Bleck Death Night 3 part 1/2
0
Shito atrtadu Bleckmetal forumaa.abi koncerti 10 un 11 oktobrii.
1 Dalja 10.10.2004

Canniball Corpse (USA)
Spawn OF Possesion (SWE)
Preternatural (LV)
Horricane (T.B.A.) (EE)
Huskvarn (LV)

Ls 7,00

2 Dalja 11.10.2004

Rotting Christ (GR)
Chaosbreed (FIN)
...TBA...
Distant Light (LV)
Flaying (LV)
Method (LV)
Shitam biletes cena nav nemaz zinaama,bet vai ir ir labi shitaa dariit 2 pasaakumi peec kaartas.un nez cik daarga biljete buus uz otru dalju??????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
patiesiba kautka diezgan sviestaini.. vareja jau galu gala uztaisit uzreiz apus koncertus... vienkarshi izveleties kadu lielaku vietu koncertam, ka neka apvienigas ar vardu brauc...
0
kaut kas liidziigs kad bija therion un canibali kinostudija, uz abiem nesanaca nauda. Domaju jaiet uz Rotting Christ (GR).
0
Es domjaaju iet labaak uz Cannibal Corpse.meeginashu tikt uz abiem.
0
cik man zinaams, ta uz otro dalju arii 7ls, uz abiem kopaa 12ls
0
Oo, tieshi cereeju ka buus 12Ls uz abiem kopaa. Jaasaak rakt nauda kaut kur.
0
Jā, drīz laikam laikraksti ziņos, ka zādzību līmenis Rīgā cēlies par 75% sakarā ar Cannibal Corpse un Rotting Christ viesošanos Latvijā. Paralēli tam, valstī katastrofāli krītas alus patēriņš (daži atmet dzeršanu, lai sakrātu naudu priekš koncertiem).
0
tiesham vareja taisit Black death night sakot no 21.00 vakara un lidz riitam(jo tas tachu ir night fests).un visas blices vareja but kopa un biletes cena pat 10ls butu pienemami!!
0
Taas tak ir divas dazhaadas tuures. Nu cik var piljiit organizaatorus. Gribi ej, negribi neej, nav spiesta lieta :)
0
Rotting Christ nebuus!!!
Bet uz CANNIBAL CORPSE jaabuut visiem un beidzot mans sapnis ir piepildiijies(principaa 2), tas ka CANNIBAL CORPSE buus un tas, kas HUSKVARN ir atpakall!
0
Nu jā, kas tad te īsti būs tie Hedlaineri - Huskvarn vai CC?!:)
0
Nu loggiski, ka CC, bet zini, es domaaju, ka HUSKVARN taalu neatpalix no passiem CC, jo kas taads ir gaidiits loooooooooti ilgi!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas