Rīgas Zooloģiskais Dārzs
+4
Sveiki, mani mīļie matainie lopi! Zinot to, ka valstī ir krīze, Rīgas Zoodārzs ir uztaisījis superīgu akciju — no šodienas ieejas biļetes pa 1 Ls attiecīgajā laika posmā, skat. info www.rigazoo.lv/public/. Aidā prom no kompjiem pavērot jaukus dzīvnieciņus!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
"No 16:00 līdz 18:00 jebkuras ieejas biļetes cena būs tikai 1 Ls." - ta jau pa tumsu tie zvēri jāskatās.
+1
Kad sīka biju, tad traki patika iekš zoo...bet tagad, ja kādreiz aizeju, nevaru sagaidīt, kad tikšu prom, vnk žēl noskatīties uz tiem zvēriem :(
0
kaut gan jā..ar x-mass izgaismojumu jau tāpat tur neko īsti redzēt nevarēs =]
0
Nez', es gan labprāt aizeju, man tas regulārs pasākums - pēc meitas pieprasījuma. :)
+2
Nav jau slikti, laiku pa laikam, vien labāk vasarā - tad vairāk zvēru ārā.
0
Ja es gribētu mērkaķīšus redzēt, aizietu uz Grīziņkalna rajonu paskatītos uz čavām kā šie tur skraidelē no mājas uz māju...
+5
Ā! Tur pa tumsu tas pasākums notiekās! Zajibis! Jāiet ar pūcēm ūjināt barā :D
+1
man atkal tradīcija iet pie tjoskas:D arī sīkai patīk.
0
to Schnizzel

kaut kā nodzīvoju pie Grīziņkalna visu savu apzinīgo mūžu, nēsmu redzējis te čīčas!
zinu, ka ir pāris Čīču ģimenes pie Bērnu pasaules tas arī viss..
viņiem vieta ir Latgalitē un Lubančikā ^_^

+2
aaa :D:D:D:D
atcerējos.. viens paziņa nesen gāja pie čīčām gandžu pirkt, bet čalim nebija naudas, šis paņēma omes marinētos gurkus un ievārījuma burku un iemainīja pret zāli čīčām! :D
labs!
-3
cerams, ka paviāni un šimpanzes nebūs teritoriju piesmakojuši...
0
teritoriju tur vairāk krievēni piesmako.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas