truba
0
kādam trūmetālistam nav lieks telefons, ko varētu nopārdot? vajadzības - īsziņu sūtīšanas iespēja un zvana iespēja, un vai nu SE vai nokia ar veco lādētāja caurumu, vai arī lādētājs komplektācijā. nu, vairāk par 15 ls nevaru dot. lmt tīkls.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Ir. visādi mētājās. Viens samsung sgh hvz kāds modelis nokia kaut kāda, alcatel arī ir. samsungs slēdzas ārā ik pa laikam, nokiai kreisās puses pogas nestrādā, alcatels vispār kaut kāds mistisks. bet pats var rakstīt melodijas uz notīm :D
+1
Lādētāji visiem kompklektācijā.
0
kāda nokia?
0
ir SE, kam pēc brīvas gribas ieslēdzas pleijeris. nu, piem., kad raksta sms.
un Samsung, kam baterija pielīmēta ar skoču.
Lādētāji arī ir.
+1
Nokia 6020
0
a pogas nestrādā. man te no cita portāla tīri pieklājiīgi piedāvājumi. es te vēl apdomāšos.
+1
^ atkal slikti..
:D
+2
Nu nokai un samsungam viss labojams, pats divreiz laboju, kamēr jaunu nopirku. novēlu tev arī nepisties ar krāmiem un paņemt jaunu. :)
+5
^ TFU, NE TAS LOGINS. :P
0
Hahahahaaaa :D
0
problemātiski, kad visi ģimenes locekļi ir reģistrējušies :D
+2
Katram savi pienākumi, vecim - rupji lamāties un apspriest dzeršanu, pohas, politiku utt. dāmai - rādīt pupus. :D
0
Par vecām trubām runājot, man ir Ericsson T28 ( en.wikipedia.org/wiki/Ericsson_T28... ) ideālā vizuālā un tehniskā stāvoklī, turklāt ar Koniša sakomponētu monofonisku Immortal meldiņu. :)) Tiesa, no tādas raritātes es šķirties nevēlos. :)
0
nez cik vecis būtu laimīgs, ja viņa sieviete visiem truemetālistiem pupus rādītu?
0
un ko tad plāties? paaugās?
0
A čo - jau pat pastāstīt nevar? :))
+8
Varu piedāvāt (nu, vispār, ja kādam vajag) par piecīti vai pāris aliņiem Samsung E1210M mobilo telefonu, kas ir lietojams vien Bites tīklā. Telefons ir praktiski nelietots (izpakots un divas dienas varbūt paļurināts) un ielikts atpakaļ kastītē - netīšām, pārejot uz Biti, sanāca arī lieki telefonu nopirkt, ko sākumā gribēju iesmērēt muterītei, (bet tā deva priekšroku SE S312, lol) un tagad mētājas plauktā ...

Komplektā lādētājs, austiņas (smieklīgās, aiz ausīm "aizlokāmās") un visa pārējā figņa, kas bija iepakojumā.

Atvainojos, ka tā, mazbezvai nepieklājīgi, ielauzos Tavā tēmā - negribējās cept jaunu :)

P.S.
Ja ir par maz komatu, tad te ir daži rezerves: ,,,,,,,,,,. Salieciet paši, kur vajag - es esmu nedaudz sareibinājies. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas