Apollo, Delfi, Tvnet u.c. LETA / BNS kopīpeisti 2011
+4
Jāsāk jauns pavediens ar ko pozitīvu:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/36243...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jauki
0
pirmajām trīs ziņām jābūt pozitīvām?
+4
pozitīvi ne pozitīvi, bet interesanti skaitlīši: www.ir.lv/2011/1/18/ja-latvij...
+1
11% HOMO? LOL, nu nevajag jau klausīties to propagandu, ka bezmaz katrs 5ais cilvēks ir homo (ok, šie vismaz nav bijuši tik vērienīgi). Tad jau tīri statistiski no maniem paziņām un draugiem būtu gana daudz pederastu, bet man tā nešķiet.
0
Par to pašu komentārs no lapas:

Ululiņš Kur viņš tādu pederastu baru sameklējis? Mūsu miestā ir tikai viens. Lesbenes vispār nav manītas.
0
tur pat komentāros bij rakstīts no kurienes viņi ir izzīduši tos 11%
0
tā statistika ir diezgan absurda. es studēju socioloģiju, tā kā nedaudz orientējos.
0
starp citu interesanti tas, ka sievietes Latvijā ir krietni vairāk tieši 60+ vecumā. manā vecumā vairāk Latvijā ir vīriešu.
+1
post padumjijas valstīs vīrieši tik ilgi nedzīvo (vidēji)
+1
^Lash , neviens jau te nesaka, ka jāklausās. Tu gan tā asi noreaģēji uz to. Statistika ir un paliek statistika. Neskaitot homīšu un reliģijas ailes , pārējais + - šķiet diezgan reāls.
0
Nu kā lai asi nereaģē, ja atkal šīs pederastu idejas ar šo statistikas piemēru apzināti vai neapzināti muļķo cilvēkus. Muļķīgāks ļautiņš palasa - ai, 10-20% no visiem večiem ir pederasti, tātad gluži liela sabiedrības daļa! Tad jau nekā nenormāla tur nav, jāintegrē sabiedrībā...u.t.t.

Varbūt, ja tik ļoti nenāktu miegs, nebūtu tik nejauks garīgais, es to lietu tik asi neuztvertu.
0
Starp citu, par vecumiem runājot, būtu prātīgi, ja vīriešiem pensiju piešķirtu agrāk nekā sievietēm. Kā nu ne - viņi mirst ātrāk.
0
^ nu tas, ka gana daudz geju ir LV un citur, gan ir taisnība. intelektuāļu aprindās geju procents noteikti būtu diezgan liels. un kā jau sen ir noskaidrots, nekādā veidā viņi hetero cilvēkus netraucē, normāli geji nepiedalās arī nekādos praidos, utml.
0
bet rekur toties lielisks citāts no komentāriem, kas attiecas uz tevi, lash :

"Valters : Protams, visus uztrauc nevis tas, ka 36% smēķē vai ka tikai 8% regulāri nodarbojas ar sportu, vai ka tikai 15% prot angļu valodu, bet gan tas ka veseli 11% ir homoseksuāli. "
0
Kāpēc lai es satrauktos par to, ka 15% zina angļu valodu? Jo mazāk zina, jo lielākas manas izredzes dabūt labu darbu :)
0
^nu no tāda viedokļa skatoties, jā, tad arī man jāpriecājas. bet vispār tas ir nenormāli maz. nez no kurienes tas cipars ir ņemts?
+2
tā, cik šeit ir lietotāji? cik no viņiem patīk vīrieši? :D ak riebīgie pediņi:D
-1
Nu tas nebija stipri nopietni domāts un es arī īsti neticu 15% angļu valodas zinātājiem. Iespējams, tur domātas labas zināšanas, kas nu gluži kuram katram nav. Vidusmēra zināšanas gan būs krietni vien lielākam procentam.

-1
u, tas arī uz sievietēm attiecas. Tā kā daiļais dzimums, manuprāt, trūmetālā ir mazāk pārstāvēts, tev pašai arī paveras skaista iespēja nokļūt HOMO kategorijā!
-1
es joprojām nesaprotu, kā var atšķirt vārda 'pediņi' lietojumā, kad runa ir par pedarastiju un kad par pedofīliju
0
(nu šajā gadījumā pēc konteksta, ok)
+1
mincīt, nekad neesmu dzirdējis, ka kāds pedofilus sauktu par pediņiem. Tikai pederastus.
0
^^^ nē nu bet tad tā jau tiešām ir liela priekšrocība darba tirgū, ja labi zini angļu valodu, un tikai 15 % šeit zina angļu valodu, ja ņem vērā, ka lielā daļā amatu ir nepieciešamas angļu valodas zināšanas.
0
^^ok
+6
"Kāpēc lai es satrauktos par to, ka 15% zina angļu valodu? Jo mazāk zina, jo lielākas manas izredzes dabūt labu darbu :)"

Jo vairād peģiku, jo lielākas izredzes tik pie labākām un vairāk bābām :)~
0
Par tām angļu valodas zināšanām tā arī varētu būt. Reti kurš no vecāka gadagājuma cilvēkiem zina angļu valodu, kaut cik normāls procents varētu parādīties vecuma grupā līdz kādiem 35-40. Taču arī lielākoties tikai starp cilvēkiem ar augstāko vai nepabeigtu augstāko izglītību. Nemaz jau tik lielu daļu tie amati, kuros angļu valodas zināšanas ir nepieciešamas, nesastāda.

Attiecībā uz reliģiju, kas tad tur tik nereāls? Diezgan ticami šķiet.
0
Par reliģiju jau skatās no baznīcas datiem - cik daudzi kristīti, cik daudzi oficiāli draudzē skaitās. No tiem ticīgajiem laba daļi tik varbūt uz Z-svētkiem aizsper līdz baznīcai džipu noparkot.

Par valodu ar tā varētu būt - normālas zināšanas varētu būt vecuma grupā no 15 līdz 45 gadiem. No maniem tuvākajiem radiem (8 cilvēki) zinyu es un moška māsas vīrs vēl nav aizrmirsis. Māsas vecākais sīcis tik latviski māk.

''Tu ķikits todabļin'' nav nekāda valodas zināšana.
+2
lash es to biju domājusi ar ironiju, drīzāk atsaucot atmiņā joku par to, ka vecis filozofe, ka lesbietēm patīk sievietes, viņam patīk sievietes, tad jau sanāk ka viņš ir lesbiete:)
mincīt, pamēģini tulkojot no krievu valodas, varbūt būs skaidrība. tur ir peģiki un pidari. pediņi latviski ir ieviesies tulkojot peģiki. jo mums jau tīrīga un kārtīga tauta, kakas nepatīk :)
+1
minka siereni necērt.

u, pastāsti sīkāk, ko jūs abas ar Irony darījāt ?

Starp cita, kur svētā statistika par izdzertā daudzumu ?
0
ā, lol, tad jau arī es tieku pie katoļiem ieskaitīts, esmu gan kristīts, gan svētdienas skoliņā gājis, gan iesvētīts un saņēmis papildus divus bezjēdzīgus vārdus. tas nekas, ka es jau gadus desmit baznīcā uz dievkalpojumiem utt neesmu rādījies.
+1
dainīt, kas tev tās par fantāzijām par mani un irony? :D
0
Es jau tik tā pieņēmu. Varbūt kautkā citādi skaita. Piem LELB:

Kas ir LELB draudze?

Draudze ir LELB mazākā vienība. Latvijas evaņģēliski luteriskajā Baznīcā ir 292 draudzes. Draudzi dibina un sastāda LELB kristītas un iesvētītas pilngadīgas personas, kas ir Latvijas Republikas iedzīvotāji.

Pilntiesīgi draudzes locekļi ir tie, kuri:
a) kristīti un iesvētīti LELB draudzes locekļi,
b) reizi gadā saņem Svēto Vakarēdienu,
c) ir samaksājuši ikgadējo noteikto ziedojumu (t.i. draudzes nodokli)

Tā ka nav ne jausmas, vai tu pie tiem esi ieskaitīts.

Pēc šī gada tautas skaitīšanas varēs precīzāk pateikt. Varbūt.
+1
^ slapjās fantāzijas :D
+1
Nebūs labas ziņas. Dirsas caurumi, ble. Palic koscioly!

www.tvnet.lv/zinas/latvija/36148...
0
hu hu, šķiet, jāsāk nopietni strādāt pie tā zīmējuma ;)
0
Nu tak! :)
+5
Bla, lai katoļi no savas 10 tiesas paši par to maksā. Mums metalshovu valdība nesponsorē, nax man (kā arī citu konfesiju pārstāvjiem) Pajāta banda jāsponsorē ?
0
Vietējie teroristi. :)

zinas.nra.lv/latvija/39730-imant...
+1
Bla, kastatastādspatādu verķi ar ko viņi var trāpīt lidojošai lidmašīnai pilota kabīnē? ebay ID studijā!
0
Putina dārgā bezgaumība
www.kasjauns.lv/lv/zinas/38089/vai-...
0
0
btw, nezināju, ka par prezidentu var būt vairāk nekā 25 gadus
en.wikipedia.org/wiki/Yoweri_Museven...
0
^ kāpēc lai nevarētu? Ja nerūp izlikšanās par demokrātisku valsti, tad vienīgais šķērslis ir spēja tik ilgi nodzīvot un noturēt varu savās rokās. Fidels Kastro tak bija pie varas, ja nemaldos, 49 gadus no vietas (tiesa, amata nosaukumi mainījās).
0
gan jau Lukašenko arī uz to tiecas:)
0
Račiņš tik čačo, pīzdole tāda.

www.tvnet.lv/muzika/latvija/3624...
0
Pakaļā to aku kaku!
0
Norwegian Boy Fends Off Wolf Pack with Heavy Metal

Photo Gallery: 3 Photos
Rune Blekken / TV 2

While walking home from the busstop this week, a 13-year-old Norwegian school boy stubled upon four wolves. In the end, it may have been his love of heavy-metal music by the band Creed that saved his life.

Walter Eikrem listened to music on his mobile phone as he often does as he made his way home from school in the southern Norwegian town of Rakkestad earlier this week. The path leading from the stop where he catches the school bus to his family's farmhouse traverses a gently sloping hillside. All of a sudden, he made out something gray on the hillside. "At first, I thought it might have been the neighbor's dogs," he later told TV2, Norway's largest commercial broadcaster. What he actually encountered, though, were four wolves.

"I was afraid they would attack me," Walter told the Norwegian tabloid VG, describing the incident, which took place on Monday. But he didn't let his fear show. Remembering his parents' advice, Walter pulled the earphones out of his mobile phone, turned the volume all the way up and blasted heavy metal music over its miniature speakers. At the same time, he yelled as loud as he could while flailing his arms about wildly to scare off the pack of wild animals.

"The worst thing you can do is run away because doing so just invites the wolves to chase you down," Walter told TV2. "But I was so afraid that I couldn't even run away if I'd wanted to."

Overcoming the Wolves

The plan worked. Eikrem said he was able to drive away the wolves by playing the song "Overcome" by the American hard-rock band Creed. "They didn't really get scared," Walter said. "They just turned around and simply trotted away."

On Wednesday, the local newspaper Rakkestad Avis reported on Walter's encounter with the wolves and even gave his mother a chance to tell her side of the story. She said she had actually intended to pick her son up from school, but got delayed while shopping in Rakkestad and didn't make it on time.

"I have a completely guilty conscience," she told the paper, "because I knew there were wolves in the area. The previous evening, we saw three wolves on the edge of the forest when we were putting our horses in their stall. The horses were panicky."

Even so, at least she had repeated to her children often enough just how they needed to behave if they ran into any wolves. "Just don't run away," she would tell them. "You can even get a little poodle to run after you if you run away, even if it doesn't even actually want to attack you. And the same holds true for wolves."

In the end, son's memory of her self-defense warnings -- and a little heavy metal -- appears to have saved the day.

EN: www.spiegel.de/international/zeitg...

RU: drugoi.livejournal.com/3466881.html...

Neteiktu, ka Creed ir Heavy Metal, bet vienalga. Interesanti arī salīdzināt viena notikuma izklāstu dažādās mēdītāju interpretācijās ...
+1
^ nevar kāds izdomāt kādu muzonu, lai odi vasarā nelido virsū?
0
Vispār jau ir odu akustiskie atbaidītāji.
0
Interesantākais tas, ka krievu versijā Creed pārtop par Megadeth.
0
Ne gluži. Tur teikts, ka gājis prom svilpodams Megadeth dziesmiņu. Gan jau krievu kopīpeistists izcirtis, ka Creed par metālu nosaukt būtu galīgi nepareizi un to piedomāja klāt. Turklāt šis raksta, ka džeks vēl speciāli meklējis metāla skaņdarbu, nevis pa taisno atskaņojis klausīto (Creed). Viltīgs, scukō.
0
Basņa. Kur vilku bildes? Labākā gadījumā bijuši vietējie kranči.
0
^ arī fakts. Varēja tos vilkos nofilmēt ar savi aipodu.
0
ja tās akas sūds tiek pieņemts, tad pm man, un es emigrēju
0
uz čečeniju kaut vai
+1
Vai par vecā pederasta Pajāta jaunāko garadarbu dzirdējuši neesam?

mango.delfi.lv/zinas/apraksti/pers...

Brālis parādīja un man nudien rīts kļuva jautrāks...
+1
es arī gribu to mantu ko viņš lieto :D
+1
Viņš vienkārši ir ļoti nogribējies, jo par seksu tik vien runā.
0
vai tad Pujāts nav lielākais Latvijas anti-pedarasts?
+2
jā jā, pārstāv nākošo antipederastisko organizāciju Latvijā uzreiz aiz interešu klubiņa varavīksne:)
+3
sasodītie kristiešu spiegi liek mīnusus par pret baznīcu un tās kalpiem vērstiem komentāriem:D šī organizācija ir radīta, lai tās paspārnē plauktu un zeltu pederastija, jau pašā saknē. galvenais ir pumpēt naudu no grēciniekiem, jo vairāk tumšie prātiņi baidās, jo vairāk slikta jūtas sadarījuši, jo izdevīgāk organizācijai. un tai ar ticību ir tik pat liels sakars kā man ar balerīnas karjeru:D
+1
es nezinu par kristiešu spiegiem, bet domāju, ka tavs komentārs ir pietiekami nekompetents. tas, ka kristietību visu laiku izmanto kā aizsegu visādiem ļaundarbiem un tas, ka kristiešu galva Latvijā ir kaut kāds vecis - ķirzaka, kurš riebjas arī lielai daļai kriestiešu - Pajāts, nebūt nenozīmē to, ka cilvēki, kas dzīvē vadās pēc kristīgās filozofijas, obligāti būtu kaut kas defaultā nosodāms.
0
Vai nevarētu mīnusu licējus atmaskot? Viņi perina nelāgas idejas, kas var samaitāt trūmetāla veselīgo gaisotni.

+2
bet es ne mirkli nenosodu ticību kā tādu un pat kristīgās ticības pamatprincipus, kaut vai tos pašus 10 baušļus. tikai par to, ja praksē cilvēki pēc šādiem principiem dzīvo. bet organizācija kā tāda smird. un pasaules gala draudi par to, ka visus interesē tikai sex ir 100% mārketings, lai piesaistītu tos, kuri cer uz pestīšanu. un runāt par homoseksuālismu un citām dzimumu perversijām, organizācijai, kuras pārstāvji visā pasaulē ir labi daudz sašmucējušies darot pāri bērniem, vispār vajadzētu prasties kauna!!!
+1
Vispār īsteni sakarīgus un dziļi ticīgus kristiešus kā normālus cilvēkus laikam nezinu.
Ja atmet neticīgos un paanalizē pārējos (katoļus, kas man draugos/rados pavairāk), tad secinājums tāds - tie kas ir sakarīgi ļautiņi, parasti tādi "svētdienas ticīgie" vien ir. Bet tiešām ticīgajiem jau tik liela saprātības pazīme vairs neatbilst.
+3
vispār jau sen zināma patiesība ir, ka mācītājiem pasaules gals ir tad, ka paši jūt, ka pēdējā stundiņa klāt. :) (vēl varu vismaz 4 gadījumus no savas pieredzes nosaukt)
0
KAD
-1
«Megadeth» - vilku bieds :Ooo
www.apollo.lv/portal/fun/articles...

p.s. interesanti kā vilki reaģētu uz Catamenia? ;-)
+1
0
Ak jā, varu šajā sakarā citēt kādu norvēģi, kas zināja teikt, ka norvēģu presē neesot bijis minēts vispār nekādas grupas nosaukums, nedz Megadeth, nedz Creed. Tā kā varbūt tas nemaz nebija pat nekas metālam līdzīgs, un varbūt arī vispār nekādu vilku nav bijis.

A kas ir ar Catamenia? Tur vilki gaudo, vai vienkārši tik derdzīgs? :D
0
Vnk atcerējos Catamenia "vilkoto" vāciņu sakarā (nav vilki tomēr nekādi draugi ) :P
0
www.financenet.lv/nozares/363123-latt... - redz ko LTC sadomājis
0
Cerams, ka cena būs kosmoss, kā jau ierasts :)
+2
Gan jau būs "kā ierasts" - piemēram, valdība pieņems lēmumu, ka visām pašvaldībām ir jāhostējas mākonī un "bizness" aizies uz urā :)
0
Nu tas man nekrata, tur tāpat bizness notiek. Galvenais, lai nepiedāvā tādas cenas, ka tādus mazos kā es izstums kā utis.
0
Valdība jau pašvaldībām to nevarēs likt darīt. Savām iestādēm ar diez vai.

Kas īsti ir tā ''mākoņstumdīšana'' ? Serverus piedāvā ?
0
servisus, principā Google mail, google doc arī ir mākonis.
0
Mārketings tas ir. Pasaka: "cloud", un vairums jau slapina biksās.
0
Pi*ģec tam mākonim un LTC būs, kad AKKA KAKA LALALA uzliks nodokli! :D
0
Mākonis ir softs uz nomu vai viss kas strādā pārlūkā (Chrom ,FF, Opera). Iespējams tas ir ērti un noderīgi (nevajag algot papildus cilvēkus softa instalēšanai un licencēšanai). A ja man ievajagas noīrēt Autokadu uz dažām stundām. Kāpēc gan ne? ;-)

+2
Nedomāju, ka tev kāds piedāvās šādu iespēju. Samaksā par mēnesi un lieto savas pāris stundas vesels...
0
^^^ ja arī uzliktu, maksātu jau lietotājs, ne jau ltc :D
0
Man kautkā tā jēga nav saprotama. AutoCAD uz pāris stundām itkā saprotams, bet ja tu jēdz šo 2h čakarēt, tad jau arī jēdz torentos novilkt ...
0
Principā pāris stundās no nulles neko prātīgu AutoCAD'ā neizdarīsi. Taču teorētiski - ja pastāv iespēja, ka kādam var ienākt prātā pārbaudīt tava AutoCAD izcelsmi, tad, protams, šādam "nomas" variantam jēga ir.
0
Imho nomas softa jēga ir izdevumu samazināšana sīkiem un vēl sīkākiem kantorīšiem :-)
0
eku vairāk par makoņiem
diena.lv/lat/tech/makona-pak...
+1
Tehniskais apraksts ir ok, bet pārējais reklāmraksts ir buļu kakas. Un tā kā tagad mākoni centīsies iepotēt visur un visiem, tad tādi raksti būs bez jēgas.

"Kā tipiskākos piemērus, kas tiek patērēti arī Latvijā, var minēt Sharepoint, Exchange, Communigate, Dynamics, Open CRM."

nevis tiek patērēts, bet daži ar MS (un acīmredzot LIKTAs) aizbildniecību cenšas izbīdīt, reāli, gan nav dzirdēts, ka tiktu patērēts.

CRMs Latvijā vispār kā suga nav notirgots nemaz nerunājot par CRMu mākoni.

Un jēga ir nevis izdevumu samazināšana, bet ienākumu palielināšana. Elementāri parēķinot nomas maksa * lietotāju skaits, izdevumi jau pēc gada atmaksājas vienkārši nopērkot softu.

Nedomāju, ka kāds veido uzņēmumu ar domu, ka pēc gada, diviem uzņēmums jau vairs nepastāvēs.

Grāmatvedību un lietvedību hostēt mākoni? Tad jau labāk uzreiz paņemt grāmatvedības firmas pakalpojumus nebūs jāpieņem darbā grāmatvedis arī...

Varbūt tas varētu atmaksāties uz kādiem specifiskiem servisiem, kuru uzstādīšana un uzturēšana mazam uzņēmumam tiešām izmaksātu vairāk, nekā tā noma.
0
Bizness ir bizness un visi pelna (vai tiešām?) (kas nepelna optimizē izdevumus).
Jā, grāmatvedībai es arī izmantotu ārpakalpojumus, bet tā pati gramatvedibas kompānija varētu izmantot "grāmatvedibas mākoni"...
Ceru, ka Dienas Biznesā jau pavisam drīz būs success stories, tad arī pats zināšu ko vairāk... ;-)
+1
Latvijā nav tie apjomi, lai kaut-ko hostētu tādā mākontītē. Piemēram, multi-muljonu apgrozījuma kompānijai ar tūkstošiem klientu tāds CRM griežas uz vienas kastes ar pāris cōrēm un pārids diskiem. Tādai parastai bodītie vispābā pietiek ar VPS pā 10Ls/mēn.

Un tāpat tādi Amazon EC sanāk dafiga dāāārgi. Vietējie puikas tāpat pieraduši visu stellēt un konfigot paši.
0
+ vēl nacionālā biznesa īpatnības nostrādā pret mākoni, cik zinu vairāki ir teikuši - "mani dati kaut kādā mākonī? da nekad!"

Paranoja rulz :)
+1
Grūti konstatēt, vai Kravcovs tiešām nezina valodu:

www.apollo.lv/portal/news/article...

āāāāāāā''aāāāā
+1
www.tautasforums.lv/?p=1151 - tev nebūs tam kungam traucēt un pretī runāt
0
Aj, šitais jau nav nekas jauns. Hipo bankai tieši tāda pati "palīdzības" programma ;)

www.hipo.lv/lv/attistibas_progr...
+3
Ui, bļe www.tvnet.lv/izklaide/popkultura...
Lai arī viņa daiļrade bija sū*s, jaunam aiziet nevajadzēja. RIP
0
Krist uz nerviem krita jau baisi, taču ne jau tik, lai novēlētu pāragru miršanu. Bet nu tāds ir tas skarbais liktens.
Kā šķiet, stipri veselīgs dzīvesveids viņam nebūs bijis...
0
A kam ta i veselīgs?
+1
Mūsdienās veselīgu dzīvesveidu piekopt ir jau vesels sasniegums, bet ir tak atšķirība starp neveselīgu un ļoti neveselīgu.
0
Cik zinu, atturībnieks šis toč nebija, balzāmiņu trennēja ik dienu. Ir pat gadījies arī sadzert ar viņu. RIP
0
RIP
0
Njā. Manu garīgo tas neuzlaboja ... RIP
0
Žēl čali... R.I.P.
0
aha. man tiešām no sirds žēl. vissiltākās atmiņas ir tieši par kaut kādu tālu liepājas dzintaru, kad tumsai vēl tikai pirmais albums nāca klajā) un toreiz pat likās gaužām forši. vēlāk jau aizgāja daiļrade tādās sliedēs, kas pat man neliekas sevišķi baudāmas, bet Latvijas šovbiznesa skatuvei, tas jebkurā gadījumā ir zaudējums.:(
+1
vispār Freimanis bija jēdzīgākais čalis lv nožēlojamajā popa scēnā.
-2
Nu, nu, un kā tad ar Gunāru Kalniņu? :D
0
Pag, ar ko tad LV popa scēna ir nožēlojamāka par citām?
0
njā...aizgāja pašā spēka pilnbriedumā. žēl džeka...
0
Un par Kalniņu runājot - nu katrā sevi cienošā popa scēnā tak kāds pediņš ir vajadzīgs.
0
Mūsdienu tolerantajā un uz integrāciju vērstajā sabiedrībā gan ar 1 pediņu diezi vai pietiks...
+3
Vspār žēl jā,es kā reiz ievācos dzīvot blakus barčikam kur viņš dzēra.. Sadzert vairs nesanāks...

Par šito dziesmu respekts n uvažuha
www.youtube.com/watch?v=x05AL188OVQ...
0
intar - ne ar ko. es jau nesaku, ka citas pos scēnas ir mazāk nožēlojamas. :)
0
"Un par Kalniņu runājot - nu katrā sevi cienošā popa scēnā tak kāds pediņš ir vajadzīgs. "

tipa Freimanis / Reiniks bija / ir hetero? lol.
0
Domāju, ka Freimanis nebija homo.
0
nu vismaz gadus 10 atpakaļ viņam patika sievietes. bet šovbiznes jau mēdz samaitāt.
0
^^^
Pirmkārt, es vispār neko neminēju par citiem. Otrkārt, no kurienes tu esi rāvis, ka Freimanis un reiniks nav hetero?
0
nu kā, ja nav blackmetālists, značit pediņš. viss taču ir tik vienkārši :D
0
^ Blekmetālisti tak i visīstākie pediņi, vai vismaz pēc tādiem izskatās. :D

/forum/121969-vargs-par-plekkmet%C4%81listiem
+5
Par nelaiķiem vai nu labu, vai turi pāksti.
0
^vot to Bleids pareizi pateica.
+2
Ne gluži par tieši šo gadījumu, bet vispārīgi par BladeOfDarkness izteikto frāzi.
Kāpēc ļautiņi mēdz to darīt? Ja cilvēks dzīves laikā bijis nožēlojams, kāda velna pēc pēc nāves viņu jāslavina, jebšu nekas nav jāsaka? Ja salašņa, tad arī pēc nāves - salašņa!
0
Man liekas, ka tur tā ideja ir tāda, ka mirušais pret uzdirsieniem nevar aizstāvēties. Tiesa, no otras puses - viņam tāpat vienalga. No tā arī izriet, ka visprātīgāk ir neteikt neko.
+2
Labāk iedzert !
+4
Ja mirušais dzīves laikā vēlas, lai pēc nāves par viņu teiktu tikai labu, tad tā arī jādzīvo, lai citiem nebūtu iemesla viņu lamāt.
+1
Un par to es arī pacelšu tumšā krāslavieša trauku.
Gnīdas, pacēluši šim brīnumdzērienam cenu...
0
IMHO tas, kas notiek internetā, ir kārtējā liekulības paraugstunda (tas netiek attiecināts uz šejieniešiem, kuri ar Freimani dzēra / bija viņa fani)
+1
es tagad (tāpat kā visi) pačekoju, šitā bija ok dziesma

www.youtube.com/watch?v=sFbrRd2WobI...
+4
Žīdu kompensāciju prasītāji - nekad vairs nenāciet!

zinas.nra.lv/latvija/40319-grutu...
0
Nez', Jēzuliņu arī varēs pašrocīgi naglot krustā? :)

www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/363...
0
"tēva Ridzika Pestīšanas ordenis, kurš izpelnījies Vatikāna kritiku par regulāru iesaistīšanos labējā spārna politikā."

A kas? Pāvests tak arī ir ar hitlerjūgenda rūdījumu. Bet vispār baisa kombinācija - kristiešu naciki. Kaut gan ASV jau it kā arī religīski konservatīvie republikāņi arī skaitās labējie.
0
Vispār jau "nacisti oriģinālie" diezgan asi vērsās pret kristiešu štellēm.
0
Vai ta nu baigi asi? protams, viņiem vairāk simpatizēja ģermāņu-skandināvu mitoloģija, bet neesmu dzirdējis, ka kā īpaši būtu vērsušies pret kristiešiem. Varbūt tu kā vairāk tēmu pētījis varētu apgaismot, kā tur bija.
0
Nu, ar "diezgan asi" nebiju domājis kādas briesmīgas vajāšanas, taču principā nākotnē plāni bija šamiem kristietību iznīdēt, īpaši Himlers ar to noņēmās.
0
www.delfi.lv/news/national/crimi...

Ja ir luste pa kakām pakašāties, tad var palasīties kādus komentārus raksta latviešu un kādus - krievu delfu komentētāji.
0
nujā, tas tikai tāds nieciņš, ka fašisma aizsācējs, no kura nacboli smēlās idejisko materiālu, bija galvenais sponsors un labdaris Vatikāna izveidē.
0
Šis labs, komentārus palasīties.

tema.livejournal.com/831562.html...
0
Cute. www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...
Pēdējais teikums īpaši iespārda.
0
Neviļus atcerējos anekdoti par 20 kapeikām un tantiņām.
0
Pēdējā laikā maz lasu ziņas , bet priekš manis pirmais raksts , kurā vismaz ir darbība kaut cik aprakstīta. Tobiš nevis vienkāršis - mēs mainīsim, mēs vēl kaut ko , bet konkrētāk aprakstīts.

www.delfi.lv/news/national/polit...
+1
^ Re, izrādās, ja gribi lai tev palielina algu, kaut kas jāaplaupa :)
0
^ Jāsarunā ar kolēģiem, lai aplaupa, tikai jāatrod tādi, kas ir ar mieru arī atsēdēt pēc tam. :)
0
Labucītis no Aisberga:
www.aisbergs.lv/?p=19225

>:E
0
Problēma, protams, ir reāla, bet izskatās, ka autors ir vairāk sašutis par to, ka pats palicis bešā. Ja situācija ir tik slikta, kā viņš apraksta, tad varēja arī paredzēt, ka acīmredzot arī tam uzmetējam tas ir izdzīvošanas jautājums un par naudu tomēr ir lielākas izredzes paēst, nekā par solījumiem.
+2
Versija par jēkabpili

www.sec.lv/npa/?p=1990...
0
^ It kā skan diezgan ticami, taču, kaut kas tāpat nelīmējas kopā. Tā jau it kā varētu būt, ka pieredzējuši alfisti būtu spējuši aizlaisties, bet no otras puses, kādēļ, gadījumā, ja tā plānota kā inkasācija, kura par laupīšanu tika inscenēta ekspromtā, viņi valkāja maskas, ejot iekšā?

Par to, ka tā bija netīrā nauda, šaubu nav. Diez ko es gan neticu tai summai, kas tika pieminēta plašsaziņas līdzekļos - domāju, ka šie bija lietas kursā par to, kāds būtu ķēriens, un 100K uz pieciem neizklausās riska vērts. Acīmredzot tie 100K ir maksimālā summa, kas tur teorētiski varēja būt.
0
Reku var tagad onlain režīmā paskatīties, kā ēģiptieši pizģījās:

www.euronews.net/news/streaming-live...
+1
Es teiktu, ka gadsimta noziegums Latvijas mērogā:

smpic.lv/883k8v
0
pisdēc, pisdēc ... a kāpēc šie tur nedrīkstēja atrasties alko reibumā ?
0
Administratīvais pārkāpums? Ne koju istaba ir sabiedriska vieta, ne viņi bija nepilngadīgi. Tikai dienesta viesnīcas iekšējo kārtības noteikumu pārkāpums.
0
BoD, kojās parasti dzert nav brīv, teorētiski. Parasti gan uz to skatās caur pirksitem, ja nu vienīgi apkodies nekrīt uz nerviem komenei.
0
es jau tieši par to pašu. par iekšējo kārtību skaidrs (bet tā vaitad mentu kompetence)
0
tādā gadījumā - ko viņi tur kojās, dzīvojot pa trim vienā istabā, var vispār izdarīt, lai mazāk viens otram kristu uz nerviem? :D
0
Hm, mācīties ? :D
+1
Āaaa, ku laps rīta sākums! Dura Nabitaja! :D :D

www.apollo.lv/portal/news/article...
+2
Laikam vakar esi visu dienu gulējis :D
0
+/- :D
+1
Šis teikums ieper:

"[..]pirms pāris mēnešiem pamatīgs skandāls izvērtās Liepājā, kur kādu pensionāri „Maxima” apsargi apvainoja nesankcionētā piparkūku ēšanā."
www.kasjauns.lv/lv/zinas/39784/maxi...

Vai tu jau izņēmi sankciju piparkūku ēšanai?
+1
Licence piparkūku ēšanai MAXIMA veikalos.
Izsniedzis:
Centis Ūbele
+2
Tā ir kaut kāda ņirgāšanās ? :D

mango.delfi.lv/zinas/nejedzibas/re...
0
Celtniecības silikons - LOL.
Ko gribēja to dabūja. Tagad viņa vismaz ir slavena (uz kādu brīdi).
+2
Fotoreportāžas no mauku mājas. :)

bigpicture.ru/?p=46236

bigpicture.ru/?p=64579
0
Kas tu, dzer atkal ? Šitiem briesmekļiem man vajadzētu piķi maksāt un es diez vai piekristu ...
0
A ko ta Tu iedomājies - ka riktīgas profesionālas maukas ir nezin kādas skaistules? :) Te jau laikam tiek profesionālās prasmes un pieredze vairāk vērtēta nekā izskats. :) Un ja pavisam objektīvi - visas jau arī nebūt tur nav tik briesmīgas. :)
0
Tu domā to blondo un melno pie pašām beigām ? S pivkom poķaņet, tā teikt. Bet par profesionālismu runājot - ļauži melš, ka sunim var iemācīt veikli olas laizīt ....
0
Njā, mellā visai cērtama izskatās. :)
+4
droši vien šajā gadījumā vairāk uzmanības būtu jāvērš uz to, ka tā ir interesanta un kvalitatīva fotoreportāža, bet ko nu es te. un tur ir arī tīri smukas meitenes, btw, turklāt izskatās, ka viņām pašām tur ir jautri.
+1
Nu tas tak tikai labi, ka darbs sniedz gandarījumu.
+2
un dainītis mums ir briesmīgi izvēlīgs :)
+1
Domā man par to baigais prieks ? A kas teica ka būs viegli ?
+2
www.tvnet.lv/tehnologijas/nozare...

Te nav tālu līdz Kelahenam un viņa ripeļiem.... :D
+2
Tjā, bet principā tas aparāts barojas no mušām, lai.... varētu ķert mušas. Pukstenis tur tikai tā starp citu piemontēts. Principā tas ir mehāniskais mušu ķērājs, nevis pulkstenis.
0
Principā ripeļi arī sakumā tikai barojās no elektrības lai dabūtu elektrību... :D :D :D
+2
Satraukties varēs tad, kad uzpariktes pašas montēs uzpariktes, t.i. vairosies. Jo arī visu dzīvo būtņu eksistences mērķis ir vienkārši izdzīvot un vairoties.
0
NU, es tik tā, teoretizēju un salīdzinu šito tehnoloģiju aizmetņus ar ripeļiiem :D Vēl jāpagaida kāds brītiņš līdz robotam, kas barosies ar cilvēkiem...
0
... un mušu vietā sāks baroties ar cilvēkiem
0
atkārtoju vēlreiz - kamēr roboti paši nesāks izrādīt iniciatīvu un taisīt robotus, nekas tāds nedraud, ja neskaita iespēju, ka cilvēki uzkonstruēs robotu, kas barojas no cilvēkiem.
+3
Nēģeru ēdājs, tā viņu sauks ! Francija varēs savas etniskās problēmas atrisināt :D pie reizes kādas solārijos pārceptas francūzietes ar nogrābs, bet lai uzceptu omlete tak jāpārsit čaumala ...
+3
Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka kāds pašlaik jau domā, kā uztaisīt pašreplicējošos cilvēkēdājrobotu. :D
+5
www.youtube.com/watch?v=zj9HVPlGYp8...
varbūt jau kādā laboratorijā ir uztapis kāds ļauns plāns, kā tikt vaļā no nevajadzīgajiem?
0
^

No Pujāta Twittera " Valstī sludinās ārkārtas stāvokli: bez brīdinājuma izcirtīs traucējošos kokus. Rosinu visus ķecerus un fantazjorus turpmāk dēvēt par kokiem."

Piekabini klāt nevajadzīgos un nav problēmu ;)
0
+1
RĪGA, Feb 14, BNS - Korejiešu kara drāmas "Mans ceļš" ("My way") filmēšana Rīgā un citviet Latvijā notiks maijā, aģentūrai BNS pastāstīja "Film Angels Studio" pārstāve Baiba Grāpēna.

Filmas "Mans ceļš" sagatavošanas darbi sākās pērn rudenī; to uzņems Korejā, Ķīnā un Latvijā. Filmas režisors ir Je Gyu Kang, kurš ir viens no ietekmīgākajiem režisoriem Āzijas kino industrijā. Filmu producējošā kompānija ir "The Directors" no Seulas Dienvidkorejā.

Latvijā filmas producēšana norisinās sadarbībā ar "Film Angels Studio" un tās izpildproducentu Tomasu Makarasu (Tomas Makaras).

"Mans ceļš" ir stāsts par kādu korejiešu kareivi, kurš Otrā pasaules kara laikā karo Japānas, Krievijas un Vācijas armijās, viņu Normandijā sagūsta ASV armija.

Atbilstoši filmas autoru iecerēm Rīga pārvērtīsies 1944.gada Berlīnē, kino ciematiņš "Cinevilla" - par krievu ciematu, savukārt Kurzemes jūrmalas piekraste būs Amerikas kareivju pārņemtā Normandija.

Latvijā plānotā filmēšana būs vērienīgākais šāda žanra projekts, kāds līdz šim uzņemts.

Sīkāk par filmas plānoto tapšanas procesu trešdien žurnālistiem Rīgas Kino muzeja telpās Peitavas ielā 10/12 pastāstīs tās veidotāji - filmas ģenerāldirektors Sung Jin Cho, izpildproducents M.C.Kang, "Film Angels Studio" izpildproducents Tomass Makarass, kā arī Rīgas izpilddirektors Juris Radzēvičs.
0
A kas tur bija ar to 2018 filmēšanu Latvijā? Bija jau, vai vēl būs?
0
KNAB pagaidām neapstiprina RS bijušā padomes locekļa Teņa un uzņēmēja Krastiņa aizturēša

:D :D :D
0
Redz ku bīstamu noziedznieku Aizkrauklē sašņorējuši:

www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...
+4
^ ej tu nost, 75 gadi un 5 promiles - šie skaitļi runā paši par sevi :) žēl, ka viņš vēl mentiem pa muti nesadeva! :D lūk tas ir vecais rūdījums! izturību arī nākotnē!
0
Kārtējā biznesa ideja apcirpto krānu un līko degunu stilā:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/36640...

:E
>:E
>:O~
0
Tā īsti nav skaidrs, ko tā direktīva paredz vai aizliedz. Cik es saprotu, runa ir par izplatīšanas noteikumiem, nevis vākšanas aizliegumu? Respektīvi, ja gribi tirgot kumelīšu tēju, pērce licenze, makse nodokle utt., bet savām vajadzībām? Kaut kā nestādos priekšā, ka būtu iespējams aizliegt un izkontrolēt vākšanu, īpaši, ja runa ir par kaut ko tik daudzveidīgu un plaši pieejamu.
0
par zivju ķeršanu jāmaksā, par zālīšu vākšanu jāmaksā... labi, ka pagaidām sēnes vēl pa velti var lasīt.
0
par zivju ķeršanu jāmaksā, par zālīšu vākšanu jāmaksā... labi, ka pagaidām sēnes vēl pa velti var lasīt.
0
bļ...
0
Vispirms kontrolēs tirdzniecību, pēcāk vākšanu/lietošanu (lai pasargātu nabaga vergu no saindēšanās, bla bla).
0
Komentārs no Delfiem par Aizkraukles onkuli
".Amerkāņiem 3,5 promiles jau skaitās nāvejoša deva. To gan viņiem nāksies mainīt jo ir noķerts dažs labs krievu tautības pārstāvis ar 4,2 promilēm un gandrīz sačakarēts alkometrs :D.''

+2
Reku, sakarā ar Es aizliegumu par zālītēm... Ir iespēja nobalsot pret tās direktīvas ieviešanu
www.gopetition.com/petition/39757.html... Nav obligāti aizpildami visi laukumi, tik tie, kuri ar zvaigznīti atzīmēti
0
Jevrosajūzs ir galīgi nojūdzies.
0
Nu pipec vispār - Aizdomās par zādzību no automašīnas aiztur divus policistus.

www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...

Kad menti uz ielām sāks sančiku prasīt, ņemt nost telefonus un tramvajos zagt makus?
0
To viņi jau sen iecirkņos dara.
+3
Skatieties dziļāk - Eiropas Policistu organizācijas pārstāvji šokēti par Latvijas kolēģu darba apstākļiem; Aizdomās par zādzību no automašīnas aiztur divus policistus; Mūrniece atkāpjas no amata
0
^^ nu iecirkņos, tas jā, tā jau tradīcija mentiem no padomijas laikiem.
+5
brēka jau baigā. visvairāk jau patika komentārs apollo, ka varbūt mašīnā bija atstāts kaut kas ēdams :D
lūk, līdz tam esam novesti.
nepretendēju uz speciālista viedokli, bet.... lai kāds atsaldenis būtu tas pepesņiks nekad, nekad, nekad neviens ments neies zagt mašīnu ar plikām rokām!!!!! kaut kas tur tīrs nav. fakts ir arī, ka viņi redzēja kameru; ļoti viegli atvēra; x5 tomēr sidžene ir labāka nekā 90 gada izlaiduma opelim; un pats svarīgākais- kur tad cietušais kopš 8 februāra?
ok, šitas viss var būt attaisnojams ar kārtējo preses nepilnīgo informāciju un video kvalitāti, bet nu uz pirmo brīdi izlasot un noskatoties "bet" ir pārāk daudz.
0
Tumsā un salā un normālā kramā mazo kameru var arī nepamanīt.
0
^ Vai tik Mūrniece pati nebij' organizējusi to policistu izgājienu, lai varētu to minēt kā iemeslu savai demisijai...
0
Protams. Jēkabpils te galīgi nepričom :)

Vai arī organizētājs kāds cits, lai varētu acīs grūzt, ka re nu kā sanācis, tagad jau toč... nekā savādāk... Pēc 15 gadiem, varbūt, kaut-kur pavīdēs - vietējei urlāti satērpās mentu kurtkās bla bla.

Bet vispār nā to visu varas sadrumstalotību - to vien kultivē kā piselēties ap krēsliem un darbiem laika nepietiek.

+3
Nav ko rīt, čāpstināt un grabināt popkornus kīno! SAPRATI?!

www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...
0
^ bļāāāāāāāāāāā
0
:O
0
man arī tā filma- melnais gulbis, galīgi nepatika :(
+4
lol man parasti kino trauce nevis popkorna ēdāji, bet tie maukasjākļi, kas risina sarunas seansa laikā (parasti tie ir pusaudži). Atceros pāris reizis pats esmu ļoti enerģiski filmas laikā ēdis Kornu , labi, ka neuzrāvos uz tā keksa. :0
0
Po filma, uzsvars uz popkorniem. Vajadzētu to sērgu iznīdēt, bļāģ.
0
Un, protams, tos vāvuļotājus ar'.

Vienīgais tai rakstā nav teikst kurš ta tur īsti rija popkornus :O
0
^ nu man arī tā puse uz pusi, jo baigais komercionālais produkts tas Black Swan, a no Aranofska jau tomēr riktīgi ģeniālās filmas ir skatītas - PI kvadrātā par ebreju matemātiķi, ko visiem iesaku, Rekviēms Sapnim, Cīkstonis, The Fountain, utt, bet nu tā jau man patika arī Melnais Gulbis, kaut gan baigā popsa. enivei, šaubos, vai patikai / nepatikai ir kaut kāds sakars ar šo gadījumu, jo tas varēja notikt jebkurā filmā, vienkārši sagadījās, ka filmas tematika un Portmanes beigu nāve / pašnāvība labi sasaucās ar reālo atgadījumu.

enivei, ja kāds nav redzējis
www.youtube.com/watch?v=zQYYGwYTPuY...
+6
^^haha, Ugga, šitais labs :D patiesībā viņš pats ēda popkornu un traucēja sev skatīties, tāpēc nošāva citu kēksu
0
Seansa laikā jāstrēbj līdzienestais alēns, nevis ar gaisu piesista kukurūza jākraukšķina.

Un ja nepatīk barā skatīties kino, kad apkārt sarunājas, ķiķina, vazājas, kraukšķina, tad zēdi mājās. Tādu kluso seansu tak nav laikam, ne ?
0
Pēc jaunākajām ziņām, šāvējs pats arī rijis to pokornu, un nošāvis to otru, kad tas šim aizrādījis.
0
www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...

" Savukārt slepkava ir jurists Nikolajs Zikovs, kuram, spriežot pēc viņa agrākajām publikācijām, šaujamieroču tēma ir īpaši tuva. Piemēram, pēc šī jurista domām, privātpersonām būtu jāatļauj iegūt īpašumā pat automātiskos šaujamieročus, kā arī jāizslēdz šāvēja pienākums aizsargājoties mazināt kaitējumu uzbrucējam"
0
Vo bļā scykko. Karstu alvu dibenā!
0
Vislielākais psc ir par to ka šāvēja advokāti attiecībā uz upuri lieto terminu "Neitralizēts uzbrucējs"
+2
Nu tas jau viņiem laikam ir vienīgais veids, kā mēģināt savu salašņu attaisnot.
0
Laikam Estragona pāridarītāju noķēruši :D

''RĪGA, Feb 21, BNS - Rīgā Jukuma Vācieša ielas mājas kāpņu telpā sestdien kompānijas "Lattelecom" drošības dienesta darbinieki aizturējuši vīrieti, kurš šomēnes jau otro reizi pieķerts kabeļu zādzībā.

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis aģentūru BNS informēja, ka sestdienas rītā plkst.6 "Lattelecom" drošības dienesta darbinieki pēc tam, kad bija konstatējuši interneta kabeļa bojājumu, aizturēja vīrieti un aizdomās par kabeļu zādzības mēģinājumu nodeva Valsts policijai.

Aizturētais izrādījies 1983.gadā dzimis narkomāns, kurš iepriekš jau sodīts par zādzībām. Turklāt vīrietis februārī jau otro reizi aizturēts tieši saistībā ar kabeļu zādzībām. Šoreiz tiesa vīrietim kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu, taču policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu kabeļu realizācijas vietu.''

Nariks galīgais. Cik to kabeļu jāsasper, lai kādu piķi dabūtu.
0
Vai tik tas Zikovs, Žukovs vai kā viņu tur nesaņems pa pilnu programmu ūdens liešanas dēļ. Kā nekā apkārt taču bija liecinieki , kas visu apstiprinās. Negribās ticēt, ka čalim vienkārši neizdevusies diena bija un vajadzēja pakašķēties.
+6
Pats jau zini, kā ir ar tiem sodiem. Par izvarošanu un slepkavību 3 gadi nosacīti, bet par 2 dienu suņa badināšanu 15 gadi.
+2
lash, gribēju tev ielikt plusiņu, bet es limitu šodien iztērēju visādiem tīrradņiem un gaišiem prātiem mīnusiņus liekot:(
diemžēl, jāatzīst- mūsu likumus ir rakstījuši advokāti, līdz ar to situācija diezgan bēdīga. redzi nariku, kas zog kabeļus (arī jau nav nekas labs) liek aiz restēm, bet urlam ar advokātu armiju... nebrīnīšos, ka ekspertīzes nevarēs konkrēti rekonstruēt notikumu gaitu. nav mums lv viņām līmenis:( nu un ja ekspertīze neko nevar pateikt, viņš ar lieciniekiem konfrontēšānās paliek vārds pret vārdu.. visas šaubas par labu aizdomās turētajam bla bla bla kriminālprocess izbeidzams, pierādījumu trūkuma dēļ.
0
tautietis daasns cilveks bijis:)
0
Plusiņiem ir limits?
-4
:D gan jau ir... ja minusiniem ir:D
a jega kada no viniem?
0
"kriminālprocess izbeidzams, pierādījumu trūkuma dēļ. "

pff, tas nošautais tur bija kopā ar meitu, turklāt to visu redzēja pārējie filmas apmeklētāji. ja tā notiktu, tas tiešām būtu vēlviens solis ceļā uz manu emigrāciju.
0
Kur ta brauks?
0
umm, štatiem
0
kas tur labaks?
-1
ja seit sauj kinoteatri tad tur veselu debesskraapi uzlaiz gaisaaa
0
omg :D
0
jā, štati nav labākā izvēle, tur ieroču aprite ir pavisam lojāla. vēsturiski var jau saprast, hren tev šerifs paspēs ntās verstis atsperties, kamēr tavu rančo laupa kaut kādi burlaki- jātiek galā pašam. bet sekas ir, ka tur katram kuram nav slinkums ir ierocis un viens aizstāv savu fermu, kas atrodas akmens sviediena attālumā no nekurienes, bet citam aizbrauc jumts un iet uz savu veco skolu atriebties.
un mincīt- es ļoti ceru, ka šajā lietā tā nebūs, vnk es tomēr zinu kāda ir mums sistēma no iekšienes, cik grūti ir dabūt iepriekš nesodītam apcietinājumu, vienalga ko viņš izdarījis, cik grūti ir dabūt normālus ekspertīžu rezultātus, pie kuriem labs advokāts nevarēs piepi..., un kādi ir tiesneši un prokurori. tas, ka menti vāra sūdus, ir tikai ziediņi, salīdzinoši ar to kāds pohuis uz taisnīgumu ir tiem augstāk stāvošajiem.

p.s dakspell- ar plusiņiem un mīnusiņiem cilvēki pauž savu attieksmi. ir reizes, kad negribas vairs neko teikt un paskaidrot kādam, bet vnk vienreiz noklikšķināt.
0
akjel, es par štatiem nerunāju nekādā saistībā ar ieroču apriti, kamon.

reku vēl : www.ir.lv/2011/2/21/kino-nosa...
0
"Paziņojumu par notikušo izplatījuši Zikova advokāti Vilis Sruoģis un Andrejs Voroncovs, kuri sava aizstāvamā rīcību nodēvējuši par "uzbrukuma atvairīšanu". Zikovs esot kļuvis "par nemotivētas agresijas upuri" un rīkojies "nepieciešamās aizstāvēšanas robežās". Nogalināto Egli advokāti savā paziņojumā dēvē par "neitralizētu uzbrucēju"."

imho, tos advokāteļus vajag likt cietumā kopā ar to krieveli, šitādu bulšitu gvelzt! nez ko vecs cilvēks, kas bija uz kino kopā ar meitu, viņam darīja, ka "neitralizēt" viņu varēja tikai nošaujot? turklāt šaujot kinozālē ir iespējas savainot arī citus... nāves sodu tam kroplim!
0
tads ir tas advokatu darbs - aizstavet neliesus:(
+2
ai, nu ar to nepieciešamo aizstāvēšanos blefs. nepieciešamā aizstāvēšanās ir jābūt samērīgai ar apdraudējumu, to zin pirmā kursa students. cilvēcīgi, man iekšā vārās un es to vispār nevaru aptvert, kā jurists es saprotu, ka advokāti dara savu darbu. apollo lasīju, ko kursa biedrene saka, nu skaidrs ir ka pilns rublis viņš nav. beigās vēl aizstāvība spiedīs uz to ka to viņam lika balsis no kosmosa.
bet īstenībā ar tiem ieročiem ir kā ir. man klasē bija džeks ar epilepsiju, bet nu tādā pasmagā pakāpē, kad tas atsaucas arī uz psihi. padomju laikos domā, kāds skolotājs skaidroja, ka viņš ir slims? nē, bet vienkārši viņa vietā daudz ko izdarīja. un ko sīkajiem vairāk vajag, ja ir dīvains puisis, kuram vēl ir kādas īpašās atlaides, lai sāktos absolūts terors? tagad tas džeks ir apsargs, viņam ir ierocis. nu un cik tur vajag, ka viņam uz ielas nāks pretī kāds no tiem, kurš mauca viņam galvā miskasti?
-6
taisniba tev::)
jamak savaldities un neproviceet lieki citus:)
0
Nu re - tev būs mācīties no sava pēdējā teikuma.
0
kuru tad es provaceeju?
0
-3:D minusu karaliene
+3
Kāda tur aizstāvēšanās? Tas viss ir huiņa. Britānijā par šitādu nummuru parasti dabū vēl papildus sodu

(ķip, UK bija viena prāva, kur latvietis [(lasīt: latvijas pilsonis)] uztaisīja avāriju, nosita pāris cilvēkus, jo bija braucis pa pretējo joslu lielā ātrumā.

Tiesa: Vai jūs atzīstat savu vainu?
Autobraucējs: Nē, manuprāt, viņam vajadzēja dot man ceļu, kad braucu pa pretējo joslu un pamūkt malā.

vecis uzreiz dabūja 4 gadus pa virsu laikam)

Galu galā šāda aizstāvēšanās ir aizskaroša! Un par to pienākās 2x sods, jo pie mums laikam valda visatļautība. Viņam pieleca, ka viņš ne ar ko tomēr nav īpašs un tulīt dabūs sodu. Bļe, ku mīzels! Metās glābt savu 'nabaga' pakaļu! Vispirms nevar savaldīt savas emocijas un tad mēģina sevi attaisnot. Vai pie mums kāds vispār atbild par savu rīcību?!

Ceru, ka viņu ietupinās uz visamz 25 gadiem!
0
sorry, bet esmu pārāk pret cilvēku nevienlīdzību mūsu valstī.

es tādai huiņai vienkārši neticu!
0
arī pie mums likums paredz, ka savas vainas atzīšana un izdarītā nožēlošana ir vainu mīkstinošs apstāklis, līdz ar to noliedzot sods ir smagāks.
0
traki briesmas draud uz katra stūra:(
www.apollo.lv/portal/sieviete/art...
0
Bļin, tas apollo drīz būs kaitīgāks par panorāmu. Šitas jau ir slēpta homoseksuālisma propoganda un atklāta manas ģimenes laimes graušana.
+2
vīrieša laimes stūrakmeņu (citēšu: kotletes, minets un lai liek mierā) izpostīšana pašā saknē:D
0
nu bāc, kāpēc es uzspiedu uz to linku :(
0
Man jau šķiet, ka akal plika diršana. Un pag - no kā ta to draņķi var noraut? No mineta vai no kunilinga? Jebšu no abiem diviem?
0
"Šitas jau ir slēpta homoseksuālisma propoganda" paga, vai tad homoseksuāļiem / lēm orālais sekss nevarētu būt pat izplatītāks nekā hetero? un, es gan nezinu, kur var tādu statistiku iegūt, bet bija arī teikts, ka arī ar anālo hetero nodarbojas biežāk nekā homo (sapiens, hahaha)
0
ti - TURPRETĪ ar anālo
0
Es a kaut kur lasīju, ka pidaru vairākums piekopj tieši orālo seksu nevis ānā kniebšanos.
0
nuja, tādā gadījumā jau šis raksts kā reiz būtu uzskatāms kā homoseksuālisms nosodošs :D
0
Incanti, kāpēc jums Homo asociējas TIKAI ar vīriešu kaku stumdīšanas pasākumiem? Sievietes arī ir homo.. Ā, bet tas jau ie pierasta un pat vēlama lieta.
0
ww - no abiem diviem, protams. Bet nu tas jau ir kārtējais no mušas izpūstais zilonis. Kārpas jau ar rodas no HPV.
0
^ Nē, vēlams ir nevis sieviešu HOMO, bet gan BI, lai tādām divām vāverlaižām varētu par trešo pieriktēties! :)
0
nu tas jā tas jā...
0
Tu aizmirsi piebilst, ka sieviešu BI arī ir vēlams TIKAI gadījumā, ja abas ir pievilcīgas.
0
Nu tas pats par sevi, protams.
0
1) es pat savā postā speciāli rakstīju homoseksuāļiem (ālēm)
2) baigi izplatīts mīts ir par reāli seksuālajām lezbām. patiesībā jau tādas pārsvarā darbojas pornobiznesā un pa īstam nemaz nav lezbes, bet vienkārši dara darbu. īstās lezbes (un es tādas pazīstu) ļoti bieži ir resnas un neglītas :) (es nesaku, ka tas ir slikti, es saku, ka tā vienkārši ir)
+3
mincīt, resnas un neglītas lezbes ir ļoooti slikti. Saki kā ir. Nevienam nevajag tādas lezbes :D
0
Saeima noraida priekšlikumu 16. martu noteikt kā oficiāli atzīmējamu dienu.

www.visulatvijai.lv/news.php?readmore=1...

Kropļi!
0
^^ kāpēc slikti ? Visas briesmīgās varētu kļūt par lezbām, bet smukpuisīši - par pidariem.
+1
^^ nu nez. Ja jau ir 11.novembris, tad neredzu lielu jēgu no oficiāla 16.marta. Tad jau labāk 22.septembri.
0
Principā piekrītu BoD. Kā latviešu leģionāru atceres diena jā, bet ne kā latviešu nacionālo karavīru diena, tam pietiek ar vienu datumu.
0
Varbūt uzreiz atteikties no pensijām? Nah turpināt muļķot cilvēkus? Ak jā, nah tad ne? :) Tavi 33% turpinās krist arvien lielākā mellajā caurumā:

www.apollo.lv/portal/news/article...
+1
Dusmas un sabojāts noskaņojums jau no paša rīta. Mana māte paspēja aiziet pensijā, taču, cik daudziem, kuriem ir ap 60 gadiem, tagad atkal jādomā par desmitgadi uz priekšu, jo mūsu gudriem kungiem var labpatikties to "projektu" pieņemt jau pēc nedēļas... Un tad nebūs nedz 30, nedz 40 gadu jāgaida līdz pelnītai atpūtai... Jādibina slepens mafiozu grupējums un jāsoda tos mērgļus, kuri atļaujas par mums, tautu, ņirgāties.
-1
Kārtējais pipec un kārtējais apstiprinājums tam, ka valsts nav pelnījusi nevienu santīmu nodokļos.

www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3674...
0
Nu tad varbūt atteikties vispār no tādas pensiju sistēmas? Reku, eksperts minējis, ka viņa vecāki strādā vēl 80 gadu vecumā un cilvēkam visu mūžu jādomā par iespēju pelnīt... respektīvi, dari kaut ko un neceri ne uz kādu pensiju.
Tad nu varētu nemaksāt nodokļus un necerēt uz pensiju, kas pienāks tādā vecumā, ko reti kāds ar sagaidīs... nafig uzturēt tādu līķi, kas tik smako, bet jēgas nav.
+1
drīz būs jāiet uz darbu arī pēc nāves :D
+2
Būs jāmaksā miršanas nodoklis. :D
0
Nu es jau esmu atteicies. Soc praktiski nemaksāju un, ja sanāk, tad 55Ls/mēn, ne vairāk.

werwolf, LOL
0
Vai kaut kas mainītos, ja tauta nobalsotu par Saeimas atlaišanu un ievēlētu jaunu?
www.likumi.lv/doc.php?id=191210... Jo nav izturāma tāda attieksme no tiem taukmūļiem...
0
Nu to var redzēt ik pā četri gadi. Kāpēc lai kas būtu savādāk ātrāk atlaižot un sasaucot pa jaunam?
0
^ ne tik sen jau ievēlējām jaunu.
+3
Nāk prātā aņuks:

- Dzirdēji, pensijas turpmāk būšot 2000 Ls mēnesī!
- O_o
- Bet maksāt sāks no 120 gadu vecuma.
+3
Atlaist šito Saeimu un jaunu vairāk nemaz nevēlēt (vismaz pašreizējā veidolā), nekas no tās labs nenāk ārā.
Šitā Veimāras republikas konstitūcija ir jāpamaina un pārstāvniecībā jāvēl konkrēti cilvēki, nevis fucking partijas, ar iespēju tos arī atsaukt un/vai nošaut par slikti veiktu darbu.
0
www.apollo.lv/portal/news/article...

Tev nebūs veltīgi ārpus dzimtās zemītes robežām uz austrumu pusi vazāties!!! Pēdējais teikums vispār ir pizģec. Varētu padomāt, ka nopietni kontrabandisti ir tādi lohi, ka par valdības lēmumiem uzzin no informācijas, kas parādās internetā.
0
Tā jau varēs cīnīties nevis pret kontrabandistiem, bet pret tādiem ļautiņiem, kas likumīgi ieved n pakas papirosu, lai te pārdotu dārgāk; kuri ar tukšu bāku iebrauc Krievijā un ārā brauc ar pilnu u.t.t.
+4
Drosmīgs un prātīgs lēmums, ja jātiek galā ar kādu ļaužu grupu, bandu, ir iedot bietē lielākajam, lai arī pārējie sabīstas. Bet, ja esi gļēvs un pašam nav skaidrs, kas jāpanāk (tik vien, ka "vajag parādīt", jo savādāk pacani/priekšnieki nesapratīs) tad izlēmīgi ķer un klapē visšvakāko, vismazāko.
+1
Kāpēc vīriešiem patīk pornogrāfija?

www.apollo.lv/portal/sieviete/art...

Rakstelis, kā jau rakstelis, bet šitas citāds riktīgu smieklu lēkmi izsauca:

«Mums ir regulārs un ļoti labs sekss, bet cik reižu viņš nav pieķerts, skatoties pornosaitus, Vienreiz pat pieķēru ar roku biksēs! Izlamājāmies, nolēmām, ka viņš vairs tā nedarīs. Es taču jūtos morāli piekrāpta,» atzīst lasītāja.
:D:D:D:D
+1
"nolēmām, ka viņš vairs tā nedarīs"

Mi posovetovaļis i ja rešil...
0
Nu kā ta - sieva aizliedza vīram raustīt pornosaitus skatoties.
0
No komentāriem par kontrabandu

''Muļķības slavinā

Vai Latvijas valdība atbalsta kontrabandu? Kriminālistikā par noziedznieka nodomiem spriež pēc objektīvās puses - veiktās darbības vai bezdarbība un rīcības raksturs. Kāda ir Latvijas valdības rīcība? Jo lielāka legālās produkcijas cena, jo vairāk var noplēst melnajā tirgū, lielāka peļņa uz vienu vienību, urrā! Kontrabanda zeļ un plaukst, bet, lai diktētu cenas, vajag ierobežot konkurenci, jo, ja tas kļūst tik izdevīgi, tad ar to gribēs nodarboties katrs muļķis. Voila! Ierobežosim robežas šķērsošanu. Respektīvi sanāk, ka valdība atbalsta lielos kontrabandistus: nodrošina tiem peļņas palielinājumu uz vienu vienību un paplašina klientūru (ceļot cenu arvien vairāk cilvēkus nevar/negrib to maksāt un meklē citur) + apkaro konkurenci, mēģinot likvidēt visus pašdarbniekus un sīkuzņēmējus.

(..)Tie kas braukā pāri robežai jau nav kontrabandas mugurkauls, turklāt viņi ved degvielu, cigaretes un šņabis ir tikai blakus produkts, tādēļ to faktiski pērk vairāk paši savai lietošanai, draugiem, bet ne uz pārdošanu. Tehniski viņi nav kontrabandisti, jo ieved Latvijā preces legāli, ko legāli iepirkuši Krievijā, tādā apjomā un kārtībā, kādā tas noteikts Latvijas likumos. Un šie cilvēki nodarbojas ar šo rūpalu ne jau tāpēc, ka tā būtu nezin kāda zelta ādere, bet tāpēc, ka cita darba, lai pabarotu ģimeni, viņiem nav. Līdz ar šo lēmumu, kontrabandas apmēri netiks samazināti vai iespaidoti, toties vēl daži simti Latgales iedzīvotāji varēs meklēt, par ko paēst. Tā kā neesmu dzirdējis par plāniem reģionā strauji palielināt darbavietas, varu izdarīt pamatotu pieņēmumu, ka jau pēc pusgada 90% no šiem cilvēkiem dzīvos un strādās ārpus Latvijas un valsts neiegūs pat ne tik, cik PVN no viņu patēriņa.''
-4
vins vinu krapa ar savu roku:D
par maz taa lasitaaja mos centusies:D
+1
Te pat amputācija nelīdzēs.
0
kas tad?
0
trepanācija ?
0
Par to BoD iepostēto komentāru:

Uz to jau var skatīties arī no otras puses - bez kontrabandas apkarošanas nav jēgas celt akcīzi. Starpība tikai tajā, ka vispirms būtu jāapkaro kontrabanda un tikai pēc tam var celt akcīzi. Citiem vārdiem sakot, viss, kā jau ierasts pie mums, caur dirsu tiek darīts. Grib kā labāk, sanāk kā parasti.
0
^^ lobotomija
0
Ne ne, grib kā parasti arī.
0
Vienkārši grim. Cer, ka moš šoreiz grābeklis pa purnu neiedos. Šoreiz drīzāk ka pa olām iešķils.

Tie, kas vagoniem ieved, varēs uzvārīties vēl vairāk.
+2
Eķ, kaut kas desertā, atpūtai no drūmās realitātes :)

www.apollo.lv/portal/sieviete/art...
0
^ wiii :)
+1
Miss Divi Mēnestiņi 2011
0
Te bišku vairāk bildes no tā pasākuma:

fishki.net/comment.php?id=8428...
0
Sēņotāju nācija: www.financenet.lv/zinas/367531-katru_...

35,9 miljoni latu? Kādas sēnes viņi tur ir saēdušies? Tas nozīmē, ka katrs Latvijas iedzīvotājs, ieskaitot zīdaiņus un nespējniekus vidēji gadā salasa sēnes 15,6 latu vērtībā. Cik tas ir kilogrami? Sēnes pircis neesmu, cenās neorientējos, bet nu katrā ziņā man tas viss liekas kādas 8-10 reizes par daudz. Ņemot vērā, ka sēņo labi ja katrs desmitais, tad vispār ir 150 kg katram jāsalasa. Ok, tie, kas andelē, varbūt arī tikdaudz salasa, bet cik tad viņu procentuāli ir?

Vai arī mūsu mežos tiek iegūts psilocibīns rūpnieciskos apjomos?
0
Cik atceros sākumā baravikas tīri solīdi piķoja , pie piečuka , ja ne vairāk par kg. Taču pēc neilga laiciņa tik pāris lašus. Nu ja miljons iedzīvotāju sēņo (interesanti , cik tagad vispār iedzīvotāju ir iekš LV) , tad katram uz 36ls , tie būtu kādi 5kg sēņu kā minimums , un ne jau kaut kādas bērzlapes.
+2
pieminiet manus vārds- drīz arī sēnes apliks ar nodokli, ne tikai zāļu tējiņas. tur tak dzīva nauda iet gar degunu!!!!
0
^ Ko var zināt, varbūt drīz izdomās līdzīgi medniekiem arī sēņotājiem - atļaujas ar valsts nodevu. :D
0
atšķirība tikai tā, ka no medību un makšķerēšanas atļaujām, kaut kāda daļa tiešām aiziet zinātniskai pētniecībai un visādu nārsta ligzdu ierīkošanai, uzturēšanai utml. bet es ļoti šaubos, ka kāds nāks un stādīs baravikas :d
+1
^Mēs jau varam audzēt halocigēnsēnes un būt populāri ar to Eiropā. Tūrisms attīstītos , visi aizmirstu par Amsterdamas zālītēm un rikšotu šurp. :D
0
:D normāli atbrauc ierēdņi un stāda Latvijas valsts mežos brīvības cepurīšu plantācijas :D tad mēs točna būtu populāri
0
Nu bet vajag taču kaut ko darīt. Citādi paskat , mēs atkal zem jūga esam. Jobnutijs Dombrovskis valsti pārdeva pa dažām minūtēm , parakstot kaut kādu tur (neatceros nosaukumu) līgumu...
0
Vasarā par gailenēm varēja smuki sapelnīt,ja zināja kur ir.
0
"Jaunieši te dzer, daudzi no viņiem ģērbušies melnā. Izskatās, ka viņi ir sektanti." :))))

www.tvnet.lv/zinas/latvija/19484...

0
Redzēju tautas skaitīšanas anketu un brīnījos - kam tad paredzētas ailes - "dzīvoju šķūnī" vai arī "nedzīvoju nekur". Vai ta ies katru šķūni pārmeklēt un katram bomzim jautās - cienītais, jūs jau aptaujāja? Bet nu re - tas laikam speciāli šim gadījumam.
0
Premjera birojā palielinās algas
www.apollo.lv/portal/news/article...

labs ;)
0
^ nuja, noņems no pensijām un iedos tiem, loģiskā ķēde acīmredzama
+1
Davai iekļauj mani ar' vienotā algas sistēmā pā 1000-1500Ls/mēn.
A?
+1
Werwolf

"Jaunieši te dzer, daudzi no viņiem ģērbušies melnā. Izskatās, ka viņi ir sektanti."

Wasn't me :D
0
We won't create a stable nation, haha, wasn't me
0
Nav gan no Lv resursiem, bet nu ziņu copy/paste vien ir.

news.gather.com/viewArticle.action?...

Interesanti cik tālu šoreiz juristi tiks.
0
"In their complaint, Sailer and Hetzel are particularly adamant about the act of baptism, which they claim is an irrevocable act performed on children who are too young to be able to give their consent."

Bļe, nu cik var par šito ņemties. Ja vien tas netiek darīts vardarbīgi (kā, piemēram, ne tik sen apollo.lv publicētajā video), tam nav nekādas nozīmes. Nozīme šādiem rituāliem ir TIKAI gadījumā, ja subjekts pats tā spēkam tic. Un parasti tas automātiski nozīmētu arī ticību dievam; problēma varētu būt gadījumā, ja tic ne tam dievam.... Bet ja netic, tad tas nav nekas vairāk par apslacīšanu ar ūdeni.

0
Un kā ar krāna graizīšanu ?
0
Tas jau nav tas pats, kas kristīšana.
0
Kā to ņem - abi ir reliģisko piederību simbolizējoši akti.
0
Vardarbība jau var būt psiholoģiskā / emocionālā / utt - tāda sļakatošanās ar ūdeņiem var šķist stirpi dīvaina un atstāt pēdas uz visu atlikušo mūžu.
0
hey bla, kurš nozaga komentam beigas?! :O
0
Tā labāk.
0
Man jau vairāk interesanti cik tālu jamie tiks ar tām apsūdzībām. Tas tik būtu numurs, ja līdz tiesai aizkļūtu.
0
haha - godmanis nekur nav pazudis!!!

www.tvnet.lv/izklaide/popkultura...
0
"Godmanis 60 gadu vecumā kļūs par tēvu"
"Ivars Godmanis (59)"

tie jobanie žurnālisti maz saprot, cik viņi paši ir neciešami.
0
tas bija domāts kā jautājums
0
nu jā. vakar ar uzraku kkādu rakstu,kur virsraksts bija - pasaules gals -cilvēki siro pa ciemiem. (vai kas tāds) bet pašā rakstā bija minēts par kkādiem vilkiem,kuri lielā barā klejojot apkārt.
+1
Rekā ņemās pa līci:

www.youtube.com/watch?v=erd1PeLH7FI...

Gals klāt :)
+1
www.apollo.lv/portal/news/article...

interesanti vienkārši
+2
jobanie tuklā jēzusbērniņa propagandas sludinātāji atkal uzbāžas ar savu nevienam nevajadzīgo viedokli. btw, tā līķu izstāde ir lieliska :)

www.apollo.lv/portal/life/article...
+2
"un aicina izstādes «Bodies Revealed» apmeklētājus rūpīgi izvērtēt savu patieso motivāciju izstādes apmeklējumam".

Drīzāk cilvēkam būtu jāapdomā, vai viņam to sūda baznīcu maz vajag.
0
Es nemaz nezināju, ka tur ir reāli žmuriki.
0
skatos, ka daudziem ir nekrofīliskas tieksmes (attiecībā uz TO izstādi). Viss baigi jauki un skaisti, nez kāpēc vēl neviens nav iedomājies morgā atvērtās durvju dienas taisīt :D
+4
Tak anatomikumā arī var tikt žmurus pētīt. Vispār, manuprāt, vieta tai izstādei dumji izvēlēta - lielveikals uzreiz atsit prastu balagānu. A vispār - man nepiš, neiešu skatīt, jo:
a) dārgi
b) neinteresē beigti, kaltēti ķīnieši.
0
Nebūtu tik dārgi, es aizvilktos.
0
Nu par divīti es varbūt vēl padomātu.
0
man sākumā tā kā ribējās redzēt, bet kad uzzināju par to cik par ieeju tur dīrā... njā man arī nepatīk ķīnieši, silikons ( vai kur viņi tos mērcē?) un vispār lielveikalus neciešu, kur nu vēl līķi blakus pārtikai, turklāt esmu līķus savā mūžā redzējusi pietiekami.
ir taču anatomikums un pie gaiļezera morga bija tas pataloģijas muzejs, ja nekļūdos. bet tas laikam tikai priekš studentiem un interesentiem pa blatu. vismaz kases aparātu es tur neatceros.
0
Nu man šādi tādi gali pie mediķiem ir, ja dikti gribētu iet līķus pētīt, varētu sarunāt. :) Bet nu nekāda vēlēšanās nav.
0
"Bet nu nekāda vēlēšanās nav. "

ar to laikam jāsāk. un ne visiem ir gali pie mediķiem, man ar medicīnu ir nulle sakaru.
0
vismaz tādiem mediķiem, pie kuriem var līķus skatīt
0
+1
Lozungs ar vizuālo tēlu īsti nesaskan.
0
^ lol
0
Vo, es jau sen teicu, ka ko tādu vajag:
www.apollo.lv/portal/sieviete/art...
0
^ iģeaļņiks! :)
+2
Vēl fikso meitu māju arī varēja, kur nokniebties, kamēr sieva pa bodēm vazājas.
0
No tā raksta.
"labprāt saņemtu algu virs 700 latiem un brauktu ar «Audi» markas automašīnu - 21%" - tātad, vai nu 79% saņem lielāku algu vai arī ir muļķi.
0
Vienīgi būtu feināk, ja tas notiktu ar, teiksim, "Tērvetes" zīmola atbalstu :)
0
Kaut gan arī Carlsberg čuras vienalga ir patīkamākas, nekā vazāšanās pa veikaliem. :)
0
nez, man tā šķiet ņirgāšašanās par vīriešiem, no pirmā acu uzmetiena.
0
tak lielveikalos parasti ir vietas, kurās alu var dzert.
+2
Vienkāršs biznesa gājiens Carlsberg čuru izstrādājuma pārdošanas veicināšanai.
0
"vidējais Latvijas vīrietis neinteresējas par politiku - 71%" - tāpēc jau mēs esam tur, kur mēs esam. Apdolbītie mietpilsoņi, ble. :(
0
"Vienkāršs biznesa gājiens Carlsberg čuru izstrādājuma pārdošanas veicināšanai. "

lūk, 100% piekrītu
0
^ to jau neviens nenoliedz. Būtu Carlsberga vietā kāds smeķīgāks bairīts, tad neveins nepukstētu :)
+1
“Gribu labdabīgi veicināt repatriācijas procesu un darīt to tā, lai tie, kas šeit jūtas kā svešumā, var nonākt tur, kur viņi jutīsies kā mājās,” intervijā žurnālam Una saka I.Parādnieks

www.diena.lv/lat/politics/hot/pa...
0
Tad kāda jēga vispār veci ņemt uz veikalu līdzi, ja šis pa to laiku sēž savā atpūtas stūrīti un lādē iekšā Carlsbergus? Man domāt, ka palikt mājās un sūknēt iecienīto aliņu ir krietni patīkamāk :D
0
^ Nu redz', Tu esi viena prātīga sieviete, bet ne jau visas tādas ir. :)
0
Nu kur tā var kodēt:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/36851...

(daun)

Un, protams, lielais vainīgais jau atkal būs atklājējs/tautā nesējs :D
+1
Runā, ka lv esot spēcīga IT nozare. Iespējams, ir augstas raudzes profesionāļi, kas spēj pavilkt lielus un sarežģītus projektus (piem. veikt OS uzturēšanas darbus), bet kopumā es šaubos, jo ASV vai Somijā normāls specis ir ar 20-25 un lielāku gadu darba pieredzi. Vai lv ir daudz tādu? Daudzi ar 5 gadu pieredzi uzskata sevi par mega-super-puper profiem.
Otra lieta, ka neesmu redzejis, ka lv kāds "nopietni projektētu" projektus. Iespējams, kāds to dara, bet pats neesmu saskāries. Galvenais ir time to market. Saņem uzdevumu, iekodē, notestē (ka māki un vari) un piegādā klientam pēc iespējas ātrāk.
+3
Par projektēšanu man ir cits viedoklis, bet ko ta nu te izvirst.

Reku, totāls gore, nevienas priecīgas sejas, vienas vienīgas šausmas tajās acīs:

www.apollo.lv/portal/life/article...
+1
16 bildē redzamais atriebsies, ka es jums saku! acīs var redzēt, ka viņš cenšas iegaumēt pāridarītāja seju
+1
slims fanātisms

nesprotu to
+2
un tas par tam atpūtas istabām vīriešiem ir vnk gāzējs. man pirmās asociācijas ar zīmola "laima" atbalstītām bērnu rotaļu istabām. večiem auklītes tur arī būs? un vispār es to kretīnu, kas ir izdomājis, ka sievietēm patīk iepirkties un patīk lielveikali varētu ar savam rokām nožņaugt:@
-4
:D man patīk iepirkties bet nepatīk lielveikali
+4
Man ar patīk iepirkties - ebajā :D
0
jā:) uz pusi lētāk nekā veikalos
0
Kā man ir stāstījuši pazīstami datoristi, tad daudzos iestādījumos vislielākās problēmas ir tieši ar nekompetentiem vadītājiem, kas siltajā robā tikuši caur pazīšanos vai kā radinieki. Te pēkšņi neizpildāmas idejas un stulbs koderis, ka nespēj veikt; te pēkšņi laba ideja tiek izmesta u.t.t.

+2
Nu tā i sērga valsts iestādījumos. Privātais jau tādā stilā ilgi pavilkt nevar :)
-6
:D
+2
Huh, izskatās, ka tomēr latviešiem būs vēl kāds biatlonists, kas varēs turēt kanti pasaulē, kad Bricis ies pensijā. Negaidīti, bet patīkami.

sportacentrs.com/ziemas_sports/biatl...
+1
Kārtējais idiotisms, pagaidām gan tikai diskusiju līmenī:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/36861...
+2
Kas vainīgs, tas bailīgs, Werwolf! :D :D
+3
Nu cietumā likt par iešanu maukās tā kā biš pa traku šķiet.
+2
būtu labāk legalizējuši, aplikuši ar pvn.. o naudiņa nāktu, būtu bērniem ko pabalstus maksāt, gaismas pili pabeigt, i pašiem valdībsvīriem kāda knapeiciņa atlektu:D
0
Nu esmu savā mūžā šos pakalpojumus pamēģinājis, un - so what? :) Legalizēt to pasākumu vajag, nevis mēģināt ierobežot ar absurdiem likumiem. Prostitūcija ir pastāvējusi visos laikos, neskatoties ne uz kādiem ierobežošanas pasākumiem.
0
Hahahaha, labs komentārs:

Fck_u Pirms 35 min

Nu tad iesaku visiem pircējiem nēsāt līdzi kameru un saukt sevi par producentu, seksuālo pakalpojumu saukt par pornoaktrišu kāstingu.
0
haha, es tā arī nesaprotu par to iešanu maukās - no vienas puses tipa neētiski, no otras - tieši tajā jau laikam ir tas pievilinošais.
0
Pamēģini, ta jau redzēsi. :)
0
enivei, ja ir meitenes, kas to dara, tad kādēļ aizliegt viņām pelnīt? nu un kas, ka Rīga tiek izsludināta par sekstūrisma objektu? vismaz no kaut kā te var taisīt biznesu - i mean, laikapstākļi šeit ir pārsvarā diezgan nomācoši, kas arī vienmēr atbaidīs parastos tūristus, toties seksbizness ir pieprasīts visa gada garumā. un nav jau nekur teikts, ka tām meitenēm tas nepatīk, varbūt viņas normāli nopelna?
+5
neesmu tāds speciālists šajos jautājumos, bet man liekas, ka ne jau dēļ īstām maukām mums Rīgu uzskata par sekstūristiem interesantu tūrisma objektu. savs Reeperbahn ir katrā pilsētā, bet smukas vidusskolnieces pa kokteilīti ar lietussardziņu zemākās šķiras strādniekiem citās valstīs apakšā neguļās. cacas parastās pie sextūrisma ir vairāk vainīgas nekā profesionāles.
0
^ Precīzi!
0
nujā, tā ir
reku kaut kāda doķene no super shorts par tēmu
vimeo.com/15637505
+7
Meanwhile in Russia:
www.apollo.lv/portal/fun/articles...

Psc... :D
0
un saka vēl, ka vārna vārnai acīs neknābjot :D
0
Darvina balvas kandidāts. Vismaz savā apgabalā.
0
haha, veikalā "Ruslan", ģeniāli.
0
+1
Cik ilgi vēl šitas boļševisms valdīs?

www.apollo.lv/portal/news/article...
+3
Kamēr vilkači viņus kādā pilnmēness naktī neapēdīs :)
+2
Man gan liekas, ka tiesa atļaus gājienu, balstoties uz esošo precedentu un pulcēšanās brīvībām. Un tad atkal sāksies kviekšana un spiegšana no austrumu kaimiņa un vietējā leģiona gājienu atbalsta klubu puses....
+1
Rekā pīļknābis lien utīm dirsā:

www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3688...
0
^a 9ā maija marasmu viņi atļaus.
0
man tīri subjektīvs viedoklis. agrāk gāju 16. pie brīvības pieminekļa nolikt ziedus, vēl studiju gados bijām tāds pulciņš, kam tas tiešām bija kas īpašs un svinīgs. bet tās negācijas ap šo dienu katru gadu ir iestiepušās kā tādi puņķi. tas viss jau kļūst pliekani. katru gadu tā pati ņemšanās. leģionāri? katru gadu tie cilvēki paliek arvien mazāk. sanāca būt viena man tuva leģionāra bērēs šogad. cik ir tādu kas spējīgi atbraukt? viens, divu "brošu" pavadībā, kurām ar leģionu tik pat liels sakars, kā man ar baletu. es apzinos, ka mums šie cilvēki ir jāpiemin un mēs nedrīkstam aizmirst, jo tie ir mūsu vectēvi utml. bet tajā visā ņemšanās procesā ap šo dienu, man kaut kas ļoti nepatīk.
0
Es arī domāju gluži tāpat. 9. maiju atļaus, bet 16. martu - nu nevar, būs provokācijas un nesmuks valsts tēls.
0
^u

Kāda politiskajiem reitingiem tas nāk par labu,tapē ar cepās. Krieviem pašiem SS ne mazāk kā mums dienēja bet fašisti vēljoprojām esam mēs. To vai viņi savējos ROA piemin es neesmu interesējies.
Ja nebūtu šitāds trādirīdis sacelts,aizietu ar kādu puķīti nolikt,tag būs jāiet 17ajā vai 18ajā drošvien.
0
es taču saprotu, ka tas ir 'kādam' izdevīgi. bet tas jau nemaina sajūtas.
0
16. marts jau būtībā ir palicis par latviešu protesta dienu.
0
Ja kāds taisītu "provokācijas" (pieteiktu pasākumu tjipa pīļu barošana ūdenskrātuvē visas dienas garumā) 9ajā maijā, tad to arī aizliegtu svinēt?
0
Ļindočkai taisnība:

www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3689...
0
nu ja vilka pase zobos, tad var beidzot teikt ko domā/ kā ir.
+3
Amerikāņu zinātnieki atklājuši kādu indīgu zirnekli, kas varētu radīt revolūciju vīriešu seksuālo traucējumu ārstēšanā - šī kukaiņa kodiens spēj izraisīt četru stundu ilgu erekciju, vēsta "Orange News".

Kā norādījusi Džordžijas štata Medicīnas koledžas pētniece Kenija Nunsa, Brazīlijas klejojošā zirnekļa kodiens darbojas citādi nekā potences veicināšanas zāles "Viagra". "Tas ir labi, jo mēs zinām, ka ir pacienti, kas nereaģē uz tradicionālo terapiju. Šī varētu būt alternatīvā ārstēšana," sacīja fizioloģe.
Nunsa pētījusi Brazīlijas klejojošā zirnekļa toksīnu, eksperimentējot ar žurkām, kas cieš no smagiem erektilajiem traucējumiem. "Toksīns normalizēja erektilo disfunkciju šiem dzīvniekiem," sacīja Nunsa.
Tomēr, lai varētu zirnekļa indi izmantot cilvēku ārstēšanā, nepieciešami tālāki pētījumi, jo toksīnam ir visai nepatīkamas blaknes - muskuļu kontroles zudums, spēcīgas sāpes, elpošanas grūtības un nāve.
""Phoneutria nigriventer" inde ir dažādu molekulu sajaukums. Šīs molekulas sauc par toksīniem, un dažādiem toksīniem šajā indē ir atšķirīga aktivitāte. Tāpēc, ja zirneklis sakož cilvēku, mēs varam novērot dažādus simptomus, ieskaitot priapismu - stāvokli, kurā penis nepārtraukti atrodas erekcijas stāvoklī," paskaidroja Nunsa.

Samērā nepatīkama tā pēdējā blakne ...

www.kasjauns.lv/lv/zinas/42089/amer...
0
Šitā jau var arī bez metamā palikt.
0
Varbūt nomirsi, bet KĀ NOMIRSI...
+3
Kādā ziņā tad nāve ir nepatīkama? Apstākļi, kas pie tās noved, var būt nepatīkami, nāve kā tāda jau ir neitrāla. Nu man vismaz tā liekas, nav nācies izbaudīt.
0
www.apollo.lv/portal/news/article...
bļ, es taču teicu. ak cik te pie mums sūnu ciemā ir viegli visu izbīdīt tā ka vajag. vemt pilnīgi gribas.
+1
Nezin kāpēc, mani tas nemaz neizbrīna.
+1
Aculiecinieci satrauc mistisks rituāls bērnudārzā:

www.tvnet.lv/zinas/mobilais_repo...

Svilināt, svilināt! :)
0
ai, kā es nokavēju. šitas ir gāzējs. kas notiek bērnudārzos? jau otrais, kur kaut kādi sektanti uzdarbojas.
+3
Nē, šoreiz sektanti neuzdarbojās, šoreiz "sātanisti/pagāni", vismaz pēc tās blondās duras domām.... Laikam, ka Līgo arī šitā blozga nesvin.
0
sātanisti, pareizticīgie, kāda man starpība. kādā sakarā Latvijas teritorijā esošā bērnudārzā būtu jāsvin kaut kāda masļeņica?
subjektīvi- jāņu ugunskuram bērnudārzā nav gluži īstā vieta. audzinātājas 2 uz 20 prusakiem. un ja nu kādam ienāk prātā no senčiem noskatīta tradīcija lēkt pāri ugunskuram? tradīcijas jāvērtē kritiski attiecībā uz 3-6 gadus veciem bērniem un ugunsdrošību.
+1
Šitas sižets bija pilnīgs pizdec! Es vēl neko neteiktu, ja tā blondīne būtu, teiksim, kaut kāda šuvēja ar deviņu klašu ziglitību, bet, ja tādus tekstus bīda universitātes studente, kas turklāt mācījusies mitoloģiju, paliek bišku skumīgi par mūsu augstākās izglītības līmeni.
+1
Tieši gribēju teikt to pašu ko vainamoinen - slimā blondā dura. Maģistrs? Eat my dikk, bitchhh!

u, kāpēc ne? Ja tajā bendārzā nolasās visi pareizticīgie pagāni, tad kāpēc ne? Tāpat ar līgo. Savādāk jau tik tādi nākamie kosmopilītiskie liberāldirslaižas saaug.
+1
0
masļeņicu var svinēt arī cepot pankūkas, domāju, ka arī bērniem no tā prieks būtu krietni lielāks.
+3
man gan liekas, ka degoša lelle bērnos izraisa daudz lielāku interesi nekā pankūkas
+2
^ vo vo. Puikās jau nu toč.
+1
Jo lielāka flamme, jo kewlāk. Na tā eļļainās pankūkas.
0
nu koks ar diviem galiem, man nav pilnīgi nekādu aizspriedumu, ka tiek svinēti svētki, pagāniski svētki utml. bet ja es ejot gar bērnu dārzu ieraudzītu, ka tur notiek kaut kādas svilināšanas rotaļas (krusti, bluķi, ugunskuri utt.) es būtu, maigi izsakoties pārsteigta par to, vai tur tam ir īstā vieta. tas, ka interesē, šaubu nav, bet viņiem taču arī neizdala katram pa sērkociņu kastītei, lai būtu interesanti.
0
Tādiem sīčiem i interesanti arī bez sērkociņiem. Piparkūkas krāsnī tak arī paši nešauj?
0
"Man bija grūta bērnība,vienīgās rotaļlietas bija no koka-Sērkociņi"

Moš i pēdējais laiks padomāt par dažādu novirzienu bērnudārziem? Ja audzināt zombiju paaudzi tad pēc pilnas katuškas.
0
Viss ir atkarīgs, kā tā lelles dedzināšana tiek pasniegta un izskaidrota
0
utopija, mums nevar 20 gadus pāriet uz tikai latviešu valodas bērnudārziem, tad nu lai pārietu vēl uz dažādu reliģisko novirzienu bērnudārziem.
0
Nu nez ko tad tur tādu viņiem ieskaidrot vai kādā īpašā veidā pasniegt? Kādi varianti (var uzreiz aņuku sadaļā)? :)

Vnk kārtējais tautas balss tracis ne par ko. Joptvai, debīlā blondā dura. Nu kur tā var. Vēl vairāk gegradē savu augstskolu. Pavēro, kā ar gudru ģīmi pasaka - man tur baigā izglītība, re, maģistrs. Studē tur rituālus. Un viss. Tas automātā uzreiz tiek pieņemts ka tā lose ir baisi gudrā. Tiš, būdā!!!
0
^ degradē, protams. Ko tas d tā apvēlies...
+4
"Latvijas mobilā reportiere Antra pirmo reizi redzējusi, ka pašvaldības iestādē tiek īstenots šāds rituāls, kas viņai atgādinājis vairāk tādu kā pagānu rituālu. Jauniete tā pieļauj, ņemot vērā augstskolā iegūtās zināšanas par mitoloģiju un reliģiju."
...
"Krusts tiek tieši sātaniskā nozīmē dedzināts. Tāpēc šo krusta dedzināšanas jautājumu es nesapratīšu. Tas ir līdzvērtīgi kā Latvijas karogu dedzināt."

Vēlējums TM kristīgajam mīnusu licējam un pārējiem līdzjutējiem: ja ugunskuru dedzinot pagales sagadās krustām, tad tas vairs nav pikniks, bet gan sātanisks rituāls.
+2
Vo ble, jums visiem sasodītajiem pagāniem! :D:D:D

www.youtube.com/watch?v=ubgVMcIjqok...
0
0
Mazgadīgo kristīgo hiphoperu banda. Yo, my brazzaa, niggaa, mazafakaa.
0
www.apollo.lv/portal/sports/artic...

Dievs mīl visus, arī futbolistus un strīkerus. Bet, ko mīl tiesneši?? Savdabīga sarkanā kartiņa...
+1
www.abc.net.au/news/events/japan-q...

Visiem zināms , bet smuki uztaisīts tas before-after salīdzināšanai.
-2
0
mSPW, žēl ka nav bildes par Latviju,pirms kūlas dedzināšanas sezonas un pēc.
+2
+1
+1
jāskrien fotografēt tuvējās āres un šķūnīši, kamēr vēl ir:D
+2
"Gājis bojā viens cilvēks, cietušo nav"

Hmmmmm, bezsirži,bļē...
0
^^ lai varētu pēc tam taisī "before & after" salīdzinājumus?
0
^Nu ja...
0
ha ha ha ha... aaa... maģistrs. Riktīgi samācījās. Krusts - tas ir labi! Dedzināt - slikti! Vēl viņa zin, ka krusts, tas ir arī kaut kas svēts! Paskaties uz krustu, un uzreiz tāda svēta sajūta rodās.
0
Pasaules vecākā mauka. Pipec.

www.yaplakal.com/forum2/topic312897....
0
Jebaķ kapaķ...
+1
kasika ? piebrieda ? ;)
0
Neā,tikai kapaķ :D
+2
+1
0
Tāds vieglais Wakenas diētas variants - tur bija kebabs + kaste alus :D
0
Ar ūdeni vēl varbūt varētu, bet alu - tas jau parasti izsauc visai labu ēstgribu.
0
Nav jau laika ēst. To ēstgribu tieši apiņi izsauc. Parastā aluspudēlē ~ 5% aliņa ir 200-250kcal. Tā kā vecim kādas 2200-2500kcla dienā vajag, tad tā pašvaki ar četrām pudžām.
0
Nu bet ja gavē, tad jau nav paredzēts ēst vajadzīgo daudzumu.
0
Bet knapi puse no nepieciešamā tā pamaz izskatās ... turklāt mēnesi
0
Nu bet tā jau ir iecere - redzēs, cik šis tālu tiks.
+3
Pļūtamais būs klāt kā likts, no pieredzes saku :)
+1
diplomātu runas un atrunas:

www.apollo.lv/portal/news/article...

tie gaiļi tiek instruēti, kā pāreizi "ieturēt nostāju"
0
+1
"Retreat is unthinkable."

Nez, vai tas būs arī viņa lozungs nākamajās vēlēšanās?
0
^ kaut-kur dzirdēts. Tik neatminos kur. Sen tas bija - apmēram pirms apmēram 66 gadiem.
+2
Hahaha, šitā blamēties un reklamēt savu neattapību televīzōrā :D

www.tvnet.lv/zinas/latvija/37026...

P.S.
Jā, 2. klasniekam bik pa šerpu, bet nu ne tak mammām un tētiem
0
:) tam ir viens knifs- pieaugušie domā sarežģītāk, tāpēc arī bieži ir grūti atrisināt. bērnam kas ir stundā klausījies atbilstošo vienu nevajadzētu būt problēmām. un vienmēr taču ir 2 iespējamie risinājumi vai nu pacietīgi sēdēt izmēģinot visus iespējamos variantus vai arī dabūt divnieku (no tā vēl neviens nav nomiris)
0
Mjā, uzdevums 4 4 4 4=15, jāieliek pareizās zīmes un iekavas nevar izmantot. Tas tiešām ir tiiiiiiiiik grūts. Nu cmon, es pat ar savu nodzerto pauri varēju 30 sekundēs izdomāt.
0
Tas uzdevums, ja nemaldos, ir sekojošs:
Starp skaitļiem salikt "+", "-", "*", "/" (iekavas likt nedrīkst)

4 4 4 4 = 15

p.s. jāraksta datorprogramma, kas pārbauda visus variantus :-)
0
Iespējami 64 varianti (ko pārbaudīt), bet domāju, ka uzdevuma ir drukas kļūda! :P:P:P
0
Jā, trakots gan tas uzdevums. Jāsauc būs universitātes augstākās matemātikas profesori, lai palīdz...
0
^ tur tak viens fizmat doktors ņēmās 2+ min vai cik tur :D
0
4 x 4 - 4 / 4 = 15

+1
psc, es arī to matemātikas uzdevumu pusminūtē izdomāju. pilnīgi idioti tie tautas balss. stulba māmiņa, kas to grib izziņot pa visu Latviju, nevis, piemēram, tādu ģeniālu lietu kā parunā ar skolotāju, un vispetīgākie raidījuma vadītāji EVER (Grigalis + Poiša = vemt)
0
turklāt pieņemu, ka tas uzdevums noteikti bija saistīts ar to, ka kaut kādā otrajā klasē laikam māca darbību secību un reizrēķinu. pfff.
0
turklāt pieņemu, ka tas uzdevums noteikti bija saistīts ar to, ka kaut kādā otrajā klasē laikam māca darbību secību un reizrēķinu. pfff.
0
Parakos savā e-books kolekcijā un atradu interesantus math uzdevumus (eng only)
Šitais, liekas, no 4-ās klases

Today, 200 copies of a new book arrived at the local bookstore. Unfortunately, 50 books were
damaged. Of those 50 books, 13 could still be sold at a discounted price at an outlet store. What
percentage of the damaged stock could still be sold?
a. 26%
b. 6%
c. 25%
d. 75%

Math
FOR THE TRADES
Copyright © 2004 LearningExpress, LLC.
ISBN 1-57685-515-5

+1
a. 26%
+1
i can haz be smarts
0
smarts my pants it iz
+1
Hz, neko neva izrēķinā, bla. Prasīj mammai - teic ej na, prasīj tētim - dabūj pa pakausi.
Hallo?! Tautas balss?!
+1
^ creative_77
pareizā atbilde ir 0,7
0
Šodien visas atbildes ir pareizas, bet, taisnība agrāk vai vēlāk triumfēs!! :-)
0
Man jau liekas ir varen ģeldīgi arī pa kādam šitādam āķīgākam uzdevumam grāmatā iekļaut - lai tak bērni pieron domāt "ārpus kārbas".

A ko viņi tur dirš par to, ka 200l dienā cilvēkam ir nepieciešams, izejot no patēriņa statistikas? pilnīgs dauņu raidījums. cilvēks gluži labi var IZTIKT ar 200l nedēļā. No sviedru smaciņas nemirst.
0
kāds uztaisījis šādu aptauju:

www.kwiksurveys.com/online-survey.php?s...

Autors komentāros pie raksta par tēmu nopublicējis arī tā brīža rezultātus:

Question 1

Vai Tu atbalsti ārēju militāru iejaukšanos Lībijā?

44 / 17%

202 / 78%
Neesmu par to domājis
12 / 5%

Question 2

Vai Tu tici mēdijiem?

35 / 13%

211 / 81%
Neesmu par to domājis
14 / 5%

Question 3

Vai Tu tici politiķiem?

4 / 2%

248 / 95%
Neesmu par to domājis
8 /3%

Question 4

Vai Tu esi vēlējis ES prezidentu, ANO drošības padomes locekļus, kas Tevi pārstāvēja pieņemot lēmumu saistībā ar Lībijas jautājumu?

20 / 8%

223 / 86%
Neesmu par to domājis
16 / 6%

Question 5

Vai Tu atbalsti visus ierosinājumus, kas Tev tiek pasniegti?

5 / 2%

104 / 40%
Tikai tādus kurus pats personīgi varu pārbaudīt bez citu dalības
136 / 53%
Neesmu par to domājis
14 / 5%

Question 6

Vai Tavuprāt Latvijas valdība pārstāv tās tautas intereses?

20 / 8%

229 / 89%
Neesmu par to domājis
9 / 3%

Question 7

Vai Tavuprāt Latvijas valdība drīkst pieņemt lēmumu iesaistīties kādā militārā operācijā citā neatkarīgā valstī bez Latvijas Tautas atbalsta referendumā?

50 / 19%

200 / 78%
Neesmu par to domājis
8 / 3%
0
Un?
0
Kas par un? Secinājumi ir nepārprotami.
+2
0
No tiem rezultātiem var secināt tikai to, ka lielākā daļa aptaujāto ir neapmierināti ar valdību. To es zinu arī tāpat.
0
var secināt arī to, ka neatbalsta militāru iejaukšanos Lībijā.
0
Es to jautājumu atbildētu ar "neesmu par to domājis". Man ir arī stipras šaubas, ka vairums no atbildējušiem ir par to pietiekami informāti.
0
A kas tur ko atbalstīt ? Lai jau čurkas sit viens otru nost. Kā viņiem nav uz kakla labā diktatora, tad sākas tādas huiņas kā Afganistānā, Irākā, Kongo utt.
+2
Pie dirsas man Lībija. A vispār - dvieļgalvas un citus čurkas lai tik amerikāņi, angļi un franči bombardē uz Vella paraušanu.
+1
nu notikumi Ēģiptē un sekojošā notikumu lavīna jau liecina par jaunām tendencēm arābu uztverē, viņi šķietami sāk apzināties, ka līdzšinējais nav vienīgais dzīves / valsts variants.
0
Pretīgi noskatīties bet piedalīties patīkami/interesanti mļe.
-1
mincīts, roflmaodzedun. Tas tak skaidrs, ka tur no paša sākuma tā bi rietumu provokācija. "Tautas revolūcija" - kā ta. "Francija un Lielbritānija iestājas par lībijas tautas interesēm..." - eat my ass.

Tas, ka praktiski stundu pēc trobeļa sākuma ASV Lībijas virzienā uzsāka garākā (LOL) kara kuģa pasaulē peldināšanu, ir, protams, tikai laimīga sagadīšanās, jo jams jau tikai tā turpat netālu ganījās ap Somālijas pirātiem. Haha. Tas viss sen tika izplānots, un lohiem tiek pasniegts kā parasti - atbrīvošana un dēmonkrātijas nešana.
0
Noskaidrota, kas ir maita krieva:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/37104...
+1
Jocīgi, ka Irānā vēl arvien nav pa īstam ķērušies pie lietas. Tur taču pilnīgs "grēkāzis" - urāna bagātināšanas programma. Ui ui ui...

Bet nu par Kadafi ir dažādas lietas zināmas. Ko tad viņš īsti nogrēkojies "pareizās un demokrātiskās pasaules" acīs? Nu, dažas lietas no viņa "agrīnās karjeras":

"After the 1969 coup, Muammar Gaddafi closed American and British bases and partly nationalized foreign oil and commercial interests in Libya."

nu tātad - pievēra svešas armijas bāzes un savāca "investoru" struktūras.

"On 11 June 1972, Gaddafi announced that any Arab wishing to volunteer for Palestinian armed groups "can register his name at any Libyan embassy will be given adequate training for combat". He also promised financial support for attacks."

skaidrs un kliedzošs pārkāpums - aizskāra "svēto tautu"

bet nu ir vēl arī šādi fakti:

"Libyan-Swiss relations strongly suffered after the arrest of Hannibal Gadhafi for beating up his domestic servants in Geneva in 2008. In response, Gaddafi removed all his money held in Swiss banks and asked the United Nations to vote to abolish Switzerland as a sovereign nation"

Ļoti pretrunīgas tur ir daudzas lietas, izskatās ka viens baigi impulsīvs vecis, bet nu ilga būšana pie varas laikam kaut ko arī dara ar cilvēkiem.
0
^Samaļotu virs Lokerbijas 90ajos arī viņam nepiesēja?
+1
Vai tas nav mūsu draugs trejastis?

www.tvnet.lv/galleries/show/8425...

+3
paliksim labāk pie apzīmējuma vārdaneminamais!
+5
^^ BĻIN, es tieši ēdu ...
+5
Čalim tikai Darkspell blakus trūkst,vo būtu pārītis.
-2
es vinam par vecu

un mees tik nebuutu paariitis
+2
Nu nah par bobinatoru runāt. Reku labāk smukas bilžas ar militāro aviāciju ievērtējat:

fishki.net/comment.php?id=8561...
+1
ū, skaista galerija. dažs labs ir arī tepat manīts - Boeing C-17, F-4 Phantom, F-16 (man liekas, ka šitie bij, ar vienu ķīli), moš vēl kādi.
0
Aha, F-16 ir ar vienu ķīli, F-15 ar diviem.
0
Vēl arī šitie pie mums ir viesojušies, varēja lidostā apčolēt, pēc tam virs Rīgas arī lidoja:

en.wikipedia.org/wiki/Fairchild_Repu...
0
Pāris bilžu ļoti iespaidīgi - kā ar spārnu pa zemi novelk, kā mahu uzbliež u.c.
-1
"mincīts, roflmaodzedun. Tas tak skaidrs, ka tur no paša sākuma tā bi rietumu provokācija. "Tautas revolūcija" - kā ta. "Francija un Lielbritānija iestājas par lībijas tautas interesēm..." - eat my ass.

Tas, ka praktiski stundu pēc trobeļa sākuma ASV Lībijas virzienā uzsāka garākā (LOL) kara kuģa pasaulē peldināšanu, ir, protams, tikai laimīga sagadīšanās, jo jams jau tikai tā turpat netālu ganījās ap Somālijas pirātiem. Haha. Tas viss sen tika izplānots, un lohiem tiek pasniegts kā parasti - atbrīvošana un dēmonkrātijas nešana. "

es totāli nesaprotu, uz ko tu man atbildi, ja tiešām atbildi, jo es par Lībiju neesmu teicis pilnīgi neko, izņemot to, ka LV pilsoņi visticamāk neatbalstītu LV iejaukšanos. pārējo tu esi pats izspriedis.
-1
Notikumi Lībijā un Ēģiptē ir viens un tas pats.
+4
Notikumi Lībijā un Ēģiptē ir tīrais štrunts, salīdzinot ar ziņām no Igaunijas: rus.postimees.ee/?id=405781...
0
Bļāviens, kā es rēcu. Komentāri arī normāli :D
0
Вот так вот. Бьют у нас молодежь, а потом удивляются почему они хотят уехать. А ведь во всем виновато правительство которое совсем не занимается селом, где происходят такие инциденты. А если, как утверждают СМИ правительство Эстонии является марионеточным и управляется госдепом США, то явная недоработка и кураторов. Вообще на фоне всех этих причин видна слабость и профнепригодн... администрации США. По-этому, каждый здравомыслящи... человек должен сказать себе и своим знакомым : Барака Обаму, в отставку!
-29 +118
joshua

21.03.2011 11:17
А мы сегодня с женой решили не ходить на работу, а прямо с утреца --------------------- а потом еще раз ----------------и даже еще -
0
"Tas tak skaidrs, ka tur no paša sākuma tā bi rietumu provokācija"
"Notikumi Lībijā un Ēģiptē ir viens un tas pats. "

ok, es rīt par šo varētu atbildēt kaut ko garāk, ja atcerēšos, jo pašlaik miegu ciet, tikmēr tu varētu paskaidrot -

kā tieši notikumi Lībijā un Ēģiptē ir viens un tas pats (neatceros, ka Ēģipti būtu lidojuši bombīt amerikāņi un franči, bet moš es kaut ko palaidu garām), kā arī paskaidrot, kā tieši nemierus Ēģiptē izraisījušas Rietumu provokācijas, citādi man sanāks rakstīt daudziem (vai drīzāk - dažiem) saprotamas lietas, lai atbildētu uz vienteikuma apgalvojumiem.
+1
starp citu, tā arī neesmu dzirdējis nevienu vārdu no nacionālistiem / vislatvijiešiem par Bobija acīmredzami pieaugošo politisko aktivitāti arī šķietami reālajā dzīvē. nu jau pāris bildes dzīvoklī ar Britnijas /BSB (?) plakātiem fonā nomainījušas bildes ar nacionālistiski noskaņoto Bobiju stāvam pie Latvijas karoga. (btw, pēc viņa izskata un pirmās 5 minūtes parunājot pat nepateiksi, ka viņš nav komatus salikt spējīgs iemācīties (tas ir kompliments, ja nu Bobijs to izlasa, hehe)). ir izaugts no neonacisma un rasu tīrības gadiem, noteikti ir vairāk kontaktu, interneta draugu, kā arī viņš ir iestājies (?) Visu Latvijai - nu, piem. - www.sargivalodu.lv/ viens no kontaktiem (Jelgavā) ir Roberts Robežnieks (iniciāļi tādi paši kā Runcim Renāram, lol) utt. bet attieksme pret viņu šeit joprojām šķietami ir negatīva, piem., vērvolfam uc. kāpēc tā? vai tas tādā gadījumā tomēr apstiprina, ka labējā domāšana nav uzreiz vienādojama ar intelekta bagātību un šajā gadījumā vispār loģisku politisko procesu izpratni, lai līdz labējai domāšanai nonāktu? nē, nopietni, es viņa postu vienā forumā biju ielicis pie anekdotēm, no sākuma man lika plusus, pēc tam palika mīnusus, bet neko daudz neviens nekomentēja. mani ļoti interesē jūsu viedoklis :))))
0
^ I see what you did there.
0
ka labējā domāšana nav uzreiz vienādojama ar intelekta bagātību un šajā gadījumā vispār loģisku politisko procesu izpratni, lai līdz labējai domāšanai nonāktu?

^ Protams, ka nē. :) Tad jau visādi krievu skinhediņi - žīdu kapu demolētāji arī būtu pie intelektuāļiem jāpieskaita.
+2
Ja cilvēks savos divdesmit gados ir cirvis, tad lieki cerēt, ka viņam kāts kļūs īsāks. Pašos pamatos jau nekas nemainīsies. Ankā jau šis vienā no savām reinkarnācijām visai cītīgi komatus lika, bet tie teksti tāpēc gudrāki nekļuva.
0
^ō, tajā ūbergōtu portālā ir arī Trejastis? nujā, viņam jau ir sava sāpe, ir kopīgais ar gōthiem un tumšajiem ciuwēkiem. tas portāls vēl eksistē? es atceros, ka biju tur vienu reizi piereģistrējies, kaut ko uzrakstīju, un kaut kāds lunahotiskais admins, šķietami ar niku dmd vai doomed, izdzēsa manus postus, kaut gan es tur troļļot pat vēl sācis nebiju. pēc tam uzrakstīju, cik atceros, ka šeit ne tikai admins ir doomed, bet arī viss ankhs ir DOOMED, un aiztinos.
0
"Hm, vislaik folcīgu poverīti (turklāt lielisku) čaļi m a u k u š i, ar tekstiem par kalniešiem. Vai tiešām kas mainījies ?

P.S. ZB tas autocenzors ..."

ahahahahah :D :D :D
+1
Tur tik pāris goti tik ir ;) Šo 2x kārtīgi izbanoja un vēl pāris reizes atpakaļlīšanas mēģinājumus norubīja.

Nefolks tur tā normāli patroļļoja. Bija prieks lasīt :D
0
gothi lamuvārdus nelieto... gothi izjūt SĀPĒZZZ
0
ā, nefolkam tur laikam bija niks bauda. 'bauda' lietuviski = 'sods'
nu nez, pat ja nav goti, ar cenzūru viņi tāpat tur šķietami pārlieku aizraujas. man pa lielam šī lapa patīk labāk (izņemot jaunumu dizainu), turklāt visus ar naida scēnām saistītos jaunumus jau var uzzināt šeit. un te var uzrakstīt mierīgi - ČAĻI MAUKUŠI PAUVERMETĀLU. neviens necenzē.
0
Tur jau arī var. Apskat to pašu tēmu.
0
visiem, have a nice day!
www.youtube.com/watch?v=XihQeZpwqpE...
0
Tak reku mums arī vietējais gudrinieks:

www.youtube.com/watch?v=P_xUuGLNbng...
0
Pavasaris, klāt! :-)
0
Nu tas Maskavas raiders slimāks izskatās par mūsējo.
0
nu pieņemu, ka policijai nevajadzētu būt pārāk grūti atrast cilvēkus pēc jūtūba identitātes
0
Es jau neko - atradu un ieliku ...
+1
Vispār tas trakums 8 min cauri pilsētai ir sācies tālajā 1976. gadā ar šito īsfilmu-

www.youtube.com/watch?v=COyab3YQS48...

Te var palasīt vairāk-
en.wikipedia.org/wiki/C%27%C3%A9tait...

A tas motociklists no Rīgas ir sūnainu laiku izvēlējies tām atrakcijām. Vispār nesmuki viņš tur spraucas pie sarkanā garām gājējiem un citiem. Maršruts arī ar diezgan intensīvu satiksmi.
Dzīvo jau tas cilvēks vienreiz un adrenalīns ir laba lieta, bet es domāju, ka varētu uztaisī elegantāk 8-)

0
Laiks, kā var noprast, ir vakars; pēc satiksmes daudzuma (mazuma) spriežot, varētu būt ap desmitiem. Domājams, ka speciāli brauca, kad ir kaut cik kaut kāda satiksme - tā jau varētu puspiecos rītā zvetēt pa tukšām ielām.
0
Un vispār, šitā īsfilma man patīk labāk par to randevū:

www.youtube.com/watch?v=J-K1B4sTX4o...
0
Ģimeniska saimniecība:

www.apollo.lv/portal/news/article...
+1
Jūrmalas pašvaldība un ar to saistītie uzņēmumi tak vispār ir viens zagļu midzenītis.
0
Es atļaušos teikt, ka Jūrmalas pašvaldība šajā ziņā izceļas iedzīvotāju skaita (un no tā izrietošo apstākļu) un piķa apgrozījuma attiecības dēļ.
0
Interneta raustītāji, sarosaties!

www.tvnet.lv/tehnologijas/intern...
0
Šodien visi ieraujam pa divlitrenei uz Pajāta veselību!

www.tvnet.lv/zinas/latvija/37160...
+2
Es gan šito pa teļuku gribētu redzēt, ja to rādītu...

www.tvnet.lv/zinas/latvija/37157...
+1
RĪGA, Mar 29, BNS - Cēsīs pirmdien policijai tikai pēc pakaļdzīšanās un šaušanas izdevies aizturēt automašīnu BMW.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde aģentūru BNS informēja, ka Rūpniecības ielā automašīnas "BMW 523" vadītājs nav pakļāvies policijas likumīgajām prasībām apstāties un turpinājis ceļu. Lai apstādinātu bēgļus, policisti raidījuši vairākus mērķtiecīgus šāvienus. Kad automašīna apstājusies, tās vadītājs un pasažieris metušies bēgt.

Policija aizturējusi vienu no bēgļiem 1992.gadā dzimušu Priekuļu pagasta Jāņmuižas iedzīvotāju, otram izdevās aizbēgt.

Aizbēgušais ir 1988.gadā dzimušais Kristaps Makstenieks. Viņam šogad februārī stājies spēkā tiesas spriedums, ar kuru viņam piespriesta brīvības atņemšana uz diviem gadiem un astoņiem mēnešiem par avārijas izraisīšanu alkohola reibumā. Vīrieša deklarētā dzīvesvietas adrese ir Rīga, Viestura prospekts 67, taču viņš var atrasties arī citās Latvijas pilsētās.
0
Auto numurs 666 noteikti nav vienkārši sakritība... :)

www.tvnet.lv/auto/satiksme/37161...
0
Pasaules gals būs šā gada 21.maijā pulksten sešos no rīta.

www.kasjauns.lv/lv/zinas/43685/amer...

Ja nu kas, šogad pasaules galu esmu nolēmis sagaidīt Liepājā:
liepajaskultura.lv/lv/livas-ciems-un-e...
0
Kempingam ir pieejams plašākais kristīgo radio tīkls ar iespaidīgu budžetu 120 miljonu dolāru apmērā, kas savākts tikai un vienīgi pateicoties radioklausītāju ziedojumiem.

Es domāju, ka šis teikums izsaka visu par šo tēmu.

Turpinam gaidīt jauno akmens kalendāru 2012.gada 12.decembrī.
0
"Skaitlis ir svarīgs, jo to iegūst divreiz kopā sareizinot trīs svētos ciparus - pieci, desmit un septiņpadsmit. „Kad es to atklāju, manas smadzenes burtiski eksplodēja,” savos iespaidos dalās misters Kempings. " - visi tie bībelnieki ir kā traki uz kaut kādiem nepamatatiem un visnotaļ šaubīgiem matemātiskiem aprēķiniem. Arī Pajāts savā pasaules gala pravietojumā pieņēma 33 gadus pēc kaut kāda mistiska notikuma.

Un ko lai dara krietns kristīgais cilvēks, ja viens bībelnieks prognozē tā, bet otrs savādāk?
0
Svētie cipari? 5, 10 un 17? My arse! Laikam tas džeks pirms tam bija aktīvs meskalīna lietotājs.
+9
Šitas ir vērtīgs raksts:

www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/371...

EJIET DIRST, VEGĀNI!!!!!
+1
psc, a tie vegāni ēd, piemēram, dārzeņus? dārzeņi taču arī cieš, kad viņus nogriež / no zemes izrauj! :(((
+4
Tas viss aiz gara laika... ja cilvēkam ir ko darīt, viņam nav nepieciešams izgudrot visādas vegānu būšanas vai ticēt pajātam.
+9
Kā tur bija - "ne tamdēļ es esmu uzrāpies barības ķēdes augšgalā, lai tagad ēstu salātus." :)
+2
^^ tieši tā.

^ tieši tā.
+2
Pag, vegāni tomēr atbalsta mātes piena lietošanu zīdaiņu uzturā? Tātad sanāk, ka pēc viņu uzskatiem cilvēks nepieder dzīvnieku valstij? No tā jāsecina, ka viņi

1) uzskata cilvēku par līdvērtīgu dārzenim; šādā gadījumā jābrīnās, kādēļ viņi neatbalsta kanibālismu;
2) cilvēku uzskata par augstāk stāvošu būtni salīdzinot ar dzīvniekiem. Pag, pag, un kāda tad bija viņu atmazka neēst dzīvnieku valsts produktus?
-1
No tā jāsecina, ka viņi ir prasti liekuļi un nekas vairāk...
0
Hm, tas tak notika 2008.gadā ... kāpēc tagad šie stājas tiesas priekšā ?
0
Tu esi redzējis, ka kādu tiesā uzreiz pēc nozieguma izdarīšanas?
0
Ja Linča tiesa skaitās...
-1
www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...

būtu krievus situši
+1
Sveicieni Pajātam 60 - ajā priesterošanas gadadienā!

www.youtube.com/watch?v=rimNzh74ud8...
0
@intars: atmazka neēst dzīvniekus ir, jo slikti daram mēs viņiem, viņus ēdot, tur briesmīgi audzinam, blah blah blah. vegānu gadījumā - olu un piena iegūšana arī tāds pats brutāls process kā, say, gaļas iegūšana ķip skaitās, hence vegānisms in a way ir konsekventāks par veģetārismu, ja šito patiesi uzskata par galveno iemeslu. mātes pienam (vai arī spermai - kkad gūglēju "do vegan women swallow?", izrādījās varen populārs jautājums, lol) nav nekādas apziņas un tāpēc nevar nodarīt sāpīgi/slikti, hence, var bāzt mutē un rīt nost.

bet tur droši vien, kā jau parasti, viss nav tik vienkārši. pats ēdu gaļu, bet pazīstu vairākus cilvēkus, kas ir visai ļoti saprātīgi, bet ir veģetārieši vai vegāni.
+2
tak vienkārši badā nomērdēja un viss. var jau arī pienu nelietojot bērns būt paēdis. ir taču tādi, kam ir alerģija no piena produktiem- vai tāpēc viņi badā nomirst? katrs otrais bērns tiek piebarots ar sojas pienu. un tieši tas pats attiecas uz visu pārējo pārtiku. cik tad tur tam zīdainim gaļa vajadzīga? dzelzi cik tajā vecumā nepieciešams var aizstāt ar visādiem brokoļiem utml. jeb tie arī ir atdzīvojušies?
+2
Ak, ja iedomājamies nabaga vistu, ko nekrietnie cilvēki spiež dēt olas, lai pēc tam ar gardu muti apēstu...šausmas.

0
Kravcovu par prezidentu

www.diena.lv/lat/politics/hot/sa...
+2
Pirmajā aprīlī ziņu portālus lasīt nav jēgas. Ja nu vienīgi ierēkt par cilvēku izdomu.
Ja citplanētieši nolaistos 1.aprīlī un pasaules ziņu aģentūras par to ziņotu, neviens neticētu...
0
šis man likās spēcīgākais pirmā aprīļa joks, ko esmu lasījis
0
Pirmais, ko shoriit izlasiiju bija Znaroka un Chaka boksa ciinja, kam es gandriiz (nezinu kapeec) noticeeju, lol. www.tvnet.lv/sports/hokejs/37173...
0
Tā bilde ir laba un Znaroks ar Čaku izskatās pat samērā līdzīgi :D
0
Bļaģi :D
+2
Pozitiiva zinja (ja nav slikts joks, rotams): www.tvnet.lv/zinas/latvija/37213...
+1
www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...

tie joki truli palikuši
+3
Pielikt šito "* šis ir 1. aprīļa joks" - vo tas i daunisms! Tas skaisti parāda, kāda ir to portālu auditorija.

* šis nav joks, pavisam nopietni!
0
drīzak kāda ir portāla redakcija:)
0
"vo tas i daunisms! Tas skaisti parāda, kāda ir to portālu auditorija" - citādi nevar. Mazliet palasīju komentārus dažādos portālos 1. aprīļa rakstiem, kam nav pievienots "šis nav joks". Nereti ļautiņi lamājas par jaunajiem nodokļiem u.c. izdomātām lietām, lai gan diezgan acīmredzami, ka tas viss pastāvēs vien 1 dienu.
0
^ nu par to auditoriju jau es arī runāju.
0
tomēr cilvēki ir naivi:)
0
^^ es jau neteicu, ka tev nav taisnība, vien mazliet papildināju ar savām domām.
0
Reku, viens atsprādzis:

www.kasjauns.lv/lv/zinas/44063/88-g...

It kā neesot joks.
0
to jau 1x šodien lika
0
Atvainojos, neredzēju.
+1
^^^^ es jau neteicu, ka Tu būtu teicis, ka man nav taisnības. Es vnk atzīmēju, ka esmu piezīmējis, ka Tu esi sazīmējis tādus ļaudis :))
0
Grūti nesazīmēt :)
0
Zīmētāji ibionah. Bildes studijā!
+1
0
viņiem tur viss internāts uz visu valsti pa vienu kabeli iet? wtf?
0
Nu tā tikai. Latvijā jau ar baisi maz izejas uz ārzemēm.
0
Nu re, viss rit pēc plāna...
www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3729...
0
Vispār tas ir drausmīgs un pilnīgs pizģec.
0
man jau tā nepatīk lidot un vēl šāda ziņa

www.financenet.lv/nozares/373018-plai...
+1
+3
Nu davai. Apmaiņā pret Maskavas ielu nosaukumiem LV valodā.
+1
Dirsā vieņiem minoritāšu konvencijas!
+2
Pederastiskā eiropa....
0
Krievijas drošībnieki piedāvā aizliegt valstī 'Skype', 'Gmail' un 'Hotmail'.

tehnika.delfi.lv/dazadi/krievijas-dr...

Uzreiz atminējos šo jauko video :))

www.youtube.com/watch?v=6zoHlbWtwzY...
+1
Atrasts senais pidars:

www.tvnet.lv/tehnologijas/zinatn...
+1
Žurnaļugas sensācijas dēļ grib, iespējams, hermofrodītu, uztaisīt par homoseksuāli. Tas gan nav gluži tas pats. Analīzēm un kaulu struktūrai tā kā vajadzētu parādīt, vai tas bijis normāls vīrietis/ sieviete, tādējādi saprotot, vai tas bijis vienk čalis, kam patikušas kleitas vai tiešām "ono"
0
žurnaļugas sensācijas dēļ tak miesīgo māti pārdos.
+1
^ māte jau sen notirgota.
0
Tajos laikus jau bikses nevalkāja - visi ''brunčos'' skraidelēja.
+1
E, es gribēju kaut kā norādīt us nejēdzību Liegas tekstā, bet grūti sastiķēt iznīcinošu tekstu, klanoties pie tastatūras kā nopelnus alkstošam pjanistam. Bet apsurc tur i.
+1
Kas Tev nav skaidrs? Ka sieviešu un vīriešu kaulu uzbūve, leņķi utt atšķiras? un ka to ietekmē attiecīgā dzimuma hormoni? :)
+1
Intaram šodien acīmredzot nav iekšās diskutēt par arheoloģiju, anatomiju un antropoloģiju. :)
+1
ā, viņam varbūt ir tā fōbijas forma, ka visur redz pidarus? :D :D
0
Man šobrīd ļoti daudz kas ir neskaidrs, viss, jāteic, bet man gan ir aizdomas, ka "Analīzēm un kaulu struktūrai tā kā vajadzētu parādīt, vai tas bijis normāls vīrietis/ sieviete" - vai arī ne; fiziski; par tādu vai citādu orientāciju un lomu sabiedrībā tu burdamies no kauliem kā tādiem neko neizbursi.
+1
Hermafrodītam organismā ir hormonu kokteilis, tāpēc pubertātes periodā bieži vien to figūrā pārādās otram dzimumam raksturīgas lietas, to tā kā "atropoloham" vajadzētu atšķirt arī tikai pēc kauliem + vēl tas pārējais fons, kā indivīds apglabāts.
Un kas to teicis, ka kāds vispār ar tādu cilvēku gribēja pāroties, no kura nevar iegūt pēcnācējus, a džeku tagad uztaisa par pidaru :D
0
A ja nu bija zoofīls ...
0
Tādi senajiem bija pa pilnam. Tak, piemēram, aitai ir augstāka ķermeņa temperatūra nekā sievietei, nafig ziemā tad sievieti vajag?
0
Sunim jau ar augstāka ...
0
Mož' vāvere arī šaurāka?
+1
mājputni arī varētu būt topā, man gan nav ne jausmas par kloākas elastību :D
0
Nu, no skata jau nepateiksi, ka sīcis pa turieni (sievietei) var iznākt ... bet daži censoņi spējuši tur galvu iebāzt ....
0
werwolf, nu vāverei jau nu toč vajadzētu būt šaurākai...
0
Es par aitu, nevis suni. A vot kur zoo čaļiem funktieris drāzt govis? Tur tak vāvere toš nevar būt šaura.
+1
ja jau ir funktieris, ka zirgs tevi izdrāž .... tfutubļa, jāiet saliet ...
+1
Vot tā ir, ka sestdienas vakarā nav nekur apmeklēšanas vērts koncis, tad panesās jamajās tēmas!
0
Ei,veči,nu jau nu gan aizgāja tēmas!
0
Abet zigi tik seksīgi .... :D
0
Nē nu Lieg, tik daudz es pat vēl tagad saprotu, ka no atliekām var pietiekami skaidri secināt indivīda anatomijas īpatnīnbas - ieskaitot hermafrodītismu. Bet kā jau es teicu, man ir ārkārtīgi grūti iedomāties, ka no kauliem varētu konstatēt seksuālo orientāciju.
+2
Blē, nu nah tos reklāmrakstus?

www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3730...

"Pie varas tik ilgi viņš noturējies, pateicoties smadzeņu skalošanai. " - precīzi kā pie mums - "rietumniekiem".

"Arī nodokļu politika paredz, ka 30% no savas algas lībieši atdod valstij." - Latvijas nodokļu politika paredz valstij atdot ~60% ienākumu. Nez, dzīvojam kaut-kā.

"[Ja Kadafi atkāpsies] Lībija kļūs demokrātiska un dzīvos labi, jo, pateicoties naftas resursiem, tā ir bagāta valsts" - hahahahaaha. āhahahahahaaāāa. yuhuuhhuhehehheeāam-mmuah...
+1
Arī ar "smago metālu" var nomierināt bērniņu!

www.tvnet.lv/sievietem/maminam/3...

Laikam jau daļēji jāpiekrīt. Arī es sīks būdams kļuvu rāms, kad aiz savas gultiņas izdzirdēju Black Sabbath ritmus..
0
Jau kādu laiku atpakaļ bija. Bet kamēr līdz mūsu pārkopētājiem nonāk ...
+1
Kas tā tāda par death metal grupu "Satirikon"?

Bet jā, nepagāja ne mēnesis, kad ziņa tika arī līdz tēvēnetam. /forum/122907-met%C4%81la-zi%C5%86as#comment197483
+1
fiorša lapa - tipa frīkainākie pasūtījumi/lietas, kas ir prasītas web dizaineriem

clientsfromhell.net/
+1
Krievu versija ar laba - clientsfromhell.ru/
+1
Še vēlviens labs krievu saits. Daži advaisi ir vienkārši pērles.

fucking-great-advice.ru/
+5
Maita-krieva Open Air hedlaineris nemainīgs:
www.tvnet.lv/muzika/latvija/3746...
0
Pidars.
+4
hahaha, "Maita-krieva Open Air" :D Labs.
0
pfff, tipa Mielavs vainīgs, ka Latvijā nav iespējams ar mūziku nopelnīt?
+1
es arī, par Valda piedāvāto 'kultūras pasākuma" nosaukumu rēcu vairāk nekā par pašu faktu, par to jau smiekli īstenībā nenāk:(
+1
Piever muti, mincīt! Mielavs kārtējo reizi pierāda, ka ir savas tautas nodevējs, turklāt ja dara to par naudu, tad tas ir dubultā nožēlojami un pretīgi.
0
"Piever muti, mincīt!"

mana mute pašlaik ir aizvērta, ja nesakaita brīžus, kad to minimāli atveru, lai iedzertu kafiju. tad, kad rakstīju to komentāru, dodu 99%, ka mana mute bija aizvērta. principā varētu teikt, ka esmu tev paklausīgs, kaut gan šovakar muti vispār īpaši daudz neesmu virinājis.

"Mielavs kārtējo reizi pierāda, ka ir savas tautas nodevējs"

Mielavs visticamāk, kārtējo reizi pierāda, ka ir nožēlojamā finansiālā stāvoklī, par spīti tam, ka ir radījis daudz tiešām latviskus hītus un ir lielisks mūziķis ("Piekūns skrien debesīs" klips > visādi Rīgas sargi, uc). Es nezinu, kāpēc tā un cik lielā mērā tā ir viņa paša vaina, bet šķietami tā ir, tāpēc parasti mūziķi priecājas par iespēju uzspēlēt kādā lielākā tusiņā, kam ir naudīgāki organizatori, kādi šeit, nenoliedzami, ir. Galu galā Latvija pēdējā laikā izteikti mēģina pierādīt, ka tai nekādi kultūras cilvēki un radošie vispār nav vajadzīgi, un diez vai tā ir krievu spiegu īstenotā Latvijas kultūrvides iznīcināšana. Iespējams, ka viņam arī patīk uzpsēlēt tajā krievu tusā, gan jau arī viņš ir draugos ar ironiju, vai arī viņam liekas, ka tur ir interesanti un smaidīgi cilvēki, par to es neņemos spriest, bet domāt, ka viņam obligāti šim pasākumam ir jāpatīk, ja jau viņš tur spēlē, būtu tik pat naivi kā uzskatīt, ka, kaut vai tie paši Obituary te Rīgā spēlēja, jo viņiem pirmkārt to nenormāli patīk darīt, nevis tāpēc, ka pirmkārt tā ir iespēja kaut ko nopelnīt, nerunājot jau par visiem Rammstein, Meriliniem Mensoniem, utt.
Attiecībā par kaut kādu tautas nodevību - publiska dziesmu dziedāšana jau nu noteikti nevarētu tikt uzskatīta par tautas nodevību. Bet vispār ar tevi par nacionālo tematiku nav jēgas runāt, jo es būtu pilnīgi vienisprātis, ka to pasākumu vajag vispār aizliegt, jo tāds noteikti nav latviešu interesēs, bet ļoti šaubos, ka tevis šīsdienas apjūsmotais Trešā Reiha brīnums būtu kaut kādā veidā bijis saistīts ar latviešu interesēm. Nesaprotu es šitos visus dubultmorālistus.

"turklāt ja dara to par naudu, tad tas ir dubultā nožēlojami un pretīgi. "

Haha, jā, vēlme kaut ko ielikt kunģī vai samaksāt par, piemēram, dzīvokli, tik tiešām ir dubultā nožēlojama un pretīga. Vilkacis for the holy win. Ā, un ja kaut ko atbildi, tad moš uzraksti kaut ko vairāk par vienu naidīgo sentenci, atceries, ka man kā parastajam mirstīgajam, lai kaut ko saprastu, nepieciešama arī kaut kāda arguementācija.
-1
haha, vēl es padomāju, ka, ja iemācās abstrahēties no tā pasākuma vispārējās tematikas, varbūt tur ir riktīgi smieklīgais vecīšu tuss - uz vietas šņabīti iedzer, palamā ļaunos nacistus, utt. vajadzēs aiziet uzfilmēt. es tikai laikam pārāk ārisks izskatos, varētu tur arī beigās palikt, lol.
+4
Nedomāju, ka mielavs ir trūcīga persona - strādā rādžiņā, ir izdevniecības "Upe" īpašnieks, haltūrē viens un ar ansambli, saņem autoratlīdzības honorārus par savu muzonu (pieņemu, ka neesmu aptvēris visas šī kumga darbības sfēras), tādēļ visnotaļ dīvaina liekas latviešu mūziķa dalība Latvijas valstij un latviešiem klaji naidīgā balagānā.

P.S. Salīdzinājums ar Obituary ir nekorekts. Viņi uz Rīgu tika aicināti spēlēt metālistiem, nevis uz kādu apšaubāmu politisku saietu. Ceru ka viņiem nav vienalga, kam spēlēt.
+1
Ja atmet domu, ka tā ir naudas lieta, es vēl pieļauju, ka Mielavs ir uzņēmies tādu blīvītes, vidusvīra - samierinātāja misiju. Pieļauju, bet pamatojumu tam nerodu un jēgu ar neredzu. Redz Kangars, Niedra tas, kas Andrievs, ar jau ar labiem nodomiem to savu ceļu bruģēja.
0
man domāt, ka Mielavs-mūziķis un Mielavs-politiski (ne)domājošs cilvēks galīgi nav viens un tas pats. Tāpat kā Niedra-rakstnieks latviešiem ir devis daudz vairāk nekā politiķis.
-2
"Nedomāju, ka mielavs ir trūcīga persona - strādā rādžiņā, ir izdevniecības "Upe" īpašnieks, haltūrē viens un ar ansambli, saņem autoratlīdzības honorārus par savu muzonu (pieņemu, ka neesmu aptvēris visas šī kumga darbības sfēras), tādēļ visnotaļ dīvaina liekas latviešu mūziķa dalība Latvijas valstij un latviešiem klaji naidīgā balagānā."

es tiešām nezinu, cik Mielavam ir naudas, bet tas, ka viņam ir plaša darbības sfēra, nenozīmē, ka no tās viņš automātiski gūst baigos ienākumus. personīgi pazīstu vairākus cilvēkus, kas ir gan uzņēmumu līdzīpašnieki un dara darbus dažādās jomās, tāpat arī ar iespēju saņemt kaut ko autoratlīdzības, utt, bet naudas pietiek izdzīvošanai.

"
P.S. Salīdzinājums ar Obituary ir nekorekts. Viņi uz Rīgu tika aicināti spēlēt metālistiem, nevis uz kādu apšaubāmu politisku saietu. Ceru ka viņiem nav vienalga, kam spēlēt. "

es nerunāju par to, kam tiek spēlēts, runāju, ka spēlēšanas pirmais nosacījums ir tas, ka par to tiek samaksāts. (nerunāju par jauniem mūziķiem / nekvalitatīviem mūziķiem) protams, ka Obituary spēlē krietni atbilstošākai publikai un es arī ceru, ka viņiem pašiem patīk to darīt un viņiem nav vienalga, kam to darīt.

+1
bet vispār, ja jau atbildēja Valdis, tad jāpiezīmē, ka man arī nav pieņemama Mielava uzstāšanās tur, mans komentārs bija atbilde pašapmierinātajam Werwolf komentam un apzināti antagonizējošs. Toties antagonizējot sapratu, ka ne jau man saprast Mielava iemeslus, kāpēc viņš to dara, pa lielam jau tas ir zināms tikai viņam pašam.
+7
OT: mincīt, izsktās, ka Tu te trennējies daiļdiršanā garajās distancēs. Gatavojies politiķa karjerai?
0
Jautājums par Cukura pārapbedīšanu pagaidām ir atlikts:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/37473...
0
Pierādījuši nav - tātad nav vainīgs. Vismaz TĀ VAJADZĒTU BŪT. Bet nu žīdi jau vienmēr tiek žēloti un paijāti...
+4
"Gari mati, īss prāts". Vai televīzijā ir jārāda nekārtīgi cilvēki?
www2.la.lv/lat/latvijas_avize/...
+2
"Kad indiāņi viens otram noņēma skalpu, tad šādi mati varēja atvieglot tādu izdarību." - āhahahaa. Tā ja gan!

Bet vispābā izklausās pēc 1. aprīļa raksta vai tamldz prikološanās.
+5
Ko var gribēt no pensionētiem ekonomistiem un inženieriem? Ekonomista grāds - īss prāts
+2
Tas raksts jau pārsit Pajāta šedevrus un par pašiem autoriem (veseliem 4iem!) varētu teikt, ka viņiem ar to prātu nav visai labi.
1. aprīlis tā kā nav un arī laikraksts gana nopietns...
+1
^... teica nesakopies garmatainis :D
+2
Ne gluži :) Manuprāt, pensionētajiem ģeķiem mans matu garums liktos pat pieciešams. Protams, droši vien atrastos cita vaina, kaut vai - "manā laikā jaunieši nēsāja samta uzvalciņus un sēdēja rātni uz taburetes, šis nu gan tāds nav" vai tamlīdzīgi.
0
Vispār jau tqas bija Vainamoinenam adresēts, bet tam tāpat nav nozīmes :)
0
Tāds jauks padomijas rakstagabals. Aber autori tak vīruki ap astoņdesmit, nav ko brīnīties par šādu domāšanu. :)
0
"Kādā citā televīzijas raidījumā varējām vērot dziedātāju, kas no sava zoda ir izaudzējis bārdas vietā divas zīmuļveida šķipsnas līdz krūtīm, kādas pagaidām nevienam parastam vīrietim nekur nav manītas."

:D:D:D
0
Būtu priecājušies par iespēju redzēt NEPARASTU VĪRIETI! Zinātne no tā ir tikai ieguvēja, vai ne tā?
+4
Romantiķis - "Āgenskalnā vīrietis izvaro sievieti, bet pēc tam aizved viņu uz kafejnīcu"

zinas.nra.lv/latvija/kriminalzin...
+2
Vispār, man šķiet, ka čalis secību sajaucis - parasti tak pieņemts skuķi papriekš uz krogu vest un tikai tad aiz vaiga dot.
0
:D laikam sievišķis neēdis izskatījās. centās piepildīt kā nu māk kuņģīti. tā jau ir ar visām tām kārnajām anoreksiķēm :D vai arī nebija spēciņa kārtīgi viņu apmierināt " pretdabiskā veidā" nolēma, ka jāpabaro un tad lai mēģina vēl. visam taču ir savs izskaidrojums:)

p.s. un kungiem labākajos gados no lauku avīzes droši vien patīk kombuļu inese /tajā puķainajā ķitelī no mango meitene bildēm:D/ tādu var ņemt par saimnieci majā, kārtīga rūžeņa un vēl smuki dzied;)
0
O jā - man dikti iespārda termins "dzimumtieksmes apmierināšana pretdabiskā veidā".
-1
parakstieties pret herbālās medicīnas aizliegšanu EU!

www.avaaz.org/en/eu_herbal_medici...

palikušas 2 dienas
+1
A es neparakstīšos - tas viss balstās uz 2004.gadā izdotu direktīvu, kuras mērķis ir pasargāt patērētāju no nepārbaudītiem medicīniskajiem preparātiem. No 1.maija nāksies pierādīt (saņemt licenci), ka kaltēti āžu peņi uzlabo potenci utt..
0
"Motosezonas atklāšanas braucienā motociklists notriec gājēju"

Tas jau, protams, nekas, ka pašā rakstā stāstīts par to, kā kaut-kāda bāba uzpisa virsū mocim!
0
^^ un tās pārbaudes piķo tādu piķi, ka neviens jau bez tiem kropļiem tās veikt nemaz nevarēs. Ja arī vēl nemaksā daudz, tad pēcāk jau. +vēlāk piedomāsim klāt vēl kautko.

Tas pats jau te nesen te bi ar sēklām, hibrīdiem, potējumiem, jaunām šķirnēm un kā tik viņus tur nesauc. Lai dabūtu vajadzīgās atļaujas, pārbaudes, sertifikācijas lai varētu tirgot savu jauno šķirni, vajag piķāt tik, cik Latvijā tikai Kurzemes Sēklas (lielākais?) var knapi sapiķāt.
+4
Nekādu reālu skādi veselībai tak kaltēti lopu peņi tāpat nenodara (tas ir, ja tos neizmanto par ieroci). Tāpat arī viss pārējais no dabas ievāktais un izkaltēts/novārīts/ vēl kauču kā nebūt (protams, izņemot sūri ģiptīgos - i tos ļauži mēdz lietāt brīnumu raudzīšanai). Tas, ka kādam var iestāstīt sazin kādus debesu brīnumus iepriekšminētā garā - nu pats vainīgs. I gana bieži ar iestāstīšanu pietiek, placebo efektu vēl neviens nav atcēlis.
+1
"A es neparakstīšos - tas viss balstās uz 2004.gadā izdotu direktīvu, kuras mērķis ir pasargāt patērētāju no nepārbaudītiem medicīniskajiem preparātiem. No 1.maija nāksies pierādīt (saņemt licenci), ka kaltēti āžu peņi uzlabo potenci utt.. "

nu neparaksties, gan jau ES drīzumā tevi pasargās arī no, piem., nepārbaudītās un potenciāli dzīvībai bīstamās kumelīšu tējas. lai saprastu, ka šis ir farmācijas uzvaras gājiens, nav pat jābūt īpaši apķērīgam.
+1
Ticēt herbiem vai hi-tech suisse medicīnas preparātiem (kas potenciāli izraisa dažādas blaknes un komplikācijas)? ES ir naudas buldozers!
0
Un kāpēc zāļu firmai vairākus gadus jātestē zāles, lai pierādītu, ka tās tiešām ārstē masaliņas un tās drīkst lietot arī diabēta slimnieki, bet kāds cits tev var ar tādu pašu mērķi iesmērēt zirnekļu pulveri, jo kaimiņu janka no tā nenomira? Un par kumelītēm te runa neiet - bet gan par entajiem ķīniešu / indiešu preperātiem.
0
Jā, zāles tiek testētas gadiem, bet tas nenozīmē, ka tās brīnumainā veidā izdziedēs slimnieku :-)
Zāles, nenoliedzami, ir efektīvas, bet blaskusefekti ir un paliek ar vispār hvz kādām sekām (sirdij, aknām, potencei galu galā). Imho tie zaļu balkusefekti ir briesmīgaki par zirnekļu pulveri vai Sibīrijas odu taukiem :-)

0
A kā tu to zini, ja Sibīrijas odu taukus neviens nav testējis ?
+1
Senči to visu zin. Paprasi viņiem!
Bet pavisam drīz jau vairs nezinās.
0
Progress iet uz priekšu, bet Sibīrijas šamaņi nav zemē metami.
Piem. Šveicē ir unikāls likums, ka valsts iedzīvotāji drīkst izmantot tikai Šveicē atļautos medikamentus un vispār ārstēties Šveicē ir labi un pareizi. Bija gadijums, kad kāds puika zaudēja redzi, kuru atguva vienā Krievijas klinikā. Operācija nebija sertificēta Šveicē, tapēc bija nelegāla un varas iestādes gandrīz piespiedu kārtā lika pacientam griezt ārā aci ...bet viss notikās labi un aci negrieza āra, jo skandāls bija pamatīgs!
Viss ir labi, kas labi beidzas.

0
www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...

kā tos slmiekus pārācīt!?
0
Es pieļauju domu, ka arī kumelīšu tējai ir blaknes, tikai praktiski nemanāmas, jo salīdzinot ar farmaceitu ražotām zālēm to aktīvo vielu koncentrācijas līmenis ir zems.

heh, atcerējos, ka pretmalārijas tapbletēm bija labs blakņu saraksts; tur bija praktiski viss, ko vien var iedomāties, sākot ar matu izkrišanu un beidzot ar impotenci un plānprātību.
0
+2
galīgi akujeļi..

"Tā paredz izpratnes veicināšanu par cilvēktiesībām un britu prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres Keitas Midltones iesaistīšanu viendzimuma laulību atbalstīšanā. "
+2
Kā izrādās, trūmetālā ir ne tikai kristieši, bet arī pederasti, kas abiem augstākredzamajiem jaunēkļiem bija salikuši mīnusus!
+2
Tu jau arī mīnusā no kaku stumdītājiem ierāvies. :)
-2
Visumā izskatās, ka šeit šad un tad mēdz apgrozīties sabiedrības padibenes - antifašisti, kristieši un pederasti.
+3
re, divi toč ir.
+1
Hei!
Kas tas tāds par "Nacionālo resursu institūts"?!
NOVĀKT!!
Kas tas tāds Sergejs Ancupovs?!
ATCELT!! PAZEMINĀT!

www.financenet.lv/viedokli/376004-lat...

Nez cik ilgi jams tur tā gozēsies...

Reku labucītis:
www.nri.lv/lv/public/publicati...
+1
Un par kādiem nacionālajiem resursim viņi tur lok šanpanieti un rij našķus? M?
0
^ tā ir tāda pati pišanās kā ap tiem 50 ļimoniem :)
0
Kāpēc tā sacrējušies, ka pēc Binladena nāves kautkas diži mainīsies ? Cer, ka nākamie amata kandidāti viens otram rīkles pagraizīs ?
+1
Interview ar Fontainu:

www.db.lv/foto-video/video/lu...
+1
Okupantu pēcteču izdarības.

www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...
-1
Nez', kam šādi raksteļi ir izdevīgi? :)

www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3763...
0
Šis jau ir kāds trešais raksts ar tamlīdzīgu saturu. Kāds ir nolēmis panākt jaunsargu kustības likvidāciju?
0
Pareiz. Strādājat, sēdat rāmi pie TV un rokas pret kungiem nepalaist.
0
Man jau patīk kā parastajiem mirstīgajiem batonus sprauž ausīs.

www.apollo.lv/portal/news/article...
0
Pēc inscenējuma jau tas viss izskatās, bet man liekas, ka Bin Ladenam un Al Qaedai tas ir izdevīgāk nekā viņu naidniekiem - tas tā savādi.
+1
kā var nogalināt fiktīvu personāžu?
+2
A kas tev liek domāt, ka viš ir/bij fiktīvs?
0
Kāda jēga tur kaut ko krāpties, ja nenovāca un tagad Binladens kaut kur parādītos publiski - PR katastrofa.

+1
^^ neviens viņ nav redzējs. Tāds pats kā Jēzus, bļa. Pie tam esot paša (fiktīvs) rakstīts (fiktīvs) testaments 2001 vai kurā tur, ka jams iešot postā dēļ nodevēja. Taga pa LR1 teicās, ka Al Zaharahahabļa ei nu ibn izrunā, i bijis pie vainas.

Hahahah. Smīdiniet mani tālāk.
0
A kāda jēga ir izdomāt tēlu no jauna, ja vieglāk ir heroizēt kādu reālu?
0
^^^ "Kāda jēga tur kaut ko krāpties" - jēga ir tad, ja viņš ir pa kluso novākts jau sen.
-1
Baaad gatavai 502 jop jop!
+3
uzpiržu tam, kurš iepirda man mīnusu ar ātrumu 10 pēdas sekundē
Pietam slikti gataveji nav man vain
+2
Veru vaļā dīvaino vārdu sadaļu - bad gateway (502)...
+2
^ haha, man arī tas rādījās, un es domāju, ka esmu izbanots no pāris tēmām, kuras iepriekš biju agresīvi komentējis :D
+2
Bet varbūt tas ir vārdā neminamā organizēts kiberuzbrukums forumam?
+6
jā, drīzumā virs truemetal logo parādīsies teksts :

'jusu drosibas sistema bija loti vaja tapec es ar vel paris hakeriem to uzlauzu. ka, kads vareja jau iedomaties man, nav launu noluku tikai gribu verst jusu uzmanibu uz sekojosas lapas trumetal lv nedrosibu. ja lapu trumetal uzlaustu ienaidnieks tas nozimetu ka metalmuzikas scena nevar tikt labi popularizeta kas butu loti nepatikami. tomer ari tagad kad esmu jums atdarijis acis, es jus nevaru ta vienkarsi palaist. ludzu man :

nodrosinat neizbanojamibu saja foruma (updeit foruma noteikumus - nebanot roberu bobiju robeznieku)
nodrosinat metalscenas popularizaciju ari ar lokala limena festiem un info
nodrosinat man divas 14gadigas meitenes lai es, vinam varetu pasniegt privatstundas

jusu draugs bobijsxxx
0
vel uzlabot mp ugunsdrosibu un fre drinks man un meitenem
0
Sliktie geitveji laikam ir visām tēmām, kas nav frišākās divas.
+3
edition.cnn.com/2011/TRAVEL/05/07/m...

Īsumā, no lidmašīnas tiek izsēdināti divi musulmaņi, kuri ar šo lidmašīnu gribēja doties uz Karolīnu, lai, ak tu ironija, piedalītos konferencē par Islamomofobiju un aizspriedumiem pret musulmaņiem :D
+1
Es šim varu piekrist - www.apollo.lv/portal/news/article...
+2
-1
Ārprāc - Latvijā dzīvo tikai 800 cilvēk ...

''Puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka bin Ladena nogalināšana var pasliktināt drošības situāciju pasaulē

RĪGA, Maijs 10, BNS – Puse Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju jeb 52% uzskata, ka Osamas bin Ladena nogalināšana var pasliktināt situāciju drošības jomā pasaulē, liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras "TNS Latvia" sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu "900 sekundes" maijā veiktā aptauja.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem 14% iedzīvotāju uzskata, ka bin Ladena nogalināšana noteikti pasliktinās pasaules drošības situāciju, bet 38% – ka drīzāk pasliktinās.

Tomēr trešā daļa (33%) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju pieļauj, ka bin Ladena nogalināšana situāciju drošības jomā pasaulē nemainīs – 26% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju domā, ka drīzāk nemainīs, 7% uzskata, ka noteikti nemainīs pasaules situāciju drošības jomā.

15% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauja veikta laikā no šā gada 3. līdz 5.maijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.''
+2
Šeit vēl mazliet par Ļvovu, protams, ka no krievu propogandas skata punkta:

www.youtube.com/watch?v=B9eM5g-chX0...
+1
Krietni darīts. Naivi cerēt, ka pie mums kas tāds notiktu...
+3
0
Ja slikti dari savu darbu, algu neesi pelnījis, ārzemju politiķi to saprot, mūsējie nē!

edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/...
+2
www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3770...

Sākut lasīt ar domu, ka redz, ka kāds arī pamana, ka nepilsoņiem nav par ko īpaši sūdzēties pie mums, bet raksta turpinājums lika smagi vilties. Šo faktu vajagot redz vēl reklmēt, lai iedrošinātu arī citus imigrantus šurp braukt.

Šķiet, ka lielākoties to, ka multikulturālisms iz aplamība un strupceļš, saprot tikai paši imigranti.
+2
Standartizētus vergus vieglāk (pār|sa)valdīt. Vēl labāk, lai tie vēl plēšas savā starpā. Vagara prieks un acuraugs.
+1
RĪGA, Maijs 12, BNS – Datorprogrammu pirātisma radītie zaudējumi Latvijā 2010.gadā sasnieguši 30 miljonus ASV dolāru (14,64 miljonus latu), kas ir par 25% vairāk nekā 2009.gadā, aģentūrai BNS pavēstīja starptautiskās programmatūras nozares asociācijas "Business Software Alliance" (BSA) pilnvarotais pārstāvis Latvijā Jānis Bordāns.

Saskaņā ar BSA apkopotajiem datiem datorpirātisms Latvijā pērn saglabājies 56% apmērā, un tas nozīmē, ka mūsu valstij kopš 2006.gada nav izdevies samazināt pirātisma līmeni.

Bordāns norādīja, ka Latviju šajā ziņā apsteidz gan Igaunija ar 50% pirātisma līmeni 2010.gadā, gan Lietuva ar 54% pirātisma līmeni pērn. 2006.gadā pirātisma līmenis Lietuvā bija par 1% augstāks nekā Latvijā, bet pašlaik mūsu dienvidu kaimiņvalsts jau ir panākusi salīdzinoši zemāku pirātisma līmeni.

Eiropas Savienībā vidējais pirātisma līmenis ir 35%.

"Diemžēl Latvija pēdējos gados nav spējusi uzlabot situāciju programmatūras pirātisma jomā. Tas būtiski samazina valsts budžeta ieņēmumus, kā arī aizkavē vietējās informācijas tehnoloģiju (IT) industrijas attīstību. Ja programmatūras autortiesību aizsardzības vide Latvijā būtu labvēlīgāka," atzina Bordāns.

Pēc viņa teiktā, kopējā nelegālas programmatūras komerciālā vērtība pasaulē šogad pieaugusi par 14%, sasniedzot 59 miljardus dolāru (28,792 miljardus latu), kas ir rekordliels skaitlis un gandrīz dubultojies kopš 2003.gada. Šo tendenci ietekmē tā sauktās augošās ekonomikas, tostarp Latvija, kur datoru tirgus pieaug visstraujāk, bet programmatūras tirgus no tā būtiski atpaliek. Pērn augošās ekonomikas iegādājās vairāk nekā 50% no pasaulē pārdotajiem personālajiem datoriem, bet programmatūras tirgus tajā pašā laikā šajās valstīs veidoja tikai aptuveni 20% no pasaules kopējā tirgus.

BSA pārstāvis sacīja, ka pirms sešiem gadiem pirātiskās programmatūras komerciālā vērtība augošajās ekonomikās veidoja mazāk nekā vienu trešo daļu no kopējās komerciālās vērtības pasaulē, pašlaik tā veido jau vairāk nekā 50% – aptuveni 32 miljardus ASV dolāru (15,616 miljardus latu).

Kopumā pasaulē pirātisma līmenis 2010.gadā samazinājies par 1%, salīdzinot ar 2009.gadu, un patlaban ir 42%.

Gadskārtējo BSA pētījumu veica IT industrijas pasaules vadošais pētījumu un prognožu uzņēmums IDC. Pētījumā iekļautas 116 pasaules valstis.

BSA ir bezpeļņas asociācija, kas izveidota, lai atbalstītu programmatūras industrijas un tās partneru – datoru ražotāju – centienus. BSA ir galvenā organizācija drošas un likumīgas digitālās vides veicināšanā. Tās galvenais birojs ir Vašingtonā, bet darbība norisinās 80 valstīs visā pasaulē.
________

Interesanti, kā to visu aprēķina. Varētu padomāt, ka nopērkot datoru, noteikti jānopērk kāda programmatūra.
+6
Tie ir zaudējumi (pareizāk sakot - neigūtā peļņa) programmu izstrādātājiem/izplatī... Vai kāds spēj sarēķināt, cik lieli zaudējumi būtu tautsaimniecībai, ja lietotājs, nespēdams nopirkt licenzētu programmatūru, nespētu arī veikt attiecīgus darbus?
+2
^ vot vot. Bļa šitie galdiņa urbēji. Kaut-kā jau tas savs amats ir jānotur. Gan jau šito tuftu rēķināja uz licensēta exceļa. Ai ai, nabadziņi.
-1
"Ārprāc - Latvijā dzīvo tikai 800 cilvēk ... "

lai veiktu reprezentatīvu aptauju, nav jāaptaujā visi Latvijas iedzīvotāji, tak painteresējies kaut nedaudz par tēmu, kuru vēlies nodirst.
0
Nu tas ir skaidrs, bet vai 800 nav par maz, ja ņem vērā to, CIK daudz Latvijā ir to ekonomiski aktīvo ļaužu?
+1
^ OK, ja gribi, lai tev ar karotīti salej:

''Puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka bin Ladena nogalināšana var pasliktināt drošības situāciju pasaulē''

''Puse Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju jeb 52%''

''visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus''

Katrs no šiem trim apgalvojumiem ir pretrunā ar pārējiem diviem ....

0
to es minkam
-3
Kāpēc nacionālsociālisms?

nslatvija.lv/index.php?site=news...

Principā pievienojos autora viedoklim.
0
"parazītisms tiks likvidēts, stratēģiskās uzņēmējdarbības nozares tiks valstiskotas, vietējais tirgus aizsargāts, un ekonomika regulēta stipras valsts un visu latviešu labklājības vārdā."

Super! Kur var nobalsot?
+1
"Kapitālisms ir amorāla sistēma, jo Dieva un cilvēka vietā nolicis naudas kultu."

Uzredzēšanos.
-2
Nē, nu protams, ka tas rakstiņš ir skaista teorija, kas ir visai attāla no reālajām iespējām, taču tas jau neliedz dažreiz pasapņot.
+2
Tai rakstiņā turklāt ir piemirsts viens būtisks aspekts - nav jēgas koncentrēt stratēģiskās uzņēmējdarbības nozares utt. valsts rokās, ja valsti nepārvalda nesavtīgi ideālisti. Pretējā gadījuma piemērus nav tālu jāmeklē.
-2
Tam es piekrītu. Būtībā pietiktu ar cilvēkiem, kuriem piemīt maza drusciņa sirdzapziņas, zagšanu kā tādu diez vai būtu iespējams izskaust, tāda nu reiz ir cilvēka daba un tas ir noticis visos laikos, jebkurā sabiedrībā, pie jebkuras politiskās iekārtas, bet jautājums ir kā to dara - pa biškim ar vienu sauju vai grābjot riekšavām.
+1
"Būtībā pietiktu ar cilvēkiem, kuriem piemīt maza drusciņa sirdzapziņas"

jā, cik žēl, ka šādi cilvēki neeksistē / neeksistētu pēc nokļūšanas pie totālās varas, un tā ir utopija, ne? :)))))
+1
bet vispār jocīgi, ka citu politisko ideju pārstāvji (izņemot komunistus) tomēr parasti nepiesauc kaut kādus konkrētus cilvēkus, par kuriem viņi fano, bet visi, kas nāk klajā, kā viņi uzskata - īstajā laikā un īstajā vietā ar ūberģeniālajām idejām par nacionālsociālismu ir vairāk kā naski un patiesi kādas konkrētas politiskās figūras fani. Tāpēc tik pat labi varēji jau ielikt arī šo ļ.cien. Viktora Birzes rakstu vbirze.blogspot.com/2005/07/dolfam-hitl...

"Nacionālsociālisti nav boļševiki, kas apspiedīs uzņēmīgus cilvēkus un degradēs visus vienveidīgā masā, bet parazītisms tiks likvidēts, stratēģiskās uzņēmējdarbības nozares tiks valstiskotas, vietējais tirgus aizsargāts, un ekonomika regulēta stipras valsts un visu latviešu labklājības vārdā."

laikam šitā propoganda ir jāsāk lasīt 12 gadu vecumā, lai kaut ko no tā varētu uztvert nopietni.
-2
Kā jau sacīju - teorētiski pasapņot nav liegts. ;)
+1
ok, es tikai nesaprotu, kāpēc viņi domā, ka pieminot Hitleru, viņu viedoklis varētu kļūt populārāks? tie ir pat pāris % publikas, kas zina, ka periodā 1933. - 1939. viņš var būt arī kaut ko izdarīja, pārējiem viņš asociējas tikai ar kara notikumiem.
+2
Čaļi apkaro pedofilus:

fishki.net/comment.php?id=8820...
+2
^ labs!
+1
Pievērsiet uzmanību Georga lentītei 2. video. :)
0
Redzēju, bet tas šoreiz nav tas svarīgākais.
+1
Lauku dzīves ainiņas :D

RĪGA, Maijs 16, BNS – Tukuma novadā sestdien tikai pēc riepu sašaušanas apturēts, iespējams, iereibis traktorists, kurš ar savu spēkratu bija mēģinājis uzbraukt arī policistam.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece aģentūrai BNS pastāstīja, ka Džūkstes pagasta Pienavā 1977.gadā dzimis traktorists uz policijas prasībām apturēt spēkratu reaģēja ar ātruma palielināšanu un braukšanu virsū policistam.

Likumsargi agresīvā braucēja savaldīšanai izmantojuši dienesta ieroci, proti, sašāvuši traktora riepas.

Incidentā neviens necieta.

Traktoristam noteikta alkohola ekspertīze. Policijā sākta administratīvā lietvedība, kā arī dienesta pārbaude, lai izvērtētu, vai ierocis lietots pamatoti.

RĪGA, Maijs 16, BNS ‒ Kokneses novadā sestdien piedzēries velosipēdists, iebraucot kokā, salauzis degunu un ribas.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde aģentūru BNS informēja, ka negadījums notika Bebru pagastā, kad 1978.gadā dzimis iereibis velosipēdists iebrauca kokā un guva dažādas traumas.

Mediķi vīrietim konstatējuši galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu, deguna kaula lūzumu un ribu lūzumu.
+4
Atklāta vēstule Ušakovam (autors - Arvīds Saulītis)

www.apollo.lv/portal/news/article...
+3
Trešais reihs ir labākais, kas vispār var notikt ar jebkuru valsti! See Hi!
-1
Patriotismu aizstāj ar pidaru propogandu.

zinas.nra.lv/latvija/izglitiba-k...
0
Es tā īsti neizcirtu, kā var būt divas samērā atšķirīgas grāmatas vienas klases vienam mācību priekšmetam ... vajadzētu būt vienai ar maksimālu daudzpusīgu (vairāku pušu viedokli) dažādos jautājumos.

Es saprastu, ja svētdienas skolām būtu astrofizikas grāmatas, kur lielais sprādziens izskaidrots ar Jēzus pirdienu uttt. un ka Einšteins dievišķā atklāsmē izcirta E=mc2 ...
+2
Rīt Apokaļipzģec dienas kārtībā:

www.kasjauns.lv/lv/zinas/48223/pasa...

Vispār pirmais Kasļauns? rakstelis, ko bija interesanti palasīties - kā mūsu senči pastardienu gaidījuši. :)
+1
+1
Ir arī latviski: worldwide.familyradio.org/lv/
0
Starpcitu, nav pārāk baigais ziņu kopīpeists, bet vienkārši links uz www.aiz.lv (ātri izlasāmās ziņas) lapu, kur ziņas var tā tīri jauki lasīt vienuviet no lielākajiem portāliem un tā ... Negribēju reklamēties (nav arī mana lapa, lol), bet kādam varbūt tāda lieta arī var iepatikties. Attāli līdzīgs (vismaz doma) nekur.lv vietnei.

k4y.lv/159-aiz.lv_-_atri_i...
0
Dienas blogu sadaļa: www.diena.lv/lat/tautas_balss/bl...
+4
Bahahā, tam igaunim tak līdz pilnam rublim tikpat tālu kā līdz Mēnesim.

rus.tvnet.lv/novosti/kriminal_i_...
0
Foršs čalis. Es tikai brīnos par tiem krogiem - estiņš iestūrē iekšā šitādā pilnīgā bomža prikidā un viņam tur mierīgi ļauj uztaisīt rēķinu par 800 Ls, nepainteresējoties par viņa maksātspēju. :)
0
Redzku vēl par jamo:

rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezho...
+1
Cik jauki būtu, ja atmestu kedas:

zinas.nra.lv/latvija/riga/48029-...
+2
Valodnieki atkal dod: www.tvnet.lv/zinas/latvija/37869...
0
Nuja, vai tad ir kāda vārdnīciņa, kur varētu apskatīt visus necenzētos vārdus ?

''RĪGA, Maijs 24, BNS – Rīgā pa ceturtā stāva logu pirmdien izkritusi divus gadus veca meitenīte, bet, par laimi, viņa iekritusi smilškastē un no smagām traumām izvairījusies, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Bērniņš nogādāts slimnīcā ar galvas traumu.''

A reizēm no kātiem nogāžoties lielāki sūdi sanāk ...
0
0
Tikai deputāti un valdība turpina rullēt
0
Apokaļipzģecu saraksts:

ru.fishki.net/picsw/052011/24/pos...
0
Iesaku izlasīt!

aculiecinieks.delfi.lv/news/sabiedriba/rob...

Kā arī noskatīties šo lielisko filmu:

www.youtube.com/watch?v=b_SBER554NY...
0
Vai, kāda autentiska avīzīte: www.youtube.com/watch?v=FR_wk25I9_Q...
0
LOL. Google translation darbībā :D
+1
Pavecs, bet šito variantu nezināju:

Vācieši sāk iebilst pret baznīcas nodokli un stājas ārā no draudzēm:
www.diena.lv/lat/politics/arzeme...

Šādi tādi fakti par baznīcu sistēmu dažādās valstīs (piem. Francijā visi baznīcas īpašumi ir nacionalizēti, bet norvēģijā baznīcu uztur valsts):
home.lu.lv/~rbalodis/Articles_...

home.lu.lv/~rbalodis/Articles_...
0
Norvēģijā baznīcu nokurina trve blekkeri. :D
0
Iz TVnet:

"NATO spēkiem turpinot Lībijas militāro objektu bombardēšanu, valsts līderis Muamars Kadafi kritis paranojā par savu drošību un slēpjoties slimnīcās, jo tām rietumvalstis atturētos uzbrukt, paziņojuši britu izlūkdienesti."

To tagad sauc par paranoju? Ta jau Bin Lādenam ar bij paranoja.
+3
A ko te visi baigi safanojušies, ka Valdis ierosinājis Saeimu atlaist ? Nu - atlaidīs ... pēc tam tos pašus savēlēs atpakaļ. Lieka naudas šķērdēšana.
+1
Protams, ka praktiska labuma no tā maz. Bet nu pačots vismaz to, ka aiziet ar blīkšķi. Viņam ta tāpat diži ko zaudēt vairs nebij. Tomēr galvenais jau tas, ka tas tikai vēl skaidrāk pasvītro to, ka kaut kādas razborkas un varas pārdale notiek, prezidenta izvēlēšanas aizsegā - ja troksnis ar kratīšanos vēl nebūtu gana.
+2
Un vispār, vairāk iepriecināja vēsts, ka Vasiļevskis atguvis formu.
+2
Hasta la vista, deputāti!
0
pag, pag, vēl jau nekur viņi nav patriekti. Un ja arī nonāks līdz patriekšanai, tad tā "vista" tāpat nekur ilgi nebūs jāgaida.
0
Priecē, ka vismaz tagad parādīsies iespēja tikt vaļā no tā mūdža Kravcova, ja ne vairāk.
+4
Lai patriektu deputātus, nav pat kvorums vajadzīgs :D Kā teica Čepāne - ja atnāks nobalsot 10 un no tiem 6 būs par, tad Saeima būs atlaista.

Un - zīmodziņš pasē par Saeimas atlaišanas balsojumu vien jau i ko vērts :D
0
Tak neko tur neatlaidīs neviens. It kā no tā būtu baisā jēga :D
+4
Atlaidīs un jēga ir liela.
0
Kāda?
Nomainīt kažociņu uz citu kažociņu? Jaunajā kažociņā tērptais sūds būs tāds pats sūds.
0
neznez, nomest lembīti un šleseru, šķēli blah blah šķiet ļoti vilinoši. pat ja jauni vēži būs, uzreiz jau nebūs tik nagliji kā šitie krabji, kas dara, ko grib.

anyway, vismaz kkas notiek.
+3
Lāga nevar saprast no tiem daudzajiem viedokļiem internetā , ja neko nedara - sūdīgi, ja kaut ko dara , tad atkal sūdīgi. Nu pāris reizes pamētāsies ar tiem kažociņiem un varbūt sāks štukot, ka varbūt visa tā saeimas sistēma ir sūdīga un kaut kas ir jāmaina radikāli.
0
POlitika ir hamleons, kas maina kažociņu (tas toč). Bet ko darīt ja uz kažociņa ir uzrāpies parrazīts (vairāki?) ?
p.s. vispār dziļš po, jo hameleonam nevar ticēt (tam katra acs bola uz savu pusi).
p.p.s. kwī:: kwī::
0
Šeit es redzu divus variantus (pagaidām)
1) parasta \m/ mētāšana. villa pa gaisu, bet nekas fundamentāli nemainās.
2) tiek neitralizēti, tie, kas traucē, esošās pārvaldes vietā nāk citi kā nākamais solis lielākām pārmaiņām (protams, negatīvām) globālā kontekstā.
0
Globālā kontekstā tās pārmaiņas varbūt ar būtu pozitīvas... tik lokāli nacionālā ne.
0
Tas viss ir relatīvi, protams. Labajiem sliktie zēni ir slikti, bet sliktajiem - labie ir sliktie :D

Karoč, mani bažīgu dara vairāk tas, ka tiek veiktas darbības pret vietējiem barvežiem. Protams, ja tas nav atkal kārtējais PR. Tā slavenā iestāde, kā zināms, nav gluži ar lokālām saknēm...
+1
Ārkārtas vēlēšanās - 51% Nacionālajai apvienībai! \\m/
0
‎"Vienotības" patiesā seja:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/37931...
+1
Labāk ārkārtas vēlēšanas un 66% dabon NSLSP :D
+2
''neznez, nomest lembīti un šleseru, šķēli blah blah šķiet ļoti vilinoši.''

Nākamās Saeimas vēlēšanās cilvēciņš aiziet balsot, a tur vienā partijā Šķēle, otrā Šlesers, trešajā Lembītis ... pačortojas, pagrauž kulaku un nobalso kārtējo reizi par mazāko ļaunumu. Tak katrās vēlēšanās viens un tas pats!
0
Zaļie tagad ir galīgi sasmērējušies, PLL in pilnīga dirsā, "Vienotība" smird arīdzan, par SC tāpat balso konstants bariņš. Domāju, ka vislabākās izredzes palielināt savu vietu skaitu Saeimā ir VL.
0
nu, daļai sabiedrības jau tas nils ir dikti žēl, pieļauju, ka arī viņu elektorāts varētu palielināties uz PLL utml. rēķina. diemžēl tieši VL ir konstants atbalstītāju loks.
+1
Ko tad zaļie tagad ir tagad vairāk sasmērējušies nekā agrāk? Nekas tak nav mainījies. Ja nu vienīgi sen neviens nav no tribīnes bļāvis, lai aizver muti.
+1
cilvēki, kas balso par zzs pārsvarā ir ar viedokli- nu jā, lembijs ir sazadzies, bet no tā vismaz arī tautai labums, paskat kādas ventspilī smukas puķu dobes.
+1
Kopš tie pidari ierosināji aizliegt aliņu uz ielas dzert, man viņi ir miruši ... un vēl tieši biju par šiem nobalsojis toreiz :(
+2
Vienīgais jēdzīgais variants būs tas, ja pie varas nāks Pēdējā Partija. Visi citi sūkā dirsu (nu, VL neskaitot).
0
Bet bez dirsas sūkāšanas pie varas netikt.
0
Un, baizevei, mums jau visādi mūziķi, aktieri utt. ir bijuši Saeimā. Labums ta kāds?
+1
Domāju, ka vislielākais ieguvējs būs "Vienotās Krievijas" pārstāvji. Diemžēl.
"Visu Latvijai" dabūs vairāk balsu, ka Despers raksta, bet tik un tā tas būs vairākkārt mazāk.
+2
Ja līdz vēlēšanām neapmirs vismaz puse pensionāru, tad nekas nemainīsies.
0
un kas ta' tgd balsos par sc vairāk, kā pirms tam?
viņiem ir konstants sekotāju pulks, grūti iedomāties, kāpēc lai tas augtu. vai arī samazinātos tā paša iemesla dēļ.
0
es balsos par Jaunā Latvija, ko dibinās Volča, kad viņu šonedēļ neapstiprinās (nebūs tādas iespējas pat). Jau rīt viņš paziņos par atkāpšanos no kandidēšanas uz prezidenta amatu (jo savādāk viņu ievēlēs (tā būs atriebība, jo ievēlot viņu par prezidentu viņš nevarēs kapitalizēt savu reitinga kāpumu no +11 uz +74) un viņš nevarēs veidot jaunu partiju).

Sekojoši tiks ievēlēts lielākais KETĪNS, bet Volča paziņos par Jaunās Latvijas veidošanu, kas pavilks masveidā līdzi pēdējos pie siles netikušos mūziķus un aktierus.

Iespējams, ka viena no pie siles netikušajām (nu tā pa lielām šaibām) būs arī Canadian Grandma, tad jau vispābā reitings Jaunajai Latvijai būs tāds, ka 51 vieta Saeimā garantēta.

Decembrī ierosinās atlaist lielāko KETĪNU un ierosinās, ka par prezidenti ir jābūt godīgajai Ignūnai.

Nu tā, izklausās utopiski, bet kārtis ir sakritušas tā, ka šitais ir iespējams

p.s. ja nu vienīgais rīt pie seimas jau netusēs 13 456 896 Volčas operētie pacieti, kas pieprasīs atpakaļ 1979. un 1988.gadā samaksātās vēstuļnaudas. Tad gan var būt tintē šis scenārijs, ja vien Annuška un viņas draugi nav jau to visu paredzējuši un uzlikuši šim scenārijam - Ignore.
0
Scenārijs tīri reāls izklausās, tikai nez vai tik vienkārši būtu atlaist to vislielāko KETĪNU.
+3
Par SC balsos liela daļa to latvijiešu, kas pirms tam balsoja par PLL. Tie, kam neviens netika izsūtīts, kas vēl tagad ar nostaļģiju atcerās padomju laikus, kad "viss bija, tikai brīvības nedaudz mazāk". Par SC balsos vienaldzīgie, patriotisma un nacionālisma noliedzēji, kangari - kādu starp latviešiem ir ne mazums.
0
^^reālāks scenārijs

Tēti strauji dabon naudu no ziedotājiem - latvijas pilsoņiem, kas rezidē kaimānu salā, džērnsijā un nauru. Tiek nopirktas visas televīzijas, radio un laikrasti (piķi vajadzēs daudz bet ko darīt) un sākta masveida zombēšana 3 mēnešu garumā.

dzenis tiek ar īpašu saeimas lēmumu vai nu likvidēts vai nu vismaz anna ar draugiem tiek kaut kādā veidā atbrīvota no pienākumu pildīšanas (droši vien, ka ir nebeidzams skaits veidu kā to izdarīt

tā rezultātā tēti kopā ar pečeņegiem savāc 51 balsi nākamjās vēlēšanās un visi turpina laimīgi dzīvot

godīgā ignūna kā izrādās nemaz nav tik godīga jo tiek nofotografēta kafejnīcā "Fotožop" pusdienojot kopā ar kādu no kriminālajām autoritātēm
0
Nu par Ingūnu - 100p vēl parādīsies. Kāds vēl atceras nemaz tik neseno ikdienas gozēšanos pa mēdijiem? VK šo un to, VK iesaka tā un tā. Katastrofāli pārkāpumi, naudas šķērdēšanas, necaurspīdīgums. Pofigs, ka tālāk par atzinumiem negāja (redz, tas jau nav primārais viņu darbs), toties vairumam viņa zemapziņā nosēdās kā taisnības cīnītājs un lobs ciļvāks, kā saka.
0
Tas džekiņš arvien vairāk sapišās:
www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3793...

"līdzīgu tam, kādu savulaik 30.gados veica Kārlis Ulmanis, tikai demokrātiskā ceļā"

Ē, tas ir kā? Tākā amerikāņi? Atbrauc, sabombī, pasludina demokrātiju, salabo un rullē?

Vispār, kaut kādi murgi, aizkautas cūkas kviecieni.
+1
^cūkas arī nenormāli kviec, kad nazis veic pirmo griezienu virzienā uz kakla vēnu
+3
0
^ njā ... es zinu, ka jūs esat latviete :D Priekšnieks arī labais. Tagad sanāk, ka tā bremze 3mēnešus tur ņemsies. Pisec.
0
Šlesis laikam visu svētdienu raudājis bez spējām padomāt, jo pielipināt Aplokšņu Valdim leiblu "Ulmanis, 30tie" ir pakalpojums. Te takš arī daži apčurāsies no laimes, ja "Latviju pārņems stingra, bet godīga roka".
SVF palūdza vietējos tikt galā ar visvienlīdzīgākajiem zvēriem mežā, jo savādāk LV neatmaksās parādus kāmēr būs pie siles A A A. Āmen.
+1
0
SVF vairāk krata Grieķija, Portugāle un Īrija - www.financedublin.com/debtclock.php...
0
protams, bet nevajag pa zemu novērtēt badīgumu. Galu galā, FIB arī pārceļ uz Rīgu...
0
Kā ta. Tas, ka tie ir vairāk parādā, un tiem it kā ir vairāk arī ko no viņiem paņemt, nenozīmē, ka nevajag grābt visur, kur vien var.
0
RĪGA, MAI 30, BNS - Latvija varētu būt spiesta atlikt uz vēlāku laiku eiro obligāciju laidienu, jo jaunāko politisko pavērsienu dēļ īstermiņā varētu rasties zināms spiediens uz šīs Baltijas valsts finanšu tirgu, savā jaunākajā komentārā pieļauj Dānijas komercbankas "Danske Bank" analītiķi.

Tomēr, pēc viņu paustā, eiro obligāciju emisijas plāna atcelšana uz vēlāku laiku nebūšot nekas traģisks, jo Latvijas valdībai nav tūlītēju finansējuma vajadzību.

"Plāni par eiro obligāciju laidienu pašlaik, šķiet, nav darba kārtībā, kas acīmredzami būs trieciens valdības centieniem demonstrēt, ka taupības pasākumi atmaksājas, jo ir vairojuši uzticamību starptautiskajos tirgos. Tomēr, pēc mūsu uzskata, tā nebūs liela nelaime, jo īstermiņā Latvijai nav finansējuma vajadzību, lai arī mēs sagaidām, ka Latvijas [obligāciju] likmes un ienesīgums palielināsies, reaģējot uz pagājušās nedēļas nogalē notikušajiem politiskajiem pavērsieniem," klāstīts komentārā.

Tā autori pauž uzskatu, ka Valsts prezidenta Valda Zatlera ierosinājums atlaist Saeimu būtiski vairo politiskās neskaidrības Latvijā. Viņi arī sagaida, ka referendumā par Saeimas atlaišanu, ko varētu sarīkot 30.jūlijā, Zatlers saņems plašu vēlētāju atbalstu, parlaments tiks atlaists un rudenī notiks jaunas vēlēšanas.

"Danske Bank" eksperti pieļauj, ka vēlēšanās uzvarēs antireformistiskās partijas, kā dēļ pēc vēlēšanām Latvijā var izveidot valdību, kas ir pret turpmākām fiskālajām reformām, un tas savukārt var liegt Latvijai 2014.gadā iestāties eiro zonā. "No ekonomiskā un finanšu viedokļa tās nebūs labas ziņas," teikts komentārā.

No otras puses, vēlēšanās labus panākumus var gūt arī "Vienotība" pašreizējā premjera Valda Dombrovska vadībā, ja Zatlers paudīs savu atbalstu šai apvienībai. "Tas tiks pozitīvi uztverts finanšu tirgos, to labvēlīgi novērtēs arī Eiropas Savienība un Starptautiskais Valūtas fonds," raksta "Danske Bank" eksperti.

Jau vēstīts, ka Latvijā tuvākajā laikā bija iecerējusi atgriezties starptautiskajos finanšu tirgos, iespējams, jūnijā izlaižot pirmo obligāciju laidienu 0,5 miljardu ASV dolāru apmērā. Latvija bija cerējusi piesaistīt līdzekļus ar likmi, kas ir zem 7% līmeņa.

Zatlers sestdienas vakarā uzrunā tautai paziņoja, ka ierosina atlaist 10.Saeimu.
0
hehehe, cirks turpinās. www.tvnet.lv/zinas/latvija/37950...
0
Šitais Lembja gājiens ieņem pirmo vietu topā — «Oriģinālākais veids, kā atgūt pirms 10 gadiem kaut kur pa dzērumu padirsto ekonomista diplomu»!

www.diena.lv/lat/tautas_balss/bl...
0
Reti sakarīgs raksts priekš KasĻauns.

www.kasjauns.lv/lv/zinas/48861/mate...
0
Šitais vēl labāks raksts no žurnāla Kas Auns:

«Zatlera runas laikā cilvēki jutuši orgasmu»

www.kasjauns.lv/lv/zinas/49094/zatl...
0
Nu, tas jau akal reiz ir riktīgi jamo stilā. :D
0
Kārtējais pierādījums...

www.apollo.lv/portal/news/article...
0
Divas stulbas pežas izdomāja pabraukāties.
+2
Bet poršu vis kura katra neuzsūkā.
0
Nu, priekš porša vajag daudz kilometrus nosūkāt.
0
Mēs reiz ar Arsēniju pat mērvienību izdomājām - "погонный хуй" jebšu "tekošais pimpis".
0
Meitenes vienkārši frišinajās auto ...liidz spogulītis nokrita...uz randiņu steidzās ...tagad izbojāts vakars...
-1
Es nezinu , cik atgadījumiem jānotiek, lai sāktu štukot par kaut kādiem jaudu ierobežojumiem, nu līdzīgi kā ir ar močiem. Tas tak nav nopietni , tādas sīkas skuķenes un ar tādu spēkratu.
+1
Zirgu jau tam Kaimanam nemaz tik vājprātīgi daudz nav, vismaz priekš sportkāra.
+1
Par braukšanas ierobežošanu ar vecumu - vadītāja dzimusi 1987. gadā - tātad savi 23-24 gadi viņai ir. Neļaut braukt ar tādu vāgenu līdz 30 gadiem? Bet arī tādā vecumā atradīsies šāda blozga, kas līdzīgi avarēs. Drīzāk varētu ieviest sistēmu kā pie auzeniekiem, kad par luksusa mašīnām jāmaksā tiešām liela apdrošināšanas maksa.
-4
Kāda vēl maksa ?! Runa ir par cilvēku dzīvībām. Tu domā, ka šitādiem buržujiem naudas trūkst ?! Gan jau uzsūkās remontu un turpinās...
+3
Nu pag, ja prāta un/vai vadīsānas prasmju nav, ietesties pieturā var arī zaparu ar 40 ZS.
0
Kamēr katrs mulķis var atļauties auto, būs sūdi. Tikai kāda atbildība no mulķa??
0
Zappars atsitīsies pret apmali un tur arī paliks :D
0
Nu, nu. Pat 27 vai 28 zirgu zapis (standarta variants) bija spējīgs attīstīt 100 km/h (vai pat visus 105!) un arī tie bleķi gan jau pieklājīgi sver. Tā ka būsim uzmanīgi tādu ieraugot :)
0
Vecais zapars vairāk par 90 nevarēja izspiest. Ja nu vienīgi noforsē un aizmugures ķebli izlidina ārā.
0
RĪGA, Jūn 01, BNS - Eiropā lielākā labklājība ir tām tautām, kuras visvairāk atteikušās no nacionālajām paražām un tradīcijām, trešdien publicētā intervijā “Latvijas avīzē” sacīja Valsts prezidenta amata kandidāts Andris Bērziņš (Zaļo un zemnieku savienība).

Uz jautājumu, kāda viņa izpratnē ir nacionālo jautājumu problemātika Latvijā, Bērziņš norādīja: ”Pirmām kārtām tas ir mūsu valstiskums. Tad valoda, vēsturiskā atmiņa, tradīcijas un ieražas, uz kurām vēl turamies. Bet, ziniet, ir tāda Eiropas karte, kurā nācijas attēlotas pēc labklājības līmeņa, un augšpusē izkārtojušās tās tautas, kuras visvairāk atteikušās no nacionālajām paražām un tradīcijām.”

“Mums ir tradīcija tikt pie sava kaktiņa, sava stūrīša zemes, bet daudzi paņēma hipotekāros kredītus un tagad spiesti iztikt ar pašu mazumiņu. Labu gribēdami, cēla dzimtas māju, cerēja tur dzīvot ar bērniem un mazbērniem. Es pats uz to cerēju, iznāca čiks – paliku viens savā mājā. Atvērtā pasaulē ir vinnējušas tās nācijas, kuras kļuvušas mobilākas un neiesakņotākas. Labklājīgākās ir nelielās rietumvalstis, kur augstākā vērtē ir indivīda brīvība no bērnības līdz vecumdienām, kur vairs neuzskata, ka bērns kādreiz kļūst atbildīgs par sirmajiem vecākiem, un tie ir tādi pārdomu vērti jautājumi,” sprieda Bērziņš.

“Turoties pie tradīcijām, gādājot sev "kaktiņu", latvieši tagad parādu dēļ ir spiesti atstāt savu zemi, lai brauktu peļņā. Teritorija nepaliks tukša, tā agri vai vēlu piesaistīs citus iedzīvotājus – lūk, kur jums būs nacionālais jautājums tīrākajā veidā!” viņš piebilda.

Valsts prezidenta amata kandidāts par labāko variantu darbam parlamentā uzskata - trim vadošajām frakcijām vismaz uz laiku ir jāvienojas. “Un lai šo frakciju politiķi savstarpēji izspriež, kurš būs premjers un pēc kādiem kritērijiem ieņems amatus. Protams, ja būs jaunas vēlēšanas, situācija var būt cita. Pašreiz domāju, ka trīs frakcijas ar vairāk nekā divas trešdaļas no deputātu kopas ir svars, spēks un stabilitāte.”

Uz minējumu, ka tā saucamās latviskās partijas baidās par savu vēlētāju reakciju, ja tās veidos koalīciju ar “Saskaņas centru”, Bērziņš atbildēja: “Es nebaidos un citādi skatos uz šīm lietām.”

Jau vēstīts, ka ceturtdien Latvijā notiks Valsts prezidenta vēlēšanas. Tām izvirzīti divi kandidāti - pašreizējais Valsts prezidents Valdis Zatlers un ZZS Saeimas frakcijas deputāts Andris Bērziņš.
0
Interesanti, kuri tad atteikušies ...
0
no kurienes viņi izraka to veco slimiķi Bērziņu? kādā sakarā, lai viņš būtu prezidents? lai tak dzīvo no savas oligarhu nodrošinātās milzīgās pensijas un liek to Latviju mierā!
-1
ja nu kāds nav redzējis
ltvzinas.lv/?n=zinas&id=3359...

Šadurskis : Jūsu argumentācijas māksla skan apmēram tā : Gagarins aizbrauca kosmosā, Dievu neredzēja, tātad Dieva nav.
Lambergs : (ļoti aizkaitināts) Šadurksa kungs, ko jūs aiztiekat Dievu? Kādām tiesībām? Nu kāds sakars ar Dievu? Ja viņš ir grēcīgs, tad nevajag aiztikt Dievu! (vai nu tēlo aizkaitinātu, ignorantu kristieti, vai arī tāds tiešām ir)
Šadurskis : Lemberga kung, nevajag tēlot alternatīvi apdāvinātu cilvēku!
Parādnieks : (tēvišķs skats no malas uz niķīgajiem zēniem) Valsts iet bojā, bet jūs te strīdaties, vienkārši kauns skatīties! (aicina visas nesaskaņas aizmirst un piedot viens otram - sevišķi labs spriedums no Visu Latvijai! pārstāvja)

bet nu viss tas raidījums pa lielam ir zelts. vēl kretīniskāks par Lembi ir tas PLL pārstāvis ar brillītēm.
0
Psc Bērziņš. Tādi, redz, bērziņi pie mums aug. Klusītiņām.
0
Mazliet ne pa tēmu , bet vai man vienīgajam ir tāda prioritāte kā - šī komentāra loga izmēra izmaiņa ? Lejā ir aktīvs scrolls , kas ļauj mainīt kā grib laukumu.
0
Man nav, Intaram ir. Laikam Lapsas drāzēju privilēģija.
-1
^ ōpera sūcc :D
+1
Tas ir no browsera atkarīgs.
0
Aha, ar 4. foksi laikam tāda iespēja parādījusies.
0
ar chromu ar daļēji strādā, bet ar foxi vislabāk.
0
Kāpēc par tik klaju nelikumību tika klusēts pirms balsošanas un balsošanas brīdī?
www.delfi.lv/news/referendums-20...

U'Rabinovčs, bļin!
0
Jautājums vietā.
+1
Kā kapēc. Nepaspēja Satversmi izlasīt.
+4
-2
"U'Rabinovčs, bļin!"

Nujā, pie visa taču vainīgi žīdi, tas sen nebija pieminēts šajā forumā, paldies, Juod. Šobrīd slavenākais Latvijas pensionārs Andris Bērziņš arī noteikti žīds, tikai uzvārdu noviltojis, tāpat kā oligarhi, kas tikai izliekas par latviešiem.
+2
^ tas ir standara letiņu kangars. Nē, tomēr nestandarta. Augstākās raudzes.
+4
Paga, mincīt, tu varbūt gribi teikt, ka žīdi nav pie visa vainīgi? BET KAS TAD?!
0
Pimpji ?
0
Kas teica žīds?
0
Žīdu un pimpju sazvērestība, ka es saku.
0
Masonus aizmirsāt! :) Žīdu, masonu, pimpju un oligarha Sorosa fanu pulciņš!!! ;)
+1
JŪS AIZMIRSĀT LIBERĀĻUS UN PEDERASTUS!!!
0
www.tvnet.lv/zinas/latvija/38000...

es gan neticu, ka LV saeimā varētu pirkt balsis, bet žīdi jau var uz daudz ko sakūdīt.
+4
Žīdmasonliberāļpederas... sazvērestība. Kurus vēl aizmirsām…?
0
šito ielieciet big uggam lai safiksē, citādi es jau viņam besīšu - nevar izpausties garos jaundarinātos vārdos >:( ;(
0
^^ krievus un nēģerus
+1
Viens par otru gudrāki:

„Mēs (Rofle un Lole) domājām, ka tas ir NLO, teikšu godīgi, mūsu priekšnieks (Rofls) teica, ka laikam amerikāņi kaut ko izlaiduši, bet kāds cits teica (Mao), ka varbūt ir sprādziens uz saules,” stāstīja aculiecinieces.

www.tvnet.lv/zinas/mobilais_repo...
0
psc, drīz jau sāks tāpat kā jeņķi par varavīksni ar brīnīties.
0
ja Kristīne, Janīna un Danuta zinātu, ka tas ir halo, tad noteikti teiktu, ka tas ir labs bites atbildes gājiens tele2
0
Policija ASV mēģina nošaut betona kluci:

www.apollo.lv/portal/fun/articles...
+1
Nevis betona kluci, bet betona aligatoru. Klucis tak nav tas pats, kas aligators, ne? (un labi vien ir ka tā, citādi nāktos ķēzīties tikai no liela augstuma...)

Bet tā jau ar tiem krokšiem - ir īstie jau ar var stundām nekustīgi tupēt.
0
''bet kāds cits teica, ka varbūt ir sprādziens uz saules''

Njā, pizģec kautkāds - uz Saules notiek sprādzieni. Drīz sasprāgs uz pusēm un iekritīs jūrā ...
+1
Bet kas tos sprādzienusuz Saules organizē? Binlādens tak esot nošauts.
+2
Amurkāņi ķīmiskos atkritumus tur gāza ārā. Tagad sprāgst.
+3
Turcijā, kur pagājušajā nedēļā ar alkoholu masveidā saindējās krievu tūristi un trīs jaunas sievietes mira, noskaidrots, ka uz jahtas, kur tūristi atpūtās, lietots viltots viskijs "Mister Burdon", raksta newsru.com.

www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/380...

''Krievijas tiesībsargi sola meklēt izskaidrojumu, kāpēc no visiem tūristiem ar alkoholu saindējās tieši 22 krievu tūristi.''

Hm, tam tiešām jāmeklē kāds īpašs izskaidrojums ?!
0
Sidneja, 2.jūn., LETA/NME. "AC/DC" mūzika nomierinoši iedarbojas uz baltajām haizivīm, atklāts jaunā pētījumā.Austrāliešu laivu iznomātājs Mets Velers veicis pētījumu, lai noskaidrotu, kā mūzika ietekmē balto haizivju uzvedību, un atklājis, ka tās uzvedas daudz mierīgāk, kad tiek atskaņoti grupas "AC/DC" skaņdarbi, īpaši dziesma "You Shook Me All Night Long".

"Es runāju ar kādu puisi, kurš bija niris pie Gvadelupas - tur bija daži nirēji, kuri ūdenī atskaņoja mūziku. Mēs sākām runāt, un viņi sacīja, ka ir dažas noteiktas dziesmas, kuru ietekmē haizivju uzvedība tiešām mainās," Austrālijas televīzijas tīklam "ABC News" atklāja Velers.

"Es sāku izskatīt savus albumus, un "AC/DC" to tiešām panāca. Viņu uzvedība bija vairāk piemērota izpētei, ziņkārīgāka un daudz mazāk agresīva. Dažos gadījumos, kad mēs novietojām skaļruņus ūdenī, tās peldēja garām un pret skaļruni paberzēja purnu, kas bija tiešām dīvaini," sacīja Velers.

Atklājumu vēl interesantāku padara fakts, ka baltajām haizivīm nav ausu un viņas vienkārši reaģē uz ierakstu frekvencēm un vibrāciju.

Jāpiebilst, ka dzīvniekus šīs grupas mūzika ietekmē daudz labvēlīgāk nekā cilvēkus. Kā ziņots, "AC/DC" dziesmas "Hell's Bells" un "Shoot to Thrill" ir iekļautas to 33 skaņdarbu sarakstā, kurus amerikāņu specdienestu darbinieki izmantojuši ieslodzīto spīdzināšanai Gvantanamo cietumā.
Sarakstā ietilpst arī Brūsa Springstīna hīts "Born in the USA", "Metallica" dziesma "Enter Sandman", kā arī trīs repera Eminema dziesmas ("White America", "Kim" un "Slim Shady").

Savukārt grupas dziesma "Highway to Hell" ir viena no populārākajām dziesmām, kuras Austrālijas iedzīvotāji vēlas atskaņot savās bērēs.

LETA/NME
02.06.2011

Copyright © LETA
0
www.apollo.lv/portal/news/article...

Aj, aj, aj , ko nu ?!
0
^ Ko tas vecais perdelis atkal gvelž?
0
''90% no 4,4 miljonus lielā Horvātijas iedzīvotāju kopskaita ir katoļi, un Zagreba cer, ka tuvāko nedēļu laikā tiks pabeigtas iestāšanās sarunas, kas ļaus Horvātijai 2013.gadā beidzot pievienoties ES.''

Ta jau Norvēģija rezka jāpievieno ES - tur 100% visi ir luterāņi ... uibļa, tas gan nebūtu smuki ... sagrautu katoliskās vērtības !
+1
"Eiropas kristīgās vērtības esot apdraudētas"

Nu skaidrs, ka apdraudētas, tāpēc jau cepās. Tik piemirsa iespraust "...bla... [materiālās] vērtības ...blabla..."
0
"Kristīgās" jau to ietver.
0
Holokausta apšaubītājus sākuši vajāt arī pie mums. Pizģec.

www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...
0
Kas biju nacistu priekšgalā? (1/4 ebrejs). Tikai par to nerunā. Neesot pieklājīgi. Ebreji sevi apēd paši un tas ir fakts. Bet atkal par to nerunā. Šātani.
0
Var šo grāmatu on-line noklausīties:

www.molvica.com/podcast/sistem/urge...
-4
"Liepājā kaila sieviete apgalvo, ka viņa ir Jēzus"

/www.tvnet.lv/zinas/krimin...

Laikam Liepājā tigo nesliktu zāli...

-4
/www.tvnet.lv/zinas/krimin...
+1
creative_77, šodien, plkst. 18:17

"Kas biju nacistu priekšgalā? (1/4 ebrejs). Tikai par to nerunā. Neesot pieklājīgi. Ebreji sevi apēd paši un tas ir fakts. Bet atkal par to nerunā. Šātani."

Sāpīgi, ka neviens par to nerunā, kas biji nacistu priekšgalā. Tauta savus varoņus neatzīst...
0
bad blood.
0
Šī nebūs nekāda fīrera glorifikācija, bet nav 100% zināms, vai Ādijam bija rados žīdi vai nē.
0
Bija vai nebija - tas jau tāpat no viņa nekādā veidā nebija atkarīgs :D
0
Bija vai nebija žīdi rados?

mango.delfi.lv/zinas/apraksti/vest...
0
^ O jā, šis ir nopietns un uzticams avots. :D:D:D:D:D:D
0
Kas vispār ir nopietns un uzticams avots?

socyberty.com/history/hitler-had-...
0
Ir teorija, ka cilvēcē cēlusies no Āfrikas, ja tā ir patiesa, visiem mums ir āfrikāņu senči.
+2
Ē, un kā gan šis svarīgais dokuments aizmirsās?

mango.delfi.lv/zinas/divainibas/pa...
+1
Katram ir tiesības uz savām teorijām. Vēsture ir viens liels konfūzis, jo oficiālā vēsture visu kas neiekļaujas tās teorijā slēpj (gan muzeju noliktavās, gam arhīvos, vai vnk piever acis)
(jo apbalvojumi, medaļas un citi nopelni jau saņemti. Tas pats Darvins), bet alternatīvā vēsture, balstīta uz tiem pašiem pierādijumiem (ir 100x pierādīts, ka vergiem nebija tādas tehnikas un prasmes, lai uzceltu lielās Gizas piramīdas), negūst plašu atzinību.
Tāpēc, ja kāds saka ka mūsdienu cilvece ir cēlusies no Āfrikas, tam ir tiesības triumfēt, tāpat, ja kāds teiktu, ka cilvēks ir mākslīgi radīts, teiksim, Tibetā.

+3
Hitlera līgums ar Sātanu man liek domāt par scenāriju priekš South Park sērijas.
+2
he he šitais ir labs, kā no youtubes video, par urlu apvākšanu :)
www.delfi.lv/news/world/other/kr...
+1
Lūk, kur manējais izbāzenis šodienas Kapusvētku pasākumā:

www.diena.lv/sabiedriba/zinas/fo... !
-2
Nav kāds no šejienes? :D

www.delfi.lv/news/national/crimi...
+1
Neesmu pret Sorosu tāpēc, ka viņš būtu bagāts žīds. Esmu pret viņu tāpēc, ka viņš ir KORUMPĒTS žīds (Francijā pirms dažiem gadiņiem notiesāts par komerciālu uzpirkšanu).

0
Gaiša doma:

RĪGA, Jūn 09, BNS – Tautas partijas (TP) jauniešu organizācija nākusi klajā ar iniciatīvu – liegt uz Saeimu kandidēt atlaistajiem parlamentāriešiem, aģentūrai BNS pavēstīja TP līderis Andris Šķēle.

"Piedāvājums, ar ko klajā nākuši mūsu jaunieši, – ja Saeima tiek atlaista, tad atlaistās Saeimas deputāti nevar startēt vēlēšanās," klāstīja 10.Saeimas politiķis.

TP valde par to vēl nav lēmusi, taču tas esot diskusijas vērts priekšlikums.

"Tā būtu īsti godīga politika, un šīs vēlēšanas paies zem šā saukļa. Ja Tautas partija izšķirsies par šādu politisku iniciatīvu, es tai pievienošos. Tajā ir racionāls piedāvājums," uzskata Šķēle.

"Ja būs šāds piedāvājums, man būs grūti kvalificēties," viņš piebilda.

TP jauniešu organizācija izteikusi gatavību izveidot pilnīgi atsevišķi savu sarakstu, taču pieredzējušākie kolēģi viņus atvēsinājuši. Tomēr sagaidāms, ka TP sarakstā Saeimas ārkārtas vēlēšanu gadījumā varētu būt daudz jaunu seju.

"Jauniešiem nevarēs pierakstīt administratīvā resursa izmantošanu. Loti īsajā periodā, kāds ir līdz vēlēšanām, ar iespējami mazu budžetu, ja tiks koriģēts likums, viss būs veltīts principā administratīvā resursa nežēlīgai izmantošanai," minēja Šķēle.

Jau vēstīts, ka TP kongress par gatavošanos Saeimas ārkārtas vēlēšanām varētu notikt 9.jūlijā.
0
Aha, neļaut VL galvenajiem kandidātiem iekļūt Saeimā...
0
Vieni ielikteņi tiek aizvietoti ar citiem. Mjā, vērā ņemams priekšlikums - re, jūs - dauņi, cik mēs atkal pareizie!
0
Aha, it kā vecie laši vispār jauniešu partiju organizācijas ņemtu vērā :D pļurkstēt jau viņi var visu ko un celt gaisa pilis
0
Paga paga:

"Piedāvājums, ar ko klajā nākuši mūsu jaunieši, – ja Saeima tiek atlaista, tad atlaistās Saeimas deputāti nevar startēt vēlēšanās," klāstīja 10.Saeimas politiķis.

"Ja būs šāds piedāvājums, man būs grūti kvalificēties," viņš piebilda.

Vienā teikumā - startēt nevar, otrā - grūti kvalificēties. Kā tad tā? Grūti jau nebūt nenozīmē neiespējami. "atlaistās Saeimas deputāti nevar startēt vēlēšanās, bet es gan jau kaut kā, ar grūtībām, bet kvalificēšos".
0
Hukērs. Piemēram, vatta Lembers ir deputāts? Bet vesels lērums no Saeimas (ne)cilā savas roķeles kā viņiem tētis saka :)
0
Liepāja, 7. jūnijs, LETA. Otrdien Liepājā, Raiņa parkā kāda kaila sieviete peldējusies upītē un apgalvojusi, ka ir Jēzus, informē Liepājas pašvaldības policija.

1986. gadā dzimusī Jevgēņija, kura pastaigājās pa parku kaila un peldējās vietējā upītē, policistiem skaidrojusi, ka tā rīkoties viņai licis Dievs. Viņa arī sacījusi, ka esot Jēzus un pēc Dieva teiktā viņai jāpārdodas kādam.

Uzklausījuši šo paskaidrojumu, policisti izsaukuši ātro palīdzību.

Avots: zinas.nra.lv/latvija/kriminalzin...
0
Atšķirībā no kurrat tu vismaz prati ielikt linku.
0
Instrukciju parasti sāk lasīt, kad ar pirmo reizi un kautkādas tur mātes palīdzību nav sanācis :D
0
Hehe, normāls skuķēns:

zinas.nra.lv/latvija/kriminalzin...
0
Nasing spešal... nez, džeks sūtīja šo pakaļ pēc vēl, un uzzinājis, ka šmucīte sanākusi, paziņojis ka vāgens nosperts,lai pašam rokas tīras, vai vienkārši ģimenes konflikts?
0
Kā liecina LTAB dati par laika posmā no pērnā gada 1. jūnija līdz šā gada 31. maijam izraisītajiem un LTAB pieteiktajiem negadījumiem, neapzinīgākā auto īpašnieka prototips varētu izskatīties šādi: 19 - 27 gadu vecs, dzīvo vai strādā Rīgā un brauc ar pelēku vai melnu BMW markas auto.

Bigijam nospīdēja, vecuma kategorijā neiekļaujas vairs :D ninja69 gan atbilst, ne?

bet es, izrādās, arī esmu sliktajiem pieskaitāms:

Neapzinīgā auto īpašnieka TOPS veidots, atlasot to neapdrošināto auto īpašnieku, kuri, braucot bez OCTA, ir izraisījuši ceļu satiksmes negadījumu, datus un segmentējot tos pēc vecuma, dzīves vietas, transportlīdzekļa izlaiduma gada, krāsas un markas. Kā liecina iegūtie rezultāti, topa virsotnē izvirzās BMW. Topa otro pozīciju ieņem Volvo markas automašīnas, bet trešajā vietā ierindojies Opel.
0
Man ne1 sods pā trim gadiem :) Pērku OCTA pā 15ls uz 1/2 gadu (pagāšpusgadā vispābā bi 9Ls)

Es jau ierindotu golfekļus riska kategorijā - ~6 sodi gadā gan pa stāvēšanām gan ātrumiem :)
0
www.apollo.lv/portal/news/article...

Kuda mir katitsya? Tāda sīkuma dēļ lidmašīnu sēdināt? Un, ja tā būtu sieviete ar smukiem pupiem, tad arī atgrieztos lidostā?
+2
Varbūt viņam dirsā bunba bij.
0
Varbūt ar metamo draudēja un gribēja nolaupīt lidmašīnu.
0
Šamais tā labi dabūs piķot par šādu cirku , gan jau arī tās lidostas gaisa telpas saraksts uzreiz tika sapists. Vai tad nevar kā Švarcnēgera u.c. bojeviku filmās - aizver muti, apģērbies vai izmetīsim nah ārā no lidmašīnas ?!
0
A kā tu stādies priekšā izmešanu no lidmašīnas? Nav jau nekāds kukuruzņiks.
0
Būšu vieds un minēšu, ka visvairāk Latvijā ir BMW, Volvo un Opel marku automašīnu ... ne?
0
Ne, laikam bi VW, BMW, Audi
+11
www.tvnet.lv/muzika/jaunumi/3810...

"Topošie norvēģu diplomāti apgūst blekmetālu"
+2
Kas var būt respektablāks par božņicas nosvilināšanu ?
-2
RĪGA, Jūn 13, BNS – Iļģuciemā sestdien saņemta informācija par to, ka iereibis vīrietis ar lāpstu nositis vētras putna mazuli.

Rīgas pašvaldības policijā aģentūra BNS noskaidroja, ka ap pusdienas laiku saņemts izsaukums uz Viļņas ielu, kur iereibis vīrietis ar lāpstu nonāvējis vētras putna mazuli.

Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kurā aģentūrai BNS vēlāk solīja sniegt plašāku informāciju.
______________

A ko citu ar tiem jumtu apdirsējiem lai dara ?
0
RĪGA, Jūn 13, BNS – 31% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka lielākais ieguvējs rudenī gaidāmajās Saeimas ārkārtas vēlēšanās būs "Saskaņas centrs" (SC), liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras "TNS Latvia" sadarbībā ar LNT raidījumu "900 sekundes" veiktais pētījums.

17% uzskata, ka ieguvējs ārkārtas Saeimas vēlēšanās būs jauns politiskais spēks, ja tāds tiks izveidots pirms šīm vēlēšanām, 12% uzskata, ka ieguvēja būs Nacionālā apvienība, 8% uzskata, ka lielākā ieguvēja būs "Vienotība".

Salīdzinoši retāk ekonomiski aktīvie iedzīvotāji uzskata, ka ieguvēja no Saeimas ārkārtas vēlēšanām būs Zaļo un zemnieku savienība (3%), "Par Labu Latviju" (1%) vai cits politiskais spēks (1%).

27% aptaujāto nav konkrēta viedokļa par ieguvējiem rudenī gaidāmajās ārkārtas vēlēšanās.
0
RĪGA, Jūn 13, BNS - Otrdien noslēdzas termiņš līdz kuram var iesniegt priekšlikumus Augstskolu likuma grozījumiem, liecina informācija Saeimas mājas lapā.

Priekšlikumus otrdien skatīs Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija.

Uz otro lasījumu tika iesniegti vairāku nekā simts priekšlikumu, starp tiem asas debates Saeimā izraisījušās iniciatīvas no "Saskaņas centra" deputāta Igora Pimenova.

Saeima par viņa priekšlikumu balsoja divreiz, jo sākumā tika atbalstīts priekšlikums, kas pavēra iespējas studiju procesā valsts augstskolās izmantot arī krievu valodu.

Pēc vairāku deputātu pieprasījuma balsot atkārtoti Saeima to tomēr noraidīja.

Atbildīgās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas vadītāja Ina Druviete ("Vienotība") pēc pirmā balsojuma paziņoja, ka tas ir radikāli mainījis latviešu valodas politiku.

"Priekšlikums ir ārkārtīgi bīstams, tas apdraud to, ko 20 gadu esam darījuši valodas politikā. Jūsu rokās ir latviešu valodas politika," no tribīnes pirms balsojuma brīdināja Druviete.

Savukārt Pimenovs (SC) norādīja, ka viņa priekšlikums ir ekonomisks un aicināja "neiekļaut filozofiju lietās, kad runājam par ekonomiku".

Viņš pamatoja, ka pašlaik Augstskolu likums ļauj mācībām izmantot Eiropas Savienības oficiālās valodas programmās, kurās tiek apmācīti ārvalstu studenti, kā arī programmās, kas realizē ES programmas starptautiskajos līgumos paredzētās sadarbības ietvaros. Šā iemesla dēļ valsts augstskolas zaudējot konkurencē ar privātajām augstskolām, kurās drīkst mācīt krievu valodā. Interese par studijām būtu krieviem, ukraiņiem, gruzīniem.

Pimenovs iesniedza arī grozījumus, kas ļautu valsts augstskolām pašām brīvi izvēlēties mācību valodu maksas programmās, taču arī to Saeimas vairākums neatbalstīja.
0
Latvijā vētrasputni vispār neligzdo. Ļoti reti Piejūrā ir novēloti ieklejojuši tumšie vētrasputni (Puffinus grieseus). Tā ka runa šeit ir par sudrabkaijām. Bet par tādu slepkavību, kas turklāt izdarīta vainu pastiprinošos apstākļos, protams, ir jāsēž.
+4
Sāk kriminālprocesu par matu noraušanu no galvas

BNS
2011. g. 13. jūnijā, 15:57
Jelgavā policija sākusi kriminālprocesu saistībā ar konfliktu, kura dēļ iereibusi jauniete savai vienaudzei no galvas norāva mākslīgi pieaudzētus matus.

Jelgavas pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce informēja, ka sestdienas rītā saņemts izsaukums uz Raiņa parku, jo tur pulcējas jaunieši un, iespējams, notiek kautiņš. Policija minētajā adresē sastapa divas iereibušas jaunietes, kuras savā starpā bija sakāvušās un konflikta dēļ vienai no galvas norauti mākslīgi pieaudzēti mati.
0
0
Laikam Dievs tomēr ir. Vismaz vienu no savējiem pamatoti sodījis, ibio!

www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/381...
+2
Laikam baidās, ka izpļāpās pastardienas datumu.
0
Nu redz, pasaules gals vismaz kādam pienāca gan.
+2
smalki nostrādāts :)
www.apollo.lv/portal/news/article...
0
Domāju, ka matainie ir prātīgāki :(
www.kasjauns.lv/lv/zinas/50783/poli...
+3
Tas nav Bobijs XXX?
+2
Vārdāneminamais ar grūtībām pārvalda latviešu valodu, tā ka diezvai runā krieviski .....
0
^kur nu vēl bulgāriski! :D
0
^ runa iet par tankštelles laupītāju
0
^nu es tikai saliku kopā bulgāru krāsotājus ar uzpildes stacijas aplaupītājiem :)

P.S. Cik tālu runa aizgāja ? :D
+9
Iz intervijas ar Ziktoru Vemgalu:

"Minējāt, ka dažkārt sanāk iedzert aiz garlaicības. Vai tad tiešām tas ir vienīgais iemesls, kāpēc mūziķi lieto alkoholu?

Iedomājieties situāciju: nav svarīgi, vai tev ir mājās problēmas, vai mašīnai sānā kāds ieskrējis vai tu esi izmežģījis kāju - tev garīgais ir dziļā mīnusā. Zālē sēž 300 cilvēki, no kuriem katrs ir samaksājis naudiņu par biļeti, un viņš ir atnācis tikai uz vienu no taviem daudzajiem koncertiem. Tev var būt 70 koncerti, bet viņš ir atnācis uz šo vienu, un vēlas to gandarījumu saņemt. Un tev kā māksliniekam nav tiesību iznākt un pateikt - "man šodien nav garīgā, es pastrādāšu uz pussolīti".

Nav svarīgi, vai zālē sēž 15 cilvēki vai pusotrs tūkstotis. Man pat vieglāk, ja zālē sēž vairāk, jo, ja ir ļoti maz cilvēku, tu labi redzi katra individuālo reakciju. Iedomājies, tu atbrauc uz zāli ar 500 vietām un tajā sēž 50 cilvēki - tev dūša papēžos, garastāvokļa nav. Bet tie 50 ir tādi paši cilvēki - viņi samaksājuši naudu un uz tavu nākamo koncertu nebrauks.

Tāpēc tev ir jāstrādā. Un māksliniekam tā ir dubulta atbildība. Un tev sevi jāuzmundrina, lai vari viņiem sniegt gandarījumu, neatkarīgi no savām personīgajām izjūtām. Ja citādi neproti, ņem talkā sīvo - sens un pārbaudīts līdzeklis..."
+1
Laaps jeb supermeni vienmēr priekšā!!

www.apollo.lv/portal/news/article...
0
mņa...
0
Jedem das Seine.
+1
Kādu sieriņu? Pie aliņa?

woman.delfi.lv/gimene/virtuve/bist...
0
Nū stepē jau ar puspuvušu gaļu stampā iekšā ka prieks. Visi dzīvi, it kā. Pārsvarā.
+2
^ un iekšās portatīvais zoodārzs
0
Man patika moments, ka sieriņš ar roku jāpiesedz, lai tārpiņš neaizlec. :)
+1
Pētījums: Trešā daļa pieaugušo TV skatītāju skatās pornofilmas

Rīga, 20.jūn., NOZARE.LV. Trešā daļa jeb 31% aptaujāto televīzijas skatītāju vecumā virs 18 gadiem labprāt skatās pornogrāfiskas filmas, liecina kabeļtelevīzijas un elektronisko sakaru operatora "Izzi" uzdevumā veikta aptauja.

Aktīvākie seksuāla satura filmu patērētāji ir vīrieši - 45% vīriešu atzina, ka skatās pornogrāfiskas filmas, kamēr no sievietēm atzinās tikai 21%. Tāpat pētījuma rezultāti rāda, ka laucinieki ir aktīvāki seksuāla rakstura pārraižu patērētāji nekā pilsētu iedzīvotāji.

"Pētījuma rezultāti skaidri parāda, ka latvieši nav nemaz tik kautrīgi, kā mēs nereti domājam. Gluži pretēji, Latvijas iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma ir atvērti seksuāla satura filmu patērētāji, kas ir īpaši zīmīgi, ja ņemam vērā faktu, ka vidējā paaudze un vecāka gada gājuma cilvēki vēl salīdzinoši nesen dzīvoja laikā, kad seksa un ar to saistīto izklaižu televīzijā nemaz nebija," sacīja "Izzi" attīstības direktore Sandra Kraujiņa.

Kā liecina pētījuma rezultāti, 38% laucinieku skatās šāda veida pārraides, savukārt pilsētnieki ir nedaudz kūtrāki - 29%. Pētījumā arī atklāts, ka nav būtisku atšķirību starp latviešu un citu tautību Latvijas iedzīvotāju seksuāla rakstura pārraižu skatīšanās paradumiem.
+1
31% hahaha, iebāz to pētījumu. Dzirdi, izzi?

"seksuāla satura filmu PATĒRĒTĀJI" ugh.
+1
Laukos sūdīgāks inets - grūtāk novilkt :D
+2
45% vīriešu atzina /no sievietēm atzinās tikai 21% :)
+3
melīgās maitas (giggle)
+4
Ja gribēsi nopirkt zāli, tad pārdevējs tev arī nopārdos zāli!

Stokholma, 21.jūn., LETA--LENTA.RU. Uz aizdomu pamata par zāles pirkšanu Zviedrijas policija aizturējusi kādu 58 gadus vecu vīrieti, kas, kā izrādījās, bija iegādājies nevis marihuānu vai hašišu, bet gan parastu zāli.

Par aizdomīgo pirkumu policijai paziņoja apsardzes darbinieki, kas redzēja darījumu. Uz notikuma vietu ieradās kārtībsargi un arestēja vīrieti ar plastikāta maisiņu. Tomēr, izpētot tā saturu, policisti atklāja, ka tajā atrodas vien zāle un miza.

Pēc pārbaudēm arestēto zāles pircēju atlaida, tomēr policija uzsver, ka viņa darbība tik un tā tiek uzskatīta par nelikumīgu. "Iedomājieties, ka jūs esat pasūtījuši desmit kilogramus amfetamīna, taču saņemat parastus miltus. Jūs tik un tā esat mēģinājuši nopirkt narkotikas, tāpēc jums var izvirzīt apsūdzību par mēģinājumu izdarīt ar narkotikām saistītu noziegumu," zviedru interneta izdevumam "The Local" paskaidroja policijas pārstāvis.

Policija arī atklāja, ka vīrietis bija tirgojies ar zāles tirgotāju un viņam izdevās nosist cenu no 400 Zviedru kronām (30 latiem) līdz simts kronām (7,6 latiem). Netiek atklāts, cik daudz zāles vīrietis bija iegādājies.

LETA Lenta.ru
21.06.2011

Copyright © LETA
+1
Feisbukā tagad ir arī spēle ... Vatikāna Kari! www.gamepolitics.com/2011/06/22/introduc...
+1
0
Ievads labs, pēc tam aiziet tufta labākajās reklāmrakstu tradīcijās kur vieni malači atmasko citus malačus.
+2
Brīžiem tāda sajūta, ka sāk prasīties pēc vienas kārtīgas revolūcijas…
0
www.apollo.lv/portal/fun/articles...

Visu zemju ļaunāko skatienu īpašnieki, savienojaties! Palīdziet austriešiem risināt šo nopietno problēmu!
0
Blekeriem kāreiz būtu darbiņš :D
0
BigUgga
, 24. jūnijā, plkst. 01:01
Perfekti!

aculiecinieks.delfi.lv/new...

Izklausās viss raksts pēc kaut kādas PCTVL reklāmas kampaņas pret visiem rietumiem un sadaroties ar tik ļoti labajiem austrumiem, kas mums var sniegt visu. Daļa patiesības jau tur tajā rakstā ir, bet Kučinskis neizceļas ar īpaši pozitīvu attieksmi pret jebko, vispāŗ.
0
>>Kučinskis neizceļas ar īpaši pozitīvu attieksmi pret jebko, vispāŗ.

esat dzēruši kopā?

p.s. Kučinska k-gs ir autors vairākām interesantām grāmatām (no 2000.g, ja kas).
0
Tas i tāds āāāā... Kur tur vispār var saskatīt PCTVLALALAAL?? o_O
+1
Panorāmā stāstīja, ka Lukašenko ieviesis jaunu krīzes apkarošanas metodi - jānodrošina, lai ļaudis darba laikā neslaistās apkārt, tādejādi samazinot produktivitāti. Liek lietā vecās labās Andropova metodes - menti dienvidū noslēdz veikalu un pārbauda klātesošos: kāpēc neesat darba vietā, biedri ? Taisa oblavas arī ielās un transportos ...
0
Ja sēž uz sēdampoda krēsla vietā, darba ekonomija +4%!
+2
:) Negaidītas ziņas Dienā: www.diena.lv/blogi/zinatniekiem-...
0
Pēdējais teikums kā kulaks uz acs :D
+4
Atsauca atmiņā šo episko video: Politoloog Paul Nusik

www.youtube.com/watch?v=uT8MT70HzdQ...
0
ar mīlestību no Maskavas : www.kasjauns.lv/lv/zinas/52208/mask...
+1
www.diena.lv/dienas-zurnali/krav...

intervija ar sātanu, lol
+1
Varbūt uz pohām labāk pastaigāt ar bārdu?

mango.delfi.lv/zinas/divainibas/kr...
0
Konkrēts hārdkōrs: postomania.ru/post175497517/...
+1
Yep. Atgādina man tos laikus, kad rajona avīzītē strādāju. Brīžiem līdzīgi skati parādījās, kad pabraukājām pa nomalēm… un tas nemaz nebij tālu no Rīgas! Pretīgākais gadījums bija, kad vietējais lauksaimniecības magnāts bija aizgāzis priekšā vecenītes mājas piebraucamajam ceļam kūtsmēslu kalnus, un tantiņa dabūja močīt pa mežu apkārt. Mūdzis aizvāca mēslus tikai pavasarī.
+3
RĪGA, Jūl 13, BNS – Valsts policija (VP) lūdz zelta uzpircējus pievērst uzmanību un ziņot, vai viņu redzeslokā nav nonākusi protēze ar pieciem zelta zobiem.

VP Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai BNS pastāstīja, ka pirmdien Juglā, uzlaužot dzīvokļa durvis, kāds pagaidām nenoskaidrots garnadzis nozadzis zobu protēzi, kam pirmie pieci zobi bijuši no zelta, kā arī citas vērtīgas mantas.

Policija aicina atsaukties zelta uzpircējus vai jebkuru, kam šo mantu piedāvātu iegādāties, un ziņot VP Rīgas reģiona pārvaldes Teikas iecirknim pa tālruņiem 67090900 vai 67090930.

LOL, protēzē zelta zobus salikt ...
0
Lētāk :P
+2
A kuri ir pirmie pieci zobi? Vajadzētu tā kā pāra skaitlim būt, man šķiet.
+1
pirmiem pieciem jau vajadzēja būt piena zobiem :D
0
Pirmie pieci leņķī ar labo āķi. Tam nav obligāti būt pāra ciparam :D
0
Var jau būt, ka pirmie pieci, skaitot no viena gala, bet tas nozīmētu vai nu ka šim dzerokļi bijuši no zelta, vai arī ka dzerokļu nemaz nav bijis tajā protēzē.
+2
Ateists no Austrijas nofotografējies savai šofera apliecībai ar makaronu kāšamo duršlaku galvā. Kāšamais siets pielīdzināts reliģiskai galvassegai, vēsta BBC.

Niko Alms (Niko Alm) pirmo reizi pieteicies licencei pirms trim gadiem. Viņš bija izlasījis, ka galvassega oficiālās fotogrāfijās ir atļauta tikai konfesionālu iemeslu dēļ. Alms apgalvo, ka siets ir prasība viņa reliģijā — pastafariānismā.

Alms pieder Lidojošā spageti monstra baznīcai (Flying Spaghetti Monster Church) — parodijreliģijai, kuras piekritēji sevi sauc par pastafariāņiem.

www.db.lv/pasaule/austrietim-...
0
Atceros redzējis mūsu pašu Year Zero vokālistu uzstājamies ar FSM baznīcas logo uz krekla un uzrakstu "I Believe!". Tā kā ir arī pie mums dažs labs pastafariānis sastopams.
+1
Nelegālā alkohola iznīcinātājiem būs vakarā jāpūš trubiņā

Rīga, 14.jūl., LETA. Strādniekiem, kuri šodien Salaspils novadā, SIA "Dīlers" teritorijā, iznīcina gandrīz 38 tonnas kriminālprocesos izņemtu alkoholisku dzērienu, pēc darba pabeigšanas, dodoties prom, būs jāiepūš alkometrā. "Dīlers" valdes loceklis Igors Ivanovs gan norāda, ka tas nav nekas neparasts, jo šādas pārbaudes uzņēmums saviem darbiniekiem veic katru dienu pirms un pēc darba.

Kā novēroja aģentūra LETA, ap plkst.10 uzņēmuma strādnieki sāka šķidruma ar alkoholam raksturīgo smaku iznīcināšanu. Pieci vīrieši notupās pie kanalizācijas akas firmas teritorijā un lielā ātrumā sāka korķēt vaļā 250 mililitru pudeles, kurās, spriežot pēc etiķetes, bija pildīti četru veidu kokteiļi "Blue Shag" ar alkohola saturu 5,5%. Etiķetes vēstīja, ka šie kokteiļi ir ražoti Daugavpilī, uzņēmumā "Pallada", savukārt derīguma termiņš dzērieniem bija beidzies jau 2007.gadā. Strādnieki šo pudeļu saturu lēja iekšā kanalizācijas akā.
0
Hm, a kādā vīzē tad tas ir nelegāls ? Vienkārši vecs.
0
Kasjauns.lv virsraksti vien ir daiļrunīgāki par daudziem garstāstiem:

Policistiem jāsasmeļ izlijusi zupa; kautiņš kristiešu centrā (7)

Ķengaraga „točkā” met pudeles; Liepājā uzrodas kails Jēzus (11)

Āgenskalnā piekauj trolejbusu, Skrunda slīkst mēslos (15)

Upē slīcina zagtu auto; Liepājā arestē īstu aunu (6)

Imantā zog balonus; Ja piededzina vakariņas, jāsauc policija (2)
+1
"Kautiņš kristiešu centrā" :D Nez', ko tie mērkaķi nesadalīja? :D
+1
Droši vien par kailo Jēzu sastrīdējās.
0
+2
Hāāā, raksts galīgi ne par alko, bet virsraksts man iespārdīja:

"Litrs izglābj cilvēku no nāves"

( www.tvnet.lv/zinas/viedokli/3847... )
+4
:)))

Arī portāls TVNET sadarbībā ar "Snapshots" šonedēļ aptaujā vaicāja, cik daudz šķidruma dienā tiek izdzerts.

---> Ja aptauju veiktu nevis tēvēnets, bet trūmetāls… ;)
+4
THE OGRE CHAINSAW MASSACRE!

Šis nav topošās filmas scenārs, bet gan rakstiņš no Ogres Vēstīm:

16.jūlijā ap pulksten 22.51 Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz daudzdzīvokļu namu Ogrē, Grīvas prospektā, kur kādā no dzīvokļiem jau labu laiku tiek rūcināts motorzāģis.

Likumsargi nekavējoties devās uz norādīto adresi, kur konstatēja, ka dzīvokļa durvis ir pusatvērtas un pa tām patiesi skan motorzāģa rūkoņa. Policistus sagaidīja kāds manāmi iereibis vīrietis ar zāģi rokā, kuru bija apslāpējis.

Kā vēlāk tika noskaidrots, tas bija 1967.gadā dzimušais minētā dzīvokļa saimnieks, kurš nenoliedz, ka darbojies ar zāģi.

Dzīvoklī policistu skatam pavērās postaža – sīkās driskās bija sazāģēts viss, ko vien var sazāģēt – durvis, galds, skapis, sekcija un gulta. Neskarts bija atstāts vien nakts skapītis un uz tā novietotais mitekļa saimnieka portatīvais dators. Jāpiebilst, ka arī no divguļamās laulāto gultas sazāģēta bija tikai puse.

Atklājās, ka šādi vīrietis bija sodījis savu sievu, kuru pieķēris neuzticībā. Likumsargi sazinājās arī ar sievu, kuras dzīvoklī nebija. Sieviete paskaidroja, ka no sava laulātā drauga baidās, bet nekādas pretenzijas par sabojāto īpašumu neizvirzīs un iesniegumu policijai nerakstīs. Pēc brīža dzīvoklī ieradās vīrieša vecāki, kuri solīja parūpēties par dēlu.

Ņemot vērā to, ka vīrietis neizrādīja nekādas agresivitātes pazīmes un bija sazāģējis pats savu īpašumu, policisti viņu nodeva gādīgo vecāku rokās.

No rīta likumsargi saņēma atkārtotu izsaukumu no kaimiņiem, kurus uztrauca, ka namā turpina izplatīties benzīna smaka. Jau zināmajā dzīvoklī policisti dzīvoklī sastapa vīrieša māti, kura solīja mitekli izvēdināt.

Diemžēl tajā dienā, pašvaldības policistiem vēlreiz nācās tikties ar piekrāpto vīru. 17.jūlijā pulksten 11.40 tika saņemts izsaukums uz garāžu kooperatīvu Ogrē, Vidzemes ielā, kur kāds vīrietis mēģina izdarīt pašnāvību, noindējoties ar tvana gāzi.
+4
0
+ 100!
+3
HAHAHAHAA - Saniknots dēls mātes mājā ietriecas ar lidmašīnu - www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/385...
+1
0
Musļiks par dzeršanu dabūjis pa dirsu. :D

www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/385...
+2
Es kaut kur lasīju, ka Pakistānā (neatceros vai visā valstī vai noteiktos apgabalos) ārzemniekiem izsniedz speciālas apliecības, kuras uzrādot, viņi var pirkt alkoholu un ņemt iekšā. Cenas gan neesot diez ko draudzīgas. Savukārt, ja pieķerot šajā nodarbē vietējo, tad pa dirsu. Es, ja būtu vietējais, to droši vien neizturētu. Atteiktos no pilsonības pēc pirmā dzeršanas vērošanas vakara.
0
Es tik īsti neizprotu - Korāna sarakstīšanas laikā bija tikai alus un vīns. Kā tad tur īsti ir noformulēts ? Un kāpēc smēķēt drīkst ? Un ar narkotikām kā ?
0
Tā jau likās - pat nav īsti aizliegts. Un nekāds sods nav paredzēts: www.free-minds.org/alcohol
0
www.tvnet.lv/zinas/latvija/38534...

Palikt himmnai vai mainīt uz citu?
0
Alkoholiķu - mazohistu paradīze. :D
+4
Vajadzētu vākt parakstus, lai par himnu apstiprinātu Skyforger — Kauja pie Saules!

+4
Svētais Ugunskrusts atbilstošāks ;)
+1
^ +++ :)
+4
^ jā jā, un vajag arī valsts ģerboni atbilstoši izmainīt, un moška karogu arī :D
+1
Pats pa sēv saprotams. Un visus fīrmaņus ugunskurā!!
0
Fīrmanis - žīdu parodija par fīreru?
0
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/385...
žīdi ņirgājās par mirušajiem !
+2
Orģijas :D
Nez kā nosaukt procesu kad rok vaļā turpat 25 gadus aizraktu kapu?
0
Pizģec...
0
"Hesa tuvinieki šādi nolēmuši rīkoties..." - kaut kā nu man neticas, ka brīvprātīgi nolēmuši...
0
^ tu vispār kādu vācieti pazīsti maz?
0
Kādu pazīstu, un ne visi vēl ir ar izpistām smadzenēm.
0
Bet lielākoties gan jau ir. Vismaz tāds iespaids man ir radies.
+3
Diemžēl tas ir fakts - uzvarētāji ir cītīgi strādājuši pie vāciešu nacionālās pašapziņas zemē iemīdīšanas.
0
Pēc mēneša brauks ciemos sen neredzēti attāli radi no Fašņas. Tagad ir dilemma: stāstīt viņiem par 16. martu un citām līdzīgām štellēm vai ne? :)
+1
Un kāpēc gan nestāstīt?
+1
+4
Zatlera reformu partijas biedru oficiālais sveiciens būšot: "Heil Zatler!"
+3
Die Partei ist Zatler! Zatler aber ist Lettland wie Lettland Zatler ist!
Zatler, Sieg Heil! Sieg Heil! Sieg Heil!

:D:D:D  
+2
Ein Vaterland — Lettland! Ein Fuhrer — Zatler!
+4
Ein Ziel! Ein Traum! Wir haben nur eine Richtung! Heil Satler!
0
www.apollo.lv/portal/news/article...
aizsēdējās fecebook`ā
0
Krievijā alu atzinuši par alkoholu - www.financenet.lv/zinas/385571-krievi...
+6
Pizģec! Šitā jau vēl drīz arī vodku par alkoholu atzīs.
0
Tur vēl brēka bija par to, ka tagad alkohols skaitīsies no 0,5%, bet šiem ir daudz kvasu ar 1% ... bezmaz industrijas gals.

Bet ta jau sanāk, ka aliņu pat bērnudārznieks vislaik varēja pirkt.
0
Mums jau arī ne tik sen alus neskaitījās alkohols, bet gan pārtikas produksts - vismaz akcīzes likuma kontekstā.
+1
+1
Sieva tīri simpātiska.
-1
Normals Hitlers radies :beidzot: :hail:

www.apollo.lv/portal/news/article...
+7
Pāris Rēzeknē saslēdzas rokudzelžos; pažarnieki pievienojas kniebienam

Rēzekne, 28.jūl., LETA. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki vakar Rēzeknē steidzās palīgā diviem gados jauniem mīlniekiem, kuri bija saslēgušies roku dzelžos un pazaudējuši atslēgu.

Kā aģentūru LETA informēja VUGD preses pārstāve Viktorija Šembele, jauniešu pāris ugunsdzēsējus-glābējus sagaidīja, ietinies palagos.

Ar hidraulisko instrumentu palīdzību VUGD darbinieki roku dzelžus pārknieba un abu cilvēku rokas veiksmīgi atbrīvoja.

Jānis Skruzis LETA
28.07.2011
Copyright © LETA
0
^ Vai dikti grūši bija linku uz rakstu pielikt klāt? :)
0
Aber lūdzu — links uz oriģinālo rakstu: www.leta.lv/lat/news/?phase=Rē...

:)
IBIO cik ilgi vel sie mesli publices sa KROPLA murgus:

www.apollo.lv/portal/news/article...

Varbut var kads uztaist kadu tofiku kur apvienot vina visas genials idejas/dirsa lisanu u.t.t.?
Vairāk gan besī iztirgošanu pa lēto aizstāšana ar glauniem vārdiem kā investīcijas.
Šlesers ir vienkārši debils nelietis, kurš turklāt vēl slimo ar lielummāniju.
Un visas tās "investīcijas" "būvniecībā" un "attīstībā" ir nekas vairāk, kā naudas atmazgāšana.
+1
^^Piekrītu, bet domāju, ka termins "debils" ir nevietā; piedāvāju vienoties vienkārši par "nelietis".
Nu nez', man jau šķiet, ka īsti viņam ar galvu arī nav kārtībā.
+1
No bauru skatu punkta visiem lieliem fīrmaņiem un fīrermaņiem nav bijis kārtībā ar galvu :)
+1
+2
Būs darbiņš eksorcistam.
+3
Pirmdiena, 1.augusts (2011), plkst.11:45 | Ziņu aģentūra BNS

Policija saņēma informāciju par divām aizdomīgām pusaudzēm Saharova ielā. Notikuma vietā policija konstatēja divas pusaudzes, kuras osta gaisa atsvaidzinātājus.

zinas.nra.lv/latvija/riga/52724-...

Secinājums: laikam esam palaiduši garām, no kura brīža gaisa atsvaidzinātāji ir ārpus likuma, ja jau nevar viņus lietot tam nolūkam, kam viņi tiek ražoti…
+2
Šādi pircēji ceļ ekonomiku un ražošanu, jo dežus iepērk vairumā :D

Cēsīs ir vesela banda, pati redzēju, ka paskranduši veči uz lentas uzkrāmē 6 lielos flakonus, ko tualetēs liek, bet pārdevēja sāka ķert, ka nepārdos. Varēja just, ka regulāri klienti.
+2
Smēķis kaitīgs, šnabis kaitīgs,
Kaitīgs arī alus.
Tas, kas nepīpē un nedzer,
No ostīšanas atdos galus!
Šitā klope viņiem viesnīcā panesās piektdien. Trešdienā pirms tam mums bija Ventspils Naftas akcionāru pilnsapulce, kas notika tajā pašā viesnīcā, un tad arī bija pilns ar apsargiem. Viņi gan bija tāpēc, lai mums Ventspils Naftas sapulcē neizceltos klope :)
^ Aivar, Tu? :)))
+1
ROFL ne vella :)

Matainajiem sātanistiem tak arī pieder kaut kādas investīcijas uzņēmumos, ja kas ;)
+1
Es arī esmu Ventspils Naftas akcionārs, ja kas :P
+5
Nu redz! MŪSU VĀRDS IR LEĢIONS! ;)
Es pēldēju, nu na nu na no nāōāaā!2

www.apollo.lv/portal/news/article...
Sākumā domāu, ka joks, bet tagad sāk izskatīties, ka tomēr viss nopietni.
www.apollo.lv/portal/news/article...

nu tas auns nekaunībā ir nepārspējams!
+1
Šoreiz nākas piekrist Godžam.
+2
Triecam helīšus uz vella paraušanu:
www.diena.lv/blogi/krievija-nakt...
Hei hei hei, ko ta LETA tagad atļaujas. Pirmdiena smaga diena, kādam nebūs ESC ar ENTER sajucis?

"Viņš kritizē pasaules uzskatu, ka tā saucamā Rietumu demokrātija ir vienīgā un pareizā. «Tas nebūt nav tā. Tas ir viens no melīgajiem argumentiem, ar kuru Rietumi (kuriem mēs sevi arī pieskaitām) uzrunā pārējos...."

"Vērtējot pēdējos notikumus arābu pasaulē, Borovkovs norāda, ka «izvest ielās var jebko - es ceru, ka nav daudz naivo, kuri ticētu, ka visām arābu valstīm vienlaikus uzlēca apskaidrības Saule, kā rezultātā sākās masu nemieri"

www.apollo.lv/portal/news/article...
Tas jau protams, viss ir pareizi, bet šitas gan ir garām:

"[..]kad notiek saruna starp kristīgo Eiropu un islāma pasauli, saruna beidzas, tiklīdz sākas diskusija par garīgām vērtībām. Eiropietim nav vērtību, ko nolikt pretim. Un tā ir liela nelaime,» uzsver Borovkovs."

Un musulmaņiem ir kādas augstākas vērtības, kas nav eiropiešiem? Tad ko viņi visi šurp peras?

Vienkārši katram ir savi priekšstati par vērtībām.
Nu tas rakstelis jau tā tā, protams, es tik brīnos, ko ta tādi raksteļi, kaut arī pa retam. pamanās ieziet cauri cenzūrai... Varēja jau vairāk izvirst, bet gan jau tad lielais redaktors uzmetīs aci...

Te vēl viens atļaujas kritizēt pastāvošo iekārtu:

www.apollo.lv/portal/news/article...

Mans priekšlikums ir vispār naherizēt partijas (kāda vella pēc vispār vajadzēja?!) un kandidē tikai pacani no sava rajona/novada un pārējie pacani no tā paša reģiona arī balso. Rezultātā no katra pa vienam/diviem (atkarībā no novada/rajona lieluma) senatoriem Saeimā. Jebkādas vienošanās, līgumošanas, koalēšanās, mahāšanās ar īkšķīšiem ierosinu bargi sodīt!
^ Pirmās Latvijas laika "Pērkonkrustam" bija līdzīgs funktieris, tur gan bija runa par Amatnieku kamerām, bet tā kā mūslaikos diezvai tas būtu praktiski realizējams ( Balso par IT čaļiem! :D ), tad Tava doma ir visnotaļ atbalstāma.
+1
Sīkie skuķi normāli izmetuši pūku: zinas.nra.lv/latvija/kriminalzin...
+2
Likās jau, ka no Pujāta puslīdz būsim tikuši vaļā. Bet nē — Stankēvičs tak ir vēl jobnutāks!

Rīga, 15.aug., LETA. Latvijas aizvadīto 20 gadu problēma ir tā, ka mums ir bijusi neatpestīta politika un ekonomika, šodien Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku galvenajā Sv.Misē teica Rīgas arhibīskaps - metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
+2
^ Kaut kas tajā ir. Atkarīgs no konteksta un uztveres skatu punkta. Manu kursa biedru - limbažnieku žargonā "pestīt" bija sist.
+4
Teksasas štatā "vampīrs" sakož guļošu sievieti
Publicēta: 11:55 16.08.2011.

Hjūstona, 16.aug., LETA--LENTA.RU. Teksasas štata pilsētas Galvestonas policija arestējusi 19 gadus vecu jaunieti, kas ielauzies kādas sievietes mājās un iekodis viņai kaklā. Pēc aizturēšanas jaunais vīrietis paziņojis, ka viņš ir 500 gadus vecs vampīrs.

Kā pavēstīja vietējās policijas pārstāvji, sestdienas rītā Lails Monro Benslijs vienās apakšbiksēs ielauzies kādās mājās un uzklupis guļošajai saimniecei, vairākas reizes iekožot sievietei kaklā. Uzbrukuma brīdī viņš arī esot šņācis un rūcis. Benslijs izvilcis sievieti no dzīvokļa, tomēr viņai izdevies atbrīvoties no uzbrucēja tvēriena un patverties kaimiņa automašīnā.

Policisti, kas ieradās pēc izsaukuma plkst.6.50, sākumā devās uz cietušās dzīvokli, tomēr tur neviena nebija. Drīz viņi sadzirdēja spiegšanu un rūkšanu un stāvvietā pamanīja Bensliju. Vīrietis centās bēgt, taču policistiem izdevās viņu notvert.

Kā laikrakstam "Houston Chronicle" pavēstīja viens no policistiem, jaunietis lūdzis turēt viņu ciešāk, skaidrojot, ka nevēlas viņus nogalināt un ka viņš tikai meklē sev barību. Tāpat viņš paziņoja, ka dzīvo jau 500 gadus un ir vampīrs.

Aizturētais tika nodots mediķiem, taču tie secināja, ka viņš nav lietojis nekādas apreibinošas vielas.

"Vampīram" izvirzīta apsūdzība par ielaušanos svešā īpašumā ar mērķi pastrādāt uzbrukumu.
LETA Lenta.ru

16.08.2011
Copyright © LETA
+2
Ar mērķi izdarīt noziegumu? Paēst ir noziegums? o_O
žīdiem, redzies, sabats vēlēšanu dienā ieplānots: www.kasjauns.lv/lv/zinas/55907/pec-...
Tā kā LV Jūdaisms ir viena no oficiāli atzītajām reliģijām, tad nu sanāk pielāgoties ...
Bet vēlēšanas tak vienmēr ir sestdienā bijušas - vai ta citreiz arī ir šitāds krāms bijis?
Vismaz pirms iepriekšējām vēlēšanām, cik atceros, arī bija. Tagad beidzot laikam ņēmuši vērā. Principā dēļ 70 ortodoksālajiem žīdiem visā valstī mainīs balsošanas laiku. Bet es jau esmu tikai par: ilgāki iecirkņu darbalaiki nozīmē, ka latviešiem būs plašākas iespējas balsot par Visu Latvijai! vai ZZS! ;)
+3
70 krāniņu dēļ postā aiziet 64k Ls.
Pa VL vēl varētu mēģināt balsot, bet nu par zzs ej un nokaunies!
-7
Balsošu par ZZS, kā katru reizi! Kā lauciniekam pēc izcelsmes un biologam pēc izglītības — vai vispār ir vēl kāds variants? :D
+2
^ Nebalsot par SC pakaļas laizītājiem un hroniskiem dirsējiem?
Par tādiem pakaļas laizītājiem kā SC toč nebalsošu, Ļurbanovičs nevieš ne mazāko uzticību.
+2
ZZS? OMG?
T.i., tu balsosi par nosaukumu, ja?
-1
Nu īstenībā balsošu par Arvīdu Ulmi, kuru nedaudz zinu personiski. Bet pret pārējiem arī nerodas nekādi baisie iebildumi. Dzelzskalns, piemēram, ir invalīdu pašpalīdzības kustības (Apeirons u.c.) aktīvists. Kārlis Seržants — absolūti nekādi iebildumi! Vējonis — mierīgs, kompetents, nekorumpēts vides ministrs. Uzstādījis absolūto rekordu ministrēšanas ilguma ziņā, tātad nav nomests ne par ko. Interesanti, ka Ventspils augstskolas slavenais ekonomists Smirnovs arī kandidē Rīgā.

Citos reģionos citi līderi, bet arī tie ir visumā normāli, kompetenti speciālisti. Tā kā balsošu par Zaļo Zirnīšu Savienību!
Vējonis kompetents ministrs!???? Emake armas! Tieši tāpēc viņš tik ilgi ir ministrs, ka vienmēr lokās pa visiem vējiem.
+1
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/388...

Mazs cinītis gāž lielu vezumu.
emake armas - tas ir tipa "māmiņ mīļā" igauniski?
Tak vienmēr ir šums dēl tā sabata. man tikai rodas jautājums, vai viņi nevar kā nespējīgie pasūtīt, lai atbrauc pie viņiem uz mājām?
+2
Vienreiz mūžā nobalsoju par ZZS - pēc tam bija kauns par to cilvēkiem stāstīt. Vietējie bukakes stāri, jobtvai - jo vairāk krānus atsūkā, jo labāk (vomit)
+1
Savulaik Ēģipte 1973. gadā šitā izdarīja to, kas līdz tam bija uzskatīts par neiespējamu — sakāva Izraēlu Tiesas Dienas Karā! Kā viņiem tas izdevās? Yom Kippūr svētku laikā Tiesas Dienā žīdu armija laida atvaļinājumos līdz pat 2/3 no personālsastāva, un frontes līnija (kas gāja pa Suecas kanālu kopš 1964. gada Sešu Dienu Kara) palika diezgan maz piesegta. Ēģiptieši to izmantoja un uzbruka tieši Tiesas Dienā, aizdzenot žīdus atpakaļ uz Palestīnu un beigās atgūstot viņiem iepriekš nolaupīto Sīnāja pussalu (ar visām naftas iegulām).

Morāle: ja tu seko kādai stulbai reliģijai, tad nebrīnies, ka dabon pa mizu! Līdzīgi arī vajadzētu izturēties pret viņu «nespēju» aiztikt līdz iecirknim. Veseli cilvēki pie pilna saprāta un kustībspējas sēž mājās un besās, ka nedrīkst aizvilkt savus peisainos mūļus līdz vēlēšanu iecirknim.
tici man, viņi par to nebesās, bet šādi bīda savu politiku- iedod velnam mazo pirkstiņu, viņs paņems visu roku. pielāgosimies viņu sabatam, būs precedents, kas noderēs kā citviet pasaulē, tā arī pie mums, prasot vēl kaut ko. ja nepielāgosimies, tad brēks pa visu pasauli kā puskauti košeri, ka Latvijā genocīds notiek.
Sakāva ? Židiem bija 2 800 kritušo bet dvieļgalvām 8 000-18 500 un zaudēts vairāk teritorijas - en.wikipedia.org/wiki/Yom_Kippur_War...
+4
Bļa, kā norēcos (sevišķi par piebildi):

Portāls Mango meklē labu žurnālistu
mango.lv | 16. augusts 2011 10:43

Mango.lv ir vadošais izklaides ziņu portāls Latvijā, kas mediju pasaulē ir jau ceturto gadu. Šobrīd Mango.lv meklē atraktīvu kolēģi, kurš interesējas un labi pārzina vietējo slavenību dzīvi un ir gatavs ikdienā komunicēt ar populāriem cilvēkiem.

Piedāvājam:

iespēju sevi realizēt lielā, stabilā kompānijā;
katru dienu jaunus pārsteigumus;
stabilu atalgojumu.

No kandidāta sagaidām:
teicamas latviešu valodas zināšanas;
Latvijas izklaides sfēras padziļinātu pārzināšanu;
spēju patstāvīgi un nedaudz ironiski domāt;
vēlmi ik dienas veidot oriģinālas un daudzveidīgas ziņas.

Pieredze šajā sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu redakcija@mango.lv

Piebilde:

Lūdzam neatsaukties idiotus un/vai cilvēkus, kuri studējuši LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātnes programmā!

mango.delfi.lv/zinas/apraksti/pers...
Tiešām īpatnējs sakāves traktējums. Turklāt vēl jāņem vērā, ka tajā karā žīdi atņēma Sīrijai militāri svarīgās Golānas augstienes.
Sīrija, protams, ir cits stāsts. Agrāk dabūja pa ādu no žīdiem, tagad nodarbojas ar pašiznīcināšanos. (Būtu labāk uzbrukuši Izraēlai, nevis paši saviem tautiešiem.) Toties Ēģiptei panākums Tiesas Dienas Karā ļāva noslēgt Kempdeividas mieru un dabūt atpakaļ žīdu nolaupītās teritorijas pilnībā. Ja dēļ tam krita vairāk ēģiptieši nekā žīdi — nu tāpēc jau tas ir karš.

«Karš ir politikas turpinājums, tikai militāriem līdzekļiem!» /Klauzevics/
+1
Bet vispār ar to slimīgo reliģiozitāti savienojumā ar kariņu tā ir kā ir. Atceros kā vēstures skolotājs mums stāstīja par to, kā ticis saņemts čečenu partizāns Šamils (ne tas, kas Basajevs, bet tas, kas 19. gs pret krieviem cīnījies). Šamais bijis palicis pēdējais nopietnais pretkrievu spēks Kaukāzā un kaut arī krievu bijis daudz vairāk, cīnījušies kaukāzieši viņa vadībā prasmīgi un krievus daudz no kātiem laiduši nost. Lai veltīgi netiktu izliets daudz asiņu, nolēmuši šo savākt ar viltu. Viņa galvenās pozīcijas jau bijušas pa piuei ielenktas un krievi netālu no turienes slēpni uztaisījuši. Un, kad noteiktajā stundā Šamils un pārējie, ceļos nometušies un galvas pret zemi dauzīdami, skaitījuši lūgsnu par godu Allāham, krievi nākuši no slēpņa ārā un savākuši visus kā cāļus.
Ja nemaldos, 6 dienu karā žīdi ar šo apstākli veiksmīgi izmantoja. Un jau tad iekaroja Golānas augstienes, bet Sinaju atdeva, lai varētu parakstīt miera līgumu ar Ēģipti, kuru par šī līguma parakstīšanu izslēdza no Arābu Līgas.


SAISTĪTĀS ZIŅAS
Populārākais alkohols Latvijā - kokteilis "Džons"; iecienītākais alus - "Garais garāks"
(18.05.2011.)


ZIŅAS / Latvija
Drukāt | Nosūtīt ziņu


Populārākais alkohols Latvijā - kokteilis "Cēsu Džons"; iecienītākais alus - "Apinītis stiprais"
Publicēta: 15:03 18.08.2011.

Rīga, 18.aug., LETA. Šā gada pirmajos sešos mēnešos populārākais alkoholiskais dzēriens Latvijā bijis alkoholiskais kokteilis "Cēsu Džons", bet iecienītākā alus šķirne bijusi AS "Aldaris" ražotā "Apinītis stiprais", liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Akcīzes pārvaldes apkopotā informācija par akcīzes preču apriti.

Otrs populārākais alkoholiskais dzēriens bijis sidrs "Fizz", bet trešais populārākais bijis kokteilis "Dins". Ceturtajā vietā ierindots sidrs "Lucky dog", piektais populārākais bijis dzirkstošais vīns "Rīgas šampanietis", bet sestais - vīns "Kagor".

Tāpat pircēji iecienījuši degvīnu "3 graudu", kas ierindots septītajā vietā, astotajā vietā bijis brendijs "Bonaparte", devītajā - degvīns "Katysha", bet desmitajā - dzirkstošais vīns "Bosca".

Pēc VID datiem, otrs un trešais populārākais alus trīs mēnešos Latvijā bijuši "Aldara" ražotie "Apinītis" un "Aldara Pilzenes", ceturtajā vietā ierindots AS "Cēsu alus" ražotais "Garais garāks", piektais bijis "Aldara" ražotais "Aldara gaišais", bet sestajā vietā VID ierindojis AS "Cēsu alus" ražoto "Cēsu light".

Septītais iecienītākais bijis "Cēsu alus" ražotais "Garais" alus, astotajā ierindots tā paša ražotāja "Cēsu Premium", devītajā - SIA "Cido grupa" ražotais "Līvu Pilzenes", bet desmitajā vietā ierindots "Cido grupas" ražotais "Lāčplēsis dzintara".

Visvairāk alkoholisko dzērienu 2011.gada pirmajā pusē brīvam apgrozījumam Latvijā izlaida AS "Latvijas Balzams", AS "Cēsu alus" un SIA "Liviko", kam seko SIA "Mobil plus", SIA "Latalko", SIA "Maxima Latvija", SIA "Jaunalko", SIA "Trialto Latvia", SIA "Berlat grupa" un SIA "Prodimpekss loģistikas grupa", bet pēc alus apjoma - "Aldaris", "Cēsu alus", "Cido grupa", kam seko "Maxima Latvija", AS "Agrofirma Tērvete", SIA "Piebalgas alus", SIA "Bauskas alus", SIA "Greis loģistika", SIA "Zaksi" un SIA "Ritaleks".
Danute Tomsone LETA

18.08.2011
Copyright © LETA
Zemā plaukta līderis "Apinītis stiprais"
Aldarī berzē roķeles - Apinītis Garajam ielicis !
+1
SIA "Greis loģistika" un SIA "Ritaleks" acīmredzot ir importētāji/izplatītāj... Droši vien kādu Balķiku, Starij Peģik un Žiguli andelē. Nu moš vēl kaut kādus 30-40 saņu importa bundžas.
Droši vien. Bet Baļķiku Aldaris izplata. Un Bauskas alu arī ;)
+1

www.ss.lv/msg/lv/work/other/d... Rakstīt uz: Edmunds.Sprūdžs@zrp.lv
+2
+1
^^^ tā stulbā pelēkā masa vienkārši nesaprot, ko nozīmē vārds alus :(
^^ pilnīgs pizģecs. kur tādi garkātaini cirvji rodas ?
Yopt. Varētu teikt - dabiskā atlase, tikai bez atlasas :E Vēl pielādējies ar alumīnija kravu?
+3
Šitā pateikt?! Rasists un nacists!!!

www.apollo.lv/portal/news/article...

(visticamāk, ka tāda izdevība nemaz neradīsies, ja jau tagad vēl nav radusies)
+4
mēs arī varētu deportēt tos noziedzniekus, kam nav Latvijas pilsonība. pustukši cietumi paliktu :)
^^ «Mēs esam stingri pārliecināti, ka visi iebraucēji ir jāizdzen no Lielbritānijas pie pirmās izdevības,» sacīja ministrs.

Izrauts no konteksta, šis teikums skan varen daiļi.

Bet nu Daily Fail rādās tāda diezgan padzeltene avīze, cik ir sanācis internetos kaut kam uzdurties iz tur publicētā.
Teksasas "vampīra" arests novedis pie diskusijām par popkultūru
Publicēta: 18:27 22.08.2011.

Hjūstona, 22.aug., LETA-REUTERS. 19 gadus vecā Teksasas "vampīra" arests izsaucis diskusijas par vampīru tēmai veltītu filmu un grāmatu ietekmi uz Amerikas jaunatni.

Jau ziņots, ka 13.augustā Galvestonas policija arestēja 19 gadus veco Lailu Monro Bensliju, kurš ielauzās kādas sievietes mājās un iekoda viņai kaklā. Uzbrukuma brīdī Benslijs bijis vienās apakšbiksēs, viņš esot šņācis un rūcis.

Pēc aizturēšanas Benslijs paziņojis, ka viņš ir 500 gadus vecs vampīrs. Jaunietis lūdzis policistus turēt viņu ciešāk, skaidrojot, ka nevēlas viņus nogalināt un ka viņš tikai meklē sev barību. Pašreiz Benslijs atrodas cietumā, kur gaida psihiatra novērtējumu. Viņam izvirzīta apsūdzība par ielaušanos svešā īpašumā ar mērķi pastrādāt uzbrukumu.

Tikmēr pats neparastais noziegums izsaucis sabiedrībā diskusijas par vampīra tēla lomu populārajā kultūrā. Pasaules literatūrā vampīri pārliecinoši ienāca līdz ar Brema Stokera pasaulslaveno darbu "Drakula", bet pēdējos gados vampīriem jaunu elpu un popularitāti atdevusi Stefānijas Meieres romānu sērija "Twilight" ("Krēsla") un vampīru seriāls "True Blood".

"Es domāju, ka vampīrs ir metafora autsaideram un plēsoņam mūsos visos. Mēs visi ik palaikam jūtamies vieni, jūtamies atsvešināti, jūtam savu slēpto es, kas baidās no atmaskošanas (..). Tāpēc mēs jūtamies kā vampīri," intervijā aģentūrai "Reuters" atzīmēja romānu sērijas "The Vampire Chronicles" autore Anna Raisa.

Savukārt Teksasas Universitātes profesors Tomass Garza uzskata — salīdzinot ar vecās pasaules slāvu izcelsmes vampīriem, modernajā kultūrā mēs sastopamies ar daudz pievilcīgāku, laipnāku un modernāk tērptu vampīru, piebilda profesors. "Es teiktu, ka tā ir "Krēslas" sāga, kas piesaistījusi jaunākus pusaudžu fanus. Ja vēlaties, šajā ziņā Edvards ir ļoti "drošs" vampīrs, tāds kā "starta vampīrs" iesācējiem," atzīmēja Garza.

Benslija gadījums ir piesaistījis plašu uzmanību un izraisījis diskusijas, bet, kaut neikdienišķs, tas nav unikāls.

1996.gadā kāds 16 gadus vecs Kentuki pavalsts pusaudzis, kurš bija apsēts ar lomu spēli "Vampire, the Masquerade", pārliecināja trīs citus pusaudžus doties ar viņu uz Floridu, lai palīdzētu nogalināt savas bijušās draudzenes vecākus.

Savukārt 1998.gadā policija arestēja kādu Sanfrancisko iedzīvotāju, kurš apgalvoja, ka ir 2000 gadus vecs vampīrs. Viņš bija pāršķēlis kaklus četriem bezpajumtniekiem, kuriem šis "vampīra" uzbrukums beidzās letāli. Anglijā kāds 1949.gadā arestēts sērijveida slepkava esot nodzēris tasīti asiņu no katra no saviem sešiem upuriem.

"Mani lasītāji ir romantiķi. Viņus saista dzeja un vampīru romantika, viņi nedomā, ka paši ir vampīri," norādīja Anna Raisa. "Visos šajos gados es ne reizi neesmu satikusi nevienu, kurš apgalvotu, ka ir vampīrs," viņa piebilda.

LETA REUTERS

22.08.2011
Copyright © LETA
+1
Katrs savu vampīru redz tikai vienu reizi mūžā ;)
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/389...

Ar tualetēm joki mazi.
Portāls: Latvija kļūst par kapsētu tūrisma populāru galamērķi
Publicēta: 13:38 24.08.2011.

Rīga, 24.aug., LETA. Latvija kļūst par kapsētu tūrisma populāru galamērķi, ārvalstu viesiem parasto apskates objektu vietā izvēloties neparastas pastaigas slavenās kapsētās, vēsta Austrumeiropas tūrisma portāls "Poezdka.de".

Kapsētu tūrisms Eiropā nav nekas jauns, ceļotājiem apmeklējot slavenu personību pēdējās atdusas vietas. Lielbritānijā katru gadu tūkstošiem tūristu no visas pasaules apmeklē Viktorijas laikmeta Haigeitas kapsētu, kurā apbedīts zinātniskās fantastikas klasiķis Duglass Adamss, fiziķis Maikls Faradejs un marksisma ideoloģijas pamatlicējs Kārlis Markss.

Līdzīgi populārs tūrisma galamērķis ir Parīzes Pērlašēza kapsēta, kur atrodas slaveno rakstnieku Onorē de Balzaka, Oskara Vailda un Marsela Prusta, mūzikas ikonu Frederika Šopēna, Edītes Piafas un Džimija Morisona kapa vietas.

"Interese par Latvijas kapsētām pēdējā laikā augusi ne tikai tūristu vidū, bet arī gidu un Latvijas vēsturnieku aprindās, norādot, ka pastaigas kapsētās un slavenu cilvēku kapavietu apmeklējumi ir informatīvi un palīdz apgūt Latvijas vēsturi un kultūru," raksta portāls.

Starp ievērības cienīgām kapsētām minēti Pokrova jeb Lielie kapi, kas ir viena no vecākajām kapsētām Rīgā. Lielajos kapos apbedīts ķīmiķis un Nobela prēmijas laureāts Frīdrihs Vilhelms Ostvalds, Sanktpēterburgas Marijas teātra soliste Marianna Čerkaska, krievu rakstnieka Alekseja Tolstoja pirmā sieva Jūlija Vasiļjevna Rožanska-Smoļenkova un operas dziedātājs Dmitrijs Smirnovs.

Portāls iesaka apmeklēt arī Rīgas Brāļu kapus, kas ir "majestātisks objekts", savukārt Rīgas Meža kapos, apskatot pazīstamu Latvijas politiķu, militārpersonu un sabiedrisko darbinieku kapavietas, iespējams izbaudīt īpašu atmosfēru.
LETA

24.08.2011
Copyright © LETA
+2
Galvu reibinoša, drausmas iedvesoša gaisa flote:

www.apollo.lv/portal/news/article...
tur nu kāds kaut ko ir riktīgi salaidis sviestā, likdams iekšā šitās bildes. Latvijas armija izmanto čehu ražojuma transportlidmašīnas, šitādas te: en.wikipedia.org/wiki/L-410...

Glābšanas, robežapsardzes un citiem mērķiem tiek izmantoti vairāki krievu helikopteri — veci, bet darbam der.

Gaisa telpas patrulēšanai mēs metam NATO budžetā savu daļu, kas tālāk tiek novirzīta tai NATO valstij, kas konkrētajā brīdī patrulē Baltijas gaisa telpā (kaut gan diez vai var teikt, ka tas būtu labāk).

Spilvē aviopasākuma laikā armija izstādīja savus helikopterus, savukārt šitie vecie kukuruzņiki bija nolikti tur, kur bija runa par pilotu apmācību.
+4
Tā laikam arī ir - cik zinu, šie abi An-2 ir Latvijas Gaisa spēku flotē, bet pamatā tiek izmantoti pilotu apmācībai, apkārtnes rekogniscēšanai utml.

Šie lidaparāti vienā jomā vienos vārtos saliek visus MiG'us, Eurofighterus, un pārējos kopā ņemtus - neviens no tiem nav spējīgs lidot tik LĒNI.

Kas attiecas uz NATO gaisa patruļu - man nav ne jausmas, cik mēs metam NATO budžetā, un kā tas tālāk sadalās, taču, ņemot vērā kaut cik mūsdienīgu reaktīvo iznīcinīnātāju izmaksas (galvenokārt jau ekspluatācijas), pieļauju, ka šādi ir izdevīgāk.
+6
BBC: Igaunija kļūst par vismazāk reliģiozo valsti, visām konfesijām kritums; toties pieaugums — pagānu tradīciju kopējiem: www.bbc.co.uk/news/world-europe-1...
^ Igauņi malači kā vienmēr.

Par Latvijas GS runājot - tālu no 1940. gada neesam tikuši - Gloster Gladiator, tā laika modernākais Latvijas kara aviācijas iznīcinātājs: en.wikipedia.org/wiki/Gloster_Gladia... (šeit viens, tieši Latvijai piederošs: lv.wikipedia.org/wiki/Att%C4%93ls:GL... ), turklāt toreiz mums tādi bija 26.
Wikileaks publisko aptuveni pusi no atlikušajām depešām, kas attiecas uz LV:

www.diena.lv/blogi/wikileaks-izl...
+6
Ehhh, noveicies dažiem puišeļiem jaunībā (es ar šo nedomāju visas konkrētās dāmas, bet gan faktu kā tādu)...
www.spoki.lv/aktuali/Skolotajas-...
www.spoki.lv/aktuali/Skolotajas-...
Krievijā atkal aizturēts cilvēkēdājs
Publicēta: 18:45 29.08.2011.

Sanktpēterburga, 29.aug., LETA--AFP. Krievijā aizturēts kāds vīrietis, kurš atzinies, ka nogalinājis cilvēku un ēdis tā mirstīgās atliekas.

21 gadu vecais aizdomās turamais arestēts piektdien - vien dažas dienas pēc tam, kad Murmanskā tika atrastas viņa upura mirstīgās atliekas.

Kā skaidro izmeklētāji, aizturētais ar savu upuri iepazinies internetā un ielūdzis viņu pie sevis mājās, kur 32 gadus vecais vīrietis nogalināts.

"Pārliecinājies, ka vīrietis ir beigts, viņš līķi sadalīja gabalos un ēda cilvēka mirstīgās atliekas," norāda izmeklētāji. "Vienīgais slepkavības motīvs bija viņa vēlme pagaršot cilvēka gaļu."

Slepkava ar savu upuri iepazinies geju portālā.

LETA AFP

29.08.2011
Copyright © LETA
^ Plaģiāts. :D
Par atliešanu. Vispār tiešām aktuāla problēma Rīgas centrā, gaišā dienas laikā.

www.tvnet.lv/zinas/latvija/38864...
Nuja. Lidiņā var pamīzt. LU faķos, ja zin kur doties. Manā šancē :) Arī Barona Centra apakšā ir WC. Bezmaksas. Nez kā Maķītī. Piem. Parīzē tas kalpo arī par sabiedrisko WC, jo citādu nemaz nav ....
Barona centrā, ja nemaldos, vairs nav par brīvu ateja.
Pirms pāris gadiem vēl bija. Laikam piekrišnas bomži iemīļoja ;)
+1
www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...

True atļurbeņu fans.
+1
Atļurbeņu fans - turpinājums: irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals...
+5
www.apollo.lv/portal/news/article...

Diez kādas simpātijas pret Ādamsonu nejūtu, bet šoreiz jau nu taisnība ir viņa pusē.

"Kā ziņots, arābu kultūras centra vadītājs, no «Vienotības» saraksta Saeimas vēlēšanās startējošais ārsts Hosams Abu Meri izplatījis atklātu vēstuli, kurā Ādamsonu vaino iespējamā rasismā un ksenofobijā.

Savukārt Ādamsons aģentūrai LETA noliedza, ka viņa izteikumos būtu kaut kas no rasisma.

Meri atsaucas uz Ādamsona pausto viedokli LTV7 raidījuma retranslācijā no reģionālās TV: «Cik saprotu, Dombrovska kungs jau, iespējams, ir piekritis un mēs tagad uzņemsim 40 000 līdz 60 000 arābu. Es vienmēr esmu uzskatījis, ka ar baltās rases pārstāvjiem mēs kopīgu viedokli atradīsim, mums ir kaut kur līdzīga mentalitāte, varbūt dažādi uzskati, bet mums ir apmēram vienāda vērtību skala. Sabrauks šeit musulmaņi, es nezinu, ko mēs šeit darīsim.»

Arābu kultūras centra vadītājs norāda, ka šajā citātā izmantoti izteikumi, kas iedala cilvēkus dažādās kategorijās atkarībā no viņu etniskās un reliģiskās piederības."

Nu ir izmantoti izteikumi, kas iedala cilvēkus dažādās kategorijās atkarībā no viņu etniskās un reliģiskās piederības - nu un? Nekur jau nav teikts, ka tie vai šitie ir labāki vai sliktāki, nekādas diskriminācijas tajā tekstā nav, tikai fakta konstatācija par acīmredzamām atšķirībām. Ko, tagad vairs nebūs brīv pamanīt atšķirību starp nēģeri un ķīnieti, jāizliekas, ka visi ir vienādi kā alvas zaldātiņi?
+4
tagad skaitās diskriminācija pateikt, ka zebra ir strīpaina un nav gluži tas pats kas zirgs ....
+3
Jā, nav nekādas atšķirības starp ķīnaizeri un nigg. Yellowy light-brownish whiteish pippel, tā lūk.

Deitukutā!
Nu jaunums. Sabiedriskā transportā aizliegts parvadāt ...velosipēdus!
www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/39...
^ Jā, es nesen redzēju, kā tramvja vadītāja divus sīčus ar riteni izmeta no sava aparāta.
+3
^^ pizģec, nevar 4 km ar kājām aizstumt riteni. Kamēr dirsās ar tramvaja vadītājām un gaidīja nākamo, sen jau būtu aizgājis. Ja jau ar riteni pabraukt ir spējīgs, tad jau paiet ar var.
Tam jau zapaskas ir domātas. Latvijas ceļi , ir Latvijas ceļi...
+1
Bet tāpat tas ir stulbums.
Pirmsvēlēšanu trakums ;)
RĪGA, Sep 08, BNS - Frī kartupeļus, sardeles, cīsiņus, kečupu un majonēzi jau nākamajā mācību gadā varētu izslēgt no skolu ēdināšanas vietu ēdienkartēm, līdzīgi kā pirms dažiem gadiem no skolu kafejnīcām "padzina" pārsaldinātos dzērienus un čipsus, ceturtdien vēsta laikraksts "Diena".

Bļoda, būs jāiet ēst ņemot līdz savu kečupu un majonēzi ...
+1
Ko nu nabaga bērneļi darīs, ja no ēdienkartēm izstums viņu tik iecienīto ēdienu - plikus frī kartupeļus ar tomātu mērci...
+3
Varbūt beidzot pamēģinās kartupeļu biezeni ar gaļas mērci un salātiem?
Skolu ēdienkartēs turpmāk būs balzamiko etiķī marinētas trifeles ar olīveļļu. Jau zināms, ka produktus piegādās ministrijas valsts sekretāra brālēna firma.
Katra skola jau savu konkursu par ēdināšanu rīko.
Nu tad tagad būs vienots konkurss! :D
+1
Ēdienu piegādās Steiku Haoss :D
+2
Mārtiņš Rītiņš: «Mūsu skolniekiem ir jāēd veselīgi un garšīgi! Tāpēc esmu piedāvājis savu ēdienkarti ministrijai, kas to akceptējusi un ieviesīs no 1. oktobra visās skolās Latvijā. Turpmāk mūsu skolēni jau no pirmās klases barosies ar foie gras, Madagaskaras tīģergarnelēm, Roquefort sieru un fondue. Vidusskolai dosim arī austeres. Kas var būt labāks par šo!»
-1
Seit ir atbilde, kapec LV ir KRIZE:
www.tvnet.lv/zinas/mobilais_repo...
Nē, drīzāk jau skolnieku ēdināšanu nodrošinās "Otto Schwarz", kam nav ko darīt, kamēr nav atrisināts konflikts ap Hotel de Rome.
+6
Policisti Zviedrijā no ābeles nocēluši piedzērušos alni
Publicēta: 15:58 08.09.2011.

Stokholma, 8.sept., LETA. Zviedrijas policistiem nācies doties palīgā apreibušam alnim, kas, izmisīgi cenšoties sasniegt vēl kādu iepuvušu ābolu koka lapotnē, iestrēdzis ābelē, vēsta laikraksts "The Local".

Iesprūdušo alni sava dārza ābelē otrdienas vakarā atklājis Zviedrijas rietumu pilsētas Sēres iedzīvotājs Pērs Johansons, kurš izdzirdējis neparastus trokšņus no tumsas pārņemtā dārza.

"Sākumā es padomāju, ka kāds smejas. Es devos paskatīties un atradu alni, kurš bija iestrēdzis ābelē, balstoties uz zemes tikai ar vienu kāju," stāstīja Johansons. Dzīvnieks bija cieši iesprūdis kokā, bet uz Johansona mēģinājumiem viņam pietuvoties, lai palīdzētu, reaģējis ar niknu spārdīšanos.

Alni izdevies atbrīvot tikai ar ugunsdzēsēju palīdzību, kas atlieca ābeles zarus pietiekami, lai pārgurušais un stipri apreibušais dzīvnieks noslīdētu no ābeles.

Pēc piezemēšanās alnis palika guļam zemē bezsamaņā. Glābēji, pārliecinājušies, ka dzīvnieks vēl joprojām ir dzīvs, atstāja viņu izgulēt dzērumu turpat dārzā. Ap rīta pusi paģiru mocītais alnis piecēlies un paspēris dažus soļus, vēlāk dodoties prom.

LETA

08.09.2011
Copyright © LETA
Alnim alnis :D
+2
Aļņa gadījumā vārds «kost» ir burtiskā nozīmē: alnis koda ābolus, kamēr apkodās galīgā lopā. (Būt par alni tādā ziņā izdevīgi — lēti sanāk nokosties.) Bļin, vajadzēja šo iepostēt tēmā DZERŠANA!
Ir, ir tā tiem lopiņiem ar āboliem. Sarijas iepuvušus un attiecīgi ierūgušus - lopiņš, kā jau daždien nepieradis, ātri vien nonāk pavisam lopiskā stāvoklī.
Lops lopā - tātad dubultlops :)
+3
Ja vēl blakus ir kāda ūdenskrātuve, tad var dabūt arī ragus dūņās.
+2
Šitam gan tāds variants nespīdētu - www.kasjauns.lv/lv/bildes/Latvija/0...
+5
Īsos vārdos: alnis bij galīgā zarā!
+1
par alni arī nosmējos.
bet par ēdināšanu skolās piekrītu par visiem 100%. par pusdienam tiek maksāts par pakalpojumu, ka bērns ne tikai kaut kā tiek pabarots, bet kāds to ēdienu arī gatavo. sorry, bet man nav jāmaksā par to, ka uzsilda cīsiņus un zivju pirkstiņus un kartupeļiem uzspiež kečupu normālas mērces vietā. tad jau tik pat labi, noliek ēdnīcā gar sienu 10 mikrenes un lai katrs nāk un uzsilda pats līdzpaņemto fastfoodu. mana sīkā paliktu neēdusi, ja ēdiens būtu ar kečupu vai majonēzi, jo viņa tos vienkārši neēd.
Es labāk umzaucu kečupu, nevis tos miltus ar ūdeni, ko par mērcēm saukā. Bet sīči tāpat vairāk tusē pa kafūzi, nevis ēdnīcu.
-3
VOT sitajam EZELIM vajadzetu ta kartigi GALVU izsist, sikais PIDERS, POZORI normalus zakus, kontrole ir super cali, sava dzive neesmu nevienu bileti nopircis, vienmer esmu visu pa smuko sarunajis:
aculiecinieks.delfi.lv/news/riga/article.p...
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/391...

Te kādu laiku atpakaļ bija diskusija par bezmaksas tualetēm Rīgas centrā. Tika minēts arī Makdonalds. Bet bezmaksas tualetēs var gadīties visādi. Ne velti saka, ka bezmaksas ir tikai siers peļu slazdā:))
+2
Gan jau pohu klucis būs pie vainas bijis.
+1
Tvnetā izlasīju, pirmajā brīdī gribēju likt iekš smagajām anekdotēm:

Cīsiņā esot 70% gaļas

/facepalm
Nu tur jau ir teikts, ka kvalitatīvā cīsiņā, nevis cīsiņā vispār.
+2
Kvalitatīvs cīsiņš... baisi izklausās pēc oksimorona.
+1
Nu kāpēc gan. Protams, tādus maksimās netirgo, jo nebūtu jau kas pērk tādus par attiecīgu cenu. Bet uztaisīt jau var. Ja grib, var tak arī kvalitatīvu belašu uztaisīt.
+1
No labi barota persieša šiki belaši sanāktu :p
-2
nedaudz augstāk ir jau par to alni ... vajadzētu jau tēmai tomēr nedaudz ar aci pārmest.
The more religious you are, the less likely you are to be intelligent, a new scientific study has found.

According to researchers, Christians - particularly fundamentalists who believe the Bible is God's word - have a lower IQ than those who are less religious.

A possible reason behind the finding was a tendency for more intelligent people to challenge religious claims, said one of the researchers, New Zealand psychologist Professor Tim Bates.

"If you believe in religion, you haven't really questioned things," he said. "Brighter people were less likely to feel that religion plays a dominant role in their life."

(Raksts ir garāks, te tikai koncentrāts.)

www.nzherald.co.nz/education/news/arti...
^ no shit Sherlock :D
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/391...

Atkal par tualetēm. Nevajag tajās uzturēties pārāk ilgi. It īpaši divatā. It sevišķi ASV gaisa telpā.
+1
A kā ir - Latvijā savaaļā arī ir kāds jenots sastopams, vai tikai jenotsuņi? It kā wiki raksta, ka savulaik Baltkrievijā jenoti esot veiksmīgi introducēti.
Cik lasīts, vēl ir - ne tik daudz cik jenotsuņu, bet ir.
Cik lasīts, vēl ir - ne tik daudz cik jenotsuņu, bet ir.
en.wikipedia.org/wiki/File:Raccoon-r...

Karte no wikipēdijas. Nē, jenoti līdz mums vēl nav atnākuši. Viņu nav arī Krievijā, tā ka šajā gadījumā runa noteikti ir par jenotsuni.
+1
Nu i labi - nav ko visādus sūdus te ievazāt. Pietiks mums ar superlopbarību latvāņiem.
Latvāņi po - vismaz prikolīgi. Ar ērcēm gan tā švakkāk.
Ērces te ir bijušas kopš senim laikiem. Jenotsuņa nopelns ir tas, ka viņš atnesa pievienoto vērtību - encefalīta vīrusu. Tā vismaz daļa speciālistu uzskata.
Kas tad latvāņos tik prikolīgs? Tādi Černobiļas suņuburkšķi. Ja nu vienīgi var ļauni pairgot par kādu nelaimīgo, kurš, neko ļaunu nenojaušot, atslaukās ar latvāņu lapām.
^^ nu es tieši domāju to sērgu.

^ tak tu pasties uz viņiem - man vismaz tīk. Tiem, kam viņi traucē un paši nejēdz ar viņiem cīnīties vai applaucējas, nav mana problēma.
+6
Latvijā ievazāto nelaimju un sērgu top 5:

5. Sīkie, pretīgie asinssūcēji knišļi (kr. — «moški»), kas ar kokmateriālu vagoniem ievazāti no Sibīrijas. Kad šie iekož, niez vismaz nedēļu; liellopi no šo knišļu uzlidojumiem var pat nomirt, jo govīm ir alerģija pret viņu spļautajām siekalām.

4. «Baltā puķe» (citu nosaukumu nezinu) — tāda parasta puķe ar stiegrainu kātu un baltiem margrietveidīgiem ziediņiem; ievazāta no Ukrainas piecdesmitajos ar siena vezumiem, kurus nācās iepirkt no ukraiņiem dēļ negaidīti slapjas vasaras Latvijā. Braši aug pa vidu labības un citu kultūraugu sējumiem, no viņas grūti tikt vaļā.

3. Latvānis.

2. Ērču encefalīts (neatkarīgi no tā, ar vai bez jenotiem viņš te ienācis).

1. Krievu okupanti un viņu pēcteči — urlas.
+1
Židus, čigānus un kristiešus aizmirsi. Un jenotsuņus.
man ome, vienmēr teica, pirms krieviem aŗī nekādu gripas vīrusu nebija /neatbildu par zinātnisko patiesību, bet fakts kā tāds, ka slimības ievazā ieceļotāji.. kas zin vēl kādas;)
AIDS ar nebija ...
+1
Nu ja, sifilisa jau ar kādreiz nebija. Bija tikai "nelabā slimība". Tuberkulozes ar nebija, tik tāds dilonis vien.
+1
Starp citu, tarakāni Latvijā nākamgad varēs svinēt savu divsimtgadi mūsu zemē. Viņus savulaik ievazāja Napoleona karaspēks 1812. gada kampaņas laikā. Tolaik Latvijā ienāca Napoleona armijā iekļautais Prūsijas korpuss, kurš sev līdzi atvazāja tarakānus — šīs radībiņas tāpēc sāka saukt par «prūšiem», no kā izveidojās vēlākie «prusaki».
Sifilisu, visticamāk, pārvedā dāvanā no Amerikas
mango.delfi.lv/zinas/divainibas/pa...

Skaistums prasa upurus. Līdz Darvina balvai diemžēl nedaudz pietrūka:(
Lai tik nedirš man te, ja?
+1
Lietā par kaķēnu rituālu noslepkavošanu apsūdzības uzrāda divām personām
Publicēta: 14:47 15.09.2011.

Rīga, 15.sept., LETA. Šodien prokuratūrā uzrādīta apsūdzība divām personām saistībā ar kaķēnu rituālu noslepkavošanu šā gada janvārī Rīgā, Biķernieku mežā, aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses pārstāve Laura Pakalne.

LETA jau ziņoja, ka šā gada 4.janvārī policija aizturējusi divus vīriešus un vienu sievieti, kas Rīgā, Biķernieku mežā, veikušas dzīvnieku rituālas slepkavības. Notikuma vietā tika atrasti divi noslepkavoti kaķēni ar atdalītām galvām.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā bija nonākusi informācija par iespējamām dzīvnieku rituālām slepkavībām, aģentūrai LETA iepriekš sacīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāve Sigita Pildava. Pārbaudot šo informāciju, šā gada 4.janvārī ap plkst.22 Rīgā, Biķernieku meža masīvā, Teikas iecirkņa darbinieki kopā ar kolēģiem no Drošības policijas un kinologiem aizturēja trīs personas - 1983.gadā dzimušu sievieti, Latvijas pilsoni, 1989.gadā dzimušu vīrieti, Latvijas pilsoni, un 1987.gadā dzimušu Krievijas pilsoni.

Pēc minēto personu aizturēšanas dienesta suns sniegā atrada apraktus noslepkavotus divus kaķēnus ar atdalītām galvām.

Policijā tika veikta aizturēto personu nopratināšana, kuras laikā izrādījās, ka slepkavības veikusi tieši sieviete, kura sevi uzskata par burvi, magu un vēlējusies uzlabot savu veselības stāvokli.

Aleksandra Fahretdinova LETA

15.09.2011
Copyright © LETA
Пянству - бой! :) Tas jau ir recedīvs! :)

www.tvnet.lv/zala_zeme/dzivnieki...
Aļnu invāzija arī pie mums: www.tvnet.lv/zala_zeme/dzivnieki...
Bildē gan ir brieži :P
+3
Laikam leitis reportāžu taisījis, viņiem tie zvēri vienmēr jūk :D
vai krievs, viņiem jau arī alnis vairak savelkas kopa ar aļeņ, kas ir briedis.
Man reiz Jūrmalā šitāds apmaldījies lops ap deviņstāveni lēkšoja.
+2
Briedis? :D
:D :D :D Nē, Alnis. Tas briežlops jau vairāk pa savu mežu ganījās :D
Priecīga ziņa - sarkanais bandīts Samsons nolicis karoti.

www.kasjauns.lv/lv/zinas/59052/miri...

Ilgi gan izvilka - laikam salaupītais ēdiens bija brangi gājis labumā.
+1
RĪGA, Sep 22, BNS – Baltu vienības dienā, 22.septembrī, Rīgā, Bastejkalnā, tiks iedegts baltu vienības ugunskurs, aģentūru BNS informēja Latvijas Etnokultūras centra valdes locekle Inga Kapeniece.

Pasākumā piedalīsies tradīciju kopa "Pērkonieši" un Latvijas lietuviešu kultūras biedrības vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs "Bijunas".

Sarīkojums noritēs no plkst.20 līdz 21.

Vienlaicīgi uguni iedegs vairākos desmitos pakalnu Lietuvā, Latvijā, Polijā, Baltkrievijā, Krievijā – zemēs, kur mīt baltu cilšu pēcteči.

Pasākumu organizē nevalstiskās biedrības "Latviešu un lietuviešu vienība" un "Latvijas Etnokultūras centrs", un to atbalsta Oļģerta Auna Baltu kultūras fonds.
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/393...

Laikam līdzīgi FIB gribēja piemānīt arī toreiz tos tipiņus, kas dvīņu torņus no kātiem nolaida...
bļin, NCIS bija sērija ar ļoti līdzīgu sižetu, bet tur gāja runa par Balto Namu, ja nemaldos
Cigaretes galīgi dārgas palikušas - 23 kvadriljoni par paciņu :(
edition.cnn.com/2009/US/07/15/quadr...
+5
Un atkal par "izredzētajiem": zinas.nra.lv/latvija/politika/56...
+1
www.delfi.lv/news/national/polit...

Varbūt arī nočņiku un točku karti pie reizes varētu prezentēt?
Abet vai tad pie stacionārajiem radariem neuzstādīs arī attiecīgās ceļa zīmes? you know, satiksmes drošība un tā - citādi cilvēks, nezinādams, ka tur ir radars, tak to ātrumu nesamazinās....

Un tad jau no tās kartes ar nekāda jēga nav.
+1
Varēja jau dažus punktus profilaksei paturēt noslēpumā vai arī piedraudēt, ka mainīs dislokācijas vietu ik pa laikam - ko tas dos, ja visi zinās, kurās 10 Latvijas vietās jābrauc ar atļauto, ja citur var darīt ko grib? Tikpat labi jau var arī informēt narkodīlerus, kurās dienās un cikos būs reidi utt.
vajag kā Lielbritānijā - radari salikti pāros, piefiksē katras mašīnas numuru un aprēķina vidējo ātrumu posmā ...
Būs jau arī pārvietojamie radari, cik sapratu. A šitie stacionārie jau tādos būtiskākos punktos salikti. Pie kam, citās zemēs jau piekopj praksi, ka to uzstādīšanas vietu - nu to kastu - ir vairāk nekā radaru, un tos arī ik pa laikam pamaina, tā ka nevar būt drošs, vai tai konkrētā kastē šobrīd ir radars, vai tā ir tukša. Varbūt arī pie mums tā darīs. Skaitā laikam kaut kādi pār pa 40 viņi bija paredzēti.
^^ a cik gari tie posmi? garākā posmā jau var viinuviet iespiest grīdā, citur pavilkties, un vidējais būs normāls.
ķip 70km/h posmā paraukt uz 100km/h un tad uz 40km/h ? :D

liek jau arī radaru maketus, tāpat kā videonovērošanas kameru maketus uzstāda. Nav iespējams atšķirt vai ir tikai pliks apvalks, vai pilnvērtīgs aparāts.
bet īpaši nebrīnīšos, ka pēc vairākiem gadiem katrā mašīnā būs ar GPS / autiņa kompi un policijas datubāzi sajūgta ierīce, kura neļaus braukt ātrāk par atļauto ātrumu. Uz apdzīšanu varētu īpašu režīmu ieslēgt. Pirms desmit gadiem tas bija filmās par tālo nākotni ;)
Reizēm gadās apdzīt garum garu baikeru kolonnu (kas pišās uz 80-90) vai 4us smagos kraviniekus un tad ātrums pie manevra beigām nereti sasniedz 130-140km/h ...negribētu gan zīmēties radarā :P

Maukas viņi ar saviem radariem. Pabraukt vairs nevarēs.
Bet nu zīmītēm būtu tākā jābūt.
+1
Ko ta tu, Bigij, sūdzies, tu tak teici, ka ātrāk pa simtu nebraucot :P Ā nu vienīgi es pieņēmu, ka runa ir par braukšanu ārpus apdzīvotām vietām.
+1
Es brauc ar 2.5k apgriezieniem :D

Bet nēnu, sukuļi, es ka saku. Saliks tos automātus vietās, kur var mierīgi test uz 70 - visos kurzemes prospektos, anniņmuižas bulvāros, dzelzavas, brīvības ielās, utt. Vietās, kur visvairāk $ noslaukt. Drošība? Hahahahaāā....
Ā, Babītē jau viens ir labu laiku (vismaz zīme, lol). Kāpēc man katru reizi jāpiedomā par šo lietu? Tas novērš uzmanību no braukšanas, ibe.
Viestura prospektu un Ulmaņa gatvi aizmirsi ... Neķer kreņķi - saliks radarus un piecīšlaucējiem mazāk piķis ienāks. Varbūt.
Viesturprospektā jau tur ir 70 vietām - pēc tam, kad es pirms daudziem gadiem smaksāju sodu par ~72, tur pēc mēneša lepni uzstādīja 70. Ulmanītis ar tur kas minjās ar 70, bet, protams, situāciju var uzlabot.

Nekā tur mazāk nebūs - izdomās ko citu, kur pisties klāt.
Šobrīd Viestura prospektā ir 50km/h. Neatceros vai pilnīgi visā garumā.
Pirms nedēļas vēl vienā posmā bi 70-50-70
Man ar liekas, ka viens posms bij 70. Ā, vienīg tagad, ka tur tas pārvads nāk klāt, nav sanācs braukt uz to pusi. Tik vien, ka pagāsnedēļ speciāl izbrauc ietestēt tos abs jaunos pārvads un nu jau vais ne tik svaigo gabal pa vidam.
+2
moš ir. pofig. jādzer
+1
drīz jau jābeidz dzert, lai rīt var piemosties.
a kas tāds rīt (t.i. šodien) svarīgs, lai būtu vērts piemosties ?
+2
tfutubla, es jau nospriedu, ka tu Valdim brauc virsū, bet tu laikam Pimpi Valdi domāji ?
+11
Nesauciet mani vairs par Valdi!
+2
Kur tieši tur itas "bļe" moments? Vai tad kādam vēl aizvien nav puslīdz skaidra motivācija rīkojuma Nr. 2 izdošanai? Oligarhu kapusvātki, āhahahā. mana dirsa.
+1
Es vismaz varu pa Bigija modei priecāties, ka neskrēju uz to glupo referendumu vasarā. Gandarījum no tā, protams, nekāda nav, bet vismaz varu tagad visgudri bilst - nu es tak teicu!

analoģiski ...
+1
Biju referendumā, balsoju pret Saeimas atlaišanu. Biju oligarhu kapusvētkos, uztaisīju un aiznesu, smuki nodemonstrēju Sorosa izbāzeni, ko pēc tam publiski iemetu konteinerā. Vēlēšanās nobalsoju. Ko lai vēl latvietis izdara?
+1
Nu, iesākumam, neapmeklēt tādu idiotisku pasākumu kā minēto balagānu AB dambī.
Kad es parādījos uz AB dambi ar savu Sorosa izbāzeni (veca žakete, uz kuras ar skatuves corpsepaintu uzkrāsots uzraksts FINANSU OLIGARHS SOROSS + spainis par galvu), Dūle no savas improvizētās skatuves veltīja man veselu uzrunu — kaut ko par «citādi domājošajiem». Bet tauta atbalstīja un pat fotografējās kopā ar manu «sorosu». :)
Bet tas tāpat ir kā nobalsot "pret" sev netīkamo partiju, izstrīpojot visus kandidātus no srakasta un iemetot lapiņu urnā. mhehehe.
Ja tu nobalso par jākļu partiju, tad viņi tur pēc tam sēž četrus gadus (vai mazāk, ja tiek atlaisti). Bet sēž. Ja es piedalos pidarasu pasākumā, tad no tā neviens netiek ievēlēts labā amatā, bet es toties esmu parādījis viņiem, ka viņi ir pidarasi, un labi pavadījis laiku! ;)
Tu esi vienkārši ar savu apmeklējumu to pasākumu atbalstījis - nevienu nepiš, kādu lelli tu tur aizstiepi. Protams, nevienu (no tiem uz ko tas tēmēts) nepiš arī tas pasākums kā tāds.
+1
BladeOfDarkness, vakar, plkst. 00:55
a kas tāds rīt (t.i. šodien) svarīgs, lai būtu vērts piemosties ?

es tev varētu atbildēt vārsmās:

Zdrastvuj, devuška-navoz,
Golova iz sraki
Latviešu patrioti 1988. gadā pirmoreiz gāja ar sarkanbaltsarkano karogu pie Brīvības pieminekļa, vēlāk stāvēja uz barikādēm. Protams, kaut kāda pidarasu pasākuma izčakarēšana nav salīdzināma ar šiem notikumiem. (1991. janvārī es biju par sīku, lai būtu uz barikādēm.) Morāle? Katrā periodā savi izaicinājumi. Labāk es pačakarēju šitos pro-Zatlera bļāvējus, kas tobrīd piedalījās kolektīvā oligarhu nīšanā, nekā vienkārši noskatos :)
Nu ja tu jūties, ka ar viņu pasākuma kuplināšanu tu esi kaut kādā veikā viņus pačakarējis, tad "good for you".
Tici man — tev vajadzēja redzēt Dūles un Sipenieces sejas, kad es tur uzrados ar savu Sorosu! :D
+5
Bet tas jau nemaina lietas būtību - tāds Dūle tak ar tur tāda pati lelle kā tavs Soross uz mieta.
+1
Vot, Intar: šitais gan bija Nedēļas Citāts! Precīzi!
The Cheetah S200 carrying two men did not topple the Ferris wheel when it hit the frame near the top on the first morning of an annual three-day festival at Old Bar, a coastal village 220 miles (350 kilometres) north of Sydney. Two children were trapped in a carriage at the top of the wheel near the wrecked plane for 90 minutes. The 53-year-old pilot and his 32-year-old passenger were trapped inside the mangled aircraft more than 30 feet (10 meters) above the ground for almost three hours.

www.youtube.com/watch?v=9UL7JW6Gijw...

Labs panorāmas rats
Sēru vēsts dažiem trūmetālistiem ;)

RĪGA, Okt 03, BNS – Valsts policija aizturējusi Latvijas un Lietuvas pilsoņus, kuri Saldus novadā fermā audzējuši marihuānu. Kopumā atsavināti 720 kilogrami zālītes, aģentūru BNS informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Valsts policijas preses pārstāve Lita Juberte aģentūrai BNS pastāstīja, ka atsavināti 720 kilogrami marihuānas zaļā veidā. Policija norīkos eskpertīzi, lai noskaidrotu, cik daudz atsavinātā marihuāna svērtu izžāvētā veidā. Aptuvenās aplēses jau pirms ekspertīzes policija pašlaik nevēlas minēt.

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde sadarbībā ar Kurzemes reģiona pārvaldi un Lietuvas tiesībsargājošajām iestādēm septembra nogalē, veicot meklēšanas pasākumus, Saldus novadā aizturēja četru cilvēku organizētās noziedzības grupu, kas nodarbojās ar marihuānas audzēšanu kādas fermas teritorijā. 450 kvadrātmetru lielajā platībā bija izaudzēti aptuveni 720 kilogrami marihuānas.

Policijai informācija par šādas audzētavas esamību Latvijas teritorijā parādījās jau šā gada sākumā, līdz ilgstošu izmeklēšanas darbību dēļ apzinātas konkrētas personas un atrašanās vieta.

Audzētava bija aprīkota ar marihuānas audzēšanai nepieciešamajām iekārtām, kas nodrošināja pilnīgu šā narkotiskā auga audzēšanas un ražošanas procesu.

Fermā, kurā audzēta marihuāna, dzīvoja arī aizturētie, un legāli tā bija noformēta kā lauksaimniecības ferma.

Starp aizturētajiem ir 1972.gadā dzimis Latvijas pilsonis un trīs Lietuvas pilsoņi, kuri dzimuši 1959., 1971. un 1989.gadā. Rīgas Ziemeļu rajona tiesa aizturētajiem piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Viens no lietuviešiem, pēc paša vārdiem, agrāk tiesāts par mantiskiem noziegumiem. Tas gan vēl policijai jāpārbauda, piebilda Juberte.

Iespējamos virzienus, kur zālīti bija plānots pārdot, policija noskaidros izmeklēšanā. Policija izmeklēšanas laikā arī noskaidros, vai aizturētie bijuši tikai audzētavas darbinieki vai arī tās organizētāji, norādīja Juberte.

Izžāvētas marihuānas tirgus vērtība melnajā tirgū mazumtirdzniecībā ir aptuveni desmit latu par gramu, savukārt vairumtirdzniecībā – pieci lati par gramu.

Kriminālprocess sākts par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu audzēšanu lielās platībās un narkotiku neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā.

Aizturētajiem var piespriest cietumsodu līdz piecpadsmit gadiem.

Saldus puse marihuānas audzēšanas ziņā izcēlusies jau otro reizi. Aģentūra BNS jau ziņoja, ka pērn marta vidū Muitas kriminālpārvalde šajā pusē uzgāja marihuānas audzētavu. Toreiz tika atsavināts vairāk nekā pussimts kilogramu marihuānas, un tās aptuvenā vērtība bija 344 500 eiro.

Marihuānas audzētava tika rūpīgi apsargāta – bija uzstādīti kustību sensori, un apkārtne nepārtraukti tika novērota, tādēļ iekļūt ēkā varēja vien ar strauju uzbrukumu. Marihuānas audzētāji, lai noslēptu specifisko un spēcīgo augu smaku, audzēja mājlopus ‒ cūkas un mājputnus.

Eksperti uzskatīja, ka marihuāna ražota, lai to realizētu Baltijas valstīs un Skandināvijā. Ir pamats uzskatīt, ka audzētava eksistēja trīs gadus, bet aktīva marihuānas ražošana notika divus gadus.

Toreiz tika apcietināti divi Latvijas pilsoņi.

Pēdējos gados Latvijā vairākkārt atklātas vērienīgas zālītes audzētavas un uzieti šīs vielas krājumi.
+3
Un kur tad paliek solītais valsts atbalsts mazajiem uzņēmumiem un lauksaimniecībai?
+1
www.tvnet.lv/galleries/show/9763...

Kā gan citādi tu vari īstu veģetārieti saukties, ja neesi ļāvim zobenam asam cauri vaigam iet
izskatās pēc Filipīnām - tur daudz apdauzīto, kuri Lieldienās liek sevi vingrotāja pozā piesist un tamlīdzīgas huiņas dara.
tie ar spiciem objektiem vēl tā, bet tā ar to zāģi gan psc.
^ Nez vai tās ir Filipīnas. Filipīnās, cik zinu, ir latīņu alfabēts. A te vairākaš bildēs kaut kādi nesaprotami ķeburi uzrakstos redzami.
+1
Tomēr taizemes jefiņi - pēc uzrakstiem vajadzēja tak izcirst: www.google.com/search?q=Phuket+Veg...

Bet Makaronijā ar ļauži atlaiž. The Sun sekotāju KasĻauns ziņo, ka:
Kāds baznīcas apmeklētājs Svētdienas dievkalpojuma laikā pats savām rokām izrāvis sev acis. Pēc tam 46 gadus vecais Lielbritānijā dzimušais itālis Aldo Bjančini saļima asiņu peļķē, raksta portāls Thesun.co.uk. Viņa māte centās vīrietim palīdzēt, kamēr mācītājs sauca pēc palīdzības. Diemžēl ķirurgiem vēlāk neizdevās glābt vīrieša redzi.

Incidents notika Viaredžio pilsētā, Itālijā. Vēlāk vīrietis ārstiem atklājis, ka dzirdējis balsis, kuras viņam teikušas, ka jāizrauj sev acis. Ārsts Džīno Barbaci apgalvo, ka, lai ko tādu izdarītu, nepieciešams pārcilvēcisks spēks.

Priesteris Lorenco Tanganelli, kurš pēc piedzīvotajām šausmām turpināja dievkalpojumu, atzina: „Nekad mūžā nebiju redzējis tik daudz asiņu.”
Iespējams, vīrieti uz šausmīgo rīcību pamudinājuši Jēzus vārdi Bībelē: „ja tava labā acs tevi apgrēcina, tad izrauj to un met prom; jo tas tev labāk, ka viens no taviem locekļiem pazūd, nekā ja visa tava miesa top iemesta ellē.”

-3
Kārtējais pierādījums, ka veģetāriešu būšana ir kaut kas aiz gara laika sadomāts.
Hipsteriem sēras - "Apple" dibinātājs Stīvs Džobss nomiris.

Dēj tuk ā džēbs!
^ a kāds tur sakars ar hipsteriem ?
Tas tak zināms, ka visi hipsteri lieto tikai un vienīgi Apple produkciju.
+1
Ne katrs, kas lieto Apple produkciju, ir hipsteris. Līdzīgi kā ne katrs, kas ēd banānus, ir mērkaķis :)

Apple pamatprincips (vismaz kompju ražošanā) ir: ražot darbarīkus radošo profesiju pārstāvjiem. Pie kam darbarīkus, kas strādā. Tāpēc arī pirms daudziem gadiem kā pārgāju uz Apple, tā atpakaļ neesmu skatījies uz Windows. Otrs variants bija Linux, bet kaut kā Apple pavilka vairāk.

Džobss pats bija ne tik daudz izgudrotājs (to funkciju šim pildīja Vozņaks sākumā un vesela armija speciālistu pēc tam), bet drīzāk topmenedžeris, kas visu vadīja pietiekami dzelžaini, lai piespiestu savu savākto talantu baru taisīt to, kas tautai tiešām vajadzīgs.
Bez tam — spriežot pēc viņu paskata, hipsterim Apple režojumi nu toč nevarētu būt pa kabatai. Ja kāds var nopirkt Macbook vai iPad, tad viņam būtu jāspēj iegādāties arī cilvēcīgas drēbes!!!

Labi, te par ko citu.

Nozagta garāža ar visu automašīnu
Publicēta: 08:57 06.10.2011.

Rīga, 6.okt., LETA. Vakar Rīgā pagaidām neidentificētas personas nozagušas automašīnu ar garāžu, kurā tā stāvēja. Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Krustpils ielā pagaidām neidentificētas personas nozagušas garāžu, kurā stāvēja 1993.gada izlaiduma automašīna "VW Passat".

Igors Markovs LETA
06.10.2011
Copyright © LETA
+1
"Ne katrs, kas lieto " bla bla bla. Tak neviens nesaka, ka Tu esi hipsters. A mož esi? Tak te vispār par Tevi nekas netiek teikts, ne arī par ne-hipsteriem. Tikai tas, ka hipsteru viens no dieviem ir miris. iphone 6 jau vairs nebūs "TAS". Tākā, nevajag taisnoties, ja?
"Džobss pats bija ne tik daudz izgudrotājs " - nu jā, cilvēks kam ir vairāk par 300 izgudrojumu patentiem tāds menedžeris vien ir. :)
+3
"Apple pamatprincips (vismaz kompju ražošanā) ir: ražot darbarīkus radošo profesiju pārstāvjiem. "

Kur tu šitādu zapti izrāvi. :D Tas, ka apple kompji galvenokārt asociējas ar radošajiem cilvēkiem, nenozīmē, ka Apple kompānijai ir tāds pamatprincips.

"... taisīt to, kas tautai tiešām vajadzīgs."

šitais jau pēc fanboy'a izklausās :D

Visādā ziņā žetons apple par dizainu un operētājsistēmu optimizāciju, par savādāku pieeju un inovācijām programmiskajā frontē.

P.S. Arī uz windows ir darbarīki, kas strādā + ja nav galīgi līkas rokas tad pats windows arī strādā ļoti labi. Un tikai nesaki, ka Mac Tev visu laiku strādā nevainojami! :)
-5
Ciest nevaru aifonus. Rot in pieces, Steve.
-5
Ko var serot par to zhidu?
+2
PossPosah, šodien, plkst. 11:40

"Džobss pats bija ne tik daudz izgudrotājs " - nu jā, cilvēks kam ir vairāk par 300 izgudrojumu patentiem tāds menedžeris vien ir. :)

A kā tu vari zināt, ka viņš ir visu to izgudrojumu autors, ko viņš ir patentējis? Kapitālisms tak - kāds vergo, kāds savāc darba augļus.
Nu tamdēļ jau pastāv tāds "pagaidu patents" - lai neizveidotos situācija, ka patentu var uzturēt ar ikgada maksājumu tikai buržujs ar biezāko maku. Ja cilvēks ir par slinku lai pat tādu pieteiktu, tad izgudrojumu piesavinās cits. Tāds nu ir tas kapitālisms - viens slinko un gaida taisnīgumu nesošo komunismu, cits "zog" viņa idejas.
Drīzāk es domāju par to, ka kungs algo kalpus, lai tie viņa vietā izstrādā produktus, bet labumu patur pats.
+1
Agrāk teica: «Neskati vīru no cepures!», tagad — «Neskati vīru no operētājsistēmas!»

Būdams windows un Unix nelietotājs, nedomāju šīs sistēmas (un to lietotājus) apklucēt, jo lāgā nav priekšstats, kas tur tagad darās. Varbūt tiešām Windows mūsdienās kāds vēl arī lieto un ir apmierināts. Dīvains ir priekšstats pats par sevi — «ja tu lieto Apple, tad esi hipsteris». Tas ir tāpat kā teikt — ja tu spēlē elektrisko ģitāru, tad noteikti esi alkoholiķis, narkomāns un vispār sabiedrībai zudis cilvēks!

Kas attiecas uz Apple nozīmi sabiedrības un kultūras maiņā — tur nu gan šiem ir nopelni tādi kā reti kam mūsdienu pasaulē. Pirms Apple nonākšanas plašā patēriņā kompji bija tizla, nefunkcionāla manta, kas lūza, maitājās un nemaz nebija stilīgi. (Deviņdesmito beigas atceramies? Ikkatram bija pašam labāk, ja pazina vismaz vienu datoristu, kurš varēja palīdzēt sataisīt, ja kas sagāja dēlī.) Tagad — dzīvo bez bēdu ar uzticamu, funkcionālu, ar dažādām mēnešreizēm neslimojošu kastīti baltā, pelēkā vai alumīnija krāsā.
+1
Tu dauns esi?
Rādu vēlreiz, ar pirkstiem un lēnām:
"Katrs hipsters lieto Apple produkciju"
"Hipsters lieto Apple"
"Hipsters->Apple"
"->" un nevis "<-"

Otrs - kāds te klucē? Šī kunga veikums viennozīmīgi ir pasaules mēroga, vēsturē jau sen iegājis un pats viņš ģēnijs. Radītie (un nozagtie, izkrāptie papildinātie) produkti - ļoti ūber.

Tāda sajūta, ka tu centies par katrām varītēm pierādīt, ka neesi hipsters. Un ar to es nedomāju, ka hispters būtu kaut kādā veidā slikts (izņemot lecīgumu un nepieklājību).
+3
Es pirms kāda laika nejauši pa TV uztrāpīju uz kaut kādu raidījumu jauniešiem, kur runāja par hipsteriem. Atceros, ka viena no hipstera pazīmēm bija tāda, ka viņš aktīvi noliedz, ka ir hipsters. Savukārt, ja kāds lielās, ka viņš ir hipsters, tad viņš patiesība nav true hipsters.
+2
Redz kur tas suns aprakts! Nu ko, tad risinājums: hipsteriem uzlikt par pienākumu piespraust dzeltenu sešstaru zvaigzni. Un aizliegt staigāt pa trotuāru, utt!
Es arī lietāju aifonu, taču neesmu nekāds pisters hipsters. Un lai vai kā - aifons ir labākā truba no tām, ko līdz šim esmu lietojis.
+2
Nu jā, tā jau visi saka, parasti tie, kuri neko citu nav lietojuši.
Es parsmējos par to sešstaru zvaigzni!!!!!
^^ Esmu vēl daudz ko citu lietojis :) 1998. gadā, kad iegādāju savu pirmo trubu, aifonu vēl nebija. :)
2002ajā man bija pabaiss Alcatel izstrādājums, ar izvelkamu antenu :D
^^^ ko tik es jaunībā neesmu lietojis... :D

*******************
Urlapānu fitnesa centrs:
http://aculiecinieks.delf...
+2
Sorry, vēlreiz fitnesa centrs:
aculiecinieks.delfi.lv/news/riga/kapec-daz...
Pluss Bigijam, izskatās, ka radošo profesiju pārstāvjiem elementāra loģika ir sveša lieta. :P
es XP lietoju 10 gadus - pēc SP1 parādīšanās nekas nekarās un nekādu mēnešreižu nav. Nokarināt spēj tikai dažas spēles. Kādā kastītē to dzelzi iebāzt ir katra paša darīšana.
+1
Nebija rēķinu nomaksājuši.
video.leta.lv/video/index.html?xm...
Rīga, 10.okt., NOZARE.LV. Alus patēriņš Eiropas Savienībā (ES) no 2008.gada līdz 2010.gadam samazinājies par 8%, kā rezultātā nozarē darbu zaudējuši aptuveni 260 000 cilvēku, liecina auditorkompānijas "Ernst&Young" un "Regioplan" pētījums.

No zaudētajām darba vietām 85% esot likvidētas viesmīlības nozarē. Tomēr ES kopējais alus darītavu skaits no 3000 alus darītavām 2008.gadā palielinājies līdz 3600 pagājušajā gadā.

Pētījumā noskaidrots, ka ES valstu ieņēmumi no šīs nozares, tostarp akcīzes nodokļu iekasēšanas, samazinājās par aptuveni 6% viena gada laikā - no 54 miljardiem eiro (37,95 miljardiem latu) 2008.gadā līdz 50,6 miljardiem eiro (35,56 miljardiem latu) 2010.gadā, neraugoties uz nodokļu palielināšanu alum vairākās valstīs.
Tā tiešām ir krīze un traģēdija!!!
-1
Dethecrator, 6. oktobrī, plkst. 14:49
"Būdams windows un Unix nelietotājs, nedomāju šīs sistēmas (un to lietotājus) apklucēt, jo lāgā nav priekšstats, kas tur tagad darās. Varbūt tiešām Windows mūsdienās kāds vēl arī lieto un ir apmierināts."

Ātri gan pārdomāji un sāki apklucēt jau nākamajā teikumā.

"Kas attiecas uz Apple nozīmi sabiedrības un kultūras maiņā — tur nu gan šiem ir nopelni tādi kā reti kam mūsdienu pasaulē. Pirms Apple nonākšanas plašā patēriņā kompji bija tizla, nefunkcionāla manta, kas lūza, maitājās un nemaz nebija stilīgi. (Deviņdesmito beigas atceramies? Ikkatram bija pašam labāk, ja pazina vismaz vienu datoristu, kurš varēja palīdzēt sataisīt, ja kas sagāja dēlī.) Tagad — dzīvo bez bēdu ar uzticamu, funkcionālu, ar dažādām mēnešreizēm neslimojošu kastīti baltā, pelēkā vai alumīnija krāsā."

Izskatās vēl trakāk par hipsteri - šitais jau pēc apple fanāta ož.

Apple ir parasta tehnikas kompānija un diži jau neko viņi nav mainījuši ne sabiedrībā ne kultūrā (protams atskaitot apple fanātu pulku) - tikai tik cik pēc savas vīzijas uztaisījuši veikalus, kompjus, gadžetus un programmiskos produktus.
Plašajā patēriņā apple savu pirmo produktu palaida 1983. gadā. "Īstens netizluma, funkcionālisma un stilīguma paraugdemonstrējums, kas radīja apvērsumu kompju ražošanā" :D
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e...
Kāds, kas palīdz sataisīt ir noderīgs vienmēr un visām sistēmām! Attiecīgi vai tas ir kaimiņš vai serviss (plusi un mīnusi) - tā jau ir cita diskusija.
Bez bēdas var lietot arī citu "krāsu" kastītes, kuras tāpat ir uzticamas un vēl funkcionālākas.
Vai Tu zināji, ka osx ir nedrošāka par windows ?

Tākā nav ko liet zupu par lietām no kurām Tev ar sajēgu problēmas.
-1
Vispār jau bija tā, ka Apple Corp gandrīz aizgaja pa burbuli ar saviem bezgala "stilīgajiem" kompjiem.

Atdzīvojās tikai tad, kad uzģenerēja stilīgumu apzīmējošo iPod, bet pēc tam radot histēriju ar iPhone. Tas, ka abiem iekšā ir procesori, tad tas nenozīmē, ka tie ir datori. iPad varētu būt "dators", akut arī īstenībā ir tikai iPhone uz steroīdiem.

Apple kā datoru ražotājs - vēl joprojām sēž savā nišā un nekas nav mainījies. PC dominance ueber alles.
-1
Plus vēl - es NEIEREDZU peles, kurām ir tikai viena poga!!!!!! Fuck Apple!
Viena poga ??? Vpizdunah tādu ...

Procesori ir arī televizoros, DVD pleijeros, satelītuztvērējos (pēdējos jau par kompjiem var saukt - procis, RAM, cietais disks, OS (pārsvarā Linux), LAN, ieejas-izejas ar kā normālam multimediju PC)
+1
Ja atmiņa neviļ, tad arī 2pogu peles tiem dabūjamas.
Apple aizgāja pa burbuli tajā periodā, kad viņi no valdes bija aizdabūjuši prom Steve Jobs. Wozniak savukārt bija gandrīz nosities ar lidmašīnīti, tā kā vienu brīdi (vārda burtiskā nozīmē) nespēja atcerēties, kas pats ir. Tas ir tas laiks, kad Jobs nodibināja animācijas studiju Pixar un taisīja jaunu OS ar nosaukumu NeXT vai kaut kā uz to pusi. (Riktīgi stulbs nosaukums bija.)

Pēc tam ap 1995. gadu Apple sāka iet uz grunti un ņēma Džobsu atpakaļ darbā, nopērkot arīdzan viņa taisīto OS, uz kuras pēc tam uztaisīja OS X. Deviņdesmito sākuma Mac bija nestilīgi mēsli (pašam tika tas gods pamēģināt darboties uz Mac OS 8.6 — pretīga OS, ja salīdzināja ar pierasto Win 98. Labāk rakstīt komandas Unixā).

Tad viņi izlaida sēriju ar zaļi caurspīdīgajiem iMac, kam olveida forma (man gadījās tāds ar OS 9.4, ja pareizi atceros), un Apple aizgāja uz augšu. Ļoti noderīga pieredze, kuru studēt tiem, kam jāpārlauž lejupejošā attīstības spirāle un jāizved organizācija no pakaļas.

Jā, Apple peles ir ar vienu pogu. Nopērkamas arī ar divām, bet, kad pierasts pie vienas, tad tā otra nemaz nelietojas.

par Apple drošību: nekad neesmu pazaudējis datus dēļ sistēmas avārijas. (Lai gan backups, protams, visam stāv.) No visiem Makiem, kas man bijuši, kopējā statistika ir šāda: uzkāršanās — vidēji retāk nekā vienu reizi gadā.

Pilnībā jāpiekrīt, ka iPhone izskatās uz mata tāds pats kā iPod pleijeris, ar kuru var arī zvanīt. Savukārt iPad ir tāds uzpumpēts telefons, no kura nez kāpēc nevar pazvanīt. Attiecīgi tādus nelietoju — manuprāt, tie ir kulta patēriņa krāmi bez lielas praktiskas vajadzības. Nu vismaz ne par to cenu!
Vispār Džobs nenodibināja, bet nopirka Pixar. Tas bija viens no viņa labākajiem darījumiem, kas īpaši atmaksājās vēlāk:
www.wired.com/gadgetlab/2011/10/s...

Ar drošību es domāju tādu lietu, ka hakeri uzēd OS X brokastīs.
Vienīgie veidi kā pasēt datus ir cietā diska avārija un/vai līkas rokas. Tākā te ir pilnīgi vienalga kāda os.
Kārtīgs urbējs jebkuru sistēmu uzēdīs brokastīs — ātrāk vai vēlāk, ja viņam tiešām vajadzēs. Diemžēl. :( Praktiski dzīvot vajag tā, lai tavus datus neizrakņā amatieri, mazie brāļi, dumiķi darbabiedri un citi tamlīdzīgi ļautiņi, kas spēj nodarīt kaitējumu aiz tīrā stulbuma, kad sadomājuši aizņemties tavu kompi bez prasīšanas un kaut ko, protams, sajājuši. Lūk, un šim nolūkam man MacOS noderējusi vislabāk — neviens no uzskaitīto kategoriju pārstāvjiem īpaši neķeras klāt! ;)

Kas attiecas uz nopietnām datu zādzībām — dzīvē esmu redzējis, ka tiek nozagti dati tikai no Windows sistēmām. Tas gan nebija atkarīgs no sistēmas, bet gan no datiem: kā jau teicu, tos datus būtu nopizģījuši šā vai tā, neatkarīgi, kas pa kasti un kāda OS.
Ja jau tādi svarīgi dati, tad nav ko turēt uz kompja, kurš tīklam pieslēgts.
Šitais padoms ir ļoti derīgs tādām kompānijām, kā, piemēram, tranzītkravu pārvadājumu ekspeditoram un naftas tankeru korporācijai :D
+2
Turpinot par Apple un hipsteriem:

chzmemebase.files.wordpress.com/2011/10/internet-me...
Mums drīz būs kā Štatos - varēs tarakānus šķīvjos peldināt un kompensāciju piedzīt:

Rīga, 11.okt., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.9.30 paredzējusi izskatīt Innas Timofejevas prasību pret ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja "McDonald’s" pārstāvniecību Latvijā SIA "Premier Restaurants Latvia" par viena miljona latu morālā kaitējuma kompensācijas piedziņu, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

Bijusī restorāna virtuves darbiniece šovasar vērsās ar prasību tiesā, norādot, ka pēc paslīdēšanas uz mitras grīdas virtuvē kļuvusi par invalīdi, aģentūru LETA iepriekš informēja prasītājas advokāte Rada Matjušina.

Advokāte iepriekš pastāstīja, ka pēc kritiena uz slidenās restorāna virtuves grīdas viņas klientei noteikta "smaga diagnoze", viņai jau izoperēta viena riba un tagad gaidāma nākamā operācija. Sievietei noteikta trešā invaliditātes grupa, un mediķi atzinuši, ka gūtā slimība nav ārstējama.

Sieviete vērsusies arī Valsts darba inspekcijā (VDI), lūdzot notikušo izmeklēt. VDI veikusi pārbaudi, taču pārkāpumus nav atklājusi, jo konstatēts, ka pati Timofejeva parakstījusies darba drošības žurnālā.

Pati sieviete gan uzstāj, ka viņas paraksti žurnālā ir viltoti, un vērsusies ar iesniegumu Valsts policijā, kas sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 275.panta 1.daļas, kas par dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošanu un viltota dokumenta, zīmoga un spiedoga realizēšanu un izmantošanu kā sodu paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai arestu. Pēc kriminālprocesa sākšanas arī VDI apliecinājusi, ka atsāks administratīvo lietu.

Matjušina sacīja, ka atbildētājs ar prasītāja pusi nesarunājas, tāpēc nolemts vērsties tiesā.

Savukārt "Premier Restaurants Latvia" vadītājs Tomašs Navrockis iepriekš biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja, ka no savas darbinieces Timofejevas nav saņēmis oficiālu prasību par kompensāciju un iespējamajiem tiesu darbiem.

Morālā kaitējuma kompensācijas apmērs - viens miljons latu - noteikts, izvērtējot gan nodarīto traumu smagumu, kas darbiniecei radušās, jo darba devējs nav nodrošinājis atbilstošus darba apstākļus, gan arī atbildētāja spēju šo summu samaksāt, papildināja prasītājas advokāte.

"McDonald’s" ir pasaulē vadošs ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 32 000 restorānu 117 valstīs. Ap 80% no "McDonald’s" ēstuvēm pieder franšīzēm, kas nodrošina to darbību.

"McDonald’s" darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot ēstuvi "Luna" Vecrīgā. 2010.gadā tika atvērta astotā ēstuve tirdzniecības parkā "Alfa" Rīgā.

"McDonald’s" pārstāvniecība Latvijā ir "Premier Restaurants Latvia", kas pieder Maltas kompānijai "Premier Capital". "Premier Capital" pārvalda 54 "McDonald’s" ēstuves Baltijas valstīs, Maltā un Grieķijā. Šogad Latvijā "McDonald’s" plāno atvērt trīs "McDrive" tipa ēstuves, tostarp pirmo uzņēmuma restorānu ārpus Rīgas, kas atradīsies Daugavpilī.

Danute Tomsone LETA
+1
Prasība kā amērikā, bet apmierinājums kā latvijā - vainu atmetīs atpakaļ vai kādi 250Ls
+5
7 promiles, 8,89 promiles:

youtu.be/4hTDSeSKcJE...
Vēl čupiņa ar bilžiem no Taizemes festa - ko tik nevar aiz vaiga paņemt:

postomania.ru/post187583529/...
-1
Blekmetālista supermārkets ;) - postomania.ru/post186345645/...
+2
To gan es definētu kā bezjēdzīgu dzīvnieku apkaušanu, kaut arī neesmu PETA biedrs.
Gan jau pārējās ķermeņu daļas viņi ir apēduši, tad jau vairs tas tik bezjēdzīgi nav.
vells, kā gribētos no turienes kādreiz mājās pārbraukt ar vezumiņu dažādiem tautas daiļamata mākslas priekšmetiem! Pārējās ķermeņa daļas ēd (un ļoti garšīgi pagatavo), vismaz kaimiņos Libērijā. ;)
+1
Hu pateiks, bet man tur vairums izskatās kā būtu paši (sa|ie)puvuši.
+1
Amizantais matemātikas uzdevums
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/395...
Protams, vienmēr jāmeklē sazvērestības, zemteksti un kas tik vēl ne...
Labāk uzdevumus taisīt pēc vecā principa "Jānītis iedeva Pēterītim 4 ābolus un viņam palika kabatā 2,5 reizes vairāk. Cik puikām ābolu kopā?" .
Ne1s, jo visus atņēma kaimiņš Vasja & Co ;-)
palika kabatā 2,5 reizes […]? Jānītis iedeva Pēterītim jēpīšus,pašam arī vēl palika.No tā izriet,ka šiem palika kabatā vēl āboli, nevis «reizes».
+1
no tā izriet, ka Anniņa Pēterītim neiedeve, nācās samierināties ar Jānīti
… un,tā kā Pēterītis Jānītim neiedeva ne tik, tad nācās kārdināt ar āboliem. Pieņemsim, ka tas par Anniņu bija korollārijs, tagad būs lemma:

Dots: Jānītis iedeva Pēterītim 4 ābolus un viņam palika kabatā 2,5 reizes vairāk.

Jāpierāda: Jānītis patiesībā ir pedofīls, kuram ir 47 gadi un kas kārdina mazgadīgo Pēterīti ar āboliem.

+4
Sidorovs un Kozlovs mēģināja iedot Jānītim pāris bietes.
Cik zilas acis, cik izsitu zobu un lauztu žokļu tagad ir par abiem kopā, ja zināms, ka Sidorovs palika turpat guļam, bet Kozlovam izdevās aizbēgt kliedzot?
+1
^ Papildjautājums. Trīsreiz var minēt, par ko vēlēšanās balsoja Sidorovs un Kozlovs?
+4
Pareizā atbilde: Sidorovam un Kozlovam nav balsstiesību.
+2
"..stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu..." - jā , protams. :D
Tallinas braucienā pacēlās jautājums par elektroniskajām ID kartēm, ko beidzot drīz ieviesīs. Šodien kā reiz LETĀ parādījās kolēģa Skruža lielā intervija ar PMLP direktoru Vilni Jākobsonu, kur šis jautājums apskatīts plaši un vispusīgi. www.leta.lv/lat/news/interviews...

No nākamā gada 2.janvāra PMLP sāks izsniegt jaunus personu apliecinošus dokumentus - personas apliecības jeb eID kartes. Kādas būs to lielākās priekšrocības?

eID karte Latvijas iedzīvotājam būs pilnīgs jaunums. Tā varēs kalpot kā ceļošanas dokuments pa visu Eiropas Savienību (ES), perspektīvā arī visur, kur ir bezvīzu režīms. Pasi vajadzēs tikai tad, ja radīsies nepieciešamība pēc vīzas. Galu galā cilvēks varēs izvēlēties, kādu dokumentu saņemt - pasi vai eID karti, vai arī abus, bet vismaz viens no tiem, protams, būs obligāts.

Bet, ja cilvēks izvēlēsies lietot tikai eID karti un gribēs piedalīties Saeimas vai pašvaldību vēlēšanās, tad kur viņam tiks iespiests zīmogs?

Saeimas vēlēšanu likumā šobrīd ir noteikts, ka vēlētāja personu apliecinošais dokuments ir Latvijas pilsoņa pase, savukārt pašvaldību vēlēšanās es varu nobalsot tikai savā iecirknī, kura sarakstos ir iekļauts mans vārds. Taču šis jautājums, protams, ir cieši saistīts ar vēlēšanu lietām, jo visu laiku jau tiek plānots, ka tūliņ mēs varēsim balsot elektroniski. Ja šādas elektroniskas vēlēšanas ieviesīs, tādā gadījumā būs vajadzīgi tikai personas pamatdati, un pasē nekādu zīmogu nespiedīs. Ar eID kartēm varēs balsot elektroniski, jo tajās būs iekļauts elektroniskais paraksts. Tātad kopumā viss ir atkarīgs no tā, cik drīz tiks ieviesta elektroniskā balsošana, bet tā nav mūsu kompetence. Man grūti spriest, cik tālu patlaban ir šīs sistēmas izstrāde.

Jūs minējāt e-parakstu. Kādas vēl funkcijas nāks "komplektā" jaunajam dokumentam?

Viens ir e-paraksts, un otrs - iespēja attālināti autentificēties. Piemēram, sēžot šeit, savā darba kabinetā, es ielieku eID karti lasītājā (lasītājs jāpērk atsevišķi, tas maksā no septiņiem latiem), ievadu kodu, kas izsniegts kopā ar eID karti, un autentificējos konkrētā sistēmā, kas atpazīst mani kā Vilni Jēkabsonu. Tā es varu kaut vai uzrakstīt pieteikumu kredītam, un sistēma mani identificē. Kurš gribēs, varēs to izmantot, kurš negribēs, varēs neizmantot, katrā ziņā mēs cilvēkiem šādu iespēju dosim.

Tātad teorētiski iespējas ir ļoti plašas, bet vai tehniski visu šo pakalpojumu pieejamība tiks nodrošināta jau līdz ar pirmo eID karšu parādīšanos apritē?

Jo vairāk būs e-pakalpojumu un e-paraksta aktīvo lietotāju, jo straujāk attīstīsies visa infrastruktūra šo pakalpojumu piedāvāšanai. Jau šobrīd ir neskaitāmi valsts un pašvaldību iestāžu elektroniskie pakalpojumi, kas pieejami personām ar e-parakstu. Tāpat patlaban daudz ko var izdarīt, izmantojot banku izsniegtos autentifikācijas līdzekļus, tādēļ esmu pārliecināts, ka nebūs grūti radīt vēl papildu iespēju izmantot arī eID kartes. Jebkurā gadījumā autentifikācija ar eID kartēm kaut ko prasa arī no otras puses - pakalpojumu sniedzējiem. Mēs varam pateikt, kādas būs šīs kartes funkcionālās iespējas, bet nezinām, cik aktīvi iestādes un pakalpojumu sniedzēji ieviesīs mehānismus, kā šīs iespējas izmantot, jo tas ir arī finansiāls jautājums. Piemēram, e-paraksts šobrīd strādā, bet personu loks, kas to lieto, ir ļoti neliels.

Vai jūs pats izmantosiet eID kartes priekšrocības?

Es labprāt daudzas lietas risinātu, izmantojot eID parakstu vai autentifikāciju, ja pretī būtu serviss, kas to nodrošinātu. Protams, man ir labāk neņemt numuriņus un nestāvēt garās rindās, bet visas tās lietas nokārtot caur internetu.

Cik cilvēkam izmaksās eID karte, un cik šādus dokumentus jūs plānojat izsniegt?

Mēs paredzam, ka eID karte maksās ap desmit latiem. Tāpat atsevišķām iedzīvotāju grupām pienāksies atlaides. Katrā ziņā šīs personu apliecības noteikti būs lētākas nekā pases. Savukārt lētākais karšu lasītājs, kas vajadzīgs, lai datorā varētu izmantot eID kartes autentifikāciju un e-parakstu, maksā ap septiņiem latiem, un drošības standarti šiem aparātiem neatšķiras, jo visa drošība jau ir programmatūrā, nevis lasītājā. eID karšu sagataves mēs esam pasūtījuši vienu miljonu, un tās paredzēts piegādāt četru gadu laikā. Sagataves izgatavo Francijas kompānija "Oberthur Technologies S.A.".

Nav noslēpums, ka eID kartes bija plānots ieviest jau šī gada pirmajā pusē. Kāpēc sanāca tāda aizkavēšanās?

Tas nebija saistīts ar pašām sagatavēm, bet ar programmatūru. Lai mēs apgūtu eID kartēm paredzēto ES finansējumu, valdība izvirzīja uzstādījumu izstrādāt koncepciju šim projektam, bet vispirms Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai tika uzdots sagatavot metodiku minētās koncepcijas izstrādei. Līdz ar to bija jāsagaida metodika, kas tika apstiprināta pagājušā gada beigās, un tikai tad mēs drīkstējām izstrādāt koncepciju, kas vēl bija jāapstiprina Ministru kabinetā. Pēc tam arī varējām sākt realizēt visus ar eID karšu ieviešanu saistītos procesus. Patlaban mēs jau organizējam iepirkuma procedūras tām lietām, kas nepieciešamas eID karšu personalizēšanai, lai jaunais dokuments strādātu, būtu nolasāmas, u.tml.
RĪGA, Okt 18, BNS ‒ Ja izdosies ieviest lielās izmaiņas Krimināllikumā, vidējais piemērojamais brīvības atņemšanas sods būs četri gadi līdzšinējo sešu vietā, uzskata Tieslietu ministrija.

Saskaņā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes informāciju pašlaik vidējais soda izciešanas laiks ieslodzījuma vietās ir seši gadi, kas atbilst vidējam brīvības atņemšanas sodam, kāds pašreiz piemērojams saskaņā ar Krimināllikumu.

Stājoties spēkā Tieslietu ministrijas izstrādātajiem grozījumiem Krimināllikumā, vidēji piemērojamais brīvības atņemšanas sods būs četri gadi. Tādējādi vidēji piemērojamais brīvības atņemšanas sods tiek samazināts par diviem gadiem jeb 30%.

Tieslietu ministrijas (TM) valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos Laila Medina žurnālistiem otrdien teica, ka šādi aprēķini gan ir provizoriski, jo katru individuālo sodu noteiks tiesa. "Mēs gan provizoriski varam rēķināt, jo katru individuālo sodu noteiks tiesa, taču mēs domājam, ka tie varētu būt četri gadi," norādīja Medina.

Ja izdosies pieņemt grozījumus, tad savukārt par mantiskiem noziegumiem, kas veido lielāko notiesāto īpatsvaru, brīvības atņemšanas sods samazinātos vidēji pat par 40%.

Medina atzina, ka, samazinoties sodiem, rastos ietaupījums arī budžetā, jo nevajadzētu tērēt līdzekļus ieslodzīto uzturēšanai. Viņa atgādināja, ka Latvijā ir viens no augstākajiem vidējiem brīvības atņemšanas soda ilgumiem ‒ jau pieminētie seši gadi, bet Eiropas valstīs ‒ pārsvarā divi gadi.

Turklāt pētījumi rāda, ka ilglaicīga atrašanās cietumos, kas nav pamatota ar sabiedrisko bīstamību, patiesībā traucē pievērst personas likuma paklausīgai dzīvei.

Medina kā lielākos ieguvumus grozījumu ieviešanai minēja to, ka būs iespējams piemērot adekvātākus sodus nodarījumam, līdz ar to paplašinot alternatīvo sodu klāstu. Jau nelielā pieredze Valsts probācijas dienestam par piespiedu darbu un citiem sodiem liecina, ka personām, kas izcietušas alternatīvo sodu, recidīvi ir daudz zemāki nekā brīvības atņemšanas sodu izcietušajiem.

Otrs ieguvums būs Latvijas sodu sistēmas pietuvināšanās citu Eiropas Savienības valstu sodu sistēmai, atsakoties no padomju laikā mantotās represīvās sodu sistēmas.

Jau ziņots, ka valdība trešdien plāno skatīt grozījumus vairākos likumos, kas vērsti uz otras nozīmīgākās krimināltiesību reformas īstenošanu pēc Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanas.

2004.gadā ar grozījumiem Krimināllikumā tika realizēta pirmā nozīmīgā kriminālsodu reforma, papildinot daudzu Krimināllikuma Sevišķās daļas pantu sankcijas ar brīvības atņemšanai alternatīvu sodu – piespiedu darbs. Lai arī minētā reforma bija nozīmīga, tā nebija vērsta uz sodu politikas visaptverošu pārvērtēšanu un reformu.
Nu ja - lai pietuvinātos jevrōpai, ņemam un griežam :D Varbūt vispār klappēt ciet šos iestādījumus - tad būsim kā parasti pirmajā vietā. Dauņi.

No otras puses, jāiet zagt. To miljonu tagad, kā rādās, būs ātrāk un ērtāk nozagt nekā nopelnīt.
+1
Šveices kreisie ekstrēmisti draud nogalināt nolaupīto Tautas partijas āzi
Publicēta: 11:37 18.10.2011.

Cīrihe, 18.okt., LETA--THE LOCAL. Šveicē kāda kreiso ekstrēmistu organizācija nozagusi Tautas partijas (SVP) talismanu - āzi vārdā Cotels, draudot ragaino ķīlnieku nogalināt.

Atbildību par dzīvnieka nolaupīšanu uzņēmusies organizācija "Antifašistiskā rīcība" (AFA), publicējot paziņojumu internetā. "Tagad mums ir arī grēkāzis," savā sarkastiskajā vēstulē norādīja organizācija.

Āzis līdz nozagšanai mitinājās pie Šveices parlamenta deputāta Ernsta Šibli, kas, sestdienas rītā dodoties barot savu aizbilstamo, atklāja, ka Cotels un vēl viens āzis Mimo ir pazuduši.

Viņš ziņoja par dzīvnieku pazušanu policijai, atklājot, ka pagājušajā vasarā partija saņēma "fašistu āzim Cotelam" adresētu draudu vēstuli.

AFA nav pieprasījusi nekādu izpirkuma maksu vai izvirzījusi citas prasības.

Cīrihes policija izmeklē lietu, taču pagaidām likumsargu rīcībā nav minējumu par to, kur Cotels varētu atrasties.

Desmit gadus vecais Cotels kļuva par SVP talismanu 2007.gada vēlēšanu laikā. Uzskatot, ka āzis nesis partijai veiksmi, tā padarīja viņu par savu talismanu arī šogad.

Cotels parādījies vairākos pasākumos partijas priekšvēlēšanu kampaņas laikā, un SVP plānoja vēl vairākus pasākumus ar dzīvnieka piedalīšanos pirms Šveices federālā parlamenta vēlēšanām 23.oktobrī.

Publiskā paziņojumā SVP norādīja, ka Cotela nolaupīšana satriekusi partijas biedrus, un lūdza cilvēkus, kas nozaguši dzīvnieku, nekavējoties to atdot Šibli.
LETA

18.10.2011
Copyright © LETA
+1
Tas virsraksts būtu labi izskatījies mūsu presē pirms gadiem trim.
+1
Ace Ventura: Cry of the Scapegoat
+1
Krievs uz salas Baltajā jūrā 17 dienas notusējis:

www.kasjauns.lv/lv/zinas/61701/mekl...
+1
Pieprasu izņemt šo rakstu:
www.diena.lv/blogi/kas-paslepts-...

Klaji meli, demogoģija, naida kurināša, rasisms, antisemītisms, situācijas destabilizēšana, utt. Ar sazvērestības teorijām jau nu cienījamam laikrakstam nebūtu jānodarbojas. Zinietredziet, ēēe.
Pavisam piemirsu vakar iemest šo te: neogeo.lv/?p=10622
Inčīgs raksts par parādiem.
"Radiohead" izraisa vinila skaņuplašu popularitātes kāpumu
Publicēta: 18:05 19.10.2011.

Londona, 19.okt., LETA--BBC. Pateicoties "Radiohead", Adelei un "Baddy Eye", šogad par 40% pieaudzis vinila skaņuplašu tirdzniecības apjoms Apvienotajā Karalistē, liecina kompānijas "Official Charts Company" dati. Šogad skaņuplašu formātā pārdoti vairāk nekā 240 000 ierakstu Apvienotajā Karalistē, salīdzinot ar 234 000 ierakstu visa 2010.gada laikā. Visvairāk mūzikas fani iegādājušies britu grupas "Radiohead" albuma "King Of Limbs" plates, pārspējot dziedātājas Adeles albumu "21", kas ir šā gada vispopulārākais albums visos citos formātos.

Vinila skaņuplašu pārdošanas augstākais apjoms tika sasniegs 1975.gadā, kad tika nopirkti 91,6 miljoni platēs izdoto albumu. Togad topu virsotnes ieņēma Eltona Džona pirmā labāko dziesmu izlase, "Led Zeppelin" albums "Physical Grafitti" un "Pink Floyd" albums "Wish You Were Here".

2010.gadā no Lielbritānijā pārdotajiem albumiem tikai 0,2% bija vinila plates formātā. Lielākā daļa no 119,9 miljoniem pārdoto albumu bija kompaktdiska formātā, bet digitālā formātā pārdots 21 miljons ierakstu. Pēc "Official Charts Company" aplēsēm, šis būs ražīgākais gads vinila formātam Apvienotajā Karalistē kopš 2005.gada, kad pārdošanas apjoms sasniedza 351 000 eksemplāru.

Līderpozīcijā nonākušais "Radiohead" albums "The King Of Limbs" papildus parastajiem formātiem tika izdots arī 12 collu vinila skaņuplates formātā, bet vēlāk faniem tika piedāvāts "laikraksta" formāta ierobežotas tirāžas albuma komplekts ar divām 10 collu vinila platēm īpašās aploksnēs, vairākiem lielformāta plakātiem un 625 maza izmēra mākslas darbiem un kompaktdisku. Kopumā fani šogad iegādājušies aptuveni 20 000 "The King Of Limbs" plašu.

Šogad desmit pārdotāko vinila plašu vidū ir arī "Arctic Monkeys", P.Dž. Hārvija, Keita Buša un "Nirvana", kuras atkārtoti izdotais albums "Nevermind" septembrī pieredzēja spēcīgu pārdošanas apjoma kāpumu.

2011.gada līdz šim visvairāk pārdoto skaņuplašu albumi:

1) "The King Of Limbs" ("Radiohead");
2) "21" (Adele);
3) "Different Gear Still Speeding" ("Beady Eye");
4) "Suck It And See" ("Arctic Monkeys");
5) "Let England Shake" (P.Dž. Hārvija);
6) "Bon Iver" ("Bon Iver");
7) "Submarine" (Alekss Tērners);
8) "Director's Cut" (Keita Buša);
9) "Build A Rocket Boys" ("Elbow");
10) "Nevermind" ("Nirvana").

LETA/BBC
19.10.2011
Copyright © LETA
Un?
Un? Ziņa no LETA par mūzikas tēmu. Žēl tikai, ka nav nosakāms, kāda daļa no kopējā vinilu apgrozījuma pieder smagajai mūzikai, bet nu vispār var salīdzināt tendenci. Ja komercmūzikai joprojām CD formāts ir graujošā pārsvarā, tad eksperimentālajai mūzikai un postmetālam tirāžas jau mēdz būt, piemēram, šādas: 2000 plates (vairākās krāsās, bet kopā 2000) un 2000 kompaktdiski. Parasti plates izpērk uzreiz, dažreiz pat uz pre-order, kamēr CD pēc tam stāv gadiem, kamēr tiek nocenoti. Citiem žanriem nav sanācis pasekot, mošk kādam vēl ir kādi novērojumi…?
+1
Jebkurā gadījumā plašu pircēji pamatā ir kolekcionāri un audio fetišisti. Laikam gan smagās mūzikas klausītāju vidū to procents ir augstāks (tik un tā diezgan niecīgs).
es necērtu to huiņu ar pirmajiem presingiem, viniliem un tamlīdzīgiem marazmiem. Labāk nopērku remiksēto ar bonusiemm par atlaidēm.
Hipsteru UK kļūs arvien vairāk >:)
Ļoti vienkārši. Ja tev ir pirmā spiediena vinils, limitētais krāsainais, caurspīdīgais, picture disk, numurētais, autografētais vai vēl kā tamlīdzīgi — tas ir tāpat kā tev piederētu gleznas (vai drīzāk, teiksim, litogrāfijas) darba oriģināls. Ja tev pieder kāds ne tāds, tad tas ir tā kā gleznas reprodukcija.

Bet vispār vākt tādas lietas nozīmē, ka tev pieder kolekcija, kuras vērtība ar gadiem aug. Vai CD kolekcijas vērtība pieaug… nu, tas arī jāskatās, kas tev tajā kolekcijā ir. Piemēram, ja tev ir bleķis, kas izlaists zem Moonfog vai — vēl labāk — Deathlike Silence, tas maksā septiņas līdz desmit reizes vairāk nekā citi, pārizdotie izdevumi. Neatkarīgi, vai tas CD vai vinils.
+1
Vērtība aug, pie nosacījuma, ka ir pieprasījums. Un ka tu esi teorētiski gatavs kādā brīdī no tās šķirties.

Ne-kolekcionāram kolekcionāru nesaprast un otrādi, un basta.
Es arī tos marazmus ar gleznām necērtu. Kāpēc piem. viltojums, kuru tik pēc krāsas vecuma noteikšanas var atšķirt no oriģināla maksā pāris štukas, bet oriģināls pāris ļimonus ?
+2
Kāpēc "Melnais kvadrāts", ko uztriepis kāds Maļevičs, maksā baisās summas, bet identisks mans veikums nemaksās neko? Jebšu kāds abstrakcionists uztriepj dažus triepienus un gūst pasaules slavu, kamēr trūmetālistu centieni gūt slavu šādā veidā visticamāk beigtos ar frāzi "redzams absolūts talanta trūkums".

+1
Tāda ir tā skarbā dzīve!
+1
lash, to sauc par veiksmīgu PRu. :-)
+2
Ceturtdiena, 20.oktobris (2011), plkst.14:11 | Jānis Meiers

Miljoniem skolnieču sapnis, pusaudzis, kanādiešu popmūzikas izpildītājs un aktieris Džastins Bībers ir slavens ne tikai ar savām dziesmām, bet arī ar mīlas dēku ar 19 gadu veco estrādes un kino zvaigznīti Selēnu Gomesu.

Tagad vislabāk apmaksātais dziedātājs starp nepilngadīgajiem ir iesaistīts finansiālā skandālā: viņu pievīla līdzeklis problemātiskai sejas ādai jeb, vienkāršāk sakot – Bīberam nepatikšanas pinņu dēļ.

Viss sākās, kā ierasts: tikšanās ar pielūdzējām, pūlis ar aurojošām no ekstāzes pusaudzēm un milzum daudz fotogrāfu. Visam pa vidu līksmojošais Bībers ar plecā uzkārtu mugursomu, no kuras vienā jaukā brīdī izkrita līdzeklis pret pinnēm. Saprotams, ka neskaitāmie paparaci savos fotoaparātos nekavējoties piefiksēja neveiklo situāciju. It kā jau nekā sodāma, jo 17 gadu vecais Bībers, neraugoties uz savu zvaigžņoto statusu, ir parasts pusaudzis un pinnes šādā vecumā nav nekas neparasts. Taču dziedātājs ir noslēdzis daudzmiljonu līgumu ar kādu kosmētikas firmu par viņu ražotā līdzekļa problemātiskai ādai reklamēšanu, bet no mugursomas izkrita pilnīgi citas firmas līdzeklis.

Par nelaimi, fotogrāfijas nonāca līdz reklāmdevējiem, kuri savukārt nabaga puikam sarīkoja skandālu un pieprasīja atdot izmaksāto honorāru. Taču Bībers nevēlas atdot miljonus un konsultējas ar saviem advokātiem, lai rastu izeju no izveidojušās situācijas. Tas reklāmdevējus saniknojis vēl vairāk, un tagad viņi dziedātājam draud ne tikai ar finansiālām sankcijām, bet arī ar tiesu un pat cietumsodu.

zinas.nra.lv/vakara-zinas/58257-...
www.metalhammer.co.uk/news/heavy-metal-ne...

According to an article from The Melbourne Newsroom, University researcher Dr Katrina McFerran recently conducted a study on heavy metal and its connotations with young people suffering from depression – and we’re not too happy about the results.

“Most young people listen to a range of music in positive ways; to block out crowds, to lift their mood or to give them energy when exercising, but young people at risk of depression are more likely to be listening to music, particularly heavy metal music, in a negative way,” she claims.

“Examples of this are when someone listens to the same song or album of heavy metal music over and over again and doesn’t listen to anything else. They do this to isolate themselves or escape from reality. If this behavior continues over a period of time then it might indicate that this young person is suffering from depression or anxiety, and at worst, might suggest suicidal tendencies.”
mango.delfi.lv/zinas/nejedzibas/re...

Šitais vecītis vnk ir neatlaidības kalngals - baigi to pasaules galu grib :D
+3
Jādomā, ka viņam tas pienāks itin drīz.
Kas nekait sludināt, ja muļķi atrodas, kas tam pasaules galam arī tic.
Ha, ha, ha. Un vēl bija tādi, kas neņēma pa pilnu: www.financenet.lv/zinas/396462-zinatn...

Nu ja, tikai tā info baisi aizdomīgi parādās kopā ar tām fukkenām demonstrācijām. Tur kaut kas tīrs nav ar tām pēkšņām, vispasaules anti-kapitālistu demonstrācijām.
^ Kad 60% pasaules resursus sagrābj apmēram 1300 kompānijas, kas pieder cita citai un kuras kontrolē daži simti patiesā labuma guvēju, kas pēc tam izsūc tukšu jebkuru valsti — tas nav aizdomīgi.

kad cilvēki to vairāk vai mazāk sāk aptvert (un viņu aizdomas sāk apstiprināt arī zinātnieku pētījumi), un tautas visās malās sāk rīkot protestus no sērijas «Okupējam ________!», tad tas ir aizdomīgi.

:D
+1
Nu, ja cilvēki tiešām būs aizgājuši tik talu, ka sāks mosties un domāt, tad jau laiks jaunam kariņam, kas novērsīs uzmanību no šitām patiesībām un ļaus atbrīvoties no visiem šiem karstgalvjiem.
+1
^^
60% - nē, tas tiešām nav aizdomīgi. Vienīgais aizdomīgi, kur Tu rāvi tik maz %? :)

"cilvēki to vairāk vai mazāk sāk aptvert "? LOL?
Vairāk izskatās pēc tādas pašas diriģētas "atmodas", kā ziemeļāfrikā :D
+1
Kad savācās pietiekoši daudz neapmierināto, vienmēr parādās kāds ar "žurku stabulīti" un ved "pareizajā" virzienā. Dažreiz gan tas nenostrādā pareizi un tad sanāk sūdi un "unforseen consequences".
+1
^ ir piemēri no dzīves, kad "Dažreiz gan tas nenostrādā pareizi un tad sanāk sūdi un "unforseen consequences". " ?
Visa Latvijas Republikas neatkarības štelle ir viena liela «neparedzēta konsekvence» :D Gan 1918., gan 1991!

Desper, secinājums: jāmet krūmos ģitāra un jāmauc žurku stabulīte!
Pērk cietos, kamēr vēl pa lēto! o_O

Dear Partner,

Last week we were informed by our HDD suppliers of the ongoing severe flood in Thailand that has impacted HDD factories as well as many sub-assembly factories and infrastructure in Thailand. The flood will have a severe impact on supply as factories are damaged or workers cannot reach factories.

WD produces 60% of its HDD’s in Thailand – two of their plants are shut down.
Seagate relies in several sub-assembly suppliers in Thailand some of which had factories that are flooded or shut down due to lack of access.

Currently, all deliveries and marketing postponed or cancelled. HDD vendors are increasing prices dramatically. This is a constantly changing situation, with new info arriving on daily basis. Following steps are applied by Vendors:

1. All announced/approved marketing/bonus programs for Q4 on external HDD (WD/Seagate/Hitachi) are cancelled.
2. All special prices are cancelled and new ones will be updated on daily basis.

Please inform us when you want to place an order and we will quote each shipment individually. Please follow eCom price updates for regular orders.
^ Ei tak tu dirst?
500GB 7200 taga jau pa 40Ls, 30Ls vietā :E
1TB 7200 pā 60Ls, 40Ls vietā :E

:E
Es tieši gribēju to pašu atbildēt, par Latviju ka ideālo piemēru
Kur ta nu Latvija kā ideālais piemērs. 1990.-1991. gada notikumi tak tīri pēc žurku stabulītes izgāja.
Sencis vēl vakar priecājās, ka:

Seagate ST1000DL002 1TB 32MB 5900rpm SATA 26.99
Western Di WD20EARS 2TB 5400rpm 64MB 40.29

(bez nodokļiem)
+3