Pārdotuve
0
Fonofestā nopirku Slayer maku tur uzslietajā bodītē, dikti demokrātiska cena bija. Toreiz man kaut kādu lapeli iedeva ar viņu mājaslapu un kontaktiem, bet laikam pasējis kaut kur esmu. Kāds nezin, kas tā par bodi un kā viņus atrast?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Šķiet, šie te :)
www.aghastrec.lv/
0
Laikam būs īstais. Toreiz to maku pa 8ls dabūju, a kaut kādā randomā hujandomā viņš 15 maksā >.<
+4
Randoms ir viens kārtīgs līkdeguņu kantoris. :)
0
Nujā, tamdēļ vajag apzināties, kur vēl var diskus/kreklus/mēslus pirkties Latvijā.
0
no amazon.com var pasuutiit, diezgan leeti un ir liela izveele, tieshi krekliem utt
0
Būtībā no ārzemēm sūtīt atmaksājas tikai tādiem diezgan lieliem pasūtījumiem. Maksāt 23$ par viena t-krekla piegādi vien ir traki.

Aber kā ar latviešu grupu diskiem? Piemēram, Dislocation nekur nevaru atrast >_<
+2
Laikam labākais veids ir pa taisno caur blici. Gan lētāk , gan arī taisni sponsorēsi grupu.
+7
^ Sveiki, vai Kerijs Kings? Jā, es te noskatīju vienu jūsu T-kreklu un nozīmīti. Varētu kaut kad saskrieties kkur Rīgā uz andeli. Parīt? Ap pusdiviem derēs? Ok!
0
Es nezināju, ka Kerijs Kings spēlē kādā no letiņu blicēm. O.o
0
Overkiril,paprasi pashiem Dislocaton viriem,bet par to ka pardoshana nonaks drizuma,stipri saubos,nu ne tuvakaja laikaa...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas