Velo draudzīgi krogi
0
Turpināsim vairot alko tēmas.

Tā kā no aprīļa līdz pirmajām salnā, kas parasti ir ap novembra sākumu pārvietojos ar velo, tad sanāk arī kādā krogā pasēdēt ar pieķēdētu velo kaut kur netālu.

Padalieties, kuros krogos ir kur droši atstāt velo?

Pats ar velo esmu bijis:
Brāli (Terbatas un Talinas stūris)
Runcī
Šveikā.
Vārnu ielas un pērnavas krustojumā - šis krogs gan tāds dīvains - ir gadījies, ka piekdienā un nav alus
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tu domā tādus, kur var veļļuku stibīt iekšā ? Nu, Bombardierī var. Es gan ārpusē ķēdēju. Brevinga salonā ar ārā ir kur pieķēdēt. 3VL, Alā un Nabaklabā nav kur - pie zīmju stabiem jāsien. Skābenē ar varēja iekšā stiept, cik atceros. Tur vēl Marčello tagad bārmeņo \m/
0
jop
+2
Trīs vīros tur priekšnamiņā mierīgi var atstāt, aber Alā jāaizstumjas līdz iekšpagalmam, pats esmu apmeklējis ar velo :P

Pēdējā laikā gan sabaidījušas tās "iepūt, riteņbraucēj" akcijas un kad alus, tad ar kājām.
+2
nav ko dzert un mīties .... vienreiz pēc tāda pasākuma abiem riteņiem astotņieku dabūju ... neceļas rokas labot ko , jāpērk jauns velo .
0
pag, pag, vai tad es teicu, ka pēč pasāķuma ir jāminās - līdz pasāķumam un pēc tam stumjamiems :)

bet vispār mīsānāš manī ir izaudzinājusi slinkumu, galīgi nevel ar kājām iet uz/no pasāķumiem.
+4
^ Ir laikam kas gards ielietots, ne? :D
0
ir, ir. Un tagad dodos pakaļ turpinājumam, jo mājās nekā nav
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas