Inner Fear albums tuvojas
+10
Dark metal act Inner Fear continues its existence after a long hiatus, but this time recruiting absolutely new line-up from Europe. Serg of Latvian dark death metal act Preternatural has taken the position as a vocalist and Latvian gothic mistress Vic Anselmo joined the band to fulfill its music with her beautiful vocal keys. To sustaine its metal origins Marthus has involved his long-standing friend and guitarist Khopec from Czech Republic and Serhio from Latvian technical death scalpel Neglected Fields

Currently the band is making preproduction for the already recorded new album, as well as working on the brand new songs.

Serg - vocals
Vic Anselmo - vocals
Khopec - guitars
Serhio - bass guitar
Marthus - drums, keyboards, orchestra

www.facebook.com/innerfear.official?...
www.youtube.com/watch?v=HqQWAgST1Gs...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mmmm, sākums patīk. Domāju, ka šis varētu aiziet tautās.
+1
o, un uzreiz karaoke versija ar visu tekstu apakšā :D
bet ja nopietni- patīk ļoti!
0
Heh, izskatās, ka varētu iznākt sakarīgs starptautisks projekts. Varbūt Marthus saistība ar Cradliem var palīdzēt arī plašākai atpazīstamībai.
0
Tīri ok.
0
Varēja jau onkuļi bik vairāk pacensties. Tantes partijas man patika, bet Serg vokāli skan visai pliekani manā skatījumā. Riffi sabūvēti daudz maz paredzami un man likās, ka taustiņi ir bik pa daudz un bungu bik pa maz.. Plusiņu gan ielikšu beigu soliņam.
+1
Uzreiz prātā daļa no iespējamā klipa. "Spiriiiittt!!!!!!!" ar šo kliedzienu tiek krepptīgi atspertas Krustpunkta durvis..
bet kopumā skan forši! tante labi atsvaidzina
0
Hmm jā, šis man uz kādu laiciņu būs ''pielipis'', kādas 4x jau šodien noklausijis esmu.
+8
un tagad par nepatīkamo

priekš kam tur ir tādsm kā Serhio, ja viņu nevar dzirdēt...
priekš kam tur ir bundzinieks, ja viss ir iespēlēts ar peli.. un ja arī nav, tad mierīgi varēja iztikt ar peli, jo nu nekā nav no cilvēka tajā visā. Ok žanrs tāds nedzīvs.
jā tā zole atdzīvināja šito mjūziku. vienīgā dzīvā lieta.

nu nopietni, priekš kam šitādus taisa?

Led zeppelin fōr evāāā!!!
0
Bungas varēja būt dzīvīgākas, tas tiesa, īpaši ņemot vērā, ka čalis visai spējīgs izskatās (palūrēju CoF live drum cam, tā neko vispār).
+6
ta jau ir, latviesu cilvēkam bariņš krievvalodīgo un viens čehs ir gana starptautisks projekts :)
grūti nepiekrist Zyanide
+1
karaokes teksti gan piedūrīga lieta
+1
ev... hujnja.
0
+ vēl svarīga promo lietas- ne tikai LV, bet visā pasaulē ...
+2
Mjā! «Starptautisks projekts»! Labi skan! Ja grupā ir divi latvieši un divi krievi, no kuriem viens turklāt ir ar nepilsoņa pasi, tad tas jau arī starptautisks projekts!
0
Khopec from Czech?
0
^^ a kuri bandā ir tie "divi latvieši"?
0
Nene, es ironizēju ne par konkrēto grupu (spriežot pēc vienas dziesmas, būs labinieks, lai arī ne superizcili), bet gan smieklus izraisa apzīmējums «starptautiska grupa». Ja ņemam burtiski — tad grupa no Rīgas, kurā ir divi latvieši un divi krievi, arī sanāk «starptautiska», jo tajā spēlējošie pieder divām dažādām tautībām :)
0
kautko tu tur sapisies meistarībā :D
+1
Da nē, es jau uzreiz sapratu, ka viņam prātā ir grupa, kurā pats spēlē.
0
^^ ironija jau mazāk par konkrētiem purniem, vairāk par to, ka jebko var nodēvēt par «starptautisku pasākumu», ja baigi gribas, un atrast tam kaut kādu pamatojumu :)
+1
Nav mans muzikas ´žanrs. nepatik un viss. Atgaina deatcore, nedaudz trashu, un kaut ko citu hz ko.
parak liels mixlis prieks manim.
0
em, piedotiet thrashu
0
un vispar es sapisos tagad visa teksta. poh, poh.
0
Deathcore gan tur ir aizgaiņāts prom, tas tiesa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas