Dzeloņdrāts urīnvadā...
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lol
0
indeed lol
+2
jūs ko?! šādi teksti nopietni traumē mūs - nesamaitāto un tīro jaunatni! Kaut ko tik briesmīgu klausoties mēs varam pārtapt par morāliem kropļiem!

pareizi dara valdība aizliedzot āriešu jaunatnei pūt!

lol...
+7
HAhahahahahaHHHHAaaahhhhhh...
+4
A Grind, Death un Plakk Metal ierakstus arī ar pasi var tik pirkt ???
+1
un saprotams, ka aizliegts viņu arī lejuplādēt netā
-4
Eu, nu saliekat tak man plusiņus :)
-11
Pidari!!!!
+2
Man pohuj, tāpat pusaudži zog albūmus no tīkla.
+4
Nu gluži kā tai anekdotē:
"Нашел чукча зеркало, долго в него смотрел, а потом и говорит:
- Да, такую фотографию и я бы выбросил."
+6
BoD, Grind, Death un Plakk ierakstus var pirkt tikai ar kaut ko līdzīgu ieroču glabāšanas/nēsāšanas atļaujai. Un diski, saprotams, jāuzglabā sienā iebūvētā seifā.
+4
^ attiecīgi disku atskaņošana mājas apstākļos jāsaskaņo ar varas iestādēm.
+5
Ja mājās ir nepilngadīgie un cilvēki bez klausīšanās/glabāšana... atļaujas, tad obligāti jāizmanto klusuma konuss. dvice.com/assets_c/2009/05/MI...
+1
Saskaņojot ar attiecīgās administratīvās teritorijas pašvaldību iespējams klausīšanos organizēt grupās, bet ne vairāk kā trīs cilvēkiem vienlaicīgi, bruņota konvoja uzraudzībā.
-1
Es tikai nesaprotu, par ko Šnicelei mīnusi salikti.
0
minusi man šķiet par to izrunājas -

Schnizzel
, vakar, plkst. 20:59
-7

Pidari!!!!

anyway ļoti labi reklāma džekiem :)
savlaik tak arī mensons ar savu to klipu - we`re all stars now- in dope show - izcēlās..šausmas kā tā var - vecis ar pupiem utt :)
Par čali uzreiz visi zināja, kas,kā un kapēc!

Par grind CD pirkšanu vēl varētu pastrīdēties, jo tie gutturālie vokāli, tomēr pataisa dziesmu tekstus tik nesaprotamus... :D lol
+2
Joprojām kaitina valstiskie veidojumi, kuri cenšas tēlot vecākus, nosakot atļaujamās un neatļaujamās lietas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas