Forumi / diskusijas
+5
Nevarēju izdomāt, kur lai šito piesprauž klāt ... gluži pie aņukiem negribējās, kautgan var labi ierēkt.

Mīļotā vīrieša dīvainības ar kurām sadzīvojam

''visu ziemu skatās dokumentālās filmas par makšķerēšanu, trenējas vārīt zivīm ēsmas putras, perk vizuļus, āķus, auklas, tīkliņus, un ko tik vēl nē, pavasarī aizbrauc makšķerēt, un nenoķer NEVIENU zivi

Tad aizbrauc otrreiz, un atved 2 cm garas zivtinas, kādas 10-15 štukas

Tad aizbrauc trešoreiz, un pazaudē visus vizuļus

Tad makšķerēt vairs nebrauc, bet visu vasaru risina profesionālas makšķernieka sarunas ar draugiem pie aliņa

Sākas ziema, un atkal sāk trenēties un skatīties dokumentālās filmas''

www.calis.lv/aprunasimies/forums...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
''un vēl atcerējos:

Viņš kaut kad skolā bija rakstījis referātu par atombumbu un atomsprādzieniem.

Kad iepazinos, romantisko pastaigu laikā man tika sīki un smalki aprakstīta atombumbas uzbūve, urāna ķīmiskās un fizikālās īpašības, detalizēti atombumbas sprādziena viļņu un fāžu apraksts, to ātrums, kā arī patversmes izbūves tehnologija, un sekojošas izmaiņas klimata un apkārtnē pēc kodolsprādziena.

Manis apmācība un izglītošana šajā jomā prasīja aptuveni mēnesi, pie tam tika regulāri uzdoti kontroljautājumi.

Tālāk mani gaidīja tanku un bruņumašīnu uzbūves tehnoloģijas, bet šo apmācības kursu uzklausīju tik pavirši, ka tiku izslēgta no kursiem''

Uibļa, es nevaru :D :D :D
0
Ak, nabaga sievietes. :D
+2
"Un vēl, nu ja makā liek bildes, tad parasti liek sievas, bērnu....

Mans vīrs noskatījies filmu, kur no kakām izveidojās tāds staigājošs briesmonis... Makā nēsā izprintētu tā fekoloīda bildi.... "

Bļāviens, es tik līdz 9.lpp. esmu ticis, bet pavisum tur 56 ...
+3
ui, par bildītēm makā, man iz personīgās dzīves tāda hohma bija. vēl skolā mācījos. pačotīgi bija nēsāt hokejistu bildītes. tad nu man tādā ieliknītī, kas paredzēts skolnieku mēnešbiļetei, vienā pusē bija sandis ozoliņš. iekāpju autobusā un lepni rādu mēnešbiļeti. konduktore skatās uz mani kā uz dīvaināku un prasa- ko jūs man tur rādiet? es sai skolniekiem raksturīgā tonītī- kā ko, biļeti, kas tu akla utml. pēc īsas diskusijas izrādījās, ka es viņai rādu sandi ozoliņu:)
0
Ar Ozo visas durvis vaļā ! :D
0
Man labu laiku makā stāvēja izprintēta Cannibal Corpse - Gore obsessed bildīte , jo tolaik likās ūber smags un kruts zīmējums. :D
0
tātad, pat trūmetālisti lasa Cāli... mjā....

BTW, viss ir labs, līdz pat beigām. Gandrīz katrā lappusē jārēc pilnā balsī.
+2
Re: vagīnas laizīšana
Autors: Cementa galva
Datums: 27.09.09. 11:21

Laizīšana tas ir tiešām tas, kas glābs mūsu nāciju. Iesaku laizīšanas nodarbības uzsākt jau pirmsskolas vecuma iestādēs. Tas būtu darāms ar praktisku piemēru - izved bērnus pagalmā, tur vispirms dārznieks ar šļūteni izskalo auklītes vagīnu, tad kurinātājs laiza un auklīte uzskatāmā labsajūtā sten. Tālāk pie laizīšanas piesaista arī terārija iemītniekus - kāmjus, jūras cūciņas un trušus.

forums.delfi.lv/read.php?f=102&i=77...
0
pisec kautkads .... berni ....
+1
Zobenvalim tur sava taktika - "A es to viņas pežu visu regulāri dezikficēju ar jodu, pēc tam ar lodlampu žāvēju un galvenais - nekādā gadījumā neļaujos, lai šī sēstos man uz mutes, tā vietā pasūtu to resno mirlu uz trušu būdu, lai baro kustoņus."
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas