Meklēju dzīvokli
0
Tā kā pārvācos atpakaļ uz Rīgu, meklēju dzīvokli. Gribētos dabūt vienistabas. Un nav obligāti centrā. Var būt kaut vai Purvciems, Baloži, Āgenskalns... utt. Ja ir kas piedāvājams, uzziņo uz 26363933 vai rassmarko@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
da ko tu pisies? :D
1-istabas dzīvokli tagad īrēt maksā aptuveni tik pat cik 2istabu + - 15Ls
re, ku pasties piemēram:

www.ss.lv/msg/lv/real-estate/...

viss notiek \m/
0
Blakus atrodas baznīca un parks...
+3
^ Tas nav tik forši kā dzīvot starp slimnīcu vienā pusē un kapiem otrā, kā man vienam pudeles brālim ir sagadījies. Kā smejies, uz vienu vai otru pusi, bet agri vai vēlu ar to dzeršanu viņš kādā no tiem virzieniem dosies .. :D
0
man pie mājām morgs. un? :D
+6
Bleķeris gribot īrēt lasa "blakus atrodas baznīca un parks"
Bleķeris vēlāk gribot izīrēt raksta "blakus atrodas parks"
0
^ :D
0
Lēti! Lēti gribas :D 120 jau būtu ok, bet tur vēl plusā komunālie un divistabniekam komunalie uzreiz ir baigais cipars.
0
nu hvz par to baigo piķi ;)
kā vienistabniekā Hrušofkā dzīvoju maksāju tos pašus komunālos kā tagad dzīvoju 2istabniekā, gandrīz tas pats sānāk kaut kāds 10Ls vairāk - bet tas ir pavasarī, vasarā un rudens sākuma :D
Par ziemu gan nezinu! ziemā gan jau normāli ies komunālajos piķis.
0
es te vācos prom no viena un var manējā ievākties - divistabu, bet bez vannasistabas un tualete kāpņutelpā. bet vispār var ierīkot pašā dzīvoklī gan to gan to. 1. stāvs, pie zemitānu tilta. vasarā 50 ls, ziemā 80 ls. tas ir īre+ūdens(fiksēts)+apsa... gāze/elektrība atsevišķi.
0
+ apsaimniekošana.
0
Es atradu 3 istabu dzivoli 90 m2 uz Brivibas ielas centra 70 Ls + elektriba + udens + gaze, visam ertibam - WC, vannu. Ta ka vajag tik rakst, meklejam ar kadu nedelu.
+2
Starpcitu šogad sākoties apkures sezonai prognozē apkures cenu pieaugumu par 47%
0
jāmūrē jotuls.
bļin, man privātmājā pa sezonu pusotra malkas krava aiziet (kādi 160Ls) māja ir kādi 170 kvadrāti, laikam.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas