Amon Amarth - Surtur Rising
+2
29. martā iznāk jauns alboms "Surtur Rising"

truecultheavymetal.com/blog1.php?title=amo...

Gabals no jaunā albūma "War of the Gods":

dl.dropbox.com/u/370968/Amon%20Ama...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-4
tā tik un tā ir popsa.
0
Stipri jau atgādina pēdējo albumu...biju cerējis, ka būs vismaz kas savādāks.
0
Eh ? Šiem tak visi albumi vienādi ...
0
raksts par Amon Amarath iekš lapas TRUE CULT HEAVY METAL! es vienīgais smējos? :D
0
trve underground viking metal >:(
+2
Nav jau tā, ka visi albumi vienādi. Katrs nākamais maz atšķiras no iepriekšējā, bet pēdējie no pirmajiem itin jūtami atšķiras.
0
Pirmais jau vispār cepuri nost , cik reizes klausīts , bet neapnīk kaut vai Victorious march dēļ , ko nevarētu teikt pa četriem pēdējiem.
-4
Pirmais albūms viņiem bija ok, izņemot tikai pieminēto Victorious March, kas ir bezgaršīga kompozīcija, imho. Dragons Flight Across the Wawes gan bija pzc, kā arī Ride for Vengeance. Viss cits, kas izdots pēc tam, ir popsa.
-5
o, trū vaikingi liek mīnusus :D
0
Man patika Versus the world un fate of norns albji... With oden on our side bija pēdējais ko klausījos ar patiku no viņiem... Twilight of ze thundergods es jau vairs neiebraucu.
0
Esmu končenijs poperis - klausos visus.
+1
Konkrētais gabals atgādina tik daudzas dziesmas no pāris nesenākajiem albūmiem...
Viņu sākuma un vidus garadarbi gan ir visādā ziņā interesanti, gan lirikās gan mūzikā.
Riktīgu atmosfēru uztaisa garos un aukstos ziemas vakaros.
+2
Ne nu amoni ir daudz reiz labaki sava vienveidiba, ka piemeram Debauchery, kas ir nenormali besigi ar katru nakamo albumu.

Amoniem gabals labs, skan daudz maz ka parejie. Daudzas grupas tacu spele vienu un to pasu vienu un to pasu, bet tomer klausamies un patik.

Labak patik sadas grupas, kas saglaba savu skanejumu gadiem, nevis katra nakamaja albuma maina to un biezi vien tas izjauc visu priekstatu par grupu.
0
Ja runā par vienveidību, tad ko lai saka par, piemēram, Lemiju, kas rokas pozīciju uz basa grifa nav nomainījis jau ~35 gadus, bet tāpat nopietni spārda pēcpusi? :)
+1
Tas par Lemiju gan tiesa, bet viņš vnk uz labas nots notrāpijis :D
+1
Man jau šķiet, ka AA to skanējumu pamazām maina gan, varbūt varētu sacīt, ka trivializē.
-1
Kāds ir iepriekš-pasūtijis jau ? Ja ir tad kur un pa cik ?
+1
www.metal4bremen.de/metal-news/neuer-am...

te ir dzirdama vēl viena dziesma no topošā albuma.
-1
Āreče, reku var jau novilkt:

www.psychocydd.co.uk/details.php?id=7e2f...
0
die!
0
Kas i, bla?
0
Nekā personīga. Domāju, tas nav good practice postot šeit "šos "linkus! :-)
0
Nu nez' - kas gribēs atradīs tāpat. Uzskatu, ka nav nekā slikta tajā, ka var pa velti kaut kur novilkt - ja man tā banda un albums patīk, tad nopirkšu arī disku vēlāk, bet ja sūds pilnīgs - nebūs nauda jāizmet misenē.
+1
Es arī kādreiz tā domāju, bet faktiski vien sevis mānīšana sanāca :D
0
Nav tik traki. :)
+2
Mākslu tautai!!
0
Pareizi, Bigij!
-1
Es palieku pie tā, ka to labāk ir iemācit cilvēku zvejot, nekā pasniegt jau gatavu ēdienu!
p.s. bet nu labi!l
p.p.s labi zvejas lauki ir iekš m-area! (AA tur aizgāja uz urrā!) :-)
+1
Bleidu bosi prasa albumu reizi 2 gados, tāpēc arī mūziķi spiež no sevis laukā tik, cik spēka. Bet kaut kā nav nogatavojies vēl...
0
c_77 kaut kādu greizu analoģiju te dzen. "Try before buy" ir pati par sevi saprotama padarīšana. Teiksim, automobīli tu tak nepērc, neizbraucot kādu līkumu vispirms (kā minimums)?

ar to sevis mānīšanu - tur jau laikam tad jāsāk ar to, ka arī bez pacienāšanās no internetu dzīlēm ar empēkubā atrastos pievilcīgāki veidi, kā naudu iztērēt.

Starp citu, albuma priekšlaicīga noplūde tīmeklī var būt arī albuma pārdošanu veicinošs faktors, ja albums ir padevies labs. Precīzus ciparus neatceros, bet šķiet, ka Overkill jaunākais albums "Ironbound", kas nosūknējams parādījās kaut kad aizpērnā gada novembrī, bet oficiāli plauktos iegūla pērnā gada janvāra beigās, savā pirmajā nedēļā sasniedza otro labāko pārdošanas rezultātu Overkirilla ierakstu vēsturē.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas