk augstāk - vieglāk ripo. Fizika, ibiomaķ.
+3
Fizika. Smaguma centrs. A olas ????????????????
+2
Sieviešu rāmi taisa tikai tapēc, lai vieglāk uzkāpt un nav augstu kājas jāceļ.
+1
Nahuj olas, ja ir fizika!!!!!!!!!!!!!!
+1
ētiskie ričuku konstruktori, ibio!
+4
Ā ! Skaidrs. Lai paketes nekrīt no stringiem laikā :D
+1
laukā
+1
Man arī cora rāmis. Gribējās saskrūvēt šovasar, bet nesanāca
+1
Nezini? Tiem cora ir pieejami dažādi razmēri rāmjiem vai tas liektais tāds kā universāls skaitās ?
+5
Bļa, iedomājos, kā izskatītos ģenētiski modificēts sieviešiem domāts zirgs - tāds, lai kājas nav augstu jāceļ ....
0
:D:D:D
+1
Hui*a tas viss ir! Kad sākšu pelnīt, krāšu un salikšu ko līdzīgu šitam.

www.pinkbike.com/photo/4261876/...

Tikai līdz tam man rociņas būs pilnībā zaudējušas visu spēciņu un nevarēšu pat kārtīgu bunnyhop uztaisīt :D
+2
Ar downhills ?

Starp citu, necērtu kāpēc ričukiem ir sēdekļa amortiņi - pamīt tak normāli nevar ... Pie priekšējā pilsētā braucot ar jāpiešaujas - sagribējās uz apmales tikt, a huj tev - taisnais iepisiens, jo stūrīti kārtīgi neparāvi :D
+2
Treknajos gados katru pavasari savu uz apkopi stūmu. Liku lai maina visu, kas nojājies. Vidēji katru reizi 100 Ls izmetu. Tagad gan nopietni sāku apdomāt kalnieša nahren nevajadzību pilsētā.
0
Nemācēšu teikt.
Man kaut kāds 2004 laikam klasisks kalninieka rāmis.
+2
^^ nafig katru pavasari ? Atkarīgs cik un kā brauc. Kad ķēde un zobrati ir nojāti, tad šos maina, tāpat bremzes, rumba, riepas. Ja šitā kāds atnāk un pasaka, ta džeki priekā lēkā un plaukstiņas sit un nadzīga maina visu pēc kārtas. saeļļot un tādas figņas gan var 2x pa gadu, ķip vispārējā apkope. Var jau pats, bet man parasti slinkums un čakarīgi, jo nav privātmāja, kur var mierīgi pa pagalmu laistīties.
+1
vot es arī apsvēru domu kaut kad pēc prakses kaut ko mazlietotu pajemt, kā ne kā Ventspilī ir gan mototrase, gan citādi labumi kur kaklu lauzt.
ar cik naudiņām vispār jārēķinās par kādu vidusmēra velo? var būt arī bez alus attaisāmā.
+1
Velo bez alus attaisāmā ir kā zirgs bez galvas. Nu ar visiem var alu attaisīt :)
+1
A bet braucu es kādreiz dafiga. Daudzus tūkstošus km gadā. Reizēm 200 km dienā. Pavasarī visu mainiju, lai visu sezonu nezinātu bēdu.
+1
Bet ar lietotu baiku pirkšanu nu tā. Reku tēmas aizsācējs par kādu baisu piķi lietotu notirgoja. Nav tā kā auto - no salona izstum un cena 30% krīt.
+1
nu bet topika aizsācēja ričuks jau nebija nekāds tur prastais - veikalā diez vai zem 600.
nu vismaz man liekas.
+3
Njā, dārgs prieks, lai no kalna maucot uz gurķi paņemtu.
+2
BigUgga
8. martā, plkst. 21:31
Ar tād tak neva pabraukāt - kājas aiz ausīm jāliek :O

pamēģini ar BMX izmest kādu apli! :D
+1
Bla, nu jūs ar dodat. Tas tiešām kādam nāk kā liels jaunums, ka sieviešu rāmis tāds ir tāpēc, lai brunčos normāli uzkāpt varētu, kāju pār bomi? Un uz zirga tak ar kādreiz dāmas sāniski sēdēja, ne jāteniski - bija tak speciāli segli tam paredzēti.

Par apbraukšanu pasaulei ar tikko nopirktu kalninieku - nu biš jāpiebrauc jau jebkurš aparāts. Bet Ērenpreisam, protams, šanses lielākas, vienkāršākas konstrukcijas dēļ kaut vai.
+2
Intars ģēlu runā !
Taču !!!!!!! Veči uz bomīša vecenes var vadāt. Jā - bet olas ?!
+2
^^ runa jau gāja par to, ka mūsdienās dāmas, sevišķi velobraucējas, biksēs špacierē - uzkāpt kā cilvēkam ričukā nav nekādas problēms -> īpašas vajadzības pēc sieviešu rāmjiem nav.

Bet Janis jau gribēja likvidēt veču rāmjus, jo par nākamo paudzi norūpējies ...
+2
Ja Ķīnā velosipēdi būtu tikai ar sieviešu rāmjiem, to ķīniešu būtu nevis miljards bet visi 10 miljardi :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas