Online ColorIQ Challenge
+1
Bik apsēdos. Pēc 15 intensīviem gadiem pie kompja man, redz, izrādās, "You have perfect color vision!" # Your score: 0

0 kļūdu ar pirmo piegājienu - yēa! Uz beigām gan varēj just, ka acis cenšas aiziet katra uz savu pusi.

Pamēģini!

www.xrite.com/custom_page.aspx?Pa...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
(ā - vēlams labs monis)
0
Eh , uz vecā crt monīša ar savu tuvredzību dabūju 25 score. Čota pārāk daudz , kas būs pēc 10 gadiem.
0
8 ar pirmo piegājienu - man laikam slikts monis :D
0
vai ta krāsu redze ar no ilglaicīgiem datordarbiem bojājās? man likās, ka tik muskuļi atrofējās un nespēj vairs uz tālumu saspringt gana labi.

testu kkad pildīju, bija laikam 3 kļūdas.
0
Haha, man ar nenormāli vecu CRT moni ar pirmo piegājienu arī 0 kļūdu - perfekta krāsu redze. Žēl tikai, ka -3 tuvredzība :)
+1
A man perfekts slinkums šovakar. Būs rīt jāpaprovē.
0
8. Jāpamēģina būs kaut kad no rīta puses.

Bet man jau ar liekas, ka krāsu redzi diez vai īpaši darbs pie kompja iespaido - vai nu ir, vai nu nav.
0
Nu hz kā tur i.. Bok!?
Manuprāt pie kompja viss, kas var, tas nočakarējas :)
0
Uj, nekas spīdošs, 19, hz moš WLED displejs nav tas labākais šādam testam.
0
Score 18 man, pirmie divi pa nullēm kārakstīja, pārējās divas krāsu tabulas jau smagi, bet tāpat beigās acis kvadrātā bez maz vai :d
+2
score 24 ar Dell moni šajā stundā. Man jau labi izskatījās, ka saliku, bet skuju :p
0
Vismaz nejūtos apdalīts ar saviem 25 punktiem. :D
0
19. Es jau saku, ka viskijs pie vainas :D
+1
ā aizmirsu piebilst - testu pildīju sēžot pie oranžā Hercules.
0
12 punkti, bet nu acis kubā jau pie pirmās (no apakšas) līnijas aizgāja.
0
4, diemžēl kārtējo reizi esmu pakāsis savas brilles un jaunas vēl nav iepirktas, interesanti vai rezultāts atšķirtos ar/bez brillēm
-1
1039

Man baigs slinkums.
0
Notestēju šorīt pie porķika monitora. Tāpat ar pirmo piegājienu - 0 kļūdu.
0
Juods lolz
0
Nu nez, ieturēju normālu distancīti (nu kā parasti) un nekas nemezģijās ara :D

Bet vispār interesanta lapele, būs jānotestē kad nakts būs izgulēta.
0
0 ar pirmo. bet tas ir tikai loģiski, jo nosliece uz daltonismu esot katram 4 vīrietim un tikai katrai 12 sievietei. tīri statistiski, jums to paveikt vajadzētu būt grūtāk.
0
Pa dienu labā gaismā var 19 izspiest, bet ne vairāk :(
0
^^ nu tai lapā ir teikts, ka vienam no 12 večiem un vienam no 255 bābietim ir problēmas ar krāsām.
0
Njā, par bābiešu krāsu izjūtām runājot, man nāk prātā tas aņuks ne-aņuks par sieviešu-vīriešu atšķirībām:

"Visi vīrieši spēj izšķirt 16 krāsas. Aprikoze, piemēram, ir auglis, nevis krāsa. Mums nav ne mazākās nojausmas, ko nozīmē 'bēšs'." :)
+1
Principā tikko iedomājos, kā būtu, ja es visu pasauli redzētu žilitona krāsās. Psc, psychedelic nightmare... :/
0
Best score for your gender and age range: -11840
Dayum.

Pašam 11.
0
He, šodien, ar krietni mazāk nogurdinātām acīm uz tā paša moņa sanāca pa nullēm. Acīmredzot nogurums tiešām daudz ko iespaido, kaut arī pie testa pildīšanas beigām šilierējās nemazāk kā vakar.
0
gan jau šito var uztrenēt.

man sanāca 15. es varētu sevi mierināt tikai ar cerību, ka man ir krāsu dzirde :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas