metronoms
+1
čau >-+
ZB, ka metronomi maksā tik dārgi, sākot no 19Ls, bet baigi gribās sev vienu mazo mantiņu treniņiem, cik var pie gp sēdēt, moš kādam kāds lieks mētājās, kurš iet uz pirkstiņa bateriju ? par cenu jau toč vienosimies >:0
buy biy bay
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
klausos pulkstenī!

Ja vajag piem. pie kompja ir daudz programmas kurās ir metronoms..
+1
0
jau minēju, ka besis pie gp sēdēt, tā var aiziet virtuvē vai vannas istabā paspēlēt, nevis visu laiku tupēt pie kompja. Draudzenei tak ar pe nerviem uzšaut tas kompja klikšķis, kuru nevar aiznest citur :)
+1
Paspēlēt vannas istabā hehe

Labi ka uz balkona ziemā vēl nav ienākusi doma vai lecot ar izpletni :D
Extreme playing m/
+2
Īstenībā ideja kā māja - iepis telefonā softu un dragā
Java:
handheld.softpedia.com/get/Audio/Metronome...

Symbian:
handheld.softpedia.com/get/Multimedia-Grap...
+1
manī arī nepamet doma kādu naktī pārlaist vannā, tik nekad nav sanācis spert attiecīgo soli, vai nu pa īsu, vai pa daudz >-+
Par softu gan lielais paldies, pamēģināšu, tas tik būs nummurs, ja aizies :D:D
+2
tik-tak, tik-tak...
+1
kaut kādos sony ericsson modeļos ir jau iebūvēts metronoms un chord finders :D
0
manējā nav ;(
0
ai nu dzeki, un tagad maleejs visu laiku kalbasiis :(
+1
uzmani savu vannu, dzēkiņ !!
0
eu nee, tikai ne manaas maajaas
maleej, es staaveeshu sardzee ar krustu
+2
pāldies roofam par ideju, piemeklēju savam telefona modelim metronomu, nokačāju, ieinstalēju un aizgāja, austiņas ausī un tik močī. Tik sukas veikalos pacēluši cenas stīgām, peģiki, bļa.
+2
Pacēluši? Man šķiet, ka nolaiduši. Kaut kā ir iespiedies atmiņā, ka iepriekšējo reizi pirku par kādu latu dārgāk. Uz Tērbatenes Ernie Ball par piečuku iet. + bonusā var dabūt bukletu par kaut kādu ebreju mūzikas nedēļu.
+2
ebreju mūzikas nedēļas sounds noice.
+3
Rīgā no 10. līdz 18. septembrim - ebreju, geju un jehovas liecinieku mūzikas nedēļa.
0
hui viņu zin, nācās vakar pa 7 Ls ņemt, pirms tam ap piecīti grozījās cenas (runāju, protams, par darba ļaužu stīgām, ne eliksīriem)
+1
Jebkuras stīgas + GHS Fast Fret = Elixir (uz brīdi). Un jā, man it kā ir veseli divi metronomi, bet abi noderīgi.
+1
^ lielībnieks :D:D:D

man mājās 3 izdzertu aliņu ādiņas vs. 0,5L brendijs
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas