www.patiesi.lv
+2
te nupat vienā tēmā šī lapa, ko es regulāri lasu, pavīdēja, un es iedomājos, ka šamā ir totāli nepelnīti underrated. tāpēc aicinu arī jūs lasīt ziņu portālu www.patiesi.lv

"Bankas «Citadele» filiāles aplaupīšanā šī gada 16. decembrī, spriežot pēc videomateriāliem, pirmoreiz Latvijas kriminālajā vēsturē izmantoti dresēti pērtiķi — visticamāk, orangutani vai šimpanzes. Dzīvniekus esot nodevusi cilvēkiem netipiskā poza, garās rokas un savādā sejas izteiksme, atzinuši speciālisti. ▼

Kategorija: Daba, Kriminālziņas"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
+2
Šodien pašvaldības policija Rīgas Grebenščikova vecticībnieku baznīcā aizturējusi vīrieti, kurš centās divreiz uzklikšķināt uz vērtīgas ikonas. ▼
0
Hei, es šādu nebiju manījis! Izrādās - nekvalitatīvās pseidožurnālistikas platformai Nav! ir ļoti spēcīgi kolēģi, kas, kā rādās, šajā lauciņā ņemas jau labu laika sprīdi ilgāk. Jauki :)
+1
Manuprāt mums pilnīgi pietiek ar TvNet, KasĻauns, Mango u.c. gudrajiem murgiem, kur bieži acis vien jānobola par dažādām žurnālistikas pērlēm, lai vēl fanotu par resursu, kur 1.aprīlis ir cauru gadu ...
0
^^ tas joks, ko es tur iepostoju, ir smieklīgākais, ko esmu šogad lasījis, bet man jau ir mīnuss. te tev nu bija trvemetālistu humora izjūta.

^ Patiesi! noteikti ir krietni spēcīgāka platforma nekā Nav! ;)
+1
Jā, nav ir pašlaik panīcis diemžēl. Iespējams, uz vasaras pusi sāks kaut kas kustēt. Ļaunā tirgus ekonomika noēda :D
+1
Nav ne jausmas, kas jums tur Nav, bet žēl ka Diskonts noburbuļoja.
0
Diskonts grupa bija lieliska. Es uz to skatījos, skatījos un nespēju aptvert.
+2
" Manuprāt mums pilnīgi pietiek ar TvNet, KasĻauns, Mango u.c. gudrajiem murgiem, kur bieži acis vien jānobola par dažādām žurnālistikas pērlēm, lai vēl fanotu par resursu, kur 1.aprīlis ir cauru gadu ... "

tizlai dzeltenajai žurnālistikai, kas pretendē uz nopietnību, nav pilnīgi nekāda sakara ar smalku ironiju, kuru mums sniedz patiesi! ja tev nepatīk joki, tad nelasi.
0
tieši tāpat kaut kādam anālam diskontam (ja tas ir šis - www.diskonts.eu/index.html...) ar patiesi! nav nekāda sakara.
0
Kāpēc maklēt kaut-kādus sakarus? :O
0
nu tāpēc, ka to piemin šajā tēmā, it kā jau jābūt kaut kādam sakaram
0
Tu jau bats par kautkāda Nav dīkstāvi sūkstījos ... tāpēc pieminēju Diskontu, kurš ar jau labu laiku dīkstāvē.
0
es noteikti nesūkstījos par nav dīkstāvi, un mani komentāri vismaz pagaidām vēl nav a.padomes rediģēti :]
0
Nu labi, tas bija Quorthon; kāda šķirba - tavā topikā tas notikās ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas