Vai te ir kādi čaļi, kas vēlas spēlēt classic metal/glam m
+4
Vai te ir kādi čaļi, kas vēlas spēlēt hard rock& classic metal/glam metal?
Vajadzīgi bundzinieks/ce, 1 ģitārists/te, un iespējams, arī basists, jo tagadējam basistam ir problēmas ar laiku un vēl dažām lietām. Izskatīšu arī taustiņnieku piedāvājumus.
Vēlams, lai esat no Daugavpils, vai vismaz no Latgales, lai nav visulaiku pārāktālu jābraukā uz mēģinājumiem.

Pats esmu ģitārists, kā arī vokālists. Balss ir, bet vēljoprojām tiek trenēta.

Ja jautāsiet, kādēļ vēlos spēlēt šajos žanros, tad atbilde ir vienkārša: Tie ir mani mīļākie žanri, un pasaulē jau pietiek MEGA-BRUTĀL-DEPRESĪVU-AR-ĢITĀRĀM-NOS... metāl-grupu.

Man nav īpašu iebildumu pret Thrash/Doom/Death/Prog-Death/Gothic/... un tāda gara metal-žanriem, kuri ir vai nu mega-depresīvi, vai nu mega-brutāli, vai pat jocīgi, neatkarīgi not tā, vai tie ir moderni, vai nē.

Taču es uzskatu, ka vajag arī ko tādu, kas turpinātu pārstāvēt PAŠUS OLDSCHOOLākos žanrus.

Tā ka, ja interesē - rakstiet, tad jau redzēs, kas sanāks! ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-3
???? kā var šitam sludeklim būt salikti PLUSI??? :D

Tātad tomēr nav spēkā likums, ka no Latgales drīkst nākt vai nu melodisks rociņš, vai bleķis, vai Latgalthrash!
+7
Kaut vai tāpēc, ka cilvēks grib spēlēt metālu nevis kaut kādu crabcore. :)
+2
Kāds bleķis tad ir nācis no latgales?
0
Begotten, Sanctum, Dothbogria — senāk noteikti bijušas vēl grupas.
+1
Begotten un Dothbogria nav tīrs bleķis (attiecīgi death/black un pagan), Sanctum lāga neatceros, kā izklausījās).

Bet mSPW ar steigu jāremontē vai jāiegādājas sarkasma detektors.
+4
Populisms jop!

A 1.0: Fuck, nav jaudas te, neviens neko nedara, viss jāpārdod, visu laiku vieni un tie paši mūziķi, rūsa Rockā, mirstam...
A 1:1. Ā bļā pāķi jobanie, nah jūs - mēs te masā visu turam balvā jop, ko tu tur slud-slidini wannabe...
+3
Es jau gaidīju, ka būs tamlīdzīgas reakcijas. :D
Pietika vien pieminēt Glam metal(kuram kā tādam, manuprāt nav ne vainas) un viss. :D

Bet lai vai kā, mans sludinājums ir nopietns.
Ja kādam tomēr interesē, kā tad tieši manās domās tas viss izskatās, tad ir tā:
Skaņas ziņā visvairak gribētos līdzināties Judas Priest, Scorpions, Skid Row, Queensryche(vairāk agrīnajā periodā), Dokken, Dio(vismaz vokālā ziņā), W.A.S.P., RATT un Motley Crue(arī agrīnajā periodā). Bet pietam tā, lai tomēr ir oriģināli. Un ar dziesmu tekstiem par DAŽĀDĀM tēmām, ne tikai pašām tipiskākajām.

Tāpēc, ja kāds patiešām vēlas spēlēt ko tādu, tad rakstiet. ;)
+3
Vari ņemt šito, dāvinu! :D /forum/123975-leta-bns-port%C4%81lu-u-c-masu-zomb%C4%93%C5%A1anas-kop%C4%ABpeisti-2014#comment246753
Halfordiskā falsetā, ar spandexā iespiestu pakaļu, tam vajadzētu izklausīties biedējoši.
+2
Paldies, nevajag. :D
Pats kaut ko tādu izdomāšu.
Bez tam, cik es zinu, Halfords lieto kārtīgu, stipru Head voice, nevis falsetu.
0
Reizēm jau iebrauc arī falsetā, bet lielākoties ir tā, kā tu saki.
0
Es gan neiebraucu par ko jams piepisās šoreiz, sāk mazliet Periju atsist, tikai nav tik piemīlīgs, bet nu lūdzu - tev ir visas iespējas man uzdāvināt sarkasma detektoru.
+4
Dio-līdzīgs vokāls varētu būt interesanti. Apsolos noklausīties jūsu demuci. (ja līdz tam nonāksiet)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas