SCREAMPIECE - EP 2012
+2
22. jan 22:29
„Kas lēni nāk, tas labi nāk!” – tā par savu debijas albumu var teikt grupas Screampiece dalībnieki.
Oficiāli, kopš grupas dibināšanas, Screampiece nodevuši klausītājiem vien dažas dziesmas, bet, laikam ejot, sakrājušās vairākas kompozīcijas, kas lieliski iezīmē grupas spēlēšanas stilu, domāšanas veidu un vēstījumu, ko mūziķi vēlas paust saviem klausītājiem, tāpēc var uzskatīt, ka debijas albums tapis ilgā laika periodā.
Mūziķi neslēpj, ka aizvadītais gads ir bijis īpaši grūts, bet tas nav devis iemeslu padoties un pielikt punktu muzicēšanai, tieši pretēji – šis laiks devis spēku saprast, kādu mūziku Screampiece vēlas radīt un kā pasniegt savas idejas. Tieši tāpēc jauno dziesmu skanējumā būtiska nozīme ir taustiņu partijām, kuras īpaši paspilgtina neatkārtojamo Screampiece skanējumu.
Kopumā albumā atlasītas sešas kompozīcijas angļu valodā, kā arī trīs dziesmas tapušas krievu valodā. Tas savā ziņā iezīmē to, cik internacionāla ir grupa, tik pat internacionāla ir viņu radītā mūzika, jo Screampiece sastāvā atradīsiet dažādu tautību pārstāvjus.

Debijas albums tapis sadarbībā ar Gintu Lundbergu, kam puiši saka īpaši lielu paldies par kopīgi ieguldīto darbu dziesmu tapšanā.

Albumu iespējams lejuplādēt jaunajā Screampiece mājas lapā screampiece.eu/ !

www.munidraugi.lv/screampiece/news/?p...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Tagos rakstīts, ka Progressive alternative rock, bet angliskos gabalus pa lielam var arī pie Metāla (a la Mechanical Poet) pieskaitīt. Viens gabals uz Metalkōri velk. Nav slikt. Kādu laiciņu priecājos, ka vēlviena banda ar labu sieviešvokālu (giggle)
0
nu ķipa baigi solīdi, tikai pārāk uz Mjūzu spiež
0
nu ķipa baigi solīdi, tikai pārāk uz Mjūzu spiež
0
Vienreiz manīju šos Melnajā Piektdienā starp iesildītājiem. Jāsaka, dzīvajā kvalitatīvi bliež ( skan smagāk kā ierakstos) un publiku arī mācēja iekurināt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
velnsparaavis (16 gadi)
Fifix (15 gadi)
RobTeller (1 gadiņš)
Viskas