Tiek veidota Hard Rock grupa Jelgavā.
+1
Tiek veidota Hard Rock grupa Jelgavā.Meklējam ģitāristu un vokālu.
Stilsitika tuvāk tiks apspriesta tālāk pie sarakstes.
rakstiet uz: rock_photo@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Mēs arī veidojam grupu. Rakstīt uz ThyFierceWinter@gmail.com. Stiliņš nu tāds Kapella-Black n Drone.

Meklējam 2 ģitāristus, basistu, vokālistu, bundzinieku un taustiņinstrumentālistu. Mūzikas būs jasacer pašiem.

Nodrošinam morālo atbalstu.

0
atsūti mobilo uz e-pastu
+4
^ kā to var dabūt gatavu?
0
Ups nummuru :D
-4
Kas visiem ir ar to grupu veidošanu pēdējā laikā?

Pie kam, jau uzreiz uzliek uzstādījumu, ka spēlēs kaut ko neinteresantu.
+2
Vienkāršāk ir nerunāt bet truli gvelzt vai ne :)
+2
Ar to es domāju nedarīt.
+6
^^^ kopš kura laika Hard Rock ir neinteresants ? Visādi tur garlaicīgie Led Zeppelin, Deep Purple u.c. ...

Visi jau nevar a capella black metal taisīt (tas gan būtu rēcīgi, tā ka apdirsties)
-2
^ Kurš ta te pirmais sāka trulu gvelzt, ko? :D (Jebkuras runas par hārdroku, manuprāt, ir ierakstāmas «trulas gvelšanas» kategorijā. It sevišķi jau nu Jelgavā.)

Būtu jel kaut ko oriģinālu pamaluši, nevis atspēlējuši sen jau līdz niansēm izslīpētus žanrus…

Jebkurā gadījumā — veiksmi un izdošanos! Ja trūmetālā sāk kādu tēmu izņirgt, tad ir skaidrs, ka lasa un atceras. Nolūks — tēmu uzturēt pie dzīvības, kamēr īstie gribētāji to pamana un atsaucas tavam aicinājumam.
+6
Profesionaļnaja brigāde, ar ilggadēju pieredzi grupu būvniecībā izveidos jums jebkura stila metāla grupu. Strādājam ar visa veida ģitāristiem, bundzeniekiem un vokālistiem. Ja vajag piesaistam arī sintezatora spēlētājus. Stradajam īsos termiņos un par ļoti pieņemamām cenām. Konsultēsim jūs materiala un rifu izvēle. Pēc klientu lūguma ir iespēja iepazīties ar jau mūsu realizētajiem projektiem – zināmakie no tiem - Overkill, DarkThrone, Soilwork, LieneCandy
0
Dethecrator
Tipa Huskvarn Rūsa un daža cita laba blitce ir saistīta ar Jelgavu.
Žēl ka Latvieši tālāk par runāšanu netiek jauniešiem nav iniciatīvas absolūti.
Aizmirsu piebilst ka Jelgavā ir Rokskola un daudzas citas labas iespējas.
0
Bļeģ, Kaspar28, tu tagad pelnies kolektīvo nosodījumu. «Žēl ka Latvieši tālāk par runāšanu netiek jauniešiem nav iniciatīvas absolūti.» Ka tev tā liekas, tad nevajag apdirst citus. Daudzi brīvajā laikā dara kaut kādas lietas mūzikas sakarā (spēlē, organizē, apziņo, raksta, recenzē, dizainē utt.), a te atnāk viens Kaspars, kas visu Latviju laikam personīgi pazīst, un paziņo — neviens nekad vēl pirms viņa tālāk par runāšanu nav ticis. Nu protams, atskaitot Pasaulslaveno Latviešu Grupu™ Prāāāāāāta Vēēēēētra.

0
Es nevienu neapdiršu tikai saku ko redzu.Ja mans viedoklis tevi aizskāra es ļoti atvainojos,bet es palieku pie sava viedokļa, ka ja spēlē grupā tad reķinās ar pārējiem grupas cilvēkiem.
Ja netiek tad paziņo ja mācās tad iemācās kaverus un komponē dziesmas.Nevis aizbildinās ar laika trūkumu un citām lietām.
+1
^ kaut kā likās šitais komentārs pilnīgi ārpus konteksta..
+5
Rējēju bars. Čaļi droši vien grib iedzert alu un par meitenēm uzdziedāt mazliet metāliskākā gaisotnē nevis Luciferu pielūgt.
-2
Cik jums gadu ?
+10
Nepiekritīšu Dethecrator par "Būtu jel kaut ko oriģinālu pamaluši, nevis atspēlējuši sen jau līdz niansēm izslīpētus žanrus…".

Jāspēlē ir tas, kas pašiem patīk, tieši tik vienkārši. Ja par varītēm cenšas izspiest sūdu, kad nenāk, tad galā tāpat "čuš" vien sanāks, ne oriģināls un kreftīgs klucis. :) Jādirš tas, kas ir iekšā un tad, kad gribas dirst.
0
vēl variants - paaicināt krutu producentu, kurš iesprauž mūziķim dirsā savu klizmu un tad izdiršas kautkāda pļutka ārā ...
+1
Mjā, Latvijā tāda ekstra nespīd, te klizma pašiem sev jātaisa...
+2
nu nez... var jau piešūt pie pieres krānu un uztaisīt trīs pakaļas vaigus un visiem būs pie dē ko tu dirs un cik no sirds tas tev nāk
Producenti dirsā klizmans neliek... Producenti tikai ietinamo papīru piemeklē tavam klucim, nedaudz pielabo formu. jādirš tāpat pašam...

analoģija vienkārši ideāla. var izsakaidrot visas dzīves situacijas... arī tāds jēgu

-kas tā par grupu?
-nezinu, bet kluci viņi liek patiesu... bez klizmas. (visu saprotoša sejas izteiksme)
-???
0
Visiem varbūt pie dē. Es jau neteicu nevienā vietā, ka tas, kas ir iekšā, būs labs arī citiem, kaut no sirds nācis, bet vismaz paši būs patiesi pret sevi. Un gan jau kādam vēl patiks. Vai gana maz sūdu atklausīts, uz kuriem tomēr priekšā sava rindiņa nolasās, kauč arī reizēm tādā pālī, ka pačku kratītu pie jebkā, kas ar ģitārām... :)

Pretējā gadījumā tas atsit pēc itin bieži redzētus sludiķus mūziķu domubiedru grupās ar aptuvenu saturu:
Meklējam gičistu, bundzinieku un basistu - taisīsm grupu.
Ko spēlēsiet?
Nez, kas tagad labi iet? Metalcore, ja?
Nu, jā, tīņiem patīk, bet minkām labāk poproks...
Ok, spēlēsim poproku!

Esmu pārliecināts, ka ne es viens ar šādiem sludiķiem esmu saskāries (protams, šeit es pārspīlēju, bet doma skaidra). Un tas, manuprāt, ir diezgan skumji.



+3
Stilu nepieminu jo tas ir ļoti slidens jautājums.Uzskatu ka mūzika ir jāspēlē un nav jārunā īpaši par srtiliem .Jo mūzika ir caur melodiju izteiktas emocijas.
+3
^ Seiiii-thaaaan!
0
Ceru ka grupa sauksies Stool un pirmās dziesmas nosaukums būs Sample :)
+2
^ Vai arī grupa sauksies «My Band», un pirmā dziesma būs «Untitled 1».
+1
Unknown Artist - Unknown Album - Track 1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas