Viskas
0
Kāds vēlas padiskutēt par sekojošām tēmām:
1. Par NEO. Policija darīja visu, lai viņu atrastu. Politiķi gandrīz pielaida bikses (tur vēl bija ko atklāt, no pazudušajiem datiem).

2. Par slikto Parex banku. Atkal vajag nodokļu maksātaju naudu, ja saeima pieņems izmaiņas KR likumā...

3. Vai krīze Jums ko ir iemācījusi?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
par neo un policijas darbu šajā sakarā man ir savs viedoklis, bet es to publiski nepaudīšu.
parex- tā kā pati esmu šis bankas klients, tad man ir prieks ka viņu glāba, jau pirmajā piegājienā. bet dalītas jūtas kā nodokļu maksātajam. žīdu kantoris jau vien ir.
krīze.. godīgi sakot beidzot man ir aizgājis, ka viņa ir :(
0
Ko gan krīze var iemācīt. Drīzāk tiek konstatēts fakts, ka Latvijā gadu laikā notiek regress nevis progress...

Nodokļu maksātāju naudu vajadzēja, vajag un vajadzēs aizvien vairāk. Atliek tikai izdomāt kārtējo ieganstu. Šoreiz Parex banka. Ierasta parādība.
+1
ai, tā jau sūdīgi! nafig mocīt sevi vēl ar tādām tēmām arī šeit...
0
1. Piekritīšu, Ilmāram, ka, ja Parez banka netiktu glābta (kas paālaik izmaksajis jau virs miljarda), tad Latvijas ekonomika ciestu no 3 (trīs) miljardus zaudējumu. Tie ir LB skaitļi.

2. Žīdmasoni aizstāv savu biznesu. Cietpaurainie deputāti balsos par labu saviem mecenātiem...galīgi azmirsušu, kas viņus ievēlēja...

...nesen biju Mārupē - privatmāja apjozta ar žogu, bet no ielas redz, kas teritorijā notiek. Oranža TP telts. Zem telts gaumīgs galds pilns ar labumiem un viena resna tante, kas tik rija un rija, un rija.... skats pa miljomu...

3. par krīzi: nav interesantu darba piedavājumu. Mazliet garlaicīgi.
0
tu staigā gar žogiem lūrēdams, ko kurš tur dara? a ja tā resnā tante tur plika sauļotots? kauna nav- lūriķis:(
0
esmu garš un ko? :-)
0
Katram ir sava privilēģija: viens, kas garš, labi redz, otrs resns labi ēd, trešais, būvē māju. Dzīve turpinās :D
+2
par metālu vajag runāt, par metālu...
0
Piebiedrojos Sonnenmensch, tāpat jau sūdi visriņķī...
Par žīdu banku - vajadzēja ļaut, lai grimst k jebeņi maķeri, sūdīgāk, kā tagad, no tā nebūtu.
+4
1) jautājuma teikuma beigās liek jautājuma zīmi. Citādi man rodas priekšstats, ka ar kaut kādu zombiju runa notiek.

2) Par Neo - oktobrī mūs sauks pie urnām, tikmēr ne tādu cirku vien atskatīsimies.

3) Par slikto Parex banku - neesmu finansists, viedokļa nav.

4) Jā, KrīZZe man ir iemācījusi tīri ciešami gatavot ēdamo. Nu vismaz neviens no tā atstiepies vēl nav, un vairumā gadījumu arī pats itin gardu muti locu iekšā uztaisīto.

5) Es nezinu, kādus augu valsts izcelsmes produktus tu lieto vairāk nekā piedien, bet, lūdzu, izbeidz. Aizpildīt bobija atstāto vakuumu nav tik ļoti jāsteidz.
+1
par visu man ir savs viedoklis, bet es to nepaudīšu.
1) nav laika
2) slinkums
3) preškam?!
0
Ok, ja pajāt, tad pajāt. Tā arī saka, nevis māca dzīvot :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas