Iepikrums.
-10
Ta kā man nav galīg laika vazāties pa veikaliem u.t.t. var kāds ieteikt, kur iegādāties:
1. Kaut kādus +/- jēdzīgus keriņus.
2. Ādas bikses.
3. "Stilīgu"mugursomu.

+par normālāma naudām.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es visu jau labu laiku pērku humpalās. mugursoma (armijas, brezenta) man no latgalītes. ādas bikses arī var dabūt.
+3
Varbūt tev vēl atslēgas no dzīvokļa, kur nauda stāv?
0
un naudas būs aptuveni 10x normālākas kā veikalā. naprimer - vidēji uzvalka krekls kādā veikalā - 10 ls, humpalās 50 sant - 1 ls.
+2
^^ Ostap, tas Tu?
-5
Kur Riga ir kāds humpalu veikals?
+1
Nu, par keriņiem te 10 tēmas laikam jau saceptas. Ādenes kādā maigoņbodē iepērc. Un kas ir stilīga mugursoma ? Es savu ar čerepiem Prizmā nopirku :D

Bet ja grib labu price/performance attiecību, aizbrauc uz WOA.
0
nu, piemēram, uz katra stūra. dur visiem cauri.
+3
aber vispār mans favorīthumpītis ir jelgavā, pie raiņa parka. tur šad tad mēdzu aizbraukt, jo pat ceļs atmaksājas. pēdējā braucienā pa 10 latiem nopirku 7 kreklus, trīs džemperus un kurpes.
0
liels humaplu veikalu tīkls ir Degass-ved drēbes no ASV un citādam malu malām-gues what nevis lietotas, bet jaunas un cenas smielīgas - viens Degass veicis atrodas pagrabiņā uz valdemāra ielas netālu no pirmās slimnīcas-kādi 100 metri no trolejbusa pieturas (ejot prom no centra)

Nezinu kā tagad, agrāk bija mega liels humaļņiks posmā no barona uz čaka ielu, kur kinoteātris Daile savulaik bija, tur tāds pakalniņs uz augšu, pa kreisi vēl lombards ir! Durot uz čakenes pusi nevar tam humpaļikam paiet garām-liels uzraksts bija kaut kāds...
0
+1 par Degām. bet tas otrais nindzjas nosauktais humpals gan ir ciet, man šķiet.
0
Bet ja jaunas, tad tas nav humpalu veikals ? jeb šie ņem tās, kurām sezona / mode beigusies un nav izpārdotas ?

www.degas.lv/?page_id=357...
0
huj zin, kur un kā viņi ņem, bet humpalās ir arī pilnīgi nelietotas drēbes. nu, vismaz pēc skata.
+4
vai tiešām cilvēki jau ir tik tizli palikuši, ka maiku sev bez konsultācijas internetā nejēdz nopirkt? varbūt pie rociņas uz veikalu aizvest? kuda mir kaķitsja? es jums nākošreiz kad man gribēsies jaunas apenes nopirkt tēmu uzbliezīšu:D
+7
Ojā - domāju, ka šeit daudzi labprāt apspriestu Tavas un sieviešu biksītes vispār. :)) Tā kā - cep tik tēmu augšā. :))
+3
mīļie vīrieši, lūdzu palīdziet, kādu vešiņu lai pērku?:D lai nav dārgi, bet stilīgi :D /humpalas neieteikt/
+7
^
Pretīm Barona centram uz stūra veikals, kur pirmajā stāvā tirgo kurpes, bet pagrabstāvā seksīgo apakšveļu, takā ej uz turieni - TAGAD! :D
0
^ Jā, tas labs veikaliņš. :)
+2
^
bieži tur iepērcies? :D
iesmaržini sieviešu apenītes un tad neķītri slauki gar savu sejiņu un tīksminies par maigo Caffē oljē mafū pieskārienu? lol labais! :D
0
nezinu tādu veikalu;( aizvedīsiet
+1
0
nu vot, atkal interneta pasūtījumu groziņi. un ko pastnieks par mani padomās? nevienam nerūp mana pozitīvā tēla reputācija;(
0
Aizvedīsim un pakonsultēsim. :)
0
U, no sexīstail.lv sūtījumu var saņemt arī birojā :)
+1
tb, viņu birojā :D bet gan jau var sarunāt, ka uz darbu arī kurjers atnes
+4
Apskatījos sadaļu "Viņam". Tur tak bez zarnām var palikt. Kura dāma gan negribētu savam vīrietim šādas apenes: www.sexystyle.lv/products/erotiska-v... :D
+1
o, uz darbu, tas ir variants:D kas zin, kur es strādāju, sapratīs:D
+2
^
Tu esi policiste ne?
ja tā tad jau aizturēto kamērā varētu būt ektīga jautrība ^_^
+2
es nevienu neaizturu, es tikai aprunājos:)
0
Nu tie humpalnieki jau ar...kam ir tas standartaugums ap 1. 75, kaut ko var atrast, bet piemēram, kam ir virs 1. 90 un miesa būdīgāka, tad tā izvēle nekāda...
+1

ninja69
, šodien, plkst. 14:23
[Link]
[Profils]
[–]
[+]
+2

^
bieži tur iepērcies? :D
iesmaržini sieviešu apenītes un tad neķītri slauki gar savu sejiņu un tīksminies par maigo Caffē oljē mafū pieskārienu? lol labais! :D

^ Ņehuja! Es parasti pasūtu sanēsātas sieviešu biksītes vaakumpaciņā pa pastu!
0
Bet u no sākuma ir jānoskaidro, kas viņa īsti ir. Labais, vai sliktais policists? Vai abi vienā? ;)
0
no tā būtu atkarīga pasūtītās apakšveļas izvēle?:D
+4
^ jā, ja Tu būsi sliktā policiste, tad Werwolf pasūtīs 2 pārus Tavu biksīšu :D
0
3 pārus.
0
Sliktā policiste - tb viņa ar svinu pildītu steku iemauks kādam pa žokli un teiks, ka aizturētais pretojoties pakrita?
0
Kaut kads sviests, novazajos gandriz pus dienu pa Rigu un izdevas iepikt tikai normalas adas bikses.

PO tie kerini, iesakat kur meklet parastu, melnu mugursomu, bez visadiem jibanutiem uzrakstiem, svitram u.t.t.
0
Nu kamōn. Parastu somu jau nu gan var kaut vai tajā pašā centrāltirgū nopirkt, ja tev nepiš brends un kvalitāte !
0
Latgalīte! Tur var apbruņot arī vēl 1/2rīgu ar to, kas tur ir!
+4
"novazajos gandriz pus dienu pa Rigu un izdevas iepikt tikai normalas adas bikses."

Tas tak ir salīdzinoši produktīvs šopings. Man bez novazāšanās gandrīz pus dienu pa bodēm nopirkt izdodas tikai tādas ikdienišķas lietas kā sieriņus vai ko tamlīdzīgu (nu ciktāl tas uz lupatām un tupelēm attiecas; šmigu, protams, var nopirkt operatīvāk)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas