velos iret dzivokli vai izstabu kauguros , jurmala
-17
Velam dauddzivoklu maja tacu izskatisu visus variantus uz diviem menesiem budzets Lidz 100 ls par abiem menesiem.
Rakstit seit apaksa.
:P
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
0
Bobij - ko tā? Kāpēc nepaliec galvaspilsētā?
0
thunder: Un tevi tas interesē? galveinais, ka prom! Smaika mazāka!
-4
man garlaicīgi. :D
0
un vispār interesanti, ko šis pateiks
+4
Viņš grib pietuvoties werwolfa dupsim !!!
+2
werwolf tgd noteikti ar lielām dusmām pret nāciju klausās slayer - god hates us all! :D:D
-6
Kaugoros sakot ar so nedelu tiek pieslegtas pirmas gpon optiska interneta majas tapec ari tada interese.
Kopuma tiks pie jauna neta visas daudzstavenes.
Man netu ertak butu pardot ja es tur uz vietas dzivotu jo kauguros jau esmu agrak stradajis.
+2
Iesaku Tev dzivot tiesi aiz kauguru tirgus tajas daudzstavenes, taj rajona kas ir pie policijas skolas, tur vakaros apgrozas jauki laudis, varbut atradisi sev jaunus draugus. Tas protams viss pedinjas
+3
Maigoņi tur tusē ?
0
Laimdotas !
0
Murgoņi! ^^
0
Nu ko veči, atliek tik bobim pateikt, kur ir kauguru betonbluķufabrika + benzīntanks, būs 'attā, Melnā piektdiena!'
0
viņš jau vienmēr atrod bez teikšanas.
0
un pēc tam draudi, draudi, draudi.........
0
jā, kā tad, ka atrod... caur gugli laikam meklē.
0
domā, ka bibim nav spēju, bļe????!!!!
0
Trejasti, i nedomā manā rajončikā rādīties!
+2
Manā mājā telekoms optiku velk jau kopš decembra...bet necik daudz vēl nav ievilkts...
0
Trejastis domā sākt patstāvīgu dzīvi? :o
+4
^ kopā ar kādu 14gadnieci :)
0
bobij, nopietni - Tu neesi gadienā mazohists?
+1
ne, ne kaugurus, sloku tikai nē- tā ir svēta vieta, werwolf, vai ne? :)
+3
Ja Bobim liktu Sibīrijā ievilkt netu, tad viņš pārceltos arī uz turieni :) he :D
+2
izpisīs Briežus ar visiem tās mājas iemītniekiem :D Tā ka lai rok zvēru bedri pie sētas vārtiņiem !
Werwolfam tas pats jādara :)
-5
Ir pabuts daudzas reizes kauguros diezgan feins rajons ka ari ir kontakti ar vietejiem :P
Ta teikt tiem kuri daudzus zin no si rajona.
:P
:*
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas