Burzum - Umskiptar [2012]
0
Vo! Var jau nozagt :D
rutracker.org/forum/viewtopic.php...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jau ir 2 dienas... boooooooring.....
-2
^ Bleķim jau tādam jābūt! :D
0
nu nez - izklausas ka truls Belus atgremojums...
es izaugu uz pirmajiem Burzum albumiem, 90-to sakuma, un lidz ar to tas ko vinhs dara tagad - ja nebutu "burzum" ka nosaukuma, tad butu 3 kategorijas bleka grupa, viena no 1000+ citam ...
+1
"The "Umskiptar" album is also a return-to-the-roots album for me, with a strong focus on atmosphere and wholeness rather than anything else. […]". – VARG VIKERNES

Nu jau trīs gadus viņš maļ vienu un to pašu tekstu pie katra ieraksta iznākšanas…
+1
ka ari vel var pirebilst, pirms "atkinulsa s nar" visur publiceja, ka Burzum vairs nebus utt ...
0
Kā reiz vakar čoms taujāja vai es neesot jau šito jauno ripuli noklausījies. Man vēl pavisam nesen likās, ka Belus izgājis, bet hops, vēl divi ripuļi jau uzštancēti. Lai jau cilvēks atgriežas pie saknēm un fōkusē atmosfēru, bet tā atmosfēra IMHO mūsdienās ir tik garlaicīga un vāja. Pārstieptie rifi, kuri ir vismaz divreiz par garu, kas ir vienkārši nomācoši. Kad pirmo reizi Belus ieslēdzu, sākums likās tīri tā neko, bet jau pie vidus, nē, pat ātrāk, sāc just, ka čalis vienkārši pārstiepj rifus, lai ķipa iekļautos paša izvēlētā laika rāmī vai kā citādāk. Varētu padomāt, ka čalim pietrūkst tehnikas un izdomas, lai kaut nedaudz izkrāsotu savu vienmuļo daiļdarbu.
0
ok, zogu.
+4
Vargam 2 000 000 NOK jāmaksā par nodedzinātām baznīcām, tak albomi jāštancē. :)
0
Tādu mākslu mums nevajag (2012.g).
+1
Nu gan nelieši. Kauns jums nemaz nav?! Apzagt nabaga Vargu — slepkavu, ļaunprātīgo dedzinātāju un cietumnieku!
0
Izskatās ka Vargam kautkāds liels runājamais iekrājies tapēc arī cērt katru gadu pa albumam, attiecīgi pieļauju ka uzsvars šamā gadījumā tiek likts uz tekstu,
nu a muzonam tā izklausās īpašu vērību nav piegriezis. Lai gan dažas ambijentās vietas ir tīri neko, bet par cik norges mēlē necērtu tad arī nevaru novērtēt kā pienākas visu Varga
pūli kas ielikts šitādā te aļbomā.
-1
pārskŗēju šim albomam yūtūbē...- nu kā uz nokaušanu. Gumijas stiepšana, nekas vairāk.
Es arī agrāk sevišķi neesmu interesējies par Burzum, bet cik sanācis paklausīties, tad absolūti nekādas emocijas tas nav izraisījis (drīzāk negatīvas).
Varbūt tas džeks ir arī talants.., bet drīzāk viņš ir vnk `dīvains` un viņam paveicies, ka dzīvo Norvēģijā.
Kautkāda harizma viņam laikam ir, ja tāpat kā Kobeins savulaik, kurš mācēja 4 akordus, radījis no sevis pielūgsmes kultu zināmai fanu daļai (te, protams, citi mērogi šajā salīdzinājumā).
Jebkurā gadījumā, ja es gribu paklausīties ko bleķlīgi embientu vai tmldz, es uzlieku Summoning.
Un tas jau lūk ir cits līmenis.
p.s. te droši vien kko komentēs subjekti, kas sevi uzzskata par bleka ekspertiem :)
+5
Kas liek mīnusus manam iepriekšējam komentāram — nu tak teiktais bija kā humors domāts.

Vispār Varga daiļrade izraisa tik pretrunīgu sajūtu kā neviena cita grupa vai solomākslinieks.

No vienas puses, bleķis šim sanāk baudāms un melodisks, savs konceptiņš katrā albumā ir. Vismaz beidzamajos. Kā mūziķim — cepuri nost! Un vēstures/skandināvu mitoloģijas popularizētājs arī jamais ir nopietns.

Bet kā cilvēks viņš ir grūti iedomājams preteklis. Sludināt ideoloģiju par «cilvēces pagrimumu» (pēdējās pāris intervijās, kas lasītas) un pieturēties pie (pašpasludinātās) īstās pagānbleķa ideoloģijas… Bet, ja šis dziesmās sludina karošanu ar organizēto reliģiju un baznīcu dedzināšanu, tad realitātē šis ir noklapējis nevis kādu, sacīsim nāvīgu ienaidnieku, bet gan draugu — grupas biedru — leibla dibinātāju!

Tā kā, ja cilvēce pagrimst, tad Vargs ir viens no tiem, kuru dēļ tas notiek. Diez vai visi tie albumiņi, ko šis tagad izlaiž, atsver noslepkavota cilvēka dzīves vērtību.
+2
^ "Neskaties uz maniem darbiem. Klausies manos vārdos."
-2
burzum tiešām ir gadījums, kad no šķietami dažkārt labas mūzikas būtu jāsāk atturēties zinot to, kāds lohs patiesībā ir tās radītājs. paklausījos šito albumu, uz pirmo ausi likās pilnīgs sūds.
+1
Man laikam ir atšķirīgs viedoklis par šo albumu, tāpēc laikam labāk sīkāk neizteikšos ;D he he
-5
Idiotu bars!
+1
Limitētais vinils parādījies uz pre-ordera. Ja galīg nebūs kur piķi grūst, gan jau apstellēs.

www.plastichead.com/catalogue.asp?ex=fi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas