Dual Zero [LV]
-7
Vienreiz vazājos pa visvareno Youtube un atradu vienu grupu, itkā dzirdēju, ka tie mūsējie un vispār izklausās arī pēc latviešiem, bet nu likās klausāms gabals :D varēja būt tikai skaļāks. Neesat par viņiem kko dzirdējuši ? Video: www.youtube.com/watch?v=uPIN6k2cETs...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Pilnmēness tuvojas arvien acīmredzamāk. Šajā nedēļas nogalē būšot gada lielākais Supermēness (vistuvāk Zemei pierotējis, maita), tāpēc iespaids izplatās jau pāris dienas iepriekš.
0
jā es šitos čaļus ļoti labi zinu. Drusku pat palīdzēju loguci uztaisīt. Ierakstīta 6. maijā Lejasciemā. Vokālistu sauc Andžons, ģitārists ir Fedja (īstais vārds - Feodosijs), bet bungu sit Valters
0
1. logo vajadzēja pist ar roku!
2. tādu muzonu ir jāraksta bezfilmā, vai uz smagām pohām!
3. es esmu zajebiss!
4. tu neesi zajebiss!
+7
5. kāpēc es nevaru pats sev ielikt plusu? Idiotisms!
+1
Super. Beidzot arī kaut kas oriģināls. Vokāls varēja būt nedaudz skaļāk uzgriezts, savādāk dzird to troksni apakšā, kas brīžiem traucē pa īstam izbaudīt mūziku.
-4
Šāda veida gabali parasti jau rodas narkotiku, alkahola vai maģisko sēņu ietekmē :D
jā, ieraksts varētu būt labāks, daudz labāks, bet nu pox vismaz kko dara, par to prieks.
+7
Kas sunim asti cels, ja ne pats :)
0
Izcili! Sevišķi daļa no 0:35

"Diben, diben... asrfSRrr dieeee!!!!!!"
0
^^^ «vismaz kko dara, par to prieks.»

Nē. Vismaz ne par šitādu…
+3
nākamreiz uz toču ejot jāieslēdz diktafons - ja nu dzimst kāds nemirstīgs hīts ...
0
^ čehu grainds? ;)
0
fekal party !
0
brūnā plīvura aizmiglots prāts
0
«Brūnā plīvura aizmiglots prāts» tas ir debijnieka nosaukums? Un pašu Bleida projektu sauks kā — TAISNĀ ZARNA SMADZENĒS?
+2
... tas ir plaģiāts no frāzes vienā no Malduguns dziesmām :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas