DIO karogs
0
Steidzam meklēju karogu ar Dio - vēlams viņa paša bildi nevis albuma vāciņa zīmējumu.
Ja kāds zin,kur tādu var iegūt (vēlams internetveikalā LV,LT,EE), lūdzu padodiet ziņu.
Ja kādam ir, bet negrib pārdot, noīrēšu 1 vakaram.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vatta Randōmā nav nopērkams? Tur vesela galerija karājas, Dio tur varētu arī gadīties, ka ir!
+4
labs niks
+1
Nez vai es gribētu noīrēt plakātu riebeklei, preteklei. Uzticības kaut kā nav. :(
+4
^man šķiet, ka vairāk būtu jāuztraucas, ja karogu gribētu noīrēt Ābrahams_Zāra..
+3
Es Randomu krustām šķērsām izgāju 2 reizes - NAV.
Aghast webshopā - NAV.
Kā var nebūt Dio? KKādi kkrīnday ir bet Dio...

Cilvēki mīļie, izlīdziet pls, patiešām nevienam nav Dio? OK - liels plakāts??
Esmu riebekle, bet pret savu svētumu izturos ar pilnu cieņu, tā ka ja iedosiet atdošu vēl glaunāku=)
Vai iekš LT vai EE vispār ir kkas līdzīgs Aghast veikalam?

www.youtube.com/watch?v=HDT_uqM1iqI...
Nu kā var šitā nebūt??
0
Aghast jau kādu laiciņu (kopš Sonne devās pie bikšturainajiem) nepastāv ...

Bet tas koncis ir ūberlapps - pirms pāris gadiem normālā DVD kvalitātē parādījās.
+1
Kā ta Aghast nav, ka vēl nesen nopirku somu un pāris plates no turienes. Preci izsniedza Sergejs, ne Sonne.

Paprasi Heresy, tai vajadzētu būt Dio plakātam vai kam tamlīdzīgam.
0
Pašlaik nopērkamajam Metal Hammeram nāk līdzi plakāts, kur vienā pusē ir Dio uzraksts, bet ne Dio ģīmis — tur kaut kāds māla čuvaks ar gariem zobiem uzdizainēts. Vairāk pēc Edija, ne Ronija. Ja vajag, varu to plakātu atdot, moška noder vismaz tāds. Vairāk tas žurnāls interesē, mazāk plakāts.

0
@Dethecrator Kā varu ar tevi sazināties lai kkad saskrietos? Vari uzrakstīt uz hashemadonai@inbox.lv
Un kur to Heresy varētu atrast?

P.S. paldies par atsaucību, gan jau jūs dabūsiet gan zināt, kam tas tik steidzīgi, gan paši redzēsiet (ja es dabūšu rokā)...
+1
Heresy šobrīd pie manis dzer un pāri istabai bļauj, ka viņai NAAAAAAAAAAAV DIOOO plakāta.
+7
"Esmu riebekle, bet pret savu svētumu izturos ar pilnu cieņu, tā ka ja iedosiet atdošu vēl glaunāku=)"

tas no šīs uzprišināšanas sērijas?
lifestyle.inquirer.net/files/2012/08/spain...
0
riebekle, apsties e-pastu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas