22.feb. MP COMBICHRIST + MORTIIS
+12

22. februārī Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena” nu jau ar savu šovu atgriežas pērnās Rammstein tūres iesildītāji, ASV elektroindustriālā metāla grandi COMBICHRIST un norvēģu industriālā roka monstri MORTIIS!
combichrist.ning.com/
www.mortiis.com/

Koncerta sākums pl.20.00, klubs atvērts no pl. 19.00.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 20.decembra “Biļešu paradīze” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv

Biļešu cenas sākot no Ls 12, vēlāk biļetes kļūs dārgākas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pizģec...
Super ! Šito nedrīkst laist garām.
+1
eeeee, jāskrien pēc biletheem.
0
kuul
0
Jau iepriekš milzīgs paldies par vārda dienas dāvanu! :D
0
Labprāt aizietu.
0
Pēc Sabaton kakls un ausis atgāja 3-ajā dienā! Tagad esmu atkal izslāpis :P :P
Daini, tu ej?
0
Jejbali, kombaini, uz šito toč jāiet!
0
Oi, šo nu nekādīgi negribētos laist garām!
0
Redzēju Combichrist dzīvajā, kad šie iesildīja Rammstein. Sita bungas tā, ka skaidas pa gaisu gāja. Nenormāla atdeve no viņu puses. Iespējams vajadzētu vēlreiz ievērtēt.
0
Pie kājas to COMBICHRIST, hoču MORTIIS.
-5
Hmm, nu ta beidzot, sūda Mortiis Latvijā, klausāms normāli laikam tik un vienīgi zem ripas vai līmes, paklausījos otru grupu, izrādās tāds pats - nekas - elektronisks šits!!! Vismaz šis koncerts no manas ekselenciskās puses apmeklēts netiks :):):)
+10
Komboļchrist <- hehehe, sorry, nenoturējos :D
0
:DDDDD
0
nesaprotu par ko tāda ažiotāža. kombikraisti ar savu lēto pop-komerč skaņu un mortiis, kas manā skatījumā ir baigā viduvējība. nē, nu, subjektīvi protams, bet bļa, to cenu par kaut ko tādu..
0
Tik pat subjektīvi varētu arī apgalvot , ka 12ls priekš biļetes uz pasākumu mūsdienās arī ir tīrais nieks. Vienkārši pie mums tā laikam vēl aizvien skaitās "baigā nauda".
0
^ Arī tādu tu kaut kur saskati? 12 laši vēl ir ok, no lielākas summas jau būtu žēl šķirties.
Viduvējība salīdzinot ar ko?
+1
UN TAS VISS ZINIET KĀPĒC? TĀPĒC KA LATVIJĀ +/- GODĪGU DARBU DAROT TEV NE SŪDA NEMAKSĀ!!!!!1111
+1
Nesūda un vēl mazāk.
0
Godīgs darbs ?! Kas tas tāds...
0
GOVI SLAUKT!!1
0
GOVS - DAKTERS!!!1
-2
12 ls ir ēšana vairākām dienām, kas ieliek smagu kloķi vienam vakaram ar izkrāsotiem čaļiem un tuc tuc ritmiem
0
Ja būtu iespēja,tad pasākumu noteikti apmeklētu! Lai arī Combichrist jau ir industrial mūzikas popa gals,tik un tā dzīvajā tā skaņa norauj jumtu,un viņi ir diezgan profesionāli savā žanrā.
Mortiis "Smell of Rain" vienmēr ir paticis.Un vēl uz abiem būtu arī interesanti paskatīties! :D
-2
''12 ls ir ēšana vairākām dienām, kas ieliek smagu kloķi vienam vakaram ar izkrāsotiem čaļiem un tuc tuc ritmiem ''

LOL!!!!!!!!! es gaidu sīku, detalizētu aprakstu par to, ko tu domāji ar šo komentāru!
0
Tātad tagad visu dark electro,aggrotechu sauksim par industrial mūzikas popa galu ? Smieklīgi paliek.

Ko tur sīkāk aprakstīt, thunderam ir aizspriedumi. :D
0
tipa, ja grupa ir veiksmīga un pazīstama arī ārpus sava rajončika, tad tā uzreiz ir popsa? :D
0
man mēle īsti neceļas šos pat par industriju jelkādā veidā saukt. rukkā savu aggrotech vai dark electro laimīgs, haha.

bet combichrist dzīvajā ir zvērs nudien, bet mortiis, ja spēlētu savu neoklasisko šizu, labprāt arī dzirdētu, bet tgd būs tik troļļu elektro.
+1
COMBICHRIST normāls kalbasņiks, bet vēl aizvien grūti iedomāties, ka:
1) COMBICHRIST varētu būt "iesildītāji" pirms MORTIIS;
2) ka MORTIIS vispār varētu būt iesildošā grupa... tur kaut kāds depresīvs kekss kaut ko grabina uz klavierēm...

Mans verdikts: ja pirmie spēlēs COMBICHRIST, tad pēc viņu uzstāšanās var tīties prom, ja pirmie spēlēs MORTIIS, tad svarīgie ierasties uz pasākumu īstajā brīdī...
0
''
Ko tur sīkāk aprakstīt, thunderam ir aizspriedumi. :D ''

es to no thunder gribēju dzirdēt. :D:D:D
0
krabathor, MORTIIS jau spēlēs pirmie.
+1
jā, man ir aizspriedumi. daudz. un combichrist, manā skatījumā, ir popsa, jo man no viņiem nāk kaut kāda lēta komercijas (par popmūziku dēvēju jebkādu mūziku, kas balstās uz komerciju) garša, un arī pati mūzika atstāj tādu puskoka lēkšanas iespaidu. kā jau rakstīju, subjektīvi, protams.
un mortiis ir diezgan viduvējs savā lauciņā. nekas īpašs, kas pavilktu, viņos nav. man. i vsjo. lai arī nav pati sliktākā banda.
bet anyhow, es vienkārši nedomāju, ka šeit būs tāds prieks un ažiotāža par kaut ko tādu. lai gan - ja ieeja būtu niecīga, droši vien aizietu, tīri paskatīšanās pēc, kā dzīvē mortiis izskatās.

+1
vispār smieklīgi, kā te dažs labs sāk cepties par to, ka kaut kādam vienam sīcim (man) nepatīk tāda un tāda grupa.
0
Iesildīs
Forgotten Sunrise (Electronica / Experimental / Industrial, ee)
www.myspace.com/forgottensunrise...
0
Plett, tad jau līdz 24:00 nemaz nebeigsies.
0
Beigsies, darbdiena takkk
0
Moš pat 20:00 sāksies ?!
0
Forgotten Sunrise? Oh, Kruta!
0
Kur varētu pakost konča sākuma gaidās ?
+1
Lielajam Elkoram otrajā stāvā bij kaut kāda puskafeinīca - man tur tēvs ēda, kad tuvu strādāja.
0
^pakost nevis paēst.
0
''Kur'' bija teikts ar dziļo domu, vai vēl kāds biedrs netaisās pakost kautkur pirms konča. Pretī tramvaja pieturai jau ar kādi barčiki bija, bet labāk iekrāmēt aiz apkakles Berga Bazārā, Bombardierī vai Šveikā. Fabrikjā ar OK - iekod un vēl Užavnieks pa Ls1.20.
-1
eu atdodiet kāds biļeti... uzsaukšu 2 litru aliņu
-1
(lētāko)
0
bija feini!
Igauņi - ieinteresēja,
Mortiis - neklausos un dzīvajā ar bija fuj ^^
Combichrist - maitas 'tractor' nenospēlēja :D

Kopumā bija feins 2dienas vakars :)
+4
ok, uzstāšanās secībā -

Eesti pois - nekas īpašs,bet labāk nekā Peniis.
Peniis - var iest sūkāt savu feiko troļļa smeceri, kuru nemaz nebija uzlicis šovakr. imho, galīgi garām.
Kombīšjēzus - mega-spārdeklis! Man mazliet pat par maz bija :)

Pasākums, imho, izdevies.
+2
Eesti pois - bija OK. Ja vēl alus būtu, tad būtu OK.
Mortaļiks - bija daudz jautrāks. Smuks tucārs. neko īpašu negaidīju, varbūt tāpēc tīri labi iespārduļoja.
Kombuļi - nu smuks tucārs. Tauta pavilkās. Cerams uz Nile un Melecesh tikpat daudz ļaužu sabridīs.
+1
Forgotten Sunrise - uzdzina uz miegu
Mortiis - nebiju ar viņu daiļradi iepazinies, tāpēc gaidīju kaut ko citu, bet biju patīkami pārsteigts, priekš manis pasākuma glābēji
CC - it kā viss bija, tauta arī pavilkās, bet mani kaut kā nepaķēra, respektīvi ne priekš manis
+3
Man šodien nav, ko teikt. Taču black_data jau visu pateicis te :)

blackdatamusic.blogspot.com/2011/02/foto-mortii...
0
Forgotten Sunrise - Ok, kā neklausījos viņus, tā arī neklausīšos.
Mortiis - Dzīvajā bija pat sliktāk nekā es varēju iedomāties, nu bet man nebija īsti laika pārdomām, jo stāvēju diezgan tuvu skatuvei...
Combichrist - Izcili. Viss bija pietiekami iespaidīgi, tikai kaut kā par ātru beidza spēlēt.
0
^^ Nemaz tik skaļi nebija. Ja nestāv ar ausi pie tumbas, protams.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas