Satanic Pop Metal
+9
Ukrainian/Norwegian satanic pop metal band Semargl presents the new video "Tak, Kurwa":
www.youtube.com/watch?v=jIlPZ4I1DNk...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Eķ, tā mellā džuse ar pletnīti tīri garšīga izskatās.
0
Deathstars kloni,ibiomaķ.
+kur tur bija kkas cenzējams? 3 nipeļi?:D
+1
kaads sakars ar Norwegian...nez man bik cepī :D
0
Gabals lipīgs.
0
vo vo :)
0
To pashu dziesmu kkur var dabuut jau jeb nee?
+4
Kas tas pa huiņu?
-3
:D bigijam plus
0
^ iegooglee youtube 2 mp3 converter un dabūsi.
-1
Pēc skata tā kā Dimmu Borgir atgādina.
0
Song taken from digital single "Tak, Kurwa".
Sakars ar Norvēģiju ir tāds: Tom V. "Fordervelse" Nilsen - Drums (2010-) (Koldbrann, Frostwork, Slavia, Arvas, Raven Tongue)
+2
a cho.. feins gabals
+2
Iepriekšējais singls ar bij labs:
www.youtube.com/watch?v=f8Uns8nIoxk...
0
Atsauca atmiņā kriviču censoņus SATARIAL, kuri no Dragon Metal uz tucāru pārgāja pamazām:

www.youtube.com/watch?v=ZmIPIvFDEpQ...

www.youtube.com/watch?v=f6HAEcHOB50...
-1
diezgan liels sūds tas Semargl. Grib būt līdzīgi Pain, bet ne īpaši labi sanāk. Lai gan šis gabals ir cepuri nost.

www.youtube.com/watch?v=Hl9-7D0Wmhc...
+3
gribi kļūt mega populārs? uztaisi savai dziesmai video ar lesbiešu grupņiku! ;)
+3
nez, kautkā neatsit ne Pain nedz arii augstākminēto Deathstars. Pietam dumjš salīdzinājums, tas i tāpat kā dajebkuru elektronikas un giču savienojumu komplektā ar zināmu ritmu sekciju nodēvēt par Rammstein kopēšanu. Nu jā, un tagad ja kāds vēl ko popsīgu pieliek tad par visām varēm cenšas Pain līdzināties.
0
Pain neatsit tāpēc, ka džeki pa maz cenšās. :D Es neteicu, ka viņi atsit Pain, bet, ka viņi grib būt līdzīgi Pain. Bet sanāk kaut kā lēti un prasti.
+1
tas muzons, btw, ir huiņa.
+1
^^ A cik droši var ticēt tavam informācijas avotam par to ka šamie ļoti grib būt līdzīgi? :D
0
nē nu katram jau liekas savādāk, bet es to viņu pēdējo albumu divas reizes izlaidu cauri un klausoties man radās tāda sajūta par to Pain. Bet iespējams, ka viņi paši domā, ka ir atklājušu kaut kādu jaunu stilu :D
+5
Man patīk Semargl - apmierina pozitīvisma trūkumu organismā
+2
Man arii patiik SEMARGL :)
0
Reku vēlviens tematisks klipons :D

www.youtube.com/watch?v=q0fOTgY1c3c...

Lai sviedri pil no bumbāam uz kucēm ļoti lēnām !
0
Nu , bet lai arī kā , man patīk dziesma un metenes klipā , un par to nolikšanu vienkārši es nesaprotu , cik paklausījos , tad iepriekš normālu bleķi ir kapājuši , vienkārši vajag kādu naudiņu arī nopelnīt ar dažām dziesmām. Un kā jau Gultnieks rakstīja ''Man patīk Semargl - apmierina pozitīvisma trūkumu organismā ''
+5
Jauns Gabals!
www.youtube.com/watch?v=xNypkbtv-ig...

...cover of its new 5th album called “Satanic Pop Metal”
www.semargl.com.ua/site/wp-content/upl...
0
...nepareizais profils :D
0
Absolūts nonsenss!
+2
un es pat pati sev nevaru mīnusu ielikt ;(

man vnk tā kurva tā noriebās, ka šito pat īsti negribas klausīties un pārbaudīt vai ir kas labāks. automātiski pirmie akordi manā samaitātajā fantāzijā uzbur mazas maukas............ fui tizla mūzika :@
+2
Reku jamējiem jauns plikpupu klips:

www.youtube.com/watch?v=dGyiE6-alV0...
0
salīdzinot ar iepriekšējo Tak Kurwa, šitas baigi amatierisks sūds izskatās
+2
^
poh, lai tik pliki pupi klipa un gan jau ka lielakai dalai publikas patiks. :-)
+1
nu tikai jāgaida, kad ta jūtūbs izņems
0
Ir jau arī citas vietas, kur nolūrēt, ja luste uznāk, reku tepat vimeo ir Tak, Kurwa uncensored, gan jau šito arī kāds ieliks.

vimeo.com/21269086
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas