Viper mugursoma
0
- ~45 litru ietilpība, 3 atsevišķi nodalījumi (visi ar rāvējslēdzējiem).
- Lielākajā nodalījumā speciāla vieta "camel back" ūdens rezervuāram, somas augšpusē atvere ūdens šļauciņas padevei uz āru.
- Molle tīklojums papildkabatu, siksnu u. c. ekipējuma pievienošanai gan apakšā, gan sānos, gan priekšā.
- Sānos četri savilcēji ar quick release sprādzēm.
- Gurnu josta (mainīta sprādze) ērtākai nešanai.

Soma bijusi "laukā" kādas 30 reizes, nekur nekas nav saplīsis, visi rāvējslēdži kārtībā. Nedēļas nogalēs atrodas Cēsīs, darba nedēļas laikā - varu paņemt uz Rīgu un norunāt andeli kaut kur centra apkaimē.

Trūmetālistam atdos pa 25 jorikiem.
Hotlains: 26436225

Bilžuks reku - i.ss.lv/images/2014-04-12/3...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Tā jau smuki. Žēl, ka 45L alus vairs nevarēšu izdzert iekams nesabojājas... :`(
0
Var jau 30 litrus bairīša un pārējā vietā - zakusonu iemest :)
0
Pārdots.
0
Ok, savā karstgalvībā pārsteidzos. Pircējs īsi pirms pašas andeles klātienē uzmeta.
Tā kā - atkal aktuāli, pārdodu.

Pieteikumus uz somu (kā arī nebeidzamus cieņas apliecinājumus un atzīšanās mīlestībā) uz:

edzus.mikelsons@gmail.com
26436225

\m/
0
es varbūt varētu arī paņemt
0
es domāju, ka arī neuzmestu, bet darījums varētu notikt pēc Jēzuliņa augšāmcelšanās svētkiem, ko saki?
0
Jā, andele nedeg.

Bet tad zini kā - uzmet uz meilu iepriekšējās brīvdienās (nākamā pirmdiena arī brīvdiena), kad (un ja) esi izlēmis ņemt. Vīkendos es un soma esam Cēsīs, vienkārši jāpaķer līdzi uz Rīgu laicīgi.
0
Aizvien aktuāli.
+1
tad mincītis tomēr uzmeta..
+5
... un vēl gribēja Žoru savaņģot! :D
0
Īsti jau neuzmeta gan, jo nesolīja, ka ņems :) Teica, ka "varbūt varētu ņemt", bet laikam tomēr izšķīrās neņemt. Uzmetiens būtu, ja atrakstītu uz meilu un pateiktu, ka čista ņems, bet neatnāktu uz andeli utt.
+2
Ja gadienā dodies 2 maijā uz melno piektdienu, tad labprāt iegādātos tavu somu, sākusies velo sezona un pēc somas ir vajadzība!!! Vai arī kaut kā pa nedēļas nogali varu pie tevis kaut kur pieskriet, tik jāpierunā sieva, ka dodamies uz Cēsīm atpūsties :)
0
Jā, 2.maijā uz MP nesanāks tikt, būšu Cēsīs jau no rītvakara.
0
oki, tad pierezervē man, centīšos izštukot, kur labāk saskrieties un tev vakarā vai rīt pa dienu uzzvanīšu!!!
+5
šitā soma tā kā glīta, bet dumja līgava. Lūkotāji un gribētāji it kā daudzi, bet beigās neviens tā arī nepaņem!
0
^^ Btw, graver. Soma pirmā andelētāja dēļ tika atvesta uz Rīgu un te ir aizvien. Rīt līdz vakaram (kādiem plkst.18 vienā gadījumā vai līdz plkst. "ļoti iegaršojās alus" otrā) būšu vēl lielpilsētā.
0
oki, pa dienu zvanu, tad tev, sarunaas visu...!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas