Mondo Cane (M.Patton&Co)
+2
Maika Pattona cienītāji gan jau ka sen būs nobaudījuši šo absolūti lielisko projektu, pārējiem to iesaku izdarīt tūliņ pat, jo silts smaids un aizkustinājuma asariņa garantēta!

Mondo Cane principā ir simfoniskais orķestris ar Patonu lead vocals lomā. Tiek izpildītas 50' un 60' gadu itāļu melodijas.

Albums gaidāms 2010 gadā.

www.youtube.com/watch?v=KkhyyESYE5I...

www.youtube.com/watch?v=zaUrzMeS4xg...

man jau nu dikti smeķē pie pīpes mierīgā vakarā :P

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
āhahahā, es tipa atvēru to pirmo video jūtūbē un tur skatījos; to, ka tur nav baigais atbalss efekts pa virsu, es sapratu, kad atvēru šito tabu, lai ieliktu plusu - un secinātu, ka iet abos vienlaikus, ar pāris sekunžu nobīdi :D Zin kā, tur tā šmirģele un tā, nemaz nebrīnījos arī par atbalsi.

Nē, nu smuki jau.
+2
Nav nekādas brīnums, ņemot vērā FNM pēdējo albumu skanējumu. Jautājums, vai kāds to vispār klausītos, ja tas nebūtu Patons, bet kāds Jānis Jarāns ...
0
^ nu diez vai te var kādas paralēles vilkt ar 10 gadus veciem ierakstiem no pavisam cita žanra :D Es točna neredzu.

Un pieļauju, ka liela daļa no šī projekta publikas par tādu FNM pat nenojauš.
0
nūū, atklāti sakot, tāds paģiraina itāļa pusšlāgeris vien ir.. orķestri varēja tomēr daudz iespaidīgāk izmantot, a šiten tas vairāk skata pēc, tāpat bungas un sintikjis/klavieres, gicha iet cauri
0
^ taisnība jau ir. Nu trompete arī tur zolē. Triks ar glāzi labs :)

Liela daļa šī projekta publikas, kas par tādu FNM nenojauš, visdrīzāk neko nezina arī par tādu Patonu.
0
par to orķestra skaņu runājot, man jau šķiet, ka dzīvajā būtu pavisam cita diršana, kā ar novilktām biksēm tā teikt ;)

un tā trompete vispār ir kas ārprātīgi laps /m/
0
bla, uznāca uz bezmiegu Patton-noskaņojums... tomēr skaists tas Mondo Cane končerto... skaists.
0
man vienmēr ir paticis, ko viņs tādu interesantu ir sadarījis. bet tiešā vārda nozīmē interesantu, piem., fantomas ne īsti "skaisti", ne īsti "kaut kas nav", bet interesanti pilnīgi noteikti.
0
Hmm… reāls, dzīvs šmirģelis uz skatuves — tā ir ideja!
+1
Tas nav šmirģelis, bet gan tā saucamā "vēja mašīna". Smiļģa teātra muzejā var dzīvajā apskatīties... Vēl i klasika ar skārda plāksni "pērkonu" taisīt
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
mythago (17 gadi)
Viskas