SKAŅU MEŽS 2009' - SUNN O)))
+9
22. maijs, 20:00 Anglikāņu baznīca (Anglikāņu iela 2a, Rīga)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
nevar būt
:O neticu tam, kas uzrakstīts. (E. kliedz neprātā, ārdās un tik un tā nespēj noticēt) bet, ja tā ir, tad jāiet točna.
+1
ir ir :)
+1
damn, this is GODLIKE. (E. kratās eiforijā)
+2
Vai ta eiforijā kratās? Kratās parasti agonijā... bet varbūt tas ir visai individuāli :)
+5
Ja pārdozē eiforijas izraisītāju, var būt konvulsijas, asinis pa degunu, vemšana, halucinācijas...
+4
kuras var novērst tikai asiņojoša mauka
+2
...kura tiek lietota pozā 69?
+2
Vienkārši super, pašam slikti, asinis pa degunu nāk un vēļ asinis pil uz sejas... nu ble...
+2
šajā gadījumā, poza pat nav svarīga, jāskata situācija kā kopums >:)
+1
^puisīši safantazējās?
+2
^ un kas tad Tev par dzimumu ? tas otrs ?
-1
^trešais. ;)
+1
samajob ?
-9
^ko tu gānies tagad? kaut kā neatminos, ka būtu tevi personīgi apvainojis. humors paliek humors, bet ir lietas, kas nav pieklājīgi.
+9
a kurā tad brīdī beidzās humors ? vai tad ir tādi samajobi ? nu beidz... >:)
-1
Šitie apmēram takā tā Nadja kas bij, tik vēl lielāku besi uzdzen... Džiz Tevi Kraist.
-1
wow, baznīcas akustika varētu būt interesants efekts.
0
būs laps. cerams
0
To tiešām būs vērts gaidīt.
+1
Tikai špickas neaizmirstiet līdzi paķert.
+2
Anglikāņi jau mūra baznīca, ar špickām vien necik daudz neiesāksi.
+3
Vajag tik mācēt. Man viens paziņa reiz izdomāja gultā uzpīpēt, no mūra mājas nākamā dienā vien pamati stāvēja.
+2
a ko viņš pīpēja?
+2
nevis ko, bet kā
0
kubikmetra bongs?
+2
Kubikdecimetrs ugunsūdens ribās.
+3
karoč uzpīpēja ar protuberanč neproporcionālajām disharmonijas svārstībām, izraisot nobīdi no vektoriālsfēras uz triangl bļa kaut kādu citu plazmatisko stāvokli un māja sabruka ..palika tikai erekti pamati
+3
Etnobotāniķi novākušies...
+2
Es nesapratu; tomēr bija iespaidīgi.
-1
INFESTUS VECĪT NIKA KEIVA FIRSTBORN IS DEAD IR VINEKĀRŠI LABĀKAIS KAS VAR BŪT TOTĀLA EIFORIJA VECĪT TOTĀLA

LOOORD U KNOW THAT I MUST DIE!!!!!!!!11
0
tu man vienreiz prasīji
+2
runci, nebļausties jopciks ..ir daudz kas labāks par nika keiva i mast dai ..
0
;(
ar mani newiens nedraudzējas
bet sunno))))))))) tās būs SPĀRDĪJIENS. PASTERIZĒTA OLU MASA (cepumu sastāvdaļa)
-1
kluxte man liekas tew wienkaarshi skauzj *:~~PPPP
+1
nu nenovirzies no tēmas ..atradies te viens zābakruksis ar melnām ausīm ..topics ir par SUNN O))) nevis pasterizāciju un olu jogurtu masām un niku keivu :)
nu nepaliec rupjš,
citādi es izpasterizēšu tevi!
0
ja tu esi meitene + smuka, tad es atļauju
+1
bāc, un tagad tādi teksti izklausās pēc bobija ;(
0
Sunn O))) piekritējs nekad neesmu bijis, bet šo konci ne par ko nedrīskt laist garām. Cerams, ka skaņa būs lieliska un atmosfēra tāpat. Vismaz kaut kam tās sviesta celtnes tomēr noder haha

Ideāli jau būtu, ja vēl varētu arī noorganizēt kvalitatīvu koncerta uzfilmēšanu, kaut gan diez vai tas būtu tik vienkārši. Personīgi es neesmu nevienu kvalitatīvu Sunn O))) video redzējis līdz šim.
-1
Fuj, nu come on! :D VIņi tak 10 min no vietas dārdē vienu un to pašu noti. Plus vēl tajā baznīcā, kur zilos salaulāja...
0
nu nezinu, es čota šādu stilu nevaru saprast, varbūt jābūt savai pieejai or smtng, kr4 x1 šnicelei
0
vai kādam vēl šis simbols ";" liekas sievišķīgi vulgārs ? :D:D
+2
Drīzāk jau "!" :D
+1
bļa, doma Tev ir, tas gan :D:D ";" tik liekas mazliet dzīvīgāks, nav tik stīvs kā "!"
0
tātad ;!.. ārkārtīgi sievišķīgi. sievietīgi.
0
Malējs ir ''doggy stile'' piekritējs ? :D
+1
un visi pārējie stili... cat under pillow, hammer stomach, give me that fukin cunt, screaming balls... nu, pats, zini - ikdiena... >:)
-4
Bļe es varu derēt, ka viņi salviju dienu dienā kurī, uzbliež pa vienu noti un pēc tam gruzās par to 10 min. Vot 'dziesma' uzcepta! Un tad jāmeklē dziļā doma :D Es vienkārši afigel, cik zemu var nolaisties, ka pat šitādus pajolīšus sāk dēvēt par mūziķiem ;D
+3
varbūt vienkārši samierinies ar domu, ka tev nepatīk.
-2
Varbūt vienkārši samierinies ar domu, ka tiem čaļiem ir tikai viena smadzeņu rieva un tā pati no cepures iespiesta?
+1
aizej pasaki viņiem pats.
+4
pasaki, ka viņiem steidzami jāsāk spēlēt power metāls.
-2
Jā jā, turpini gruzīt... poweri vairs tāpat neklausos....
0
jebkurā gadījumā viņiem piestāvētu.
es neko negruzu :D
+2
Bļe es varu derēt, ka viņi salviju dienu dienā kurī, uzbliež pa vienu noti un pēc tam gruzās par to 10 min. Vot 'dziesma' uzcepta! Un tad jāmeklē dziļā doma :D Es vienkārši afigel, cik zemu var nolaisties, ka pat šitādus pajolīšus sāk dēvēt par mūziķiem ;D

^tu vispār saproti, ko tu raksti?

0
jebkurā gadījumā, pēc viņiem varētu uzstāties Aphex Twin. tas būtu kruta.
+1
Schnizzel aizliegs viņiem uzstāties.
0
pie baznīcas būs liels uzraksts VERBOTEN
-1
SAY NO TO SHITTY METAL!
0
metal? o.O
0
Drīzāk jau cik zemu var nolaisties vai cik nezinošam jābūt, lai Malleyju un Andersonu par pajolīšiem dēvētu.

Youtūplī iesist Sunn O))) jau nav liela māksla, lai pāris minūtēs secinātu, ka viss ko viņi dara ir 10 minūšu nošu trinkšķināšana.
Sunn O))) fans nekad neesmu bijis, bet nu viņu un Boris kopdarbs albumā Altar ne tuvu nav " uzbliež pa vienu noti un pēc tam gruzās par to 10 min".
Mūzika var patikt un var nepatikt, bet nu vilkt vienādības zīmi starp nepatiku un SHITTY METAL gan neliekas nopietni. Pietam cik nu drone pat par metālu vispār ir saucams.

www.youtube.com/watch?v=SmdGcTQ6pkY...
+1
PAr to ";": jau pirms padsmit gadiem man informātikas skolotājs iedīdīja galveno likumību, kas jāievēro, strādājot ar datoru, t.i., "cilvēkam jābūt slinkam". Tādējādi, liels pluss zīmei ";" ir tāds, ka tā labi der iespraušanai tādā vietā, kur teikumam itkā būtu jābeidzas un jāliek punkts, tomēr slinkums lieku reizi spiest "shift", lai sāktu nākamo teikumu ar lielo burtu, jo tad bieži sanāk tāda laža, kā šī paša teikuma sākumā. Un tas baigi čakarē daudzpļūtīšanas procesu interneta vidē.
Pie mīnusiem, nenoliedzami, pieder šīs interpunkcijas zīmes īpašība padarīt teikuma konstrukciju neveiklu un smagnēju, tā ka visas pūles var palikt vējā. Ja esi nodomājis pretendēt uz lielākā asprāša vai vienkārši pašapmierinātākā oratora statusu kādā interneta vietnē, tad šis variants, protams, neder. Daudz labāk būtu to aizstāt ar vienkāršiem nepaplašinātiem, taču saturiski satriecošiem teikumiem, kam galā punkts. Par to krutāk var būt tikai jautājuma zīme galā - ar uzbrauciena kontekstu.
Un tomēr, visiem, kam self-imidžs pārāk nerūp, piedāvāju rūpīgi apsvērt zīmes ";" lietošanas priekšrocības.
0
kopdarbs jau ir mazliet, kas cits, nedefaults
0
Tie nosaukumi gan kautkādi mistiskie.
+2
SAY NO TO SHITTY METAL!

^say no to Schnizzel.
+2
SAY YES TO GOOD DRUGS!
0
nu, kas i, mincīši?
lietainās dienas vakarā būs laiks Saulītei o))) >:)
0
bļa, biju jau aizmirsis. Paldies par atgādinājumu
+1
^ nu nekas. varētu pēc tam lepoties, ka tev nesaplēsta sunn biļete mājās pie sienas ierāmēta karājas >:)
0
mmm, jau šovakar. ausu korķus gan jāpaņem līdzi... :S :D
0
baznīca varētu trīcēt
0
Eh, man diemžēl nespīd tā Saulīte o))) :(
0
vitrāžas varētu izbirt.
0
Te jau pamperus jāņem līdz, ne ausu aizbāžņus ;)
0
skaļi
0
Un tas arī viss?
+3
Šeku reku pāris bildītes
gg.klab.lv/275360.html...
+3
normāli nokapāja? precīzi, bez lažām? :D
+1
Izskatās, ka dažiem bija pat ļoti interesanti: content9-foto.inbox.lv/albums99223843/gati... ;)
+3
viss cits mūzikā pēc SUNN O))) ir mūzika sisīšiem. koncerts bija vienkārši šausmīgs, un tas šajā gadījumā ir kompliments m/ hail satan!
0
Iespaidīgs priekšnesums ar ļoti labu pēcgaršu!

+2
koncerts bija ljoti kruts un ljoti neizklaideejoshshs (+37)

muuzika ko var klausiities ar galvaskausu kaajaam veederu un katru atsevishkju kjermenja shuunu

bezgaliigi plashi un bliivi rezoneejoshi disoneejoshi skanjas vilnji un kolapseejoshu augstceltni atgaadinoshi akordi

par muuziku tur vairs nav runa - pilniigi cita liimenja skanjas experience - daudz daudz tuvaak kodolam

secinaajums - skanja sasniedzot konkreetu koncentraaciju kljuust par mateeriju
0
Bija tiik skaisti! Iztricināja katru ķermeņa šūniņu un vēl šodien galva dūc.
+9
Nu - jā, lai kā es censtos, man neizdodas raksturot šo ekstraordināro multisensoro pieredzi (par koncertu tas īsti nav saucams) ar patīk/nepatīk. Šķiet, ka nekādi ar emocijām vai pierastām, cilvēcīgām lietām saistīti apzīmējumi uz šo nemaz nav attiecināmi - tas bija kaut kas monumentāls, pat episks savā pirmatnējā primitīvismā. Laika izjūta man ātri vien pazuda, jo visas šīs vibrācijas saistās kā reiz ar kaut ko ārpus laika stāvošu, arhaisku, ar nolaišanos zemes (vai varbūt psihes?) dzīlēs, kur kontinentālās plātnes nemanāmi graužas viena pret otru. Šī skaņa bija visur - baznīcas telpā, dūmos (kuri bija izsmidzināti ļoti dāsni), asinsritē, kaulu un galvas smadzenēs. Domām vietas neatlika. Beigās biju pārsteigts, ka tas ildzis nonstopā ap divām stundām, notika kaut kāda laika nobīde, līdzīgi kā nemaz ar ne tik sen notikušajā NADJAs priekšnesumā. Šim pasākumam nebija nekāda sakara ar izklaidi, kā jau ātri vien atklāja samērā daudzi ļautiņi, kuri viens pēc otra pameta telpu.

Performance nebija vienas stīgas tirināšana divu stundu garumā, tā bija konsistenta, ar saviem kāpumiem un kritumiem, un kulmināciju (kura izpaudās kā trokšņa pieņemšanās intensitātē, sasniedzot patiesi mokošu līmeni - skarbs baltais troksnis apvienojumā ar dārdošajām zemajām frekvencēm triecās ausīs kā nokaitētu žilešu spiets, kas, par laimi, nebija ilgi (vismaz tā man šķiet), līdz viss piepeši apklusa...

Interesanti, kā tas viss izklausījās no ārpuses; iespējams, ļaudis nodomāja, ka baznīcas grīdā atveras portāls, pa kuru elles mošķi iznāk šajā dimensijā :D Jebkurā gadījumā, liels paldies organizatoriem - šis bija ļoti apgaismojošs vakars; es pat jutos pietiekami iedvesmots, lai pēc šī notikuma ar kājām mērotu 18 kilometrus līdz mājām Vecmīlgrāvī! :)
0
Tā vienkārši bija nerealitāte. Zināju, ka būs iespaidīgi, bet nu... Sunn dzīvajā ir kaut kas unikāls. Uzstāšanās laikā aizverot acis pārņēma pilnīgs miers un pilnības sajūta. Tā bija masu meditācija nevis koncerts. Pēc apmeklējuma vēl ilgi nepameta dīvainā sajūta. Skaņu dimensijas bija mani sadolbījušas pamatīgi.
0
Ar draudzeni spriedām par to, cik paradoksāla bija parādība - viņi, spēlējot skaļāk kā jebkurš cits, panāca masveida atslābumu un miegošanos, jo ne viens vien cilvēks zālē patiesi aizmiga, kaut arī, skaļumam sākotnēji pieaugot, šķita, ka jānožēlo sava neapdomība, neiegādājoties ausu aizbāžņus.
0
Tiklīdz ielādēšu video no koncerta (cerams, ka kaut kripatiņa skaņas būs dzirdama), nošārošu šeit saites apskatei tiem, kam interesē. Ja kādam ir pieejams analogs materiāls, aicinu darīt tāpat.
0
Nevienam pamerus nesavajadzējās? Neatzīsies?
0
NEE
0
NEE
+2
Tā visa padarīšana ir zaimošana.. zaimošana! :D

skatos, ka te daudzi dabūjuši kautkādu sava veida orgasmu, bļin vaijadzēja man ar aiziet..
0
nu, ja godīgi, tad beigās man kaut kā palika par vienveidīgu. pašas beigas bija ļoti labas, kad bija tāds noizīgāks, un pati pēdējā nots, pēc kuras skaņu vienkārši norāva nost, bija forši. bet tā tomēr pietrūka jaunā albuma vokāls un cello, kā arī nedaudz augšiņas, laikam nebūšu īstens meditētājs, heh.
0
nujaa bija viduu taads vienveidiigums nomaacoshs (kaa tam arii jaabuut) drusku bet peec tam kad iestaajaas beigas tapa skaidrs ka taa tam bija jaabuut. beigas bija super ar to visu vaitnoiza sienu un peekshnjo klusumu (un aplausiem kurus nevareeja dzirdeet). drone jau vispaar defineeja sevi kaa 'unentertaining music'. protams albomos jau visaadas roziines vairaak jo tur atkal nevar taadu skanjas koncentraaciju nodot kaa dziivajaa. katram formaatam savas priekshrociibas ... buutu veel attila shitam visam pa virsu es tur laikam arii buutu palicis
+4
0
^ superīgi video ar pārsteidzoši labu skaņu priekš SUNN O))) dzīvās spēles ieraksta.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas