NU-NATION (RUS) / AWAKENING SUN (LT) + Support @ A NICE PLACE
-4

Riga, Citadeles 2, Riga, Latvia

NU-NATION (St. Petersburg)
www.facebook.com/nunationru...

AWAKENING SUN (LT)
www.facebook.com/awakeningsun...

BLINDED MEMORY (LV)
www.facebook.com/BlindedMemory...

STAGNANT PROJECT (LV)
www.facebook.com/stagnant.project...

+ VADIM TATTOO STUDIO live performance thru event
www.tattoovadim.lv/
www.facebook.com/Vadimtattoostudio...

CLUB OPEN FROM 20:00
ENTRANCE 3 ls
HAPPY HOUR 1:00 - 2:00
18+

Klubs " Music Factory A Nice Place "
Rīga, Citadeles iela 2 (Muitas un Citadeles ielas stūris)
Tālr.: 27001122,
andrejs@aniceplace.lv
aniceplace.lv/
twitter.com/aNicePlace...
www.facebook.com/aNicePlace...
Archangnel Concert Agency
www.facebook.com/ArhangelConcertAgen...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
kādam jau patiks,man nē.
+1
ja ne citu dēļ, tad Awakening Sun dēļ ir jāiet. Tā ir manta!
+1
tas gan - čaļi sirsnīgi kapā

ka tas noteik 18.maijā gan varēja pierakstīt - aniceplace.lv/index.php/kalendars...
-7
Ne- Nation ari ir labs ) www.youtube.com/watch?v=FxXDHHUKtJw...
+7
Tas varbūt bija labs dredaiņiem ap 1999. gadu. Es patiesi cerēju, ka tā huiņa jau ir izmirusi pavisam.
+1
Man ļoti patika uzsitiens pa mazo šķīvīti starp 00:35 un 00:40.
+3
Kkad te pirmīt bija tēma ar Korrozija Metalla, kur Pauks meklē buņģieri. Viens no nosacījumiem bija par prikidonu.
Tad lūk- ugāru jau šie krievi uztaisīt var un prot. Bet , atkārtošos, tas ārējais paskats ar marihuānas jamaikieša drediem atsit jebkuru vēlmi jebkad vēl interesēties par šo marazmu.
Un vispār- šādi elementi un viņiem līdzīgiem diskriditē un kropļo smagā gala muzonu.
Aug jauna paaudze (arhangel un virkne jauniņo)- kuri uzskata, ka lūk šis ir tas īstais un pareizais metāls tā vārda vistiešākajā nozīmē.
0
Tu, protams, iebildīsi, ka daudz labāk par viņiem zini, kas ir pats īstākais un pareizākais metāls ...
0
Nu kā lai tev atbild, Bleid.
Jautājums ir kkur filozofisks. Kas pirmais -vista vai ola.
Gribi, lai es te verbāli izliekos palagā par tēmu, kas ir `īstais` metāls, man tas nafig nav vajadzīgs?Domāju, pat tu, kurš noteikti sevi uzskata par metāla lietpratēju un karogs tev rokā (bez ironijas), nespēs noformulēt, kas ir īstais un pareizais metāls.
Domāju, tāda formulējuma nemaz nav.
Man nepatīk nedz Saxon, nedz Nu-nation. Manā izpratnē Saxon ir īsts metāls, bet Nu nation kropļojums, mutants...sauc kā grib.
Un kas, ko, kā sīkāk- slinkums man filosofēt, un vai vajg? Spried pats.
0
nu nez, brīžiem liekas, ka arī šis ir gluži leģitīms smagais :)

www.youtube.com/watch?v=lnY4dYpDqUg...

Turpretī melodiskais metālkōrs neliekas vis. Kāpēc? Manuprāt, tā uzsvērtā, mākslīgi konstruētā vaimanoloģija jebkurā dziesmā ir tas, kas ir pretējs smagās mūzikas būtībai. Vienu, divus albumus tā var, bet ne jau nezin cik grupas atgremo vienu un to pašu.
+1
Paklausies desai albūmu the sound of perseverance un vairs neliksies.
0
^ kāds sakars ?

kad es augu, klausījos Def Leppard, Motley Crue, Whitesnake, Europe ... tā ka pie kājas "istais Metāls'' - Manowar var iet tīģerim atsūkāt strīpas no daikta :p
+2
^nu tev iztēle!
0
^^^^ svilināt uz sārta to dredaino pimpādu
0
"Manuprāt, tā uzsvērtā, mākslīgi konstruētā vaimanoloģija jebkurā dziesmā ir tas, kas ir pretējs smagās mūzikas būtībai. Vienu, divus albumus tā var, bet ne jau nezin cik grupas atgremo vienu un to pašu."^

^
A kādai tad tavuprāt ir jābūt dabīgi kontruētai vaimanoloģijai? Griest sev vēnās un vaimanājot rakstīt dziesmu tekstus & sacerēt mūziku? Pa lielam pat vistrūākajai metāla grupai tā vaimanoloģija(ja tāda vispār ir) ir mākslīgi radīta...
0
Ride the tiger
You can see his stripes but you know he's clean
Oh don't you see what I mean

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas