retro dators
0
peerku par simbolisku cenu "retro" datoru

kaut kaadu pentium 1 166mhz vai 200mhz bet ne pentium 2
idealaa variantaa jaabuut divaam voodoo2 karteem vai vienai ar stradajoshu SLI savienojumu hdd vismaz 1.5gb rams 64+ mb pietiekoshi daudz pci slotiem (4 minimums)
taadas lazhas kaa fdd un cdrom nav svarigas
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
emm laikam tas nebus vairs pentium 1 bet pentium MMX
0
hmm. diezvai kāds vēl dzīvs tāds ir, ja ram/proci var dabūt, tad mātenes/videokaršu kondensatōri gan jau uzziedējuši.
Jautājums - kādiem mērķiem kompis paredzēts ? Ja nebūtu videokaršu, tad man +/- varianti ūtu :)
0
būtu* :)
0
meerkjis retro glide gaming sistema ... tipa vecie labie 3dfx
0
Laimīgais! Es ar gribētu Carmageddon II kādreiz uzlaist ;( a huļi viņš neiet uz jaunajiem datoriem
0
var jau arī uz jaunajiem palaist, tik jāpačakarējas bišk
-2
Es šitadu te luzni pirms gadiem ar kaju atskaldiju, nevareju izturet to.
0
Par pāris aliem varu piedāvāt AMD Sempron ~1.5Ghz kompīti. Jāsaliek gan pašam. Un jāsavāc Ogrē. Ejošas detaļas, ejošs viss, tikai nav barokļa. Tā kaut kā, lūk. :)
0
hehe. Veco spēļu geimošanu ar iedomājos beigās, bet nu tad ir jābūt īpašai nostaļģijai :)
0
A uz virtuālās mašīnas neiet ?
0
ShIzzz
kas tev par dzelziem ir ?
0
Šancē pagrabā iespējams ir kāds Pentium II. Laikam arī MMX bija. Nezinu vai nav žurkas sagrauzušas - 2g tur mētājas.
+1
man mājās ir 10 lampiņu radio, nevajag?
+12
varbūt vēlies nomest uz zemes krūšturi ?
+12
... un pēc tam lēnām pacelt ...
+3
man gan liekas, ka ja krūštura īpašniecei nav ne vainas, tad viss, kam vajadzētu piecelties, piecelsies pats.. >:)
0
EU !!! varbut kadam ir aizkjeries taads monstrs kaa voodoo 5 ? 5000
5500 vai 6000 ar barokli kas naak vinjam liidzi ?
0
un monstrs tas ir vaarda tieshakajaa noziimee
kas par izmeeriem ...
www.yjfy.com/images/oldhard/vide...

vinjam naak specials arejais baroklis klaat
0
^ "The Voodoo 5 6000 is the unreleased high-end product in the Voodoo5 line."
cik no šī var noprast, masveida pārdošanā nemaz netika izlaists, tā kā nez vai tu dabūsi :)
0
taa ari neizlaida ? :( zheel .. buutu samasejushi to geforce ka mazo
+1
nu izlaiduši ir, bet tikai prototipus, ražošanu neuzsāka. varot it kā arī no kkādiem entuziasitiem nopirkt, taču pieļauju, ka cena nebūs zema :P
0
tomer pati specigaakaa videokarte (savam laikam) ir voodoo2 ....
ibiorio es kaadreiz ar to speeleeju quake 3 uz pentium 1 133 kuram pat mmx nebija.. pie tam vel labi skreeja tas geims
0
Paņem to pašu GeForce2.... vai varbūt kaut ko arhaiskāku kā piemēram Riva TNT :D
0
a nafig man tadu ? TNT glide nav ..... 3dfx vajag
0
voodoo 2 miicija kaa mazo to tnt .... vismaz taados monstros kaa unreal un unreal tournament
0
Tad ņem vienu normālu AGP GeForcce 2, ne MX. Protams, ja vari atrast :D
0
ko tik ebayā nevar atrast...
0
Bet priekš riktīgi nostaļģiska datora vajag kaut kādu S3 Trio ar 1Mb un Voodoo 4Mb vram (un nekādus tur agp, bet gan pci), uzstādītus uz Pentium 120 ar 16Mb ram un 2GB hdd. Un Soundblaster 16....
0
pašam savulaik bija Voodoo 3 3000 16mb, tas ir pisec, ku UT dzinis bija uz viņu nostādīts... Par Voodoo 5, cik atceros tieši tajā laikā Nvidia vienkārši pārpirka voodoo, kkas tādā garā. Kad redzēju pirmoreizi pc žurnālā voodoo 5 až nobijos nodomājot - ibio tāda būs nākotne? atsevišķs spraudnis videokartei un pati karti pusmetra garumā!?
+6
psc, kas par cilvēkiem... sākās diskusija par pupiem, a visi nūģi uzreiz atpakaļ pie grabažām!
0
iva: nekas tik vecs man pašam nav - es tikai filozīofēju par tēmu :)
0
Kādām nah grabažām ?! (aizskrien turpināt spēlēt NetHack)
0
pameegjinaaju veco UT uz dualcore procha ... skrien 2x aatraak XD

vajag atslegt vienu kodolu tad mochii kaa naakas ...
un vispaar nebiju domaajis ka kaads vel uztur UT serverus ...
0
A nebija kautkādas progas, kas bez proča atslēgšanas ļāva vecajiem spēļukiem normāli iet ? UT neesmu mēģinājis, bet citas 10-gadnieces normāli gāja bez kādām papildus darbībām. Shadowman, piem.
0
Atsevišķas vecās spēles var palaist šādi:

Labā poga uz exe faila un ņemam Properties. Tālāk izvēlamies sadaļu Compability un tur norādām Windows 95. Atsevišķos gadījumos šādi Xp OSā ir izdevies palaist gluži antīkas DOSa spēles.
0
prieksh dos speeleem vajag dosbox .. ar to korekti iet ar normalu skanju ...

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas