Depo 20,11,2009 Morea.
+2
MOREA
20,11,2009 klubā Depo
Uz ”lielās” skatuves uzstāsies:
INTENSE (thrash metal / death metal, Rīga)
PLACE OF FEAR (dalībnieki ex SAVING DAYLIGHT REMAINS, MELANKOLIK; HELID) (metalcore, Rīga)
TRUE ILLUSION (post-hardcore / alternative rock, Skrīveri)
BRAIN IGNORANCE (experimental / metalcore, Rīga)
KING OF NOTHING (thrash metal / metal, Jelgava)
Augšstāvā (akustiski):
VADĪTĀJS KONDUKTORS (alternative / rock, Varakļāni)
+ Deju zālē:
DJ GUNTIS (DEPO).
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
KING OF NOTHING ir labie uz paarejiem pofig .....
0
kautka necepi ta Morea,+/- KATRAAA koncii vienas un tas pashas grupas
pietam vel crapy alus taj depo,un skanja kaa no aanusa XD
nez,citiem varbuut tiik bet man kautka ne visaij
+4
vienas un tās pašas grupas, vieni un tie paši cilvēki (centra alternatīvās/HC žurkas), viens un tas pats bazars par to, kā pagājšnedēļ dzēra turpat un kurš ko apvēma un kurš ar ko sadirsās un kurš kura meiteni nokoļīja un kā uzstājās grupas.... BOMB DEPO! Riebjas tā iestāde....
+5
wtf is morea anyway??
+3
^ Huiņa kautkāda, drošvien. :))
+1
MOREA ir centra žurku saiets. Atceros, ka pagājšgad viņš katru ceturtdienu notika, un kad pārstāja notikt, visi pārvācās uz Space Dog... nekad neesmu bijis DEPO un, Sātans mans liecinieks, ka nekad arī nesperšu tur soli....
+3
^ Tad, kā tu zini, kas tur notiek?
0
Daži mani čomi gāja uz turieni regulāri...
+7
ir iznācis būt iekš pāris morea pasākumos... Prinicps ir vnk- jo konkrētai grupai vairāk sanācis līdzi draugu/atbalstītāju, jo labāk- respektīvi nav jāspēlē tukšai zālei. Kamēr pārējā tautas daļa gaida, kad kāps uz skatuves konkrētā grupa, kuras dalībniki ir draugi, paziņas, kolēģi u.t.t. pašiem :) Normāla parādība psākumos, kur spēlē gk.nepazīstamas blices...un nepazīstamas pat undergroundā.
Labi, ka ir tādi draugiem.lv, kur šīm blicēm no dažiem desmitiem līdz pāris simtiem "fanu"...vismaz kādi 3-4% no tiem tad potenciālie apmeklētāji.
Ja laba kompānija + šnabis un citur nekā nav (darbadiena kā nekā), tad tur var tīri jautri pavadīt laiku.

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas